Bezoek van Z. K. H. Prins Bernhard aan het Indische kamp. Z. K. H. Prins Bernhard (x) bracht Vrijdag in gezelschap van Z. K. H. Prins Gustaaf Adolf van Zweden (xx) een bezoek aan het kamp der Ned. Indische padvinders op de Wereldjamboree Het Nederlandsche s.s. .Maaskerk' van de Holland -West- Afrika-lijn, dat bij kaap Palma op de rotsen liep Aan den ingang der Pendoppo zet Z. K. H. Prins Bernhard zijn handteekening tijdens het bezoek, dat Hij Vrijdag aan het kamp der Ned. Indische padvinders op de Wereld jamboree bracht Op het demonstratieterrein der Wereldjamboree bood de Chief Guide, Lady Baden Powell Vrijdagmiddag aan de Nederlandsche padvindsters een wereldvlag aan Baron Herry, die binnenkort den post van Belgisch gezant bij het Nederland sche Hof zal betrekken Een overzicht tijdens het défilé der padvindsters voor de Chief Guide, Lady Baden Powell op het demonstratieterrein der Wereldjamboree De zeeverkenners, die aan de Wereldjamboree deelnemen, brachten Vrijdag te Amsterdam een bezoek aan de .Johan van Oldenbarneveldt", waar de jongens zich echt in hun element ge voelden Vrijdagmiddag was de beurt aan de Noorsche padvinders om in de Arena op het jamboree-terrein eenige staaltjes van hun kunnen ten beste te geven, hetgeen niet zonder het noodige succes geschiedde Zeileitsy.nphonie op de Loosdrechtsche plassen tijdens de internationale zeilwedstrijden, welke door de jubileerende watersportvereeniging „Loosdrecht" georganiseerd worden

Schager Courant | 1937 | | pagina 12