De nieuwe flottieljeleider „Tromp". De Wereldtentoonstelling in wording. Het Duitsche vrachtschip .Nordmark" aan de kade van Marseille, waar een aanslag op den kapitein werd gedaan, die gewond werd door een zich noemenden Petro Tonescu .Hoogstaand" werk. Een overzicht van den bouw der Wereldtentoonstelling 1937 te Parijs, genomen vanaf een der hooge bouwwerken aan de Seine Het oude meubilair van Hr. Ms. „Gelderland" wordt door nieuw ver vangen in verband met de reis welke het vorstelijk echtpaar met dit schip naar Engeland zal maken, .er bijwoning van de kroningsplechtigheid De paarden der Londensche bereden politie worden duchtig getraind voor den grooten dag van 12 Mei. Een interessante oefening in het drukke verkeer op de Mali De nieuwe flottieljeleider .Tromp", die voor rekening van de Nederlandsche Marine op de werf van de Ned. Scheepsbouw Mij. te Amsterdam in aanbouw is, zal Zaterdag 8 Mei a.s. te water worden gelaten. Het schip op de helling De Ronde van Purmerend, georgani seerd door de Amsterdamsche wieler club .Le Champion", werd Woensdag wederom verreden. Er waren zeer vele renners van internationale ver maardheid aan den start ,Nou, tabé dan Met de „Christiaan Huygens" vertrok Woensdag uit Amsterdam een detachement kolonialen naar Ned. Oost-lndië. Een snapshot even voor het vertrek uit de Amsterdamsche haven Ondanks het verbod tot fotografeeren ontsnapte ex-prins Nt colaas van Roe menië, thans de heer Brana. bij aan komst te Weenen met zijn echtgenoote niet aan de lens In veiband met het tulpenteest is Noordwijk in een blóemen-lustoord herschapen. Op verschillende plaatsen zijn haaie veisieiingen aangelegd

Schager Courant | 1937 | | pagina 8