GROOTSTE BASCULE-BRUG VAN EUROPA. DE 3 OCTOBER-FEESTEN De eerste Jeugdgevangenis in ons land is Zaterdagmiddag te Zutphen door den minister van Justitie, Z. Exc. mr. C. M. J. F. Goseling, in tegenwoordigheid van talrijke autoriteiten officieel geopend Een zwaar karweitje. Bijna 100.000 K.G. weegt de balans van de grootste bascule-brug van Europa over de Binnenhaven te Rotterdam, welke Zater dag met behulp van twee drijvende bokken geplaatst is Burgemeester Van de Sande Bakhuizen proeft de haring, die ter gelegenheid van de 3 Oc- tober-feesten te Leiden, welke Zaterdag werden gevierd, werd uitgedeeld aanval op het doel van Sparta tijdens den te Amsterdam gespeelden voetbalwedstrijd Ajax Sparta, welke in een nederlaag voor de gasten eindigde De heer Edo Bergsma heeft Zaterdag in een speciale vergadering te Amster dam afscheid genomen ais voorzitter van den A.N.W.B. De nieuwe voor zitter, mr. H. P. J. Bloemers, overhandigt zijn voorganger de plaquette van de Edo Bergsma-medaille Een Te Amersfoort werd Zaterdag het huwelijk voltrokken van J. W. baron Sloet van Marxveld, 1ste luitenant bij de Genie, en jkvr. J. L baronesse van Dedem. Het bruidspaar bij het verlaten van de kerk Een kijkje In het Waaggebouw te Leiden tijdens de traditioneeleuitdeeling van haring en brood ter gelegenheid van de 3 October-feesten De 3 October-feesten te Leiden De deelnemers aan den optocht, welke een symbolische voorstelling van de Grieksche mythen en sagen gaf, begaven zich per modern vervoermiddel naar de plaats van bestemming Op Houtrust te Den Haag werd Zondag voor de Westelijke eerste klasse van den K.N.V.B. de competitie-wedstrijd H B S. Feyenoord gespeeld. Een aanval op het doel der gastheeren

Schager Courant | 1937 | | pagina 4