HET VOORLOOPIG NEDERLANDSCH ELFTAL SPEELT TE ROTTERDAM. Prins Arthur ven Connaught begroet Koningin-weduwe Mary van Engeland, die deze week de uitbreiding van het West-Londen hospitaal ter gelegenheid van het zilveren jubileum dezer inrichting opende De motoren van het verongelukte K.L.M.- vliegtuig «Specht» zijn ter onderzoek door de deskundigen te Bandoeng op transport gesteld. Bovenstaande foto, genomen aan de kade te Tandjong Priok, toont duidelijk hoe deerlijk de motoren en schroeven gehavend werden Even beroemd als de Zuidlaarder markt zijn de Zuidlaarder «bollen», die er alleen dien dag te krijgen zijn. Het bakkersknechtje mag het één-dag-gebak naar de klanten brengen Opstandige Arabieren in hinderlaag bij de beschieting van Engelsche troepen tijdens de jongste onlusten in Palestina Het voorloopig Nederlandsch elftal speelde Woensdagmiddag te Rotterdam een wedstrijd tegen Bournemouth, een prof.- club uit de Engelsche derde divisie. Een spelmoment De onrust in Pales tina. Een Mufti wordt bij het ver laten der moskee van Omar te Jeru- salem door zijn aanhangers om ringd Waar de wagens der Duitsche spoorwegen de geregelde reiniging jndergaan. De groote cylinder, het zgn. «dampbad» bij de spooi wegwerkplaatsen te Potsdam De Amerikaansche adjunct-marine-attachés te Londen en Berlijn, de kolonels Furer en Guthrie, brachten Woensdag een bezoek aan de Ned. Scheeps bouw Mij. te Amsterdam, waar zij o.m. den in aanbouw zijnden flottielje- leider «Tromp» in oogenschouw namen De hevige regenval heeft de krijgsverrichtingen aan het Sjanghal-front in China ernstig belemmerd. Japansche artillerie in stelling op ondergeloopen land. - Op den achtergrond cavalerie, welke zich slechts langzaam kan voortbewegen

Schager Courant | 1937 | | pagina 4