inwijding van Comenius-Mausoleum. Na de ramp van de „Hindenburg". Een radiografisch overgebrachte foto van het opruimingswerk kort na den va! van de «Hindenburg" op het vliegveld Lakehurtt De brandende resten van wat eens het grootste luchtschip ter wereld was Kapitein Lehmann, de inmiddels aan zijn verwondingen bezweken luchtschip-commandant, wordt kort na den val van de «Hindenburg" van het vliegveld Lakehurst weggeleid. (Een radioarafisch overaebrachte foto) H. K. H. Prinses Juliana en Z. K. H. Prins Bernhard (in uniform) hebben zich Zondagmorgen te Hoek van Holland aan boord van Hr. Ms. «Gelderland* bqgevqn voor hun reis naar Engeland ter bijwoning van de kroningsplechtigheid v.x Spelmoment uit den om het landskampioenschap te Rotter dam gespeelden voetbalwedstrijd Feyenoord-P.S.V. Dóór een éclatante 6 1 overwinning bleven de Rotterdammers in de .running" In tegenwoordigheid van vele Tsjechische autoriteiten en de ministers De Graeff en Slotemaker de Bruïne is Zaterdag het Comenius-Mausoleum te Naarden ingewijd. Boven: de aankomst van het gezelschap. Onder: tijdens de rede van den Tsjechischen gezant, dr. Krno De start van de 200 meter borst-crawl tijdens de Zater dag te Rotterdam gehouden zwemwedstrijden, waarin de bekende Deensche zwemster Ragnhild Hveger (2e van rechts) de overwinning behaalde De heer G. J. W. Putman Cramer, die benoemd is tot voorzitter der Neder- landsch-Mexicaansche Kamer van Koop handel De bagage van het Prinselijk echtpaar, dat Zondag ter bijwoning van de kroningsplechtigheid naar Engeland vertrok, wordt aanboord van Hr. Ms. .Gelderland" gebracht

Schager Courant | 1937 | | pagina 8