Plaatse! Nieuws. Een TERLEPs BRIL past U Een Maatcorset KALASIRIS fa. G. de Waard Kaascontrölestation „Noord-Holland" Botercontrölestation „Noord-Holland" PUROL<9> Uw HOEST verdwijnt in 24 uur! akkers Abdijsiroop Alkmaarsche Kaasmarkt de prijs ook! Dames Goed gecorsetteerd Corsetten - Corselets - Bustehouders ïla 1 O iwA.'s avonds Algemeene ledenvergadering op Vrijdag 2 April 1937, des namiddags te kwart over twee uur, in Hotel „Gulden Vlies" te Alk maar, onder presidium van den heer G. Nobel Ook op deze vergadering herdacht de Voorzitter de nagedachtenis van de heeren Commandeur en De Boer. SpV. zeide vervolgens, dat in de kaas industrie helaas niet die opleving was ge komen. welke verwacht mocht worden, doch hoopte, dat deze spoedig zou komen. Notulen. De secretaris, de heer D. C. de Waal, las vervolgens de notulen voor der vorige ver gadering, welke onveranderd werden goed gekeurd. Med ©deelingen. Door den Secretaris werd medegedeeld: Op 17 Febr. 1.1. kwam tot ons groot leed wezen ons door den dood te ontvallen onze hooggeschatte onder-voorzitter, de heer A. Commandeur te Spanbroek. Vanaf de op richting van ons station in 1919 heeft hij in het Bestuur deze functie vervuld. Noodc zullen wij. hem in het Bestuur missen en het zonder zijn hooggewaardeerde adviezen moeten stellen. Zijn nagedachtenis zal door ons steeds in hooge ecre worden gehouden. Op 31 December 1935 bedroeg het leden tal 441. In den loop van 1936 zijn uitgetre den 20 leden, terwijl toetraden 4 nieuwe leden, zoodat het ledental op 31 December 1936 bedroeg 425. Na 31 Decoml»or 1936 zijn tot heden nog uitgetreden 7 leden, zoodat het ledental op dit oogenblik bedraag 418, n.1. 71 kaas- en boterfabrieken, 10 kaasfa- brieken en 337 zelfkazende boeren. Bestuursverkiezing. Volgt verkiezing van een bestuurslid, wegens periodieke aftreding van den heer J. N. van Baar te Beemster. Het aftredende Bestuurslid werd herkozen. De exploitatierekening over 1936. Uit. de exploitatierekening blijkt dat het batig saldo f 9108.09 bedraagt. Van de- re serve en van de buitengewone reserve is ook in 1936 weer niets afgevoerd. Het Be stuur stelt voro van het batig-saldo een be drag van f 5115.92 aan de leden te restitu- eeren en de re9t, ad f 3992.17 te gebruiken voor de nieuwe exploitatie-rekening oyer '37. De Finantieelo Commissie kon zidh met dit voorstel vereenigen. De exploitatierekening werd goedgekeurd terwijl aangenomen werd, dat aan de leden 15 pet. zal worden gerestitueerd van de door hen over 193G betaalde contributie. De begrooting voor 1937. De door het Bestuur aangeboden begroo ting sluit tot een bedrag van f 47.242.17, waaronder een post onvoorzien van f 142.17. De. post „Propaganda" is met f 3000 ver hoogd en weer gebracht op f5000. zulks in verband met de dit jaar te Parijs te hou den wereldtentoonstelling en een grooté ten toonstelling te Berlijn ter gelegenheid van het Wereldzuivelcongres. De vergoeding voor de rijwielen voor dc controleurs wil het Bestuur terugbrengen van f 50 ,op f 40l De heer Groot stelde voor, de vergoeding voor de rijwielen voor de controleurs te la ten op f 50. Dit voorstel werd echter niet ondersteund, waarna de begrooting in haar geheel werd goedgekeurd. Contributie-sohema. Het Bestuur stelt voor om voor het jaar 1937 hetzelfde contributieschema vast te stel len, dat voor 1936 heeft gegolden. Zonder discussie goedgekeurd. Rondvraag. Deze leverde eveneens niets op, waarna ook deze vergadering met een woord van dank voor de opkomst werd gesloten. Algemeene Ledenvergadering op Vrijdag 2 April 1937, des namiddags half twee uur in hotel „Gulden Vlies" te Alkmaar. De onder-Voorzitter, de heer G. Nobel, opende met een woord van welkom, in het bijzonder den Zuivelinspecteur. Spr. bracht een woord van nagedachtenis aan de heeren Commandeur en De Boer, die het Station door den dood waren ontvallen. 'Spr. wilde hulde brengen aan beide, voor hetgeen zij in het belang van het Station en voor den landbouw hadden gedaan. Notulen. De secretaris, de heer D. C. de Waal, las daarop de notulen voor van de vorige ver gadering, welke zonder op- of aanmerkin gen werden gearresteerd. Mededeelingen. Namens het Bestuur wordt medegedeeld: a. Bestuur Op 17 Febr. 11. is ons tot ons groot leedwezen door den dood komen te ontvallen onze hooggeschatte Voorzitter do heer A. Commandeur te Spanbroek. Vanaf 1921 was hij Bestuurslid van onze vereeni- ging. Eerst benoemd zijnde tot onder-Voor zitter, werd hij in 1928 Voorzitter van onze vereenlging, welke functie hij tot zijn dood heeft vervuld. Tevens was hij de afgevaar digde van ons Bestuur in de Centrale Com missie voor de Botercontrolestations, van welke Commissie hij ook Onder-Voorzitter was. Wij zullen hem in ons Bestuur noode missen en het zonder zijn hooggewaardeer de leiding moeten stellen. Zijne nagedach tenis zullen wij steeds in hooge eere hou den. Voor kennisgeving aangenomen. b. Ledental Op 1 Januari 1936 bedroeg het ledental 72. In den loop van 1936 zijn uitgetreden 2 leden toegetreden 4 nieuwe leden. Het ledental bedraagt op dit oogen blik 75, n.1. 59 Zuivelfabrieken, 7 Melkin richtingen, 8 handelaren en 1 zelfkarncndc boer. Als voren. Bestuursverkiezing. Als bestuursleden moeten op 1 Januari 1938 periodiek aftreden de heeren H. Dave- Bescherm Banden en (Jelaat met Pnrol. Dit verzachtende, geneeskrachtige, huidversterkende middel verleent U een jeugdige, natuurlijke, frissche teint, houdt Uw huid gezond, gaaf en soepel en brengt verzachting en genezing indien ze schraal, ruw of rood is. Naast goudgele is thans ook witte Purol verkrijgbaar. Deze wrijft onzichtbaar uit en is daarom voor Dames en Meisjes zoo aangenaam bij de verzorging van handen en gelaat. zuivert - verzacht - geneest Pro«fdoos|* Purol Wit 10 et. - Proeftub» Purol Wit 15 ct. Doos 30,Tu be 45chBij Apoth.en Drogisten laar te Stompetoren en J. Veldstra te Op meer. Beide werden met groote meerderheid her kozen. De exploitatierekening over 1936 Deze sluit met een batig saldo van f 2871,57 Het bestuur stelt voor van dit saldo aan de leden te rcstitueeren een bedrag van f 1828.88 zijnde 20% van de contributie over 1936, en verder f 1042.69 te gebruiken voor de nieu we rekening over 1937. Aan de leden wordt gerestitueerd 20 van de door hen over 1936 betaalde contributie. Zonder op- of aanmerkingen goedgekeurd. De begrooting voor 1937. De door het Bestuur aangeboden begroo ting sluit tot een totaal bedrag van f11292.69 De post „Propaganda" is met f 500.- ver hoogd en nu gebracht op f 2000.- Hopelijk zal nu n.1. in 1937 een gezamenlijke propa ganda met dc andere Botercontrolestations kunnen worden gevoerd. Met het bestaande contributie schema kan de post. „Contributie leden" begroot worden op f 10.000, zijnde f 1500.- meer dan verleden jaar. Het lijkt het Bestuur n.1. gcwenscht om het schema niet te verlagen, opdat lang zamerhand bereikt worden dat contributie intrest de totaal uitgaven dekken en dan dus niet meer van het batig saldo behoeft te worden overgebracht op de nieuwe reke ning. Eveneens, zonder op- of aanmerkingen goedgekeurd. Het contributieschema voor 1937 Uit bovenstaande blijkt dus dat het Be stuur voorstelt, voor 1937 hetzelfde contribu tieschema vast te stellen dat voor 1936 heeft gegolden. Als voren. Rondvraaq. Deze leverde niets op, waarna de vergade ring welke precies een kwartier had ge duurd onder dankzegging gesloten werd. als Gij direct Akker's Abdijsiroop neemt. Gij zult dadelijk de gunstige werking on dervinden van de vanouds beproefde „genees-kruYden". waaruit Abdijsiroop in hoofdzaak bestaat, thans dooi den beken den Apotheker Dumont nog versterkt door nieuwe, snel werkende toevoegingen. Daardoor is nog meer dan vroeger, nu het beproefde hoest-geneesmiddel I Verlóógd* prijzen, f 0.75, t 1.25, f 2.- per flacon. Uit onze omgeving LAN GEN DIJK OUDKARSPEL BEGIN VAN BRAND Vrijdagmiddag is brand uitgebroken in de brandstoffenopslagplaats van den heer Appelman aan het Noordeinde dezer ge meente. De brand werd ontdekt door eenige voorbijgangers. Er was niemand van de fa milie Appelman thuis. Gelukkig werd de brand ontdekt toen hij nog in een beginstadium verkeerde waar door het vuur door het actief optreden van politie en brandweer in de kiem gesmoord kon worden met een slang op de waterlei ding. Over do oorzaak van den brand tast men in het duister. Het schijnt te zijn aangeko men bij een hoop anthraciet. De Iambrizec- ring brandde fel en in de anthraciet bleek zich een vuurhaard te hebben ontwikkeld Zal men hier mot een geval van zelfont branding te doen hebben? NOORDSCHARWOUDE DE GROOTE TANKWAGEN VAN DE KON. SHELL GEKANTELD. Vrijdagmiddag reed een groote tankwagen van de Kon. Shell te Alkmaar volgeladen met benzine op weg naar Noordscharwoudc en geraakte plotseling van den Provincialen weg nabij de Diepsmeer in de berm van den weg. De wagen kantelde en kwam zoo danig te liggen, dat de chauffeur uit de cabine verlost moest worden. Deze bekwam ernstige inwendige kneuzingen en werd door een passeerende automobilist meege nomen naar het ziekenhuis te Alkmaar. De wagen zelf bekwam slechts weinig materieele schade. Hoe het ongeluk precies gebeurd is, is een raadsel, daar naar omstanders zagen de wagen slechts met een geringe snelheid de zich in de nabijheid bevindende brug zou oprijden. PSYCHOMETRISCHE SéANCE. Door de Ned. Ver. van Spiritisten „Har- monia" afd. Langendijk, werd in „Concor- dia" een openbare psychometrische séance gehouden, waaraan medewerking werd ver leend door Mevr. v. d. SterVerduïn uit Den Haag. Het was een zeer interessante avond waar voor veel belangstelling was. NIEUWE NIEDORP Uitgaande van den Prov. Bond van Fok- vereenigingcri in Noordholland heeft Vrijdag alhier de jaarlijksche keuring plaats gehad van eenjarige en oudere stieren. Er werden 6 tweejarige stieren aangebo den. waarvan er 5 werden aangehouden: Frans Ferdinand 3, cig. A. Winkel Pz., N. Niedorp; Blok Albert eigen. D. Kriller, O. Niedorp; Frans A 23 eigen. Jb. Rootjes, O. Niedorp. Deze drie werden tevens opge nomen in het N.R.S. Luko. eigen. H. Schrö- der O .Niedorp; Jannies Nico 2 eig. H. Fijn- lieer te Lutjewinkel. Er werden 10 jarige stieren aangeboden, waarvan er 8 werden aangehouden. Blok Zeppelin eig. K. Reijue, Barsjngerhorn; Bindjes Athlect eig. W. Keesom te N. Nie dorp; Agatha's Athleet eig. Jb. Pijper te N. Niedorp; Willem 5. eig. Jn. Pijper te N. Niedorp, Egbert eig. S. van der Wal te Win kel; Cor 55 eig. Jb, Rootjes te O. Niedorp. Deze zes werden allen opgenomen in het N.R.S. Sam, eig. W. Kocspm te N. Niedorp; Lolkjes Frans, eig. M. Wonder te Winkel. Benevens heeren Keuringscomonissieleden Koster, Blaauboer en de Vries, waren aan wezig 3 studenten (veetceltconsulenten) van de Landbouwhoogeschool te Wageningen. ZIJPE Blijkens Ingewonnen Inlichtingen bedroeg het. aantal werklooze arbeiders, dat in „zorg" was, gedurende de afgeloopen week onge veer 120, waarvan bijna 90 in de werkver schaffing waren geplaatst. De overigen wer den volgens de Rijkssteunregeling geholpen. B. en W. hebben den dag van ingang van hét aan Mcj. A. A. M. Kuiper verleend eer vol ontslag als onderwijzeres aan de O. L. school te Burgerbrug, bepaald op 1 Mei a.s. SCHAGERBRUG. Aan den heer J. A. Brinks is met ingang van 6 April a.s. eervol ontslag verleend als onderwijzer aan de O. L. school alhier, in verband met zijn benoeming in gelijke func tie te Anna Paulowna. Naar men ons mededeelt, zal niet tot her bouw worden overgegaan van de onlangs afgebrande woning, bewoond door den heer J. J. Bleek en in eigendom tocbehoorende aan den heer E. Rentenaar. ST. MAARTENSBRUG. Naar ons werd medegedeeld, is aan den heer W. Blaauw alhier, overeenkomstig eigen verzoek, met ingang van 1 Mei a.s. eervol ontslag verleend als kantoorhouder der P.T.T. Zijn we goed ingelicht dan schijnt de heer Blaauw voornemens te zijn in ons dorp te blijven wonen. CALLANTSOOG Voor de vacature van lid van het Hoofd bestuur voor de afdeeling Noord-Holland van den Ned. Bond Van Gemeenteambtena ren zijn 2 candidaten gesteld, n.1. de heeren Mr. D. Breobaart, burgemeester van Zijpe, wonend alhier en Mr. J. F. Jansonius, secre taris van de gemeente. Haarlemmermeer. De dag van dc stemming is bepaald op 17 April a.s. WIERINOEN Politie. Gevonden: een zilveren broche, een zwarte portemonnaie, en een belastingplaatje aan ccn bandje. Verloren: een paar belasting- plaatjes. Inl. bij de gemeentebode. De markt was buitengewoon slecht. De aanvoer was weliswaar weer aanmerkelijk grooter, doch dit lijkt geen afdoend motief voor den gang van zaken van heden. Ook het ar gument, dat er nog wel wat schei kaas onder zon zitten, lijkt niet door slaand. De verklaring zal dan ook wel grootendeels zijn gelegen in het feit, dat de speculatie zich volkomen heeft teruggetrokken. Men krijgt den indruk, dat de voorraden bij den handel vrij gering zijn, dat deze ech ter slechts mondjesmaat bijkoopt en alleen bereid is tegen heel lage prij zen den voorraad te vergrooten. Dit uitblijven van de specnlatie wordt voornamelijk toegeschreven aan de onzekerheid, die bestaat ten aan zien der overheidsmaatregelen. Door verhooging der heffingen en andere overeenkomstige voorschriften heeft de regeering het in haar hand een streep te halen door iedere calculatie. De toestand is daarmee niet meer te overzien en voorloopig schijnt de pro ducent daarvan de dupe te wor den. De hoogste markt bedroeg heden f 18.50, de meeste stapels konden echter niet meer noteeren dan f 16. 116.50. Enkele stevige partijen van goede kwaliteit konden 117.be- sommen. Hevige hoofdpijnen maakten haar hulpeloos. Nu sinds maanden geen pijn meer. ,Ik heb vroeger aan ontzettende hoofd pijnen geleden. Het scheen dan of ik niet meer zien kon en ik moest uren achtereen gaan liggen. Toen ried een tante mij aan Kruschen Salts te probeeren. Dat deed ik en sinds maanden zijn die vreeselijke hoofd pijnen geheel opgehouden. Mevr. M. W. Meestal is de oorzaak der hoofdpijnen het ongemerkt achterblijven in het lichaam van afvalstoffen, welke het organisme ver ontreinigen en de algeheele gezondheid on dermijnen. Kruschen Salts verwijdert deze stoffen en voorkomt dat ze zich ooit weer vormen, zoodat de hoofdpijnen voorgoed verdwenen zullen zijn en tevens de oorzaak van verschillende andere aandoeningen, als rheumatische pijnen e. d., welke kun nen ontstaan, wanneer Uw afvoerorganen niet behoorlijk werken, wordt weggenomen. Kruschen Salts is verkrijgbaar bij alle apo thekers en erkende drogisten a f0.40, f0.75 en fl.60 per flacon. Let op, dat op het éti- ket op de flesch, zoowel als op de buiten verpakking de naam Rowntree Handels My. A'dam voorkomt. WINKEL De dienstplichtige W. Keetman, van de lichting 1930, is opgeroepen om op 9 Sept. 1937 voor 17 dagen voor herhalingsoefeningen onder de wapenen te komen. De ingeschrevenen van de lichting 1938 uit deze gemeente, werden bij de onlangs gehouden keuring allen geschikt verklaard. SCHOORL De Hanze. De R.K. Middenstandsvereeniging verga derde gisteren in het Verccnigingsgcbouw. Door den voorzitter werd de vergadering met den ch'r. groet geopend, waarna de notu len gelezen en goedgekeurd werden. Ingekomen stukken. O.a'. de Maart- Bondscirculaire, waarin werd aanbevolen de Lodivo-loten en dc boekjes over Beginsel en Werkprogram. Besloten werd een pakket de zer uitgaven te bestellen. Tevens was ingeko men van het Borgstellingsfonds, dat dit ge heel was ingesteld en haar werk kon doen. De afdracht per lid per jaar werd op 15 cent gesteld. Voor dit bedrag werd besloten aan te sluiten. Enkele mededeelingen van recenten da tum inzake Santos en Mikanto werden ge daan. Mikanto het Informatie- en Incasso bureau, stelt op gunstige voorwaarden ieder lid in de gelegenheid daarvan gebruik te maken. Santos. Steun aan tuberculose onbemid delde standgenooten, blijkt achteruit te gaan wat inkomsten betreft, terwijl de vcrpleeg- dagen vermeerderden. Gevraagd werd po gingen te doen ont voor dit mooie doel extra inkomsten te verkrijgen door wedstrijden- bloemendagen, enz., enz. In dc vacature G. Druijven werd de heer C. Bestcman tot bestuurslid gekozen. Hierna sluiting. THEATER ROYAL. „De Banjospeler van de Missis- sippl" en „Pit-Tah de grijze wolf." Deze film speelt in een heel bijzonder mi lieu. De woonschuitbewoners van dc Missis- sippi, een troep Amerikaanschc zigeuners", beleven hun familie-sensaties. Een dusdanig milieu heeft altijd een bijzondere bekoring op de toeschouwers. De mooie meisjes, de ruwe mannen, heel dat leven van volksch sentiment en schilderachtige leefwijze, vor men nog steeds een attractie voor den mo dernen mensch.. Een ingewikkelde liefdesgeschiedenis vormt het hoofdthema van dc film. Trouw en jalouzie, onverschilligheid en hartstocht worden in de diverse typen verpersoonlijkt. Een belangrijk aandeel heeft de vader van de heldin, de eigenlijke Banjospeler, die alle scènes een muzikaal fond geeft, wat de aantrekkelijkheid van deze rolprent niet wei nig verhoogt. De hoofdrollen worden vervuld door Bar- bara Stanwijck en Joel Mccrea. Voorts vertoont Theater Royal „Pit-Tah de grijze wolf", een film van ondernemende menschen, goudmijnen, de bloeddorstig en toch karaktervollen Grijzen Wolf. Een eenigs- zins fabelachtige geschiedenis, met bijzondere toevalligheden, avontuurlijke oogenblikken, in ieder geval een vertooning waarmee We ons uitstekend amuseeren. bestaat een BRIL, waarmee U weer prettig kunt lezen. Waarom wacht U dan nog langer, als U zoo'n bril kunt krijgen? -U weet toch ook, Dagelijks kosteloos oogonderzoek. - Op alle reparaties kunt U wachten. TEL. 99 HOOGZIJDE 103. SCHAGEN. PAASCHSPEL Morgenavond om. half acht hoopt de afd. Schagen van ile Rijzende Kerk in de Ned. Herv. Kerk een Paaschspel op te voeren, 1 getiteld „Herrijzenis" en geschreven door J den heer Wilkeshuis, den bekenden schrij- ver van opvoedkundige artikelen in de I Telegraaf. Schagen is een der eerste plaat- sen, waar dit spel gegeven wordt. DE CETA-BEVER-BUITENBIJTS. Een nieuw product is in den handel ge- bi-acht voor het verfraaien en beschermen van hout. Het is de Ceta-Bever-Buitenbijts, welke de speciale eigenschap bezit het hout tegen allerlei weersinvloeden te be schermen. Deze bijts dient, dan ook speciaal tot bewerking- van landhuizen, schuttingen, kippenhokken, enz. en wordt geleverd in verschillende fraaie kleuren. Ook als deklaag voor plaatijzeren loodsen en éterniet wordt bet. product met succes gebruikt. In Schagen is de nieuwe Ccta-Bever-Bui- tenbijts te verkrijgen bij L. van Rijswijk. OPENING FIAT SHOWROOM. De Fiat 500, de mooiste kleine wagen ter wereld. Zooals men uit onze advertentiekolommen in het nr. van gisteren zal hebben verno- men, heeft de fa. J. Leonard Lang, de 'he- kende- importrice 'der Fiatautomobielen, aan- I gesteld als haar agent in geheel Xoord-Hol- lands Noorden, onzen plaatsgenoot den heer r Kees Kruit, die vooral naam heeft gemaakt als automobilist door zijn deelname aan de laatste Rallye de Monte Carlo. Vanmiddag i hoopt de heer Kruit zijn showroom in de Molenstraat te openen. Van de laatste creaties van de Fiat-fabrie- I ken heeft naast do Fiat 1500, vooral de i kleine Fiat 500 sterk de aandacht getrokken van een ieder, die zich voor het automo bilisme interesseert. Deze Fiat 500, zoo lezen we in „Het Mo- 1 torrijwiel" en de „Populaire Auto." is geen i Volkswagen in den zuiveren zin van Hit- ler's bekende ideaal, want het is een twee persoons- en geen vierpersoonswagerf, maar wat hier door Italië sinds kort werd gelan- I ceerd, is zoó weergaloos handig bekeken' I en geconstrueerd, dat'het toch wel een hoogst interessante schrede op den weg naar den Volkswagen beteekent. Het is in allen gevalle èn door bouw èn door capaci teiten een zoo- geslaagde en merkwaardige j greep op de massa, dat deze populaire en goedkoope „heusche" automobiel voor prak- tisch iedereen interessant moet zijn. Zelden hebben we iets aan de internationale auto- f mobielmarkt zien verschijnen dat in zijn j genre zóó geslaagd is. Waarbij vooral op- A.s. WOENSDAG 7 APRIL, van half elf tot half vier is CORSET-SPECIALISTE In onze zaak aanwezig. te zijn is ook voor U van het grootste belang. geeft U een heerlijke steun en een keurig figuur. Gratis advies, We hebben tevens voorradig een groote collectie enz., van Eerste Klasse firma's. valt de bijzondere wijze waarop de construc teurs de wenschen en verlangens van het groote publick hebben afgestemd. Zuinigheid, voldoende snelheid, een zoo goed mogelijk comfort, vooral wat veering, tiRginj? op den weg en bewegingsvrijheid van het lichaam aangaat, het zijn vragen van den automobilist van vandaag en hij zal ze vinden bij de Fiat 500. Toen wij gisteravond even bij den heer Kruit in de showroom aanliepen, vonden wij hem druk aan het werk, de vele voor bereidingen, welke noodig zijn, voor de ope ning te treffen. Niettegenstaande dat, vond hij toch nog den tijd om even met ons rond te toeren in de 500. En laten we direct zeggen, dat we volkomen waren verrast. We hadden ge dacht, dat zoo'n klein wagentje wel niet erg vast op den weg zou liggen en het daarom geraden zou zijn bij bochten, hoeken niet te snel te rijden. Het tegendeel bleek waar te zijn. Met een verbazingwekkende snelheid, die ons in het begin zelfs ver ontrustte, nam' de heer Kruit de bochten, en snorde even snel om dc hoeken. On gelooflijk! Verbaasd waren wij ook, toen we voelden, hoe muurvast we lagen op een gedeelte weg, dat met een behoorlijk dikke laag grint was bedekt; niet de mitistc last! Nog andere goede eigenschappen van de zen wagen deed de h. Kruit aan het licht komen cn we willen wel vertellen, dat de indruk die wij van de Fiat 500 hebben medegenomen een heel goede is geweest. Straks wordt de showroom officieel ge opend en het lijdt geen twijfel of de belang stelling zal groot zijn. Het stemt intusschen tot vreugde, dat er nog menschen zijn, die onder de thans heerschende omstandigheden de moed bezit ten iets nieuws aan te pakken. We willen dan ook niet hesluiten zonder onzen energie ken Kees Kruit goede zaken toe te wenschen met zijn prachtige Fiat-producten! tot */t uur v°^r zonsopgang zijn geluidssignalen verbo den: knippert dan met de koplichten als attentiesein! GFL1//DSS/G/1AAL VERBODEtl

Schager Courant | 1937 | | pagina 6