Lord Baden Powell woont de demonstraties der zeeverkenners bij. PI In het Noorderbad te Zandvoort werden Zondag internationale zwem- en waterpolowedstrijden gehouden. Een spelmoment uit de ontmoeting Nederland West-Duitschland Lord Baden Powell heeft Zaterdagmiddag de groote demonstraties der zeeverkenners op de Kagerplassen bijgewoond. De Chief Scout inspecteert bij zijn aankomst de opgestelde eerewacht De bekende impressario Ernst Krauss, die voor talrijke beroemde buitenland- sche kunstenaars de tournées door ons land verzorgde, vierde zijn vijftigsten verjaardag De Fransche ballonvaarder Crombes maakte Zaterdag onder auspiciën van de Haagsche Ballonclub een tocht boven Noordwijk en omgeving. Het moment van de opstijging 'V::, Osendarp behaalde zoowel in de 100 M.- als in de 200 M. hardloopen tijdens de inter nationale athletiekwedstrijden in het Olympisch stadion te Amsterdam de overwinning. Een aardig moment van actie Te Tilburg werden Zondag ter gelegenheid van het 75-jarig bestaan van de vereeniging .Kapet" Doelen* groote handboog schietwedstrijden gehouden, waaraan door jong en oud werd deelgenomen I De Poolsche luchtverkenners gaven Zondag op het vliegveld Ypenburg demonstraties met zweef- en motoivliegtuigen, waarvan hierboven een moment zeeverkenners hebben Zaterdagmiddag op de Kagerplassen hun demonstraties gehouden, welke door fraai weer werden begunstigd. Een aardig overzicht Te Heerenveen werden Zondag de draverijen om het kampioenschap van Nederland gehouden, waarbij -Mac Gregor", bereden door den heer A. Makken, winnaar werd

Schager Courant | 1937 | | pagina 4