DeV.V.V.'sinN Holland Oorlog en Vrede boven het Noordztehaal Sproeten komen vroeg in het voorjaar, koop tijdig een pot Sprutoi. Bij alle Drogisten. III Oe Bilt seint School wedstrijden Schagen 1937 ytBBOOEN TE ROOKEN MENEER, ZELFS R'JPE TABAKI' Micmiif Ri 3rn 1MW VAK 5TDT IS a RIW OW Se ALGEMEENE BESTUURSVERGADE RING TE BEVERWIJK. De medewerking van de pers wordt ingeroepen. Het rijwielpad door de dninen te Schoort. Reorganisatie van de A.N.V.V. Mr. Breebaart candidaat voor het hoofdbestuur der A.N.V.V. Vertegenwoordigd zijn afgevaardigden van de V.V.V.'s te Den Helder, Callantsoog, Pet ten, GroetKamperduin, Schoorl, Hoorn, Zaanstreek, Heemskerk, Beverwijk, Ileiloo, IJmuiden, Egmond aan Zee en Alkmaar. Voorts de burgemeesters van Beverwijk en Akersloot. De Voorzitter, Mr. D. Breebaart, opent de vergadering met, een woord van welkom. Spreker verzoekt allen op te staan en ge denkt de onvolprezen figuur, wijlen den heer Van Deventer, directeur der A.N.V.V. en ook wijlen den heer Schuitemaker, het lid uit IJmuiden, de rondborstige en stoere werker voor het Vreemdelingenverkeer. Vervolgens heet spreker de beide burge meesters hartelijk welkom. Het is goed dat de overheid kennis neemt van het werk van het vreemdelingenverkeer. Dit is een alge meen maatschappelijk belang geworden. De notulen der vorige vergadering worden voorgelezen en onder dankzegging aan den bewerker onveranderd goedgekeurd. Bij de ingekomen stukken wordt mededec- ling gedaan van subsidietoezegging van eeni- gc gemeentebesturen. Voorts wordt besproken het adres van de V.V.V. Groct-Kamperduin tegen het plan tot aanleg van een rijwielpad door de duinen te Schoorl. Te Groet ziet men liever dat het pad in een ■andere richting zal loopen. De verbetering is nu volgens dit plan nog niet afdoende. De secretaris, de heer Mr. Bosman, vindt dit een mooi groot werk, dat zeker in het belang van Schoorl zal zijn. Spreker juicht het van ganschcr harte toe. Indertijd heeft de rijwiclpadvereeniging „Noorri-Kennemer- land", waarvan spreker voorzitter is, het ook geprobeerd, maar er is ten slotte geen resultaat gekomen. Nu blijkt het mogelijk met rijkssteun en bet werkloosheidssubsidio- fonds. De heer Kos (Groet) zet de toestand ter plaatse uiteen. Do smalle bochtige weg is niet toereikend voor veilig verkeer. Het rij wielpad zal alleen ontlasten voor interlocaal verkeer. Voor het locale verkeer is het geen verandering. Bovendien wordt een gedeelte mooi natuurschoon vernield. Spreker wijst op rle verbetering van de wegen in Noord- holland, en noemt aanloggen van een weg van Schoorl over Groet en Kamperduin naar Petten en Culiantsoog, aansluitend naar Den Helder. Dit zou oen prachtige tocristenweg worden, en zal dc „moordenaarsweg" langs het Noordhollandsch Kanaal ontlasten. Voorzitter vindt wel veel waars in de redeneering, maar is tegen een snelverkeers weg langs de duinen. Spreker deelt mede, dat in principe de aanleg van den weg langs Petten in kannen en kruiken is. De weg Noordwaarts naar Callantsoog zou alleen met financieele hulp van Callantsoog moge lijk zijn. Dc tegenwoordige burgemeester van Callantsoog voelt hiervoor echter niet veel. Deze vreest voor schade aan het natuurschoon. Spreker verschilt hierin met hem van meening. Ten slotto meent spr. dat het evrstandiger is in de plannen tot aanleg van een rijwielpad te Schoorl niet te veei te roeren. De heer Winder (Schoorl) brengt nog de financieele benvaren van het plan, zooais Groet zou willen, naar voren. De verhou ding der overige kosten ten opzichte van 't arbeidsloon werd te hoog en zou do goed keuring daardoor niet worden verkregen. De heer Bosschaart (Egmond) memoreert dc aanleg indertijd van een rijwielpad naar Heiloo vanuit Egmond. Nu is er bovendien een prachtige verkeersweg. Spr. vergelijkt een rijwielpad met een rcdddingslijntje waar mee men het dikke touw. de grootc weg, overhaalt. „T.aat Groet, aldus spreker, het redf"-"»«''intje tot troost zijn'. Plannen worden gemaakt voor ontvangst van een contingent van de a.s. Jamboree te Vogelenzang. Thans wordt het ajarverslag over 1936 voorgelezen, waaruit blijkt, dat de nog jonge Federatie het een en ander reeds verricht. Het eene slaagt beter dan het andere. On'- der dankzo~"'ne wordt het goedgekeurd. De penningmeester, de heer Bosschaart, geeft rekening cn verantwoording over 1936. Het saldo 1935 was f 110. De ink. over 1936 en de uitgaven bedroegen resp. f .508.68 en f 351.1*2, zoodat het batig slot 1936 f 247.56 bedraagt. Donr de fin. commissie zijn hoeken en be scheiden in orde bevonden en zij adviseert den penningmeester, onder dank voor'zijn prachtig beheer, te dcchargceren. Tot adiunct-sei*retaris wordt benoemd de lieer Zwart te Alkmaar, administrateur der V.V.V. Alcmaria, die de functie thans tij del" k waarnam. Het a.S. congres van de A.N.V.V. Tot afgevaardigden worden benoemd voor zitter en secretaris. In de vacature Vcrmolen, wordt door de hecren Biersteker (Den Helder) Kos (Groet) en Brussaard (Callantsoog) voorgesteld den heer Mr. Breebaart als candidaat voor het hoofdbestuur der A.N.V.V. te stellen. Onder applaus wordt dit voorstel der hecren aan genomen. De heer Breebaart zal deze candidatuur aanvaarden indien gesteund door het Dag. Bestuur. Daar de agenda van het congres nog niet is binnengekomen, en hierop zeer belangrijke punten, i.z. roerganisatie der A.N.V.V. zullen voorkomen, wordt op voor stel van den Voorzitter besloten hierom een speciale werkvergadering te Alkmaar bin nenkort te houden. De heer Bosm.an doet nog eenige mededee- lingen hierover. De kwestie is zeer belang rijk eu gaat over medewerking van regee- ringszijde. De regeering, zou van het vreem delingenverkeer misschien wel een speciale tak van dienst willen maken, maar dc A.N. V.V. wil liever onafhankelijk blijven. Appl.) Propaganda. Uitvoerig worden propagandavoorstellen bfsproken. Tenslotte wordt dit onderwerp naar het dagclijksch bestuur gedelegeerd. In dit verband wordt o-m. de krachtige mede werking ingeroepen van de pers. Speciaal van de provinciale pers waar het betreft het steunen van het werk der federatie, wier doel het is de provincie Noord Holland in t bijzonder het deel boven het Noordzeeka naal vooruit te brengen. Indien geen verandering hierin gebracht wordt, zal de volgende vergadering te Den Helder gehouden worden. Tot leden van de financieele commissie worden benoemd de heeren Mr. Broens, Smits cn Brussaard. Bij de rondvraag dankt de burgemeester van Beverwijk voor de vriendelijke tot hem gerichte welkomstwoorden en voor de gebo den gelegenheid aanwezig te kunnen zijn. Spr. heeft de overtuiging dat hier uitstekend werk wordt verricht. De lieer Butler (Hoorn) wijst op het doen aansluiten der V.V.V.s te Becmster, Enkhui zen en Medemblik. De heer Nijpcls (Den Helder) dringt nog maals aan pogingen tot verkrijging van een provinciaal subsidie in het werk tc stellen. Wordt toegezegd. Hierna sluit do Voorzitter onder dank aan de aanwezigen en de pers, deze zeer geani meerde vergadering. Na de koffietafel werd het. gezelschap in ern mooie touringcar door dc nieuwe groote gemeente Beverwijk gereden. De zeer mooie oude N. H. kerk werd be zichtigd, waarna men zich naar Heems kerk begaf, ter bezichtiging van de jeugd herberg Slot Assumburg, terwijl ten slotte de mooie bloemententoonstelling op Mar- cfiiette met een bezoek werd vereerd. Wat de kleine vereoniging hier heeft bereikt is schitterend. De mooiste bolgewassen in on telbare soorten en variëteiten zijn hier ten toongesteld Door de VVV. Heemskerk is den heeren op het tentoonstellingsterrein dc thee aangeboden. Uit onze omgeving LANGKNDIJK De onizet aan de veiling van den Noor- dermarktbond heeft over het eerste kwar taal van 1937 bedragen f 263.432, tegen in hetzelfde tijdvak van 1936 f 430.152. Men herinnert zich, dat het vorige jaar de mis oogst, veroorzaakt door dc luizenplaag, den onizet aan de veilingen bcinvloedde. Dit jaar hebben de tuinders van een ovcrvloedi- gen oogst te veilen en ziedaar de resultaten: f 430.152 in 1936 en nuf 263.432. Is cr nog treffender bewijs noodig voor de stelling dat de toestand van de tuinders zoodanig is, dat op zeer korten termijn worde geholpen! In het eerste kwartaal van 1937 werd uit gevoerd, wat tuinbouwproducten betreft. 82.240.000 K.G. ter waarde van f 3.178.000, tegen in hetzelfde tijdvak van 1936 66.937.000 K.G. ter waarde van f 3.526.000. alzoo in 1937 grooter hoeveelheid uitgevoerd, doch aan merkelijk minder ontvangen. Oorzaak: ui terst lage prijzen van de sluitkool. Uitge voerd werd 4 millioen K.G. witteen en gele kool in het eerste kwartaal van 1936 voor f 311.000. in 1937 echter 6 millioen K.G. voor f 134.000. Voor roode kool waren die cijfers resp. 3 millioen K.G. met f 289.000 waarde en 6 millioen K.G. met f 184.000 waarde. Uien werden er 43.000.000 Kg. ge ëxporteerd ter waarde van f 1.279.000 in de eerste 3 maanden van 1936 en 58.000.000 K.G. ter waarde van f 1.231.000 in 1937. Naar Duitschland werd 9.899.000 K.G. ter waarde van f 813.000 uitgevoerd in het le kwartaal van 1936 cn 11.555.000 K.G. ter waarde van f 741,000 in 1937. Wat Engeland betreft waren deze cijfers resp. 41.150.000 K.G. en f 1.873.000 en 49.075.000 K.G. en f 1.767.000. De hoeveelheid steeg, de waarde daalde. Zoo schieten we ook niet op. NOORD SCHARWOUDE OMZET NOORDERMARKTBOND De omzetten van dc Noordcrmarktbond waren over het eerste kwartaal 1937 aan merkelijk minder dan in hetzelfde tijdvak van 1936, hoewel de aanvoeren aan de vei ling belangrijk erooter ziin geweest. De omzet in Januari 1937 was f 59171.73 in Januari 1936 f 100.474.78, Februari 1937 f 98.670.03, Februari 1936 f 141.835.26 en Maart 1937 f 105.590.25, tegenover Maart 1936 f 1S7.842.56. Over deze drie maanden is er dus een mindere omzet geweest van f 166.721.«59 Als men dan in aanmerking neemt dat tengevolge van de misoogst ondanks de hoogere prijzen de ontvangsten der tuin ders veel en veel te gering waren, kan men uit bovenstaande cijfers wel afleiden, dat deze ontvangsten dit kwartaal nog veel geringer zijn. Voor deze mindere ontvang sten moet echter nog veel meer arbeid wor den Verricht dan het vorige jaar, aange zien de oogsten nu veel grooter waren. Do geveilde hoeveelheden waren van de belangrijkste winterproducten in het eerste kwartaal: Roodekool In 1937 6.397.000 kg. (2.583.000 in 1936) gele kool 3.256.000 kg. in 1937 en 761.000 kg. in 1936; Deensche witte kool 7.980.000 kg. in 1937 cn 3.020.335 kg. in 1936 uien 1.175.000 kg. in 1936 en 1.010.000 kg. in 1937. ZUID SCHARWOUDE BRIDGEWEDSTRIJD Bij den heer P. Kramer werd een bridge- wedstrijd gehouden, welke werd gespeeld aan 8 tafels, elke tafel 4 spellen. De uitslag was als volgt: Oneven nummers. le prijs de heeren S. Kramer en P. Kra mer, resp. Broek op Langcndijk cn Zuid- scharwoude 29 punten; 2e pr. de heeren Jb. Zijp Zuidscharwoude en M. Goudsblom Noordscliarwoude 30 punten; 3e prijs de heeren A. Bakker en P. Eecen Oudkarspel 32 punten. Even nummers: le prijs: de heeren Jb. Grootjes en D. van Kleef Zuidscharwoude 29 punten; 2e prijs P. Kuilman cn P. Langedijk Oudkarspel 33 punten; 3e prijs de heer en mevr. Van der WelleVoogt Zuidscharwoude 34 punten. CALLANTSOOG A. TOES jubileert. 25 Jaar vee- verloskundige. A.s. Dinsdag zal het 25 jaar geleden zijn dat dc heer Arend Toes zijn praktijk als veeverloskundige begon. We hebben hem in verband met dit heugelijke feit eens opgezocht. De jubilaris vertelde hoe hij reeds als jongen met zijn grootvader er op uit ging om kalveren te villen. In 1905, Toes weet liet nog precies, want het was op den verjaardag van wijlen Koning Willem III, heeft hij voor het eerst alleen een kalf ge holpen. In 1911 werd op aandringen van de toenmalige verecniging „Algemeen Belang"' besloten dat Toes het vak goed zou lecren, om dan officieel als veeverloskundige op te treden, en dit is geschied. Nu 25 jaar ge leden heeft de jubilaris zich als zoodanig ge vestigd. In de hierna volgende jaren heeft Toes een fonds opgericht, waarbij bijna alle veehouders uit onze omgeving zijn aange sloten. Hij vertelt ons van benauwde mo menten door hem in zijn loopbaan meege maakt, sommige met succes, anderen met minder goeden afloop. Het is in den seizoen- tijd zeer druk. „Vanmorgen", aldus Toes, „werd ik al om kwart voor vijf geroepen en nadien nog vier malen. Altijd staat Toes klaar en is bereid direct mee te gaan, hetgeen door de veehouders zonder uitzondering gewaardeerd wordt. Hij is dan ook zeer gezien. Zoo zal hem, naai' Verwachting: matige tot krachtige, later af nemende noordwestelijke tot wcstcl. wind, zwaar bewolkt met enkele re genbuien, later opklarend en iets zachter. Verdere vooruitzichten: waarschijnlijk droog en iets zachter overdag. Hierboven BA ROM ETERSTAND H EDKNMORGEN 8 UUR: 764. Het dunne pijltje geeft den vorigen stand aan Door het aanbrengen van enkele verbreedingen in de Berlijnsche Avusren- baan is een hoogere snelheid der race-auto's mogelijk. we vernemen, door zijn fondsleden bij zijn jubileum een huldeblijk worden aangeboden, t.w. een bureau met bijbehoorende lamp. We willen onze gelukwenschen voegen bij die, welke Toes ongetwijfeld in dezen tijd zullen bereiken, en hopen dat hij nog lang zijn vak mag uitoefenen. BERGEN NEDERL. VROUWEN VREDEBOND Een afdccling Bergen opgericht met aanvankelijk acht en dertig leden. In het Dokter Kekkerhuis hal de oprich tingsvergadering plaats van de afd. Bergen van den Nederl. Vrouwen Vredebond. Na een inleidend woord van mevr. v. d. VeenWilson, presidente van de afd. Alk maar en declamatie van mej. Mimi Ponstijn zette mevr. van Ree uit Koog a. d. Zaan, lid van het Hoofdbestuur van den Bond ontstaan, doel en werkwijze uiteen, waarna besloten werd tot oprichting van de afd. Bergen, met aanvankelijk 38 leden. Het bestuur der jongste afdeeling werd als volgt samengesteld: Mevr. Ponstijnvan Hilten, presidente; Mevr. VisserVen, secre taresse; Mevr. C. KroonHelleman, pen- ningmeesteresse en de dames Klerks—Van Houten cn C. GraftdijkKok leden. Een interesanle statistiek Oostenrijk houdt het record der zeeoorlogen Kent U den 55jarige oorlog Een Fransch statisticus heeft zijn wetenschap in dienst van de gcschie denis gesteld om te onderzoeken, hoe dikwijls de menschhcid naar dc wapens greep, om meeningsver- schillen uit te vechten. Hij koos daartoe een bepaald tijdperk en wel de drie eeuwen van 1618, dus voor het begin van den Dertigjari- gen oorlog, tot 191S, het jaar waar in de laatste geweldige wereldbrand tenslotte gcbluscht werd. In deze «300 jaren zouden er niet minder dan 1700 oorlogen gevoerd zijn. Elk jaar vonden er dus gemiddeld meer dan vijf oorlogen plaats. In deze .300 jaren heeft Frankrijk de meeste oorlogen gevoerd. Dit land heeft aan de gewapende conflicten tusschen 1618 en 1918 voor 63% deel genomen. De rii wordt voortgezet door Oostenrijk met 48% Engeland met 30%, Rusland. Italië, Prui sen, Spanje, Turkije, Nederland en tenslotte Zweden met slechts 6%. Zeer interessant zijn in deze statistiek ook de gegevens over de verhouding der overwinningen. Rusland heeft te land de meeste overwiningen behaald, n.1. in 63% van alle veldslagen, waaraan Russische troepen deelgenomen hebben. Op de tweede plaats staan de Vereenigde Staten van Noord-Amerika met 62% overwinningen. Daarop volgen Italië met 50%. Oostenrijk met 42%. Spanje met 36% en Turkije met 30%. Nog een bijzonderheid brengt de statistische beschouwing der zeeoorlogen aan het. dag licht. Hier is het niet het de zeeën beheer- schende Albion, (lat de meeste overwin ningen naar verhouding natuurlijk be haald heeft, maar merkwaardig genoeg... Oostenrijk. De traditie van de Oostenrijk- sche marine was intusschcn slechts kort. Zij beperkte zich feitelijk tot den zeeslag bij Lissa, alsmede tot de operaties van de kei zerlijke en koninklijke marine tijdens dien wereldoorlog. De Amerikanen zijn overigens ook op zee nog nimmer verslagen. In den loop van liet bestaan der Vereenigde Staten is de Ame- rikaansche vloot slechts in twee zeeslagen verwikkeld geweest en in beide gevallen be haalde zij de overwinning. Zes dagen oorlog. Het langst heeft natuurlijk onze Tachtig jarige Oorlog geduurd, maar deze valt voor het grootste gedeelte voor het tijdperk van 1618 tot 1918. En in deze 300 jaren is het al evenmin zooals velen misschien zouden willen aannemen de Dertigjarige Oorlog geweest, die het langst geduurd heeft, maar het conflict tusschen Venetië en Turkije, dat van 1644 tot 1699, dus precies 55 jaren duurde. De kortste oorlogen vinden wij in de ne gentiende eeuw. In deze eeuw werden er zestien oorlogen gevoerd, die minder dan een jaar duurden. Daartoe behooren het Grieksch-Turksche conflict van het jaar 1897, dat nauwelijks een maand duurde, alsmede de Pruisisch-Oostenrijksche oorlog, die ondanks zijn groote politieke en histo rische gevolgen slechts een maand en zes dagen duurde. De in het jaar 1894 tusschen Sardinië en Oostenrijk uitgebroken oorlog, welke door den slag van Novara beslist werd, heeft in liet geheel slechts zes dagen geduurd. Napoleon aan het hoofd. Het .historisch bewezen feit, dat een ge niale veldheer het ook tegen een overmach- tigen vijand tot een overwinning vermag te brengen, wordt door deze statistiek nog eens extra onderstreept. Zoo werd vastgesteld, dat Napoleon van de 60 veldslagen, waarin hij tegenover een vijand stond, die over aan zienlijk meer manschappen dan den Fran- schen keizer beschikte, toch in niet minder dan 40 gevallen de overwinning wist te be halen. Op de tweede plaats volgt Frederik' de Groote, die van de 15 veldslagen tegen over machtige vijanden er 7 wist te winnen. En op de derde plaats staat prins Eugen van Savoye, de edele ridder, die onder der gelijke omstandigheden in vijf van de vijf tien gevallen de overwinning wist; te be halen. Callantsoog en Schagerbrug heb ben dc leiding genomen in groep 1 en 2. BARSINGERHORN—BURGERBRUG. Onder leiding van arbiter Anneveldt begin nen de Barsingerhorners behoorlijk. De eer ste aanvallen, welke niet van gevaar zijn ont bloot, zijn voor hen. Dan volgt er een volle dig Burgerbrug overwicht. Na vijftien mi nuten spelens doelpunt Burgerbrug, doch te recht annuleerde scheidsr. Anneveldt dit doelpunt. De Burgerbruggers zijn steeds meer in den aanval. Een dezer aanvallen wordt besloten met een effcctvollen voorzet van den rechtsbuiten, die de Barsin-ierhorn keeper niet geheel in zijn macht kan krij gen. De toeloopende linksbuiten heeft dan geen moeite zijn elftal de leiding te bezor gen. 0—1. Na de rust heeft Burgerbrug de touwtjes in handen. Een hard schot van den Burger brug linksbuiten vliegt uit keepers handen via de lat achter de doellijn. 02. Barsinger- hom is thans geslagen en biedt betrekkelijk geen tegenstand meer. Met Burgerbrug in den aanval breekt bet einde aan. SCHAGERBRUG—OUDESLUIS. 2—0. Reeds in de eerste minuut kogelt Ceos Sil- ver den bal rakeling over het Schagerbrug- gcr doel. Ook voor Schagerbrug ontstaan prachtige kansen om de leiding te nemen, maar achterblijven van hun rechtsbuiten heeft tot gevolg, dat elke aanval over dien kant reeds ten doode is opgeschreven. Te recht annuleerde arbiter Anneveldt een doel punt van den S. middenvoor. De rust breekt aan zonder dat heide partijen het doel heb ben kunnen vinden. Na dc rust pakken de witjes heter aan. Bij Oudesluis valt ook nu het goede spel van Dorselaar en Silver op. Een hard en hoog schot van grooten afstand van Kuit verdwijnt in het Oudesluis doel. 1—0. Nadat Oudesluis een mooie kans heeft laten voorbij gaan om den gelijkmaker te fahriceeren, vallen direct daarop de Schager- bruggers snel over rechts aan. Niewland pas seert den Oudesluis linksback en geeft een hard cn diagonaal schot, dat de O. keeoer los laat, waarop de kleine Anneveldt den bal keurig in het doel plaatsf. Alzoo komt met 2—0 het einde. DIRKSHORN—SCHAGEN. 1—0. Het eerste begin is voor Schagen. Daarna herstelt Dirkshorn zich en treedt iets meer aanvallend op. Dirkshorn krijgt de eerste kans om de lei ding tc nemen, als de rechtsbuiten hoog voor liet S. doel plaatst en daarop de D. links buiten geheel alleen voor keeper Houtkoo- per verschijnt. Zijn schot vliegt echter hui zen hoog over. Vlak voor de rust neemt Dirks horn dc leiding als keeper Houtkooper op fenomenale wijze een schot uit den boven hoek heeft geslagen, springt de bal vlak voor de voeten van den D. rechtsbuiten, die ongehinderd Dirkshorn de leiding bezorgt. 1--0. Na de rust heeft Schagen het beste van het spel. De achterhoede, is echter te zwaar van stuk voor de veel kleinere Scha gen spelers om succes te hebben. CALLANTSOOG—PETTEN, 5—0 Callantsoog neemt direct het spel in han den. Na vier minuten spelens-openen zij de score door middel van een goed schot van v. Schcijcn, 10. Enkele minuten voor de rust vergroot C. haar voorsprong, 2—0. Pet ten kan oj) geen stukken na tegen Callants oog op. Callantsoog zou hier ook niet door kunnen als ze het niet probeerde met verre en hooge schoten. Deze brengen direct reeds' succes. Eerst wordt een schot corner gesla gen, maar kort daarop verdwijnt de bal door middel van Aal Breed in het net, 3—0. Jaap Hoogvorst faalt eenige minuten later niet als hij dc kdbs van den dag krijgt, 4—0. Van Schcijcn scoort Callantsoog's vijfde doelpunt vlak voor het einde. 50. De standen luiden thans: Groep 1. Callantsoog 2 2 0 0 6—0 4 Dirkshorn 3 2 0 1 4—1 4 Schagen 3 2 0 1 2—1 4 Kol horn 2 0 0 2 04 0 Pelten 2 0 0 2 0—6 0 Groep 2. Schagerbrug 2 2 0 0 0 4 Lutjewinkel 2 110 2—0 3 Burgerbrug 3 111 2—5 3 Oudesluis 2 10 1 5—2 2 Barsingerhorn 3 0 0 3 011 0 Het programma voor Woensdag 21 April luidt: Groep 2. OudesluitBarsingerhorn. Schagerbrug—Lutjewinkel. Groep 1. KolhomCallantsoog. DirkshornPetten.

Schager Courant | 1937 | | pagina 2