Nederland vervult zijn stemplicht Asperge-steken te Bergen op Zoom. Admiraal Kobayashi, commandant van het Japansche kruiser- eskader. dat momenteel een bezoek aan Europa brengt, is met zijn staf te Berlijn aangekomen, waar hij door de autoriteiten hartelijk begroet werd Volendam in .stem stemming". Een aardig snapshot bij één der Volendamsche stembureaux, waar de Volendapipiers aan hun stemplicht moesten voldoen Eet mi asperges! De asperge-oogst is in vollen gang. H. K. H. Prinses Juliana en Z. K. H. Prins Bemhard hebben Woensdagmorgen in de aula van het Baarnsch Lyceum Hun stemplicht vervuld. Het Prinselijk paar bij aankomst aan het Lyceum De Duitsche Rijksminister dr. Schacht arriveerde Dinsdag te Parijs, om de opening van het Duitsche paviljoen op de Wereldtentoonstelling te verlichten. Dr. Schicht bij aankomst op Le Bourget Minister-president dr. H. Colrjn heeft Woensdag in zijn woonplaats. Den Haag, zijn stemplicht vervuld. Minister Colijn werpt zijn stembiljet in de bus Na de groote vacantie wordt in geheel Nederland de scboolmeRcvoorziening op de lagere scholen ingevoerd. Minister Deckers bracht deze week een bezoek aan de school te Valkenswaard, waar deze kindervoeding reeds in gebruik is Door de bewoners van Madrid worden in a#e deelen van de stad barricades opgeworpen ter bescherming van hun huizen en goederen. Een droevig snapshot ven den hajdnekkigen Spaanschen burgerkrijg Een Engelsch dames-golfteam maakt een tournee door ons land. Mevr. Steenhuis in actie tijdens haar partij tegen miss Marrige te Den Haaa

Schager Courant | 1937 | | pagina 7