De finales der Europeesche roeikampioenschappen op de Boschbaan. Vorstelijke belangstelling voor de roeisport Z. fc. H. Prins Bernhard heeft Zondag een gedeelte der wedstrijden om het Europeesch roeikampioenschap op de Amsterdamsche Boschbaan bijgewoond. De Hooge bezoeker in- de volgboot Mr F. J. Schlüter, advocaat te Middel burg, is met ingang van 1 Septemper a.s. benoemd tot burgemeester der gemeente Grauw en Langendam Op het Sneekermeer is Zaterdag de .Sneek-week" begonnen met verschil lende zeilwedstrijden, waarvan hier boven een snapshot Het Piinselijk jacht .Piet Hein" is Zaterdag in tegenwoordigheid van H. K. H. Prinses Juliana en Z. K. H. Prins Bernhard van de werf der firma G. de Vries Lentsch Jr. te Amsterdam te water gelaten. Het schip in zijn element H K. H. Prinses Juliana en Z. K. H. Prins Bernhard tijdens de plechtigheid van de te water- lating van het Prinselijk jacht .Piet Hein" van de werf der firma G. de Vries Lentsch Jr. te Amsterdam De Rotterdamsche Vrijwillige Brigade tot het redden van drenkelingen organiseerde Zaterdag in de Schie een nationalen zwemwedstrijd over 600 meter om den Groot Rotterdam-beker. De winnaar, de heer Beukman, lid der Amsterdamsche Reddingsbrigade komt aan de finish uit De finish van de .achten gewonnen door Italië, tijdens de finales der wedstrijden om het Euro peesch roeikampioenschap, die Zondag op de Amsterdamsche Boschbaan plaats vonden De Nederlandsch Indische padvinders die de Wereldjamboree hebben bij gewoond, zijn Zondag de terugreis naar Insulinde aangevangen. Een kijkje bij het vertrek aan het Centraal Station te Amsterdam De prijsuitreiking voor de Europeesche roeikampioen schappen welke op de Amster damsche Boschbaan zijn ge houden, geschiedde Zondag avond in „Kras" te Amsterdam

Schager Courant | 1937 | | pagina 4