De Goodwill-vlucht Tokio-Londen in recordtijd volbracht. De Japansche aviateurs Linoema en Tsoekagoshi zijn Vrijdag na hun sensationeele record-goodwill-vlucht Tokio Lodden met hun toestel .Ver heven Wind' veilig op het vliegveld Croydon geland. Een snapshot na de aankomst der koene vliegers De groote Sumatra-tabaks- Inschrijving in Frascati te Amsterdam ging Vrijdag weer met de traditioneele drukte gepaard Nederlandsche kunstenaars in Budapest. Fientje de la Mar met haar gezelschap btj aankomst op het vliegveld der Mongaarsehe hoofdstad werk in de .Guildhall Art Gallery te Londen, zijn ver schillende merkwaardige stukjes geëxposeerd. Een hoekje van de uitgebreide collectie Een nieuwe opname van Z. M. George VI, Koning van Engeland, in zijn De Zesdaagsche te Parijs. Tijdens de werkkam.r In Bucklngh.m Palac. ta Londen neutralisatie. Ignat aan den maaltijd In gezelschap van zijn echtgenoote De wedstrijden om het biljartkampioenschap van Nederland groot biljart ancre cadre 71/2 zijn Vrijdag te Amsterdam begonnen. Aan stoot: Wiemers. Op den achtergrond v.j.n.r.Gehrels, P. de Leeuw en Van Vliet Het eerste van de tien nieuwe Douglas D. C 3 machines voor de K.L.M., de .Hop" Is Vrijdag door piloot Tepas van Cherbourg naar Schiphol gevlogen. Na de aankomst op Schiphol De wereldkampioen schaken, dr. Max Euwe verrichtte Vrijdagavond de openingszet aan het bord waaraan zijn moeder speelde, voor de wedstrijden om het dames kampioenschap schaken, die te Amsterdam aanvingen

Schager Courant | 1937 | | pagina 12