De Frans Hals-tentoonstelling geopend. De J. P. Coen-feesten te Hoorn Minister mr. M. P. L. Steenbergbe tijdens zijn openingsrede op het inter nationaal congres van oliefabrikanten te Scheveningen De Frans Hals-tentoonstelling te Haarlem is Woensdag door den minister van Onderwijs, Kunsten en Wetenschappen, prof. dr. J. R. Slotemaker de Bruine, officieel geopend. De minister bezichtigt een der schilderijen. Naast hem de directeur van het Museum, de heer G. D. Gratama De bekende oud-internatio nal Mauk Weber is Woens dag te Den Haag in het huwelijk getreden met mej. H. M. C. Zomerschoe Chautemps voor de Fransche Kamer. De minister-president tijdens het voorlezen der regeeringsverklaring De „Coronation Scot", de snelste Engetsche locomotief, die het traject Londen Glascow in 67a uur aflegt, verlaat de Britsche hoofdstad voor haar eerste reis De monumentale klok in het stadion te Amsterdam, die bij de viering van het zilveren jubileum van .Het Nederlandsche Sportpark" Zater dag zal worden aangeboden Afs inzet der J. P. Coen-feesten werd Woensdag te Hoorn een Indische ten toonstelling geopend. Boven: de autoriteiten bezichtigen de geëxposeerde voorwerpen; onder: een kijkje op het Indisch marktplein, dat men bij deze gelegenheid heeft opgericht De begrafenis van admiraal sir William Fisher ging met groote plechtigheid gepaard Na aan boord van de .Victory" opgebaard te zijn geweest werd het stoffelijk overschpt met de .Jetty" naar den kruiser .Curacoa gebracht, om in de golven begraven te worden De .Alt Schwalenberger Trachtengruppe" uit'Lippe-Detmold defileerde Woensdag op paleis Soestdijk voor het prinselijk echtpaar en voerde eenige volksdansen uit

Schager Courant | 1937 | | pagina 4