Buitenlandsche padvinders defileeren voor het Prinselijk Echtpaar. r Tot directeur der Twentsche Bank is benoemd de heer F. Rosingh, die tot dusver de leiding had van het bijkantoor te Rotterdam In het gebouw van de Kon. Roei- en Zeilvereeniging „De Hoop" te Amsterdam is Woensdag het F.I.S.A.-congres geopend. Aan de bestuurstafel v.r.n.l.: dr. C. W. G. Mleremet, vice pres Chr. Moes, vice-voorz. van „De Hoop" en Th. P. Tromp, voorz. Ned. Roeibond De Poolsche padvinders, die Woensdag deel namen aan het défilé der buitenlandsche scouts voor het Prinselijk Echtpaar te Soestdijk, boden bij deze gelegenheid aan H. K. H. Prinses Juliana en Z. K. H. Prins Bernhard een geschenk aan. De overhandiging De eerste controle op de nieuwe rij wiel belastingmer- ken in de hoofd stad vond Woens dag plaats, waarbij reeds verscheidene .slachtoffers" vielen Eenige honderden buitenlandsche padvinders hebben Woens dag te Soestdijk gedefileerd voor het Prinselijk Echtpaar. H. K. H. Prinses Juliana en Z. K. H. Prins Bernhard slaan het voorbijtrekken der scouts gade De Engelsche luchtmacht heeft te Ongar (Essex) uitgebreide oefeningen gehouden. Een .luisterpost* met bijbehoorende uitrusting, voor het constateeren van naderende vliegtuigen Tijdens hun bezoek aan de hoofdstad bezichtigde een aantal Zweedsche padvinders Woensdag een der diamantslijperijen In het koelhuis van den Zuid-Ned. Zuivelbond te Roermond is de eerste boter keuring vanwege het Zuivel Kwaliteitscontrole Bureau onder Rijkstoezicht officieel geopend. Derde van links ir. A. L H. Roebroek, dir.-gen. van den Landbouw Te Doetinchem is Woensdag een groote „Legerdag" gehouden, waarbij door de verschillende troepenafdeelingen voor de autoriteiten werd gedefileerd, en op het terrein van het vliegveld Groenendaal demonstraties werden gegeven. Een tweetal snapshots Op de binnenplaats van de Prins Hendrikkazerne te Nijmegen zijn Woens dag zeven nieuwe officieren van het Kon. Ned. Indische Leger beëedigd. Een moment tijdens de plechtigheid

Schager Courant | 1937 | | pagina 4