Aankomst Hr. Ms. 0 13 in de haven van Nieuwediep Hartelijk weerzien na afwezigheid van 2'|2 maand De duikboot convoyeerde zelf 9 koopvaardijschepen Een onderhoud mei den commandant De verjaardag van Prins Bernhard Onze garnalenvloot in het nauw Hoe de hoofdstad verder feestvierde Zuivelbelanghebbenden achter den heer Louwes V oedsel voor ziening in oorlogstijd Het bedankje van Mussert Herdenking der heengegane leden Gisteravond half 6 aan de haven van Nieuwediep. Een vrijwel rimpellooze zee. Nauwelijks een zeebries, die van buiten komt. Maar een haven, die één kolk is van zilverig wit licht, waarin de marinevaartuigen te drij ven schijnen. Op de ree drijft ook een schip: in de verte als een donker silhouet tegen een glinsterend fond: Hr. Ms. O 13, die over enkele minuten zal binnen komen. Er zijn in de laatste maan den vele schepen van onze marine uitgegaan en vele teruggekomen, zoo dat het geen verwondering had be hoeven te baren, indien er weinig of geen belangstelling bestaan had. Maar zie eenige honderden aan wezigen demonstreerden overduide lijk, dat men nog wel degelijk mee leeft met het reilen en zeilen .van onze jantjes buitengaats. De aankomst in de haven. Kwart voor 6: een spitse onderzeeërs-neus richt .zich liavenwaarts en full speed komt het schip aan, op den nog loopenden vloed. Van het YVierhoofd snellen de mcnschen nu naar de ligplaats, even achter de Atjeh- loods. Hier bevinden zich reeds diverse offi eieren en tevens dc commandant van den Onderzeedienst te Willemsoord, overste van den Berg. Even later is Hr. Ms. O 13 er al: op de brug schemeren de witte petten der officie ren en als je goed kijkt kun" je de bruin gebakken koppen van de opvarenden, ach terop onderscheiden. Er wordt gezwaaid... er wordt geroepen,., kortom., het is weer: als .vanouds! Dan komt de boot langszij: tros sen gaan over., rappe handen niee- ren de onderzeeër en binnen een wip ligt het schip vast aan den stei ger. Hr. Ms. O 13 is thuis. Hartelijke woorden van den Commandant van den Onder zeedienst, De eerste die aan boord gaat is overste van den Berg. Hij laat den commandant van het schip, luitenant ter zee 2e kl. M. A. J. Derksema, de bemanning, op het achter dek aantreden en houdt, als vertegenwoor diger van den commandant der marine, vice-Admiraal T. L. Kruys, die zich in de hoofdstad bevindt, een korte toespraak, waaraan wij het volgende ontleencn: Toen het noodig was, dat eenige maan den geleden enkele schepen klaar gemaakt moesten worden ter uitzending naar do Spaansche wateren, bleek dat het mate rieel, hetwelk benoodigd was, direct gereed gemaakt kon worden, iets waardoor de. groo- te mate van paraatheid, met name van den Onderzeedienst duidelijk gedemonstreerd werd. Het verblijf in de Spaansche wateren acht 6pr. zeer belangrijk, en dat in ieder op zicht. Niet voor wat betreft de geleverde oorlogsdaden aldaar, maar wel voor het be wijs, dat onze schepen zonder eenigen hin der thans dc Straat van Gibraltar kun nen passeeren. Overste Van den Berg besluit zijn har telijke woorden met het uitspreken van den wensch, dat men ook in de toekomst pa raat zal blijven en heft een driewerf hoe zee aan voor H. M. de Koningin en het va derland. En hierna t hierna is het officieele gedeelte achter de rug en' verwelkomen officieren en jantjes hun familieleden, die al met smart staan te wachten op dat oogenblik. Even stagneerde dit welkom nog door de nu niet direct soepele houding van de douane, die zich ditmaal wel heel erg amb telijk betoonde. Wij mecnen, dat eeh derge lijke visitatie der koffers bij een goed geor ganiseerd aankomst-ceremonieel toch niet zoo „gründlich" behoeft te zijn Commandanten aan het woord.. Enkele minuten na aankomst hadden wij hetgenoegen een on derhoud Ie hebben met den groeps commandant, luitenant ter zee le kl. A. Molenaar cn den commandant luitenant ter zee 2e kl. M. A. J. Derksen, die ons het volgende ver telden: Wat het' vertrek uit Nieuwediep op 23 Maart betreft alles ging-ten zeerst© naar wensch, ook wat do weersomstandigheden bet rof. Slechts bij hef passeeren van Ushant, in den nacht van 24 op 25 Maart was de zee ruw en was er op de brug geen droog plaatsje meer te vinden. Maar overigens was er weinig reden tot klagen en rustig kruiste men met een 1 O-mijlsvaartje door de Golf van Biscaye, langs de Spaansche en Portugee.schc kust, om den 29stcn Maart bij zonsopkomst Kaap St. Vincent te pas seeren. Onderweg was' eenige malen onder water gevallen, teneinde ook op deze reis de ge oefendheid der bemanning te onderhouden. Bij Tanger. Op 29 Maart ontmoette men oen stukje vaderland: voor den baai van Tanger la gen Hr. Ms. O 16 en Hr. Ms. Java. Voor Hr. Ms. O 16 was de komst van de O 13 en 15 een reden tot groote blijdschap, daar het schip, na een verblijf .van 3 maanden, naar Nederland terug kon keeren. Ook Hr. Ms. Hertog Hendrik vertrok terzelfder tijd naar het moederland, nadat den dienst aan Hr. Ms. Java was overgegeven. 9 schepen geconvoyeerd. En zoo ving het convoyeeren aan. Dagen en dagen lang, dagen, die weken werden. Hoewel het convoy eeren meer de taak van den aldaar aanwezigen kruiser is, heeft ook Hr. Ms. O 13 zijn deel in dit werk gehad: in totaal bracht zij 9 koop vaardijschepen door do Straat. Gibraltar en Oran werden regelmatig be zocht. Met name in de eerste stad heeft men zeer veel hartelijkheid en gastvrijheid ondervonden van de Engelsche marine en het leger. Een enkele maal werd voor Tan ger geankerd. Een onvergetelijk moment was het voorbijvaren van de Engelsche Mid- dellandsche Zeevloot, welke op weg was naar de vlootrevue te Spithead: een tafreel, dat men zonder meer grootsch mocht noemen. Eveneens werden wij gepasseerd door de U 25, een Duitsche collega. Men voer zeer dicht langs elkaar en van beide schepen werd hartelijk gezwaaid. Een trip, rijk aan ervaring- In het algemeen was deze trip naar de Spaansche wateren rijk aan er varing. De schepen en bemanning hebben zich uitstekend gehouden en in dit opzicht is er zeker niets meer te wenschen overgebleven. En ook de goede stemming is nimmer ge weken, ook niet na het eentonige kruisen, week-in, week-uit bij de Straat, meestal op zeer bewogen zee en vooral aan de West zijde van de Straat. Een droevig feit beleefde men op 31 Mei: een deputatie van de groep onderzeebooten moest namelijk deel uitmaken van de begrafenis der 24 slachtoffers van het Duitsche pant serschip „Deutschland", dat op zulk een tragische wijze door een bom ge troffen werd. Beleefde nationalisten. Van den burgeroorlog werd uit den aard der zaak niet zoo bijster veel gemerkt. Slechts de patrouille-vaartuigen, kanonncer- booten en af en toe ook de groote kruisers der nationalisten, welke de oude Spaansche kleuren voeren, herinnerden er dagelijks aan, dat het oorlog in Spanje is. De nationalistische oorlogsschepen hebben over het algemeen correct eer bewezen aan de Nederlandsche onderzeebooten, welke eerbewijzen natuurlijk op dezelfde wijze be antwoord werden. Eenige malen vlogen vliegtuigen der na tionalisten recht over de onderzeeërs heen, doch die, na het ontdekken van het rood- wit-blauw op dc schepen, weder direct ver dwenen. Op 2 Juni kreeg de O 13 opdracht, naar Nederland terug te keeren en bleef Hr. Ms. O 15 eenzaam achter. Naar men ons echter mededeelde, bestaat de mogelijkheid, dat ook dit schip binnen korten tijd de reis naar het vaderland zal ondernemen. Volksdansers uit LippeBet- mold komen naar Nederland. Ter viering van den eersten ver jaardag van Z.K.H. Prins Bernhard als Prins Gemaal der Nederlanden, op 29 Juni a.s. zullen in verschil lende plaatsen uitvoeringen gegeven •worden van volksdansen cn volks liederen uit het Lippische bergland. Een groep van 56 boeren en boerinnen allen afkomstig uit het schilderachtige plaatsje Schwalenberg, zullen van Maan dag 28 tot Donderdag 1 Juli a.s. een rond reis maken door Nederland. Zij zullen op verschillende plaatsen volks dansen demonstreeren en volksliederen ten gehoore brengen, o.a. te Scheveningen. Onder leiding van het oranje-comité zal de verjaardag van Z.K.H. Prins Bernhard op bijzonder luisterrijke wijze worden ge vierd. Bemanning van de „Horfena" naar Nederland Vigo reeds verlaten. De regeeringspersdienst meldt: Bij het departement van Buitenlandsche Zaken is een nader officieel bericht binnen gekomen, inhoudende dat de Nederlandsche bemanning van het onder Panameeschc vlag varende stoomschip „Ilortena" op 7 Juni j.1. aan boord van het s.s. „Theseus" Vigo heeft verlaten met bestemming naar Nederland. Inkrimping van het bedrijf nietemin ongewenscht geacht. In de te Middelburg gehouden jaarver gadering van den Zeeuwschen Bond van Vereenigingen voor de Garnalcnvisscherij, merkte de voorzitter, de heer D. Huinink, burgemeester van Veerc, dat de steun der gannalenvisschers nog geen minimum levensbcstaan geeft. Wij mogen geen uur verzuimen om naar verbetering te streven, aldus spr. Het ver lies van nagenoeg ons geheel buitenlandsch afzetgebied, waarop wij juist aangewezen waren, was van den achteruitgang wel de voornaamste oorzaak. Doch in den achter uitgang van uitvoer is tenminste een halte punt gekomen wat betreft het Zuiden en zelfs een weinig verbetering naar Enge land. Dit alles danken we voor een groot deel aan onze organisatie en dat geeft moed om voort te gaan, om te blijven vechten, voornamelijk voor harmonische samen werking. Ondanks de geslotenheid van ons bedrijf gaan er stemmen op de vloot opzettelijk in te krimpen. Hiertegen bestaan twee be denkingen: 1. Geforceerde handelingen werken psy chologisch verkeerd, in het hijzonder wan neer het bedrijf zoo in de put zit als nu. 2. Ons apparaat kan niet te groot zijn, als wij de uitbreiding van de Belgische vloot zien. Spr. vroeg zich af of er soms een oplos sing in groot ere schepen te vinden zou zijn. Over het algemeen toonde de vergadering zich onvoldaan over de steunregeling. Öp dc vergadering werd voorts besloten een telegram naar den minister van L. cn V. te zenden inhoudende een verzoek om vergoeding van een .belangrijk percentage van de extra-kosten, verdacht door de scheepvaartinspectie, die liet bedrijf in deze moeilijke tijden onmogelijk dragen kan. Een vorstelijke avondgroet aan tienduizenden. De Dam was gisteravond het middelpunt van de belangstelling der feestende Amster- damsche bevolking. Tienduizenden hadden daar postgevat en bleven in een opperbeste goedmoedige stemming rondom het Paleis zingen en juichen. Tegen tienen werden ze plotseling verrast, doordat, op de eerste ver dieping van het Paleis het gordijn voor het derde raam van de Mozcs- en Aaronstraat af werd weggeschoven en het venster werd ge opend. Niet zoodra had men in de personen die nu achter het venster zichtbaar werden, Prinses Juliana en Prins Bernhard herkend of een stormachtig géjubel brak onder de menigte los. Van Nieuwendijk, Damrak en Rokin begonncq de menschèn op te dringen om toch maar een glimp .yan het prinselijk echtpaar te kunnen zien! Doch slechts lut tele minuten duurde deze vorstelijke avond groet. Prins Bernhard sloot op een gegeven moment het raam cn dc gordijnen en uit was dc pret. Doch de feeststemming bleef hangen. De massa's bewogen, zich zij het voetje vóór voetje in de meest opgewekte stemming door de rijk geïllumineerde en versierde straten. Het door strijklicht in gloed gezette Centraal Stafion, vormde den achtergrond van de „feestzaal", waar de verkeerspolitie voor een voortreffelijke „ontvangst" gezorgd had! De trams waren afgestampt vol; "rond vaartbootjes voerden de menshen langs de sprookjesachtig verlichle gevels op de oude grachten; in de café's kon men nauwelijks een zitje bemachtigen, teneinde zich aan ijsjes te laven tegen de feesthitte. Vroolijke draaiorgelmuziek verhoogde het Amsterdamsche cachet van heel dit intieme, plezierige feest. Confetti en serpentine wa ren niet van de lucht; er werden, zoo tegen middernacht, aan haring- en zuurkarrctjes goede zaken gemaakt. Men kon zich moeilijk onttrekken aan de uitbundige en toch intieme sfeer die in de City heerschte. In één woord: een kostelijke inzet van dc prinselijke feestweek, die nog zoo heel veel moois en warms aan nationaal vertoon cn ongedwongen volksvreugde belooft. De vliegfeesten op Waalhaven Enkele luchtvaartgrootheden al aanwezig. Omtrent de vliegfeesten. die Zaterdag 12 en Zondag 13 Juni te Rotterdam op het vliegveld Waalhaven worden gehouden, wordt nog medegedeeld, dat dc vernieling van de autogiro van den heer van der Velde nog niet wil zeggen, dat er geen de monstraties met een dergelijk toestel zullen worden gehouden. Hoogstwaarschijnlijk komt er een autogiro uit Engeland. Mocht dit niet het geval zijn, dan wordt er een an der attracticnummcr in liet programma in- gelascht. Voorts vermeldt het programma het verschijnen van dc nieuwe „Schelde- musch", waarmede dcontwerper ir. Slot, zal demonstreeren. De politie heeft speciale maatregelen voor het verkeer genomen. Vera von Bissing, de Duitsche vliegster, is do erstc der buitenlanders, die haar in trede op Waalhaven deed. Zij is gisteren middag aangekomen. Hedenmiddag worden Maryse Hilz, graaf von Hagenhurg en Gord Agchelis verwacht, terwijl Dctroyat, die zooals men weet de plaats van Doret in neemt, Vrijdagmiddag wordt verwacht. 15.000 ABBEIDERS BIJ PHILIPS. Nadat het personeel hij de Philips fabrie ken te Eindhoven enkele weken geleden tot 14.600 was gestegen, is heden de 15.000ste arbeider in de Philips bedrijven tewerkge steld. Uitvoer van gecondenseerde melk naar Engeland volgens het staande systeem wordt wensche- lijk geacht. Aangezien de termijn voor de huidige re geling van den invoer van Nederlandsche melkproducten in Engeland binnenkort af loopt, werd dezer dagen, naar wij van be voegde zijde vernemen, onder voorzitterschap van den heer ir. S. L. Louwes, regeerings- commissaris voor den Akkerbouw en de Vee houderij, een vergadering gehouden met de organisaties van belanghebbenden hij dezen uitvoer, m. n. de Algemecne Nederlandsche Zuivelbond, de „Vereeniging van belangheb benden bij den handel in gecondenseerde melk en melkpoeder", de „Vereeniging van Groothandelaren in Melkproducten" en de „Vereeniging voor Zuivelindustrie en Melk hygiëne". De vraag werd behandeld, of na afloop van de huidige regeling een nieuwe dient te worden getroffen. Na bespreking der mogelijkheden, welke sedert dc .instelling der hui dige regeling, waarbij de invoer van Nederlandsche gecondenseerde ma gere melk in blikken wordt gecontro leerd door een beperkt aantal firma's, op dit gebied zijn gebleken, spraken de belanghebbenden zich in principe er voor uit om, indien na afloop der huidige overeenkomst, met Engeland een nieuwe regeling noodig mocht blijken, het bestaande- systeem te handhaven. Wel liepen de meeningen ten aanzien van het aantal der met dezen invoer te belasten firma's nog uiteen cn werden destijds door sommige groepen tegen de gevolgde werk wijze ingebrachte bezwaren in principe ge handhaafd, doch gezien de tot dusverre met dit systeem opgedane ervaringen cn de heer- schende omstandigheden, werd handhaving hiervan thans door de belanghebbenden het meest gewenscht geacht. Verantwoordelijke taak van het Bijksbureau. Omtrent de werkwijze van het onlangs door den minister van Landbouw en Vis- scherij ingestelde Rijksbureau ter voorbe reiding van de voedselvoorziening in oor logstijd vernemen wij het volgende. Door de instelling van dit bureau, welke een onmiddellijk gevolg is van een door de commissie vonr de economische verdedi gingsvoorbereiding bij den ministerraad in gediend rapport, zijn de voorzieningen in zake de voedings- en voedermiddelen in één hand gelegd. Van particuliere zijde, bedrijfsorganisa ties e.d. is reeds instemming betuigd met de doelstelling van dit bureau. Het is te wenschen, dat bij deze voorberei dende maatregelen, welke genomen worden in "het belang van hét geheele volk in al zijn geledingen en al zijn groepeeringen, niemand achterwege blijve bij het verlee- nen van zijn daadwerkelijke medewerking, zonder welke het bureau zijn taak niet vol ledig kan volbrengen en zonder welke ook ons volk in benarde omstandigheden in diepe ellende zal geraken. Als laak van dit bureau moet ge zien worden de voorbereiding der voedselvoorziening in lijden van nood d.ioorlog, mobilisatie, oor logsgevaar dan wel verhoogde in ternationale spanning) ten behoeve van het geheele volk. Be jaren 19141918 hebben wel bewezen, dat het niet bestaan van een goed voorbereiden voorzienings- dienst van het volk een groote ramp kan beleekene.n cn zonder twijfel zal leiden tot een groot voedseltekort met alle gevolgen daarvan. Vele ander regeeringen hebben reeds uit gebreide maatregelen ter voorbereiding van een goeden voedselvoorzieningsdienst in oorlogstijd getroffen. Wanneer Nederland op dit gebied niet tijdig eveneens voor een behoorlijke organisatie zorgt, zal het straks buitengewoon moeilijk blijken iets van belang te doen. Baantjesjacht in de N.S.B.? De Standaard verneemt, dat de werkelijke oorzaak van Musserts bedankje voor de Tweede Kamer een andere is, dan het. feit, dat dc N.S.B.-bcweging Mussert geheel zou opeischen. Dc beweging heeft den „leider" duidelijk laten weten, aldus het blad, dat zij er aller minst tevreden over was, dat nu juist alleen maar de „heeren" uit de beweging gekozen waren en eischte niet den „leider", maar de „baantjes" op. Vandaar dat met Mussert ook zijn mede werkers van Geelkerken en Koster uit de Kamer zul en blijven. Nu is er plaats voor de heeren G. Dieters Jr., H. J. Woudenberg en ook voor Mr. M. M. Rost van Tonningen. Want ook laatstgenoemde moest aan een „haantje" worden geholpen. Wel heeft deze als hoofdredacteur van het Nationale Dag blad" aanvankelijk f 400 per maand gekre gen, doch de ongunstige gang van zaken met dit dagblad heeft ook tot gevolg gehad, dat van zulle een belooning ook geen snrake meer kon zijn. De schadeloosstelling van lid der Tweede Kamer was voor hem dan ook niet te versmaden. Mr. Rost van Tonningen, die zeer fen ongenoege van Van Geelkerken grooten Van wie zijn die kinderkleertjes Raadselachtig geval in een Am- sterdamsch zwembad. Alle badcellen en beplantingen van het Amstelparkbad te Amsterdam zijn gister avond door het personeel afgezocht en in alle bassins is gedregd in verhand met het feit, dat van een naar schatting achtjarig meisje, dat het bad bezocht moet hebben, op een der grasvelden kleertjes zijn gevon den, zonder dat het kind daarbij is terug gekeerd. Dat de kleertjes op het grasveld lagen, is op zichzelf iets ongewoons, aangezien be zoekers van de badinrichting verplicht zijn van een der badcellen gebruik te maken. Het onderzoek heeft geen enkel pósitief re sultaat opgeleverd, terwijl ook geen aan gifte van vermissing van een kind is ge daan, zoodat dc politie van het bureau Pie- ter Aertsstraat, die dit geval in onderzoek heeft, tot dusverre voor een raadsel slaat. Brand in een schuur Waarschijnlijk doordat vonken uit een brandend fornuis sloegen, is gistermiddag le Gorssel brand ontstaan in de schuur van den landbouwer J. Baltink. De landbouwer, die in zijn boerderij een middagdutje deed, werd door buren op den brand attent gemaakt. Hij begaf zich in de schuur teneinde te trachten nog enkele bezittingen in veiligheid te brengen. Hier bij liep de man brandwonden aan het gelaat op. Door den gunstigen wind bleef de brand tot de schuur, welke geheel afbrandde, be perkt. De brandweer uit Zutphen bestreed het vuur. Eenig landbouwgereedschap en twee ha- vermijten werden door het vuur verteerd. De aangerichte schade wordt door verzeke ring gedekt. Eerste Kamer Vergadering 8 Juni 1937. Nadat mr. W. L. "1 baron de Vos van Steenwijk z.h.st. als lid j der Kamer is toegelaten, houdt hij als pre sident, de volgende rede: „Nu ik op het punt sta deze stukken, in gevolge art. 1 van het reglement van orde der kamer, in handen te stellen van de door mij te benoemen twee commissies tot het onderzoeken van de geloofsbrieven van de nieuw benoemde leden, is, naar goede zede van ons huis, eerst het oogenblik voor mij aangebroken om in het openbaar hen te herdenken, die tengevolge van de laatste verkiezing voor dezen tak van de volksver tegenwoordiging ons zijn ontvallen. Ze zijn niet minder dan 16 in aantal. Aan talenten, kennis, werkkracht, ijver, toewijding cn parlementaire ervaring en kelen zetelden hier gedurende bijkans eeuw nemen zij gezamenlijk een schat mede. Hun heengaan beteekent een zeer gevoe lig verlies, Zij hebben den lande hier goede diensten bewezen, en ons in hun omgang veel geschonken. Wij vergeten hen niet, houden hen in zeer dankbare herinnering en zullen ze blijven j missen. 16 nieuwe leden, ongeveer 1/3 der Kamer, Wel onderwerpen de Staten Provinciaal het college aan eenc zware proef. Maar ik twijfel er niet aan of het zal blijken, er tegen bestand te zijn. Bij zoozeer gewijzigde samenstelling zal de sfeer toch dezelfde blijven. Mogen Zij eenigen tijd zal het uit den aard der zaak vorderen blijken, niet al leen opvolgers maar ook goede .plaatsver vangers te zijn van hen, die van ons heen gingen, en aldus op den duur ook hunner zijds bijdragen tot het gezag en den luister van den senaat." De Voorzitter benoemt vervolgens de cont missiën tot onderzoek van de geloofsbrieven der overige nieuw-bcnoemde leden der Ka mer. De vergadering wordt te 3.15 uur ver daagd tot heden elf uur. invloed op Mussert heeft, weigerde er blijk baar genoegen mede te nemen, dat Hij bui ten de Kamer zou blijven. Daarvoor had hij dan ook voor de beweging te belangrijk werk verricht. Immers, reeds meerdere malen is hij naar Berlijn geweest het laatst, nog drie weken voor de verkiezingen om be sprekingen te voeren met Minister Goeb- bels. Het is ook mr. Rost van Ton n in gen ge weest, die de heeren Woudenberg, van Lunteren, Kettman. en Ir. van Houten (een broer van den directeur) uit de redactie van het Nationale Dagblad) gewerkt heeft, aldus de Stand. Een leelijke tegenvaller. Van aankoop van den Haagschen Die rentuin zal nu voorloopig ook wel worden afgezien. Men had gerekend met. minstens 12 man de Tweede Kamer te zullen binnen gaan en nu lag in de bedoeling het gebouw van den Haagschen Dierentuin in te rich ten als tehuis voor de Nat. Soc. Tweede Kamerclub. Mr. Rost van Tonningen zou dan de leiding krijgen van het aldaar te vestigen Advies-bureau voor de N.S.B.-Ka- merleden. Daartoe zou hij worden bijge staan, door de parlementaire redacteur van het Nationale Dagblad, die als secreta ris zou fungeeren. Om de exploitatie van het Tehuis voor naar men dacht minstens 12 Nat. Soc. Kamerleden mogelijk te maken, zouden de Kamerleden grooten deels afstand doen vati de schadeloosstelling welke zij zouden ge nieten. Maar nu alles zoo geheel anders uitgeko men is dan de heeren gedacht hadden, is er groote oneenigheid en in zooverre is het te begrijpen, dat Mussfert geen zitting neemt als Kamerlid. Voorloopig heeft hij genoeg te doen met te zorgen dat de „be weging' niet geheel kapot gaat. Wij laten deze mededeelingon geheel voor rekening van „De Standaard".

Schager Courant | 1937 | | pagina 6