Een nieuw mailschip in aanbouw. De feesten te Hoorn. Als onderdeel van de J. P. Coen-feesten te Hoorn werd Vrijdagmiddag een groote historische optocht gehouden, waarvan hierboven een detail Voor het nieuw te bouwen mailschip der Stoomvaart Mij. .Nederland' is Vrijdag op de werf der Nederlandsche Scheepsbouw Mij. te Amsterdam de kiel gelegd. De eerste kielplaat wordt aangebracht Fransche luchtvaartautoriteiten onder zoeken de ruïne van het vliegtuig, dat bij Sarrebourg neerstortte en waarbij vijf personen om het leven kwamen Voor de uitbreiding van een der fabrieken te Koog aan de Zaan zijn nieuwe ijzeren tanks aangevoerd van ongeveer 20 ton, welke volledig gemonteerd naar de plaats van be stemming werden getransporteerd Te Grouw zijn Vrijdag de groote driedaagsche zeilwedstrijden begonnen, welke uitgeschreven zijn door de Friesche Zeilvereeniging .Oostergoo". Een snapshot tijdens den strijd in de 30 M2 klasse Prof. dr. W. A. P. Schuffner, directeur der atdeeling Tropische Hygiëne van het Koloniaal Instituut, neemt Maandag afscheid als hoogleeraar in de Tropische Hygiëne aan de universiteit te Amster dam Van den Tour de France. De deelnemers trekken op hun tocht door Jarlain. Aan den -kop yan het peleton de bekende renner Archambaud •Jan Pieteiszoon Coen", die de Coen-feesten te Hoorn bijwoont, keurde Donderdag in eigen persoon op de Kaasmarkt de kwaliteit der Hollpndsche kaas a De Amerikaan Budge werd Vrijdag winnaar in het heeren-enkelspel tijdens het tennis-tournooi te Wimbledon, door zijn overwinning op den Duitscher Von Cramm. De kampioen (rechts) en Von Cramm na hun partij

Schager Courant | 1937 | | pagina 12