Het nieuwe Feyenoord-stadion officieel geopend. Het instiuctie'a*<tuig -Prinses Juliana" van het Onderwijsfonds voor de Scheepvaart te Amsterdam, dat te Arnhem verg-oot en verbouwd is, is Zaterdagmorgen in de Amsterdamsche haven teruggekeerd Een overzicht van de geweldige drukte, die er op het vliegveld Ypenburg heerschte tijdens de demonstraties met diverse vliegtuigen, die op den Tweeden Paaschdag werden gegeven Het nieuwe Feyenoord-stadion te Rotterdam is Zaterdag officieel door den vertegenwoordiger van H. M de Koningin, jhr. mr. De Beaufort, geopend. Het doorknippen van het lint J. H. Rijk, winnaar van de motorwedstrijden in de 350- en 500 cc., die Maandag (2e Paaschdag) te Alkmaar zijn gehouden Spelmoment uit den voetbal- wedstr ijd P S V. Be Quick om het kampioenschap van Neder land, welke 2e Paaschdag te Eindhoven is. gespeeld, en waarin P.S.V. een 4 0 over winning u/iet Ia Kokalan Jeugdige charme op het mandoline-concours, dat, uitgeschreven door het mandolinegezelschap .Aeoline", 2e Paaschdag te Rotterdam Is gehouden Up Waalsdorp te den Maag zijn gedurende de raascndagen hockeywedstrijden gehouden, waaraan verschillende buiten- landsche clubs deelnamen. Dat het er somstijds .heet" toeging, bewijst bovenstaande foto Mr. F. J. D. C. Egter van Wissekerke, wien op zijn verzoek eervol ontslag verleend is als burgemeester van Brieile Burgemeester Korthals-Altes (rechts met hoed) helpt de Markelosche jeugd bij het aansteken van de stroopop, waarmede het traditioneele Paaschvuur te Markelo ontstoken werd

Schager Courant | 1937 | | pagina 8