Hollandsche officier voor Duitsclie rechters Noodweer in Amsterdam Wie mag den wereldkam pioen schaken uitdagen? Verstrekking levens middelen Kunstschilder-oplichter De Koninklijke familie in de hoofdstad Zakkenrollers aan het werk Radioprogramma Kortsluiting aan de gevel van den Stadsschouwburg. Een lievig onweer, gepaard met een kleine wolkbreuk, dat zich kort voor middernacht hoven de hoofdstad ontlastte, heeft een on tijdig einde gemaakt aan de feestvreugde, aangezien de velen, die in den vooravond het minder-gunstige weer getrotseerd had den, een goed heenkomen moesten zoeken, zoodat de binnenstad, de café's uitgezonderd, in minder dan geen tijd geheel verlaten was. Om kwart voor twaalf, tijdens het nood weer, werd de omgeving van het Leidsche plein opgeschrikt door sirenengeloei van de roode voertuigen der brandweer, die zich van alle kanten naar liet gebouw van den stadsschouwburg spoedden. Er bleek gelukkig niets ernstigs aan de hand te zijn. Het alarm be trof een kortsluiting, welke door de groote hoeveelheid regen veroorzaakt was in een contact van een schijn werper, welke bevestigd is aan een balcon aan den zijgevel van den schouwburg in de Marnixstraat en dient voor de verlichting van het aan de overzijde gelegen American Hotel. Een passeerende nachtwaker had een blauwe steekvlam waargenomen en de poli tie hiervan in kennis gesteld, die op haar beurt de brandweer waarschuwde. Aange zien het hier den Stadsschouwburg gold, werd met groot materiaal uitgerukt, name lijk met drie motorspuiten en drie ladder wagens van de kazernes Honthorststraat, Prinsengracht en Nieuwe Achtergracht. Ook de commandant, de heer C. Gordijn, ver scheen onmiddellijk ter plaatse. De brand weer kon evenwel dadelijk weer inrukken, nadat zij de electrische stroom had uitge schakeld. De hulp van de brandweer werd overigens 5n verschillende deelen van de stad inge roepen in verband met velé dakgooten, die de watermassa niet konden verwerken. Klachten over ondergeloopen kelders zijn echter niet binnengekomen. Wel konden vele putten het water niet snel genoeg af voeren, waardoor overstroomiingen ontston den. Dit was b.v. het geval op het Frederik Hendrik plantsoen, dat na korten tijd geheel blank stond, De dienst der stadsreiniging was onmiddellijk paraat om het euvel zoo Bnel mogelijk te verhelpen. De versieringen schijnen zich over het ölgemeen goed te hebben gehouden. Op verscheidene plaatsen zijn de houten blok jes tusschen de tramrails weggespoeld. Blik seminslag heeft zich, voor zoover valt na te gaan, niet voorgedaan. Te ongeveer half ècn was de onweersbui afgedreven. Bliksem stagneert treinenloop. Tijdens het zware en langdurige onweer, dat gisteravond ook boven Rotterdam geknetterd heeft, is op de lijn DordrechtRoterdam en op de lijn RotterdamHoek van Hol land, tengevolge van den bliksem storing ontstaan, die weliswaar niet van ernstigen aard was en den trei nenloop niet stagneerde, maar die toch voor verschillende treinen ecnige minuten vertraging met zich meebracht. De bliksem deed n.1. eenigc zekeringen 'der electrische leiding doorslaan, zoodat op de gedeelten, die via deze zekeringen van stroom voorzien worden, zeer lang zaam door de passeerende treinen moes- worden gereden. Tot herstel van de schade zijn twee motorwagens uit Rotter dam vertrokken, één naar Feijcnoord en een maar Maassluis. Het schijnt, dat voor de reparatie veel werk moet worden ver richt. Behalve in de electrische leiding is de bliksem ook nog ingeslagen in het motorrijtuig van den ge- reedstaianden boottrein, die aan sluiting geeft op de nachtboot, die Donderdagmorgen binnenkomt. Het motorrijtuig werd hierdoor onbruik baar, weshalve in allerijl een ander motorrijtuig uit Rotterdam naar Hoek van Holland werd gedirigeerd. Postwissclvervalscher aangehouden De Eindhovenscho politie heeft Dinsdagmiddag aangehouden den 18-jarigcn P. van den D. uit Tilburg, op het oogenblik dat deze op het postkantoof te Eindhoven oen post wissel van f 1900.trachtte te in nen. Het onderzoek bracht aan het licht, dat <de jongeman den postwissel zelf had uit geschreven en verzonden aan een gefin geerd persoon te Tilburg, dien hij Drielsman had genoemd. Hij had op den achterkant van den postwissel zichzelf gemachtigd het geld in ontvangst te nemen. Op het bij kantoor 1e Goirle, waarvan hij den kan toorhouder kende, was hij er in geslaagd, om, toen deze even afwezig was, met enkele stempels bet stuk een schijn van echtheid te geven, waarna hij naar Zeelst reed om daar den postwissel te verzilveren. De kan toorhouder te Zeelst evenwel had geen f 1900.in kas en pleegde overleg met Eindhoven, waarna hij van den D. zeide, dat hij in Eindhoven het trold kon krijgen. Toen van den D. zich in Eindhoven aan het loket vervoegde stond een rechercheur klaar, die van den D. in hechtenis nam. toen deze de hem uitbetaalde f 1900.bij zich wilde steken. De jongeman, die een bekentenis heeft, afgelegd, is naar Don Bosch overgebracht, waar hij ter beschik king van dc justitie zal worden gesteld. Capablanca no. i op de lijst. Reeds geruimen tijd houdt men zich in de internationale schaakwereld bezig met het vraagstuk welke meester het eerst in aanmerking komt om den winnaar van de in dit najaar te houden revanchematch tusschen Euwe en Aljechin, voor een kamp om den wereldtitel uit te dagen. Was het organiseeren van een titelmafch tot nu toe een particuliere aangelegenheid, na de revanchematch tusschen Euwe en Aljechin zal de internationale schaak bond (F.I.D.E.) in de organisatie van dergelijke ontmoetin gen een belangrijk aandeel verkrijgen. Nu is eenigen tijd geleden een commis sie door de F.I.D.E. ingesteld, die een rang lijst zou opmaken van de spelers, die voor een titelmatch tegen Euwe of Aljechin in aanmerking zouden komen. Ieder lid van de commissie heeft een lijst samengesteld met een vijftal candidaten. Zoo heeft Aljechin eveneens een dergelijke ranglijst opgesteld, waarop Capablanca als nummer 1 voorkomt. Vervolgens worden in deze volgorde genoemd Botwinnik, Fine, Flohr en Reshevski. Wij vernamen, dat dc door de vijf commissieleden individueel sa mengestelde lijsten nogal verschilden, iets wat eigenlijk vanzelfsprekend mag worden geacht. Naar wij echter van welingelichte zijde vernamen, hebben alle commis sieleden Capablanca als nummer 1 op de lijst geplaatst, dit in verband met zijn resultaten in 1936 behaald op de groote tournooien te Moskou en Nottingham. De beslissing valt in Augustus a.s. op het a.s. congres v. d. Int. Schaakbond te Stock holm. Men mag aannemen, dat de eerstvolgende ontmoeting om het wereldkampioenschap niet eerder dan in 1939 zal plaats vinden. Eerste zitting contactcommissie. Vanwege het Departement van Sociale Za ken wordt medegedeeld, dat op Vrijdag i Juni j.1. ten genoemden departemente de eerste zitting is gehouden der door den minister van Sociale Zaken ingestelde con tact-commissie terzake van de \ers4rekking van levensmiddelen en kleeding aan werk- loozen en armlastigen, in welke commissie, naast de Departementen van Sociale Za ken, Handel, Nijverheid en Scheepvaart en Landbouw en Visscherij, elk met 1 lid, zijn vertegenwoordigd de Middcnstandsraad met 3 leden, de Raad voor het Grootwinkelbe drijf in Nederland met 1 lid en de Coöpera tieve Groothandelsvereeniging dc Handels kamer „HAKA" G.A. met 1 iid. De commissie in gesteld teneinde met betrekking tot de inschakeling van den handel en verschillende andere met dc dis tributie van goedkoope levensmiddelen en de verstrekking van z.g. B-steun in nature aan werkloozcn en c.q. armlastigen samen hangende onderwerpen, gezamenlijk overleg te plegen. DE VERMISSING IN HET AMSTELBAD. Het raadsel opgelost. Het raadsel in het Amstelbad van het geheimzinnig verdwijnen van een acht jarig meisje, wier kleertjes op een der grasvelden waren gevonden, zonder dat het kind er hij was teruggekeerd, is thans op gelost. Het meisje was hcelemaal rtict ver dwenen. van een ongeluk was geen spra ke. Gebleken is, dat zij naar huis is gegaan met haar mantel over haar badpak en daax-bij haar kleertjes heeft vergeten. Amsterdamsche politie slaat goe den slag. Door dc Amsterdamsche politie is aange houden en naar Rotterdam overgebracht de in het algemeen politieblad gesignaleerde 29-jarige J. A. A., gedomicileerd te Ban- doeng, die zich alhier heeft uitgegeven als kunstschilder of als koopman, maar die er zijn werk van maakte, bij een groot aantal goed gesitueerden aan te kloppen onder voorwendsel, dat hij gelden inzamelt voor zijn terugreis, Op deze wijze beeft de man bij veivschillendc personen geldsbedragen en goederen weten los te krijgen, niet alleen te Rotterdam, maar ook in andore plaatsen, als Den Haag en Arnhem. De man heeft in totaal zooveel geld ver zameld, dat hij de reis naar Indië wel eeni- ge malen had kunnen maken. Maar hij moest ook leven, weshalve hij het geld daartoe bestemde. Bij de politie gaf hij voor dat hij de beschikking had over contanten, die hij evenwel niet kon laten zien, noch bewijzen, dat hij erover beschik te. Dc man is in het hoofdbureau van poli tie tc Amsterdam opgesloten. Kindje verdronken Voor de oogen der moeder. Omstreeks 12 uur gisterenmiddag is een driejarig jongetje, dat in de Pij 1 weerstraat te Utrecht woonde, van de Roode Brug in de Vecht gevallen en verdronken. Het kindje wandelde met zijn moeder, doch liep even vooruit. Toen een vrachtauto naderde, riep de moeder het kindje terug, dat struikelde en in het water terecht kwam. Hoewel onmiddellijk pogingen in het werk werden gesteld om den kleine tc redden, mochten deze niet meer baten. Het lijkje is na een kwartier dreggen op gehaald. De tweed* dag van het vorstelijk verblijf. Zooals gewoonlijk, wordt ook dit verblijf van de Koninklijke Familie, aan de hoofd stad zeer productief gemaakt. Gisterenmorgen opende H. Ml de Konin gin de reeks officieele bezoeken met de be zichtiging van het instructie-vaartuig „Prin ses Juliana" van het Onderwijsfonds voor de Scheepvaart te Amsterdam, dat aan de De Ruyterkade gemeerd lag. Naast de officieele begroeting had men H. M. een welkom be reid door den toezang van driehonderd schipperskinderen, die bij den ingang van den steiger stonden opgesteld. Grondig heeft H. M., die gekleed was in een parelgrijs mantelcostuum, het instructie- vaartuig, van dc machinekamer tot het ach terschip, bezichtigd en zich over de zee- en binnenvaartoplciding laten voorlichten. De Landsvrouwe onderhield zich geruimen tijd met de leerlingen van dc Zeevaartschool te Den Helder, die juist deze weck aan boord van de „Prinses Juliana" een oefentocht maken. Op het schip bevond zich ook de burgemeester van Den Helder, de heer G. Ritmeester. Uitgeleide gedaan door het gejubel der schoolkinderen en vele belangstellenden op den steiger, aanvaardde de Koningin den terugtocht naar het Paleis. De Prins legt bezoeken af. Prins Bernhard heeft den ochtend besteed aan het bezoeken van de Diamantslijperij der firma Asscher in de Tolstraat en de Amsel- brouwerij. De Prins toonde zeer veel belang stelling voor liet edelgesteente cn liet zich de bijzonderheden door de directie nauwkexi- rig uitleggen. Bij het verlaten van de slijperij speelde een pierement in de Tolsti*aat: „Lang zal hij leven",welke „serenade" door het pu bliek gretig overgenomen werd. Ook in de verschillende bedrijfsafdelingen van dc Amstelbrouwerij heeft de Prins ge ruimen tijd doorgebracht. Des middags heeft Z. K. H. Prins Bernhard evenals zulks Dinsdag het geval was, zich niet zijn sportwagen naar dc tennisbanen in bet Vondelpark begeven en daar een klein uur tennis gespeeld. De groote drukte in verband met het Ko ninklijk bezoek, maakt de hoofdstad tot een welkom operatie-terrein voor zakkenrollers. Bij de politic zijn gisteren dan ook ver scheidene aangiften binnengekomen van mcnschcn, die in dc drukte liet slachtoffer van zakkeiiroïlerij wgren géwordén! Aan een trampassagier van lijn 2 is een zilveren horloge ontrold. Een 77-jarige inwoner van I-Iilvcrsum en een 72-jarige bewoner van dc Marnixstraat, raakten op het Damrak hun gouden horloges kwijt Een 76-jarigen bewoner van de Keuche- niusstraat is op het Damrak een portenion- naie, inhoudende zeven gouden tientjes, ont rold, en een 4G-jarigen bewoner van de Van Bacrlestraat werd op den Nicuwendijk een portemonnaic, inhoudende zestien gulden ontrold. VRIJDAG 11 JUNI 19S7. Hilversum I. Algemeen programma, verzorgd door den KRO. 8.009.15 en 10.00 Gramofoonmuziek. 11.30 Bijbelsche causerie. 12.00 Berichten. 12.15 De KRO-Melodisten, solist en gramo- foonmuziek. 2.00 Gramofoonmuziek. 2.20 KRO-orkest en gramofoonmuziek. 4.00 Gramofoonmuziek en pianovoordracht. 5.15 Orgelspel en gramofoonmuziek. (Om 6.00 Land- en Tuinbouwhalfuur) 7.00 Berichten. 7.15 Luchtvaartkroniek. 7.35 Musica Catholica. 8.00 Berichten ANP. Mededeelingen. 8.15 Operette concert m.m.v. solisten, KRO- koor en KRO-orkest. 10.00 Gramofoonmuziek. 10.30 Berichten ANP. 10.40 Paul Godwin's orkest. 11.3012.00 Gramofoonmuziek. Hilversum II. 8.00 VARA. 10.00 VPRO. 10.20 VARA. 12.00 AVRO. 4.00 VARA. 7.80 VPRO. 9.00 VARA. 10.40 VPRO. 11.00 VARA. 8.00 Gramofoonmuziek. 10.00 Morgenwijding. 10.20 Declamatie. 10.40 Zang, piano en gramofoonmuziek. 11.10 Vervolg declamatie. 11.30 Orgelspel. 12.00 Kovacs Lajos' orkest en gramofoonmuz. 2.00 Declamatie. 2.30 Orgelspel en zang. 3.15 AVRO-Dansorkest. 4.00 Gramofoonmuziek. 5.00 Declamatie. 5.30 Orgelspel. 6.00 ..Fantasia". 6.30 Politiek radiojournaal. 6.50 Gramofoonmuziek. 7.30 Berichten V.G.P. 7.35 Lezen in den Bijbel. 8.00 Zang en piano. 8.30 Verwey. Vondeluitgave, causerie. 9.00 VARA-Theaterorkest, dubbelmannen- kwartet „Smetana" en solisten. 10.00 Gramofoonmuziek. 10.30 Berichten ANP. 10.40 Avondwjjding. 11.00 Jazzmuziek (gi.pl.). 11.3012.00 Gramofoonmuziek. Middagrijtoer. Des middags vereenigden dc leden der Ko ninklijke Familie zich voor een bezoek aan de openluchtschool in het Oosterpark. Vier duizend schoolkindei'en uit geheel Amster dam brachten Hun vervolgens vanuit de muziektent een zanghulde. Daarna ging het naar het landgoed Fran- kendaal, waar de Koninklijke gasten een oogenblik het daar plaats hebbende kinder feest bijwoonden. Evenals des niorgens, werd de route, zoo wel heen als terug aan beide zijden be grensd door een dichte menschenhaag. Des avonds. Des avonds woonde de Koninklijke Fa milie in het Concertgebouw een gala-con cert bij, dat onder leiding van prof. Dr. Willem Mengelberg werd gegeven. Te kwart over achten arriveerden de hoo- ge gasten. Hare Majesteit was gekleed in een breede sleep eindigende avondjapon, van pauw blauw brocaat, doorweven met kleine, witte motieven; de Prinses een robe van witte cliarmeuse met een ivoorkleuiigc écharpe; beiden, moeder en dochtci', droegen rijken tooi van diamanten, waarbij de diademen en bij de Prinses ook dc armband, bruids geschenk uit Nederlandsch-Indië en de cor- sage-versiering opvielen. Ilct toilet van H. K. II. kreeg een aparte toets door den weelderigen waaier van witte struisveeren, die de Koningin-Moeder van België als hu welijkscadeau had gezonden. Prins Bcr- nard droeg dc uniform der Marine. Op het moment, dat Koningin, Prinses en Pxins de concertzaal betraden, verhieven alle aanwezigen zich van hun zetels cn zette het. orkest het praeludium over het oude Wilhelmus, voor orkest en orgel, ge componeerd door Prof. Dr. Willem Mengel berg, in. Op het pacludium over het oude Wilhel mus volgden drie coupletten van het Wil helmus, gezongen door hel Koor van dc Maatschappij tot Bevordering der Toon kunst. Daaina werd onder groote aandacht van vorstelijke personen en genoodigden een klassiek programma uitgevoerd. Gedurende het gala-concert was boven dc hoofdstad een onweer losgebarsten, zoodat er, toen de Koninklijke. Famidie het concert gebouw vei'lict, slechts weinig publick stond, in tegenstelling met dc heenrit, toen duizenden zich langs den weg geschaard hadden. Hoogverraad? Ncdcrlandsche pers en verdedi ger toegang tot de rechtszaal ontzegd. Het proces tegen een aantal van commu nistische propaganda en hoogverraad be schuldigde Duitschcrs en tegen den Neder- landschen reserve-luitenant-vlieger G. H. Aalders zal, aldus de Berlijnschc correspon dent van de Tel., op Maandag 14 Juni a.s. voor het Volksgerechtshof fc Essen beginnen en naar alle waarschijnlijkheid eenigc we: ken duren. Ilct proces zal met gesloten deu ren plaats hebben. Het is dan ook zoo goed als ze ker, dat de Nederlandsche advocaat mr.. Mecrhrugh uit Almelo, die dc belangen van Aalders wil beharti gen, niet tot de terechtzittingen zal worden toegelaten. Evenmin zal Ncderlandschen persvertegenwoor digers toegang tot de rechtszaal worden verleend. Aan Aalders is door dc rechtbank een Berlijnsch advocaat als verdediger toegevoegd. Mr. Mcerbrugh zal zoo verne men wij desondanks een verzoek tot den „Obcrstaatsanwalt" te Es sen richten om het proces, zij het ook als toehoorder, te mogen bijwo nen, doch het is zoo goed als zeker dat dit verzoek van dc hand zal worden gewezen. Aan Aalders wordt in de eerste plaats ten laste gelegd: verraad van militaire gchei- men. Naar het schijnt heeft dc Nederland sche reserve-officier eenigc bijzonderheden over de ontwikkeling, indecling cn bewape ning der Duitsche artillerie, die hem ter oore waren gekomen, aan Nederlandsche instanties medegedeeld. Deze daad geldt in Duitschland als landverraad. Aangezien Aalders evenwel Nederlandse!» staatsburger is, zal hem dit „landverraad" niet zoo zwaar worden aangerekend, dan wanneer hij Duitscher was geweest. Verder wordt hij beschuldigd een commu nistische samenzwering tegen den natio- naal-socialistischen staat te hebben bevor derd. Aalders, die in September van het Jaar 1935 te Keulen is gearresteerd, heeft bekend geld uit Nederland naar Duitsch land te hebben gebracht en aan een illegale organisatie te hebben overhandigd. Hij ont kent te hebben geweten, dat deze organisa tie een communistisch karakter droeg. Voorts wordt hij er van beschuldigd com munistisch propagandamateriaal over de Nederlandsch-Duitschc grens te hebben ge smokkeld. Wegens deze delicten wordt hij van hoogverraad beschuldigd. Aalders is geenszins de hoofdschuldige in dit proces. Zijn rol in het onderhavige geval is een ondergeschikte geweest, zoodat er mede gerekend mag worden zoo oordeelt men in Duitsche bevoegde kringen dat s,.ra* n'nt a' ,e zwaar zal uitvallen. HiJ is op 8 September 193."» te Keulen ge arresteerd cn vertoeft sedertdien in preven tieve gevangenschap. Aangezien men in ge noemde Duitsche kringen verwacht, dat deze Preventieve hechtenis van zijn definitieven straftijd zal worden afgetrokken, is het niet uitgesloten, dat Aalders na zijn veroordee ling op vnjc voeten wordt gesteld. Uiteraard zal hij dan onmiddellijk uit Duitschland worden gewezen en over de grens worden Fabrieksjongen geëlectrocuteerd In de machinefabriek der firma Thole te Enschedé is de 15-jarige G. A. van Raay met. den electrischen stroom in aani'aking gekomen en op slag gedood. De jongen was bezig met een electrisch laschapparaat dat onlangs op een werk in Friesland was geweest. Daar was het door een installateur gerepareerd. Deze heeft, naar uit een onderzoek is gebleken, een verkeerde aansluiting gemaakt, waardoor de wielen onder stroom waren komen te staan. Dc knaap is, terwijl hij zij>n handen aan een ijzeren kolom hield met de wielen in aanraking gekomen. De stroom ging hem daarop door het lichaam. 474e STAATSLOTERIJ (Niet officieel) 5de klasse, 15de lijst Trekking van Woensdag 9 Juni 1937 Hooge Prijzen 25.000.— 11022 1.000.— 1906 2910 10794 13033 400.— 5433 7614 12353 200.— 1305 7048 8459 12162 12205 16766 100.— 1489 4405 4816 5613 6595 7844 10920 11338 12613 16569 17108 17115 18064 18336 Prijzen van 70. 68 280 533 728 864 954 1082 1208 1226 1229 1282 1369 1390 1551 1721 1740 1787 1821 1823 1857 2240 2271 2276 2356 2390 2445 2486 2632 2702 2710 2756 2966 3027 3056 3169 3215 3277 3286 3296 3309 3503 3515 3986 4005 4011 4032 4420 4466 4815 4843 4879 4908 4979 5145 5245 5406 5596 5605 5647 5723 5746 5773 5825 5843 5848 5937 6039 6102 6332 6518 6533 6569 6575 6607 6615 6674 6727 6789 7008 7119 7313 7319 7378 7379 7427 7432 7734 7769 7791 7943 7972 7994 8165 8183 8285 8288 8296 8551 8579 8794 8804 8881 9049 0075 9139 9300 9329 9448 9478 9636 9690 9711 9714 9716 9718 9983 10107 10109 10137 10190 10421 10668 10866 11181 11289 11474 11562 11576 11580 11642 11752 11783 11801 12003 12073 12213 12216 .2293 12311 12405 12424 12676 12701 12767 12775 12998 13069 13077 13093 13229 13329 13666 13657 13768 13775 13834 13973 13978 14026 14073 14262 14370 14546 14595 14666 14735 14766 14785 14827 14968 15280 15317 15419 15457 15477 15536 15580 15633 15824 15940 15949 15983 16063 16132 16322 16390 16413 16420 16455 16553 16580 16599 16741 16743 16969 17116 17237 17298 17362 17387 17482 17597 17658 17739 17847 18011 18043 18156 18185 18198 18243 18276 18685 18763 13789 18878 18911 18954 19005 19301 19319 10335 19361 19370 19396 19435 19492 19521 19546 19645 19696 19829 19913 19933 20083 20096 20139 20436 20478 20538 20625 20646 20793 20889 20606 Nieten 38 89 110 224 230 233 234 286 296 348 393 460 495 500 638 642 687 699 716 766 795 797 856 865 868 929 937 1002 1014 1020 1078 1123 1179 1199 1213 1259 3 306 1318 1445 1475 1524 1537 1540 1605 1638 1649 1673 1824 1897 1909 1923 1953 1964 1966 1088 1993 2000 2005 2006 2009 2048 2079 2109 2119 2137 2208 2267 2269 2280 2320 2326 2391 2392 2396 2403 2404 2526 2583 2613 2631 2640 2664 2716 2778 2863 2864 2873 2889 2894 2975 2978 3014 3035 3063 3088 3120 3136 3141 3144 3161 3178 3200 3201 3213 3280 3288 3344 3393 3394 3397 3427 3449 3459 3485 3569 3611 3640 3660 3685 3700 3707 3723 3783 3832 3930 3954 3960 4018 4039 4051 4053 4054 4076 4078 4088 4090 4095 4116 4176 4181 4204 4235 4238 4274 4306 4317 4368 4372 4373 4398 4400 4412 4447 4530 4661 4697 4782 4813 4819 4822 4856 4892 4914 4915 4963 4984 5015 5033 5056 5094 5104 5134 5135 5177 5201 5228 5233 5327 5329 5344 5390 5411 5415 5425 5435 5437 5442 5449 5450 5467 5475 5491 5555 5557 5597 5599 5613 5623 5625 5640 5659 5716 5749 5816 5827 5851 5874 5886 5942 5958 5970 6012 6046 6055 6068 6088 6155 6173 6174 6230 6243 6254 6281 6289 6328 6373 6384 6389 6391 6410 6493 6503 6523 6532 6564 6598 6614 6714 6751 68C5 6904 6921 6022 7041 7050 7084 7108 7118 7145 7287 7290 7310 7326 7332 7380 7383 7403 7430 7521 7529 7542 7564 7570 7580 •7600 7617 7661 7675 7764 7819 7836 7860 7886 7906 7951 7975 8010 8024 S057 8053 8065 8203 8221 8252 8304 8305 8308 8353 8366 8408 8415 8504 8523 8549 8570 8589 8638 8648 8691 8717 8723 8735 8736 8798 8803 8880 8909 9014 9076 9108 9133 9156 9184 9195 9197 9200 9264 9321 9349 9355 9359 9409 9431 9433 9442 9458 9553 9566 9616 9635 9680 9729 9740 9759 9770 9789 9804 9835 9870 9919 9936 9950 10013 10034 10046 10075 10104 10106 10263 10264 10294 10299 10316 10322 10348 10401 10424 10431 10456 10464 10527 10560 10565 10584 10595 10619 10660 10715 10752 10777 10814 10864 10893 10943 10971 11032 11094 11096 11109 11123 11140 11219 11230 11247 11278 11297 11314 11322 11328 11413 11417 11447 11472 11485 11535 11538 11540 11643 11647 11882 11704 11727 11770 11771 11792 11794 11795 11831 11851 11875 U912 U918 11978 12017 12024 12034 12042 12183 12194 12223 12281 12283 12318 12331 12351 12403 12444 12545 12564 12601 12631 12666 12687 12702 12712 12744 12770 12799 12802 12818 12827 12881 12935 13089 13122 13155 13157 13174 13176 13197 13228 13230 13254 13298 13343 13366 13372 13383 13421 13434 13463 13465 13489 13515 13610 13669 13695 13698 13708 13709 13785 13802 13871 13884 13913 13916 13923 13940 13943 13955 13996 14041 14044 14075 14133 14157 14169 14295 14307 14317 14324 14389 14487 14563 14570 14573 14612 14628 14668 14683 14717 14756 14764 14786 14823 14858 14910 14948 14956 14973 14999 15054 15203 15209 15237 15244 15245 15268 15287 15294 15299 15366 15371 15398 15424 15437 15476 15527 15578 15619 15627 15636 15637 15650 15705 15718 15761 15767 15773 15784 15788 15803 15823 15830 15833 15857 15865 15891 15897 15918 16037 16048 16071 16077 16091 16101 16107 16114 16173 16211 16249 16251 16272 16285 16207 16300 16357 16443 16473 16480 16545 16595 16614 16621 16644 16687 16727 16788 16813 16816 16834 16868 16994 17077 17080 17155 17162 17234 17243 17285 17328 17371 17434 17439 17486 17492 17511 17540 17560 17594 17634 17643 17647 17681 17688 17725 17728 17733 17751 17778 17859 17904 17964 17968 17994 18062 18066 18146 18175 18179 18200 18250 18275 18280 18311 18313 18372 18390 18393 18427 18469 18494 18503 18571 18591 18601 18647 18667 18694 18704 18751 18903 18904 18923 19023 19032 19038 19052 19076 19106 19222 19252 19289 19363 19393 19412 19415 19429 19438 19463 19466 19568 19579 19814 19675 19678 19688 19695 10708 19716 19731 19804 19805 19812 19886 19889 19901 19816 19960 19937 19994 20003 20022 20037 20045 20122 20131 20146 20172 20231 20327 20335 20360 20363 20373 2Ó396 20405 20408 20411 20462 20476 20487 20515 20558 20573 20605 20618 20688 20698 20703 20723 20732 20733 20742 20797 20808 20814 20832 20839 20865 20875 20892 20896 20961 20968 20969 Verbeteringen 5de kl., 14de lijst: 2274 m. z, 8774 5244 m. z. 5243 6067 m. z. 6069.

Schager Courant | 1937 | | pagina 7