Na de inname van Santander. De strijd in het verre Oosten. De „Kota Agoeng' van den Rotterdamschen Lloyd, aan boord waarvan op den Indischen Oceaan brand is uitgebroken Vele bekwame figuren bij het boogschieten namen deze week De Spaansche burgeroorlog. Soldaten van Franco trekken langs de ver- De nieuwe burgemeester van Broek op Langendijk, de heer H. Schelhaas, te Windsor deel aan de internationale schietwedstrijden met woeste gebouwen te Besaya Spa-Santander, dat door de terugtrekkende wiens installatie Woensdag plaats vond. werd door de bevolking feestelijk dit historisch wapen regeeringstioepen werd opgeblazen ingehaald waarna hem een groote zanghulde werd gebracht H. M. de Koningin temidden der talrijke kinderen, die Haar op Koninginnedag ten paleize 't Loo een hulde kwamen brengen. Links Z. K. H. Prins Bernhard De strijd in het verre Oosten. Een Japansch stuk ge schut wordt ge transporteerd, om in stelling gebracht te worden voor de gevechten nabij Tientsin Ir. M. H. Damme, vice-president van het Kon. Instituut van Ingenieurs, reikt aan den voorzitter, prof. L. A. van Royen, het eerelidmaat schap uit tijdens de herdenking van het 90-jarig bestaan van het Instituut te Den Haag De bekende Amerikaansche schaak speler R. Fine is Woensdag te Amster dam in het huwelijk getreden met mej. E. Th. Keesing. Het bruidspaar Nog dagelijks arriveeren in Santander groote troepenafdeelingen der Spaansche nationalisti sche strijdkrachten, welke door de bevolking hartelijk verwelkomd worden

Schager Courant | 1937 | | pagina 4