Het noenmaal van den Ned. Journalistenkring. 250 vliegtuigen van verschillende typen der Engelsche luchtmacht lullen In grootsche formatie het saluut aan den Koning brengen tijdens den luchtveartdag te Hendon op 26 Juni a.s. Tijdens de repetitie, welke dezer dagen plaats vond De heer M. P. W. van Hout, wien met ingang van 8 Juli a.s. eervol ontslag verleend is als burgemeester van Helmond Uit het leven van wijlen Gaston Doumergue, oud-president der Fransche republiek. De thans ontslapen staatsman met wijlen Koning Albert van Belgie. den huidigen Koning leopold en Prins Ka.el tijdens het bezoek van Doumeigue als president van Frankrijk aan Brussel Zeeuwsche jeugd bij den molen aan de Noordzee te Westkapelle. Een vroolijk groepje, dat zijn medewerking voor dit echt Hollandsch tafreeltje gaarne wilde verleenen De Italiaan Tennl, die de klasse .lichtgewicht" bij de Engelsche T.T.-races won, neemt een koelen dronk na zijn overwinning Het tooneelgezelschap van Dirk Verbeek is_ Vrijdag met de .Stuyvesant" voor een tournée naar West-lndië ver trokken. Het gezelschap aan boord De rupsenplaag in de hoofdstad. Vele boomen op de Amsterdamsche grachten zijn door deze dieren volkomen kaal gevreten. Een plekje aan de Keizersgracht, dat thans een herfstachtig aanzien heeft gekregen De Ned Journalistenkring bood Vrijdag aan den leider der handelsmissie, die uit Zuid Amerika is teruggekeerd, een noenmaal aan, waarbij ook Z. K. H. Prins Bernhard aanzat V.l.nr.minister Gelissen, de heer G. Polak Daniëls, Z. K. H. Prins Bernhard en de heer Dekking

Schager Courant | 1937 | | pagina 12