UITDEELING VAN KLEEDING EN SCHOEISEL. ST. NICOLAAS-DRUKTE. Japansche mariniers zuiveren met behulp van een pantserauto een der vernielde wijken in Sjanghai Sl- Nieolws in «ntocht - De banketbakkers bereiden ricb »00r op den van de laatste Chineesche verdedigers groolen eenval, die door het publiek op hun lekkernijen ondernomen zal worden De Hongaarsche premier Von Daranyl werd tijdens zijn bezoek aan Berlijn ontvangen door den Dultschen minister van Landbouw, Darré (links) Het tweedaagsch Zesde Nederlandsche Reclamecongres Is Dinsdag te Amsterdam geopend. Achter de bestuurstafel v.l.nr.J. W. Henny (voorzitter Ned. Dagbladpers), A. F. Hollaar, de voorzitter jhr. dr. J. C. Mollerus, A. J. G. Strengholt (voorzitter Ned. Periodieke Pers) en J. Smit In verband met monarchistische agitatie is de graaf van Parijs, die in Zwitserland verblijf hield, door de regeering van dit land uitgewezen. De grafelijke familie en de hertogin de Guise op het slot Anjour in België De bekende filmacteur Robert Taylor arriveerde Dinsdag te Amsterdam voor een kort bezoek aan ons land. De filmheld bij aankomst op Schiphol Schout bij nacht J. Th. Furstner, chef van den Marinestaf van het Departe ment van Defensie, is met ingang van 1 Januari a.s. bevorderd tot vlce- admiraal Een Chineesche vluchtelinge met haar kinderen op weg naar de Internationale concessie te Shanghai, waar zij voorloopig een veilig heenkomen zal vinden. Een droevig beeld van den hardnekkigen strijd in China De Vereeniging tot bevordering van uitdeeling van kleeding aan minvermogenden van alle religies hield Dinsdagavond in gebouw Musis Sacrum te Amsterdam een uitreiking van kleeding en schoeisel aan meer dan honderd kinderen

Schager Courant | 1937 | | pagina 8