Oorlog PERMANENT WAVE OMGEVINGNIEUWS Toch weer D.A.W. - OVERDEKTE Bloembollenveiling vereen. „West-Friesland'' te Bovenkarspel TENTOONSTELLING Pluimvee- Tentoonstelling Klerke KAPSEL N. Spierdijk ADVERTEERT IN DIT BLAD1 Nationale Zwemwedstrijden Oproep Gestolen brandkast teruggevonden Een gestroomlijnd schip Frankrijk doet geen koloniale concessies Amerikaan vindt nieuwen vechtwagen uit Onder vallend gesteente gedood LANGEN DIJK „REPELSTEELTJE TE NOORDSCHARWOUDE. Zeer groot succes. Gisteren was het de groote dag van de jeugd van Langendijk en omstreken. „Repelsteeltje", waarvan de kinderen reeds meerdere malen in onzen krant hadden gelezen, werd vertoond door het gezelschap van den heer De Hoogh. Behoeft het nog gezegd, dat deze operette Voor een volle zaal werd opgevoerd? Na een korte inleiding trad prof. Melorini •op met zijn goocheltoeren Wat hebben de kleinen genoten van de aardige goocheltoe ren, waar zij zelf aan meewerkten! En toen kwam hèt! „Repelsteeltje", de mooie operette hield de cle jeugd van begin tot eind geboeid, 't Had den in plaats van vijf wel tien bedrijven kun nen zijn, zoo aandachtig werd er naar ge luisterd. De afwisseling tusschen de bedrij ven, de zang door verschillende kinderen uit de zaal, die met een pop taai-taai werden beloond, had ook aller aandacht. En toenGreetje, de sprekende en zin gende pop. Daverende lachsalvo's klonken op, wanneer Greetje een ondeugend ant woord gaf en dat gebeurde nogal eens! Om half zes was de voorstelling afgeloo- pen; veel te vroeg. En wachten nu met spanning op den uit slag van de prijsvraag. Wie zal de fiets winnen? NOORDSCHARWOUDE. De nieuwe grondwet van Sow- jet-Rusland. Dinsdagavond sprak de heer Hans Her mans, Redacteur van „De Tijd", op uit- noodiging van de Hanze, voor een volle zaal. in „De Burg", over de nieuwe Grond wet van Sovjet-Rusland. Ook de Zeereerw. heer Pastoor was aan wezig. Voor de eerste maal, aldus de sm. van dezen avond, heeft het Russische volk op voet van gelijkheid gekozen. Het orgaan va.n 1917 in Rusland was een democratisch orgaan. In dien tijd gingen de arbeiders der fabrieken in Petrograd in staking, het werd een massale opstand. Alom heerschte gebrek. Om dezen opstand te dempen, trof de Czaar zijn maatregelen. Het volk echter hield de soldaten van den Czaar tegen met den uitroep: wij zijn toch broeders. De soldaten schoten dien nacht op de officie ren en dwongen den Czaar tot aftreden. Hiermede was de dynastie van 3 eeuwen verdwenen. Er vormden zich 2 organen, n.1. de heerschcnde ministerkringen en de arbeiders en soldatcnafgevaardigden. Toen in 193-1 Kirof, een der groote vrien den van Stalin neergeschoten werd door. een communist, een lid van de part;: was dit voor Stalin een waarschuwing dat het in zijn partij niet zuiver was. Stalin trok dan ook zijn conclusie en zuiverde de partij. Een hoogc betrekking was in dien tijd niet veilig, Stalin verklaarde de ingenieurs gelijk me£ de arbeiders. In 1935 gelukte liet aan Stachanof met een ploeg arbeiders ver hooging van productie te bereiken. De ar beiders in de verschillende industrieën die dit bereikten werden als voorbeeld gesteld. De Nieuwe Grondwet zou de volmaakte democratie gebracht hebben, het getrapte kiesrecht van vroeger is hiermede opge ruimd. Nu mocht iedere burger de leden der 2 kamers kiezen. In het vroegere college hadden de arbeiders het overwicht, de boe ren waren de minderen, door de Nieuwe Grondwet werden allen gelijk gesteld. The oretisch kan iedere organisatie haar candi- datcn stellen, doch practisch alleen die w.i. Stalin controle uitoefent. De Nieuwe Grond wet is ruwe theorie. Een andere vraag is, kan het Russische volk zoo'n vrijheid ver dragen. Het Russische volk moest ook vroe ger reeds met de knoet bij elkaar worden gehouden, zelfs in privé aangelegenheden was het dwang van boven af. De Rus heeft geen behoefte aan vrijheid. Van de gelegenheid tot vragen stellen maakten 2 der aanwezigen gebruik, welke door den Heer Hermans werden beantwoord. De Voorz. dankte den heer Hermans voor het leerzame ons dezen avond gegeven en sloot de vergadering. NIEUWE NIEDORP NIEUWE NIEDORP. (Langereis.) Staatspensioen. Ten huize van den heer G. Warnaar werd Dinsdagavond de algemeene vergadering ge houden van de afdeeling van den Bond voor Staatspensionneering, onder leiding van den heer D. Olie. Deze opende en memo reerde in koi'te trekken het groote succes dat de vereeniging het vorige jaar boekte. Na de opening werden de notulen door den secretaris, den heer Benit voorgelezen en on veranderd goedgekeurd. Van de ingekomen stukken vroeg de dooi de Radiocontrole-Commissie verboden lezing van Ds. van Krevelen wel eenige aandacht. Door den afgevaardigde naar de Alge meene Vergadering, den heer H. Lak, werd uitvoerig verslag uitgebracht. De voorz. deed medcdeeling van de fede ratievergadering, welke te Schagcn is ge houden. Daarna volgde het jaarverslag van den secretaris, waaruit wij vermelden, dat de vereeniging 64 leden telt. De ontvangsten over 1937 hebben bedra gen f 141.47, de uitgaven f 108.21, het batig saldo bedraagt f 33.26. De aftredende bestuursleden, de heeren E. Stapel, C. Blokker en H. Lak werden allen herkozen. Hiermede is men gekomen aan een belang rijk punt: de „Winterpropaganda". Het bestuur stelde voor een Filmavond te geven, waarbij de lieer A. Bruin uit Alkmaar een propagandawoord zal spre ken, en de heer Cloeck, eveneens uit Alk maar. levensliedjes zal zingen. Met algemeene stemmen werd dit voor stel aangenomen. Getracht zal worden de verstwonenden wederom met een auto te laten rijden. Na rondvraag volgde sluiting. De laatste veiling in dit jaar werd heden gehouden, waarvoor de aanvoer nog ruim 2000 mand bedroeg. De kwaliteit is achter uit gegaan, zoodat de toch al lage prijzen nog verder inzakten. Goede partijen van de oude soorten hielden nog vrij goed prijs. Besteed werd voor: Apricot 12 op 65, Ave Maria 6090 Ado- ration 12 op 60, Arathuse 12 op 55, Bar. Jules Hulot 12 op 65, Bleriot 14 op 90, 12 14 65—70, Dr. Bennett 12 op 110, Betty Nuthall 12 op 3545, Crimson Glow 14 op 105 12—14 65, Charl. Dickens 14 op 85 12— 14 55, Commandeur Koelh 325345, Cory- phee 12 op 110, Early Sunrise 12 op 5560, Golden West 12 op 60—80, Hallev 12 op 60— 75, Himimelstor 14 op 95, 1214 75, .Tac. van Beieren 14 op 7080, 1214 70, lTm- maculee 12 op 60—65, Kassei 14 op 225, 12 14 180, Krijtberg 12 op 155, Lilac Wonder 12 op 4045, Los Angelos 14 op 140, 1214 80, Mevr. van Konijnenburg 14 op 85, 12 14 65—85, P. D. van Mourilc 12 op 210—230, Nancy Hanks 12 op 80, van der Neer 14 op 90, 12—14 60, Odin 12 op 65, Or. Blossom 12 op 5055, Oranje Prinses 14 op 85, 1214 55, Pf. Triumph 14 op 110, 1214 5560, Pink Perfection 12 op 60, Pink Beauty 14 op 95, 12—14 65, Poolijs 14 op 90—100, 12— 14 70—75, Picardy 14 op 40—60, 1214 35- 50, Peerles Pink 12 op 65, Pelegrina 12 op 85, Red. Ermperor 14 op 120, 1214 6585, Roi Soleil 12 op 95, Rosé Precose 14 op 6575, 1214 5575, Schawaben 14 op 65, 1214 55, Salmon Emperor 14 op 75, 12 1460, Star of Bethlehom 12 op 205220 So natine 14 op 140, 1214 110, Trudel Grote 12 op 75, Tip top 12 op 690, 10—12 500, War 14 op 100, 1214 6575, Wolfgang van Goethe 12 op 55, White Triumphator 12 op 95, Yvonne 12 op 5570, Alles per 100 st. De miaat 1012 in de gewone soorten 35 50 Lil Regale 24 op 300, 22 op 230—270, 20— 22 150—170, 18—20 90110, 16—18 65—80, 1416 5560, Lil Urmbellatum E rectum 18 op 340, 16—18 235, 14—16 140, Lil Phil For- mosanum zomerbloeiers 14—16 200, 1214 100. Alles in centen per 100 stuks. HOOGWOUD Nutsbijeenkomst. Dinsdagavond hield het Nut op de Gouw in de zaal van café Renooij een vergade ring, waar als spreker optrad de heer ten Bruggencate, uit Heiloo. De heer L. Glas, voorzitter van het Nut, opende met een woord van welkom tot de ongeveer 50 be langstellenden, waarna de heer ten Brug gencate een lezing hield over zijn reis naar Indië en over de toestanden daax. De aan wezigen hebben genoten van zijn leerzame en amusante causerie. Er werd nog gele genheid gegeven to het stellen van vragen, waarvan een druk gebruik gemaakt werd. Daarna werd op voorstel van den voorzit ter besloten een reisvereeniging op te rich ten, waarvan zich reeds staande de verga dering enkele aanwezigen als lid opgaven. Tot slot werd nog gelegenheid gegeven tot dansen. Werkloosheid neemt sterk toe. Het aantal werkloozen is in de laatste dagen sterk toenemende. Reeds 54 werk loozen zijn tewerkgesteld bij de werkver schaffing. Op het oogenblik wordt gewerkt aan de verbreeding van de Zuiderpade. Dienstplicht. Van degenen van de lichting 1938, die vrijstelling verkregen hadden, wegens broe- derdienst, werden geschikt verklaard: C. Benit, J. Deken, S. Dekker en R. Wit. 1 dienstplichtige werd ongeschikt verklaard. BARSINGERHORN KOLHORN. Damcompetitie „Het Noorden." Op Maandag 13 dezer speelde de Dam club „Kolhorn I" een wedstrijd tegen H.D. C II uit Den Helder met den volgenden uit slag: Kolhorn I H.D.C. II punten Abr. v. d. WelleJ. Dik 02 H. BergmanM. -v. Halken 20 J. v. d. Welle—P. C. Groenemeijer 0—2 P. de JongH. Kraan 20 K. KeurisP. J. Arends' 02 IL Tenne—A. Bosman 2—0 H. v. d. WelleL. Groot 11 N. KeesmanW. Ravenstein, 11 P. LangedijkF. Helledoorn 11 P. Molenaar—P. v. Veen 2—0 Totaal 11—9 Vijf leden onzer club speelden tegelijker' tijd een vriendschappelijke match tegen vijf leden van H.D.C. Hiervan was de uitslag 2 tc^n 8 in het voordeel der gasten. Voor liefhebbers der damsport was het een ge notvolle avond. SCHOORL Onderscheiding voor Nederlandsch Kunstenaar op de tentoonstelling te Parijs 1937. Onze plaatsgenoot, de kunstschilder Gcrm. de Jong, een der inzenders naar de tentoon stelling te Parijs (afdeeling schilderkunst) ontving van den commissaris-generaal, Ir. J. de Bie Lcuvcling Tjeenk, de heuglijke tij ding, dat de internationale jury, aan wier oordeel de inzendingen in cle Nederland- sche afdeeling waren onderworpen, hem had toegekend een diploma voor een zilveren me daille. Het schilderstuk, waarmee de kunste naar den naam van Nederland in den vreemde hoog hield, stelt voor een fantasie van bloemen in landschap (pastel). SINT PANCRAS Beroepen. In de op Dinsdag gehouden kerkeraads- vergadering is Ds. Krop uit Ferwerd (Fr.), wien eenigen tijd geleden reeds toezegging van beroep was gedaan, thans officieel be roepen als predikant aan de N.H. kerk al hier. Heropening en Prijsbiljarten Zaterdagavond 18 DecembVi bij Klaas Nottelman op de Markt, in het Schager Koffiehuis, vJl. Dekker, om wild. Zaterdag 18 Dec. Opvoering van het Lekenspel door de vredesgroepen DIRKSHORN, 's avonds half acht ZAAL SWAGER Kaarten voorverkoop 30 cent, 20 cent voor leden. Aan de Zaal 40 cent. Spreekkoor Muzikale Illustratie 35 medewerkers. %t i& altijd mooi wm als de PLUIMVEE- VEREENIGING te Den Helder heeft. En er is altijd iets nieuws te zien BEZOEKT dezs TENTOONSTELLING Entrée 20 et kinderen 10 ct. VRIJDAG, ZATERDAG EN ZONDAG In hat Mil.Tehuis, Spoorstraat Bezoekt deze zeer mooie Tentoonstelling met meer dan 400 dieren. Entrés20ct.Kinderen10ct. DEN HELDER Burgemeester en Wethou ders van SCHAGEN roepen sollicitanten op naar de be trekking van ten kantore der gemeente- lichtbcdrijven, op een aan vangssalaris van f 10.per week. De aanstelling geschiedt op burgerrechtelijke arbeids overeenkomst. In diensttre- ding 1 April 1938. Sollicitan ten moeten zich bereid verkla ren zich gedurende eenigen tijd vooraf in te werken, zonder recht op' salaris. Sollicitatiën in te zenden aan den Burge meester vóór 1 Januari 1938. Te koop aangeboden een beste VERITAS NAAIMACHINE voor f25.met garantie. Naaimachine-handel P. SLUIS. Barsingerhorn. Te huur gevraagd: VA H.A. ZWARE KLEIGROND met teeltvergunning. Br. onder letter W90 Bur. van dit blad. DAMESI Voor een goed verzorgd zijn wij nog steeds het beste adres. Onze prima geheel compleet 12.50. Bespreekt U s.v.p. tijdig voor de Kerstdagen. Beleefd aanbevelend, KAPPER, MOLENSTRAAT - SCHAGEN. Gevraagd: een flinke Boerenknecht, best kunnende melken en werken, liefst zoo spoedig mogelijk. |b. VAN ESSEN, Pettemerpolder, post Burgerbrug. Inwoner(s) gezocht. Net Echtpaar of nette Juffrouw (Wed.) met eigen inboedel bli jonge man alleen. Vrij wonen met vergoeding van kostgeld. W, VEERMAN, Heerhugowaard Nrd. Jongeman, 24 jaar, zoekt PLAATSING op kantoor of i. d. Dipl. mach. schr. en dipl. Adm. Br. Agent Schager Courant, te Noord- scharwoude. Direct gevraagd: TIJDELIJKE HULP IN DE HUISHOUDING, bij alleenwonende dame. Mevr. C. SMIT—Visscher, Landbouw- straat 141, Schagen. ALKMAAR. met de allersterkste bezetting!! ZONDAGAVOND a.s. 8 UUR precies Rugslagnummer van wereldklasse (Nida Senff, Corry Kint, Iet van Feggelen) De eeuwige rivalen op den schoolslag (Jopie Waalberg en Jopie Stroomberg) Willy den Ouden op de springplank RIETJE VAN VEEN. AU SfIJL, ANNIE TIMMERMANS (de drie opvolgsters van de allergrootsten van '36) Cracks als Scheffer, Kreffer, Smithuyzen, Molenaar POLO: ALKMAAR-LEIDEN. Entrée: 1.25, 0.75 en O.SO. OUDE NIEDORP VERKEERSVERBETERING Sinds het gereed komen vam het gedeelte Provinciale weg VerlaatLangereis, bestond' in het eerste gedeelte bij Verlaat een ver- keersbelemimering in den vorm van afschei- dingshekkèn. Hier was destijds een kwestie ontstaan tusschen provincie en eigenaar over den aankoop van den benoodigden grond, met als gevolg een proces. De nieuwe Provinciale weg vorderde in- tusschen haar voltooiing, terwijl het geschil niet werd opgelost. Inmiddels, is deze kwestie geregeld en heeft de Provincie, de beschikking over den grond krijgende, de hekken verwijderd en den weg op de algeheele breedte gebracht. Thans is het geheel voltooid, waarmede een groote verbetering tot stand is geko men. KOEDIJK Onze plaatsgenoote mie(j. Marie Stam slaagde te Rotterdam voor het gehouden examen costuumnaaien. CALLANTSOOG KEURING DIENSTPLICHT. Bij de gehouden keuring van de inge schrevenen der lichting 1938, die wegens broederdienst waren vrijgesteld, zijn goed gekeurd: S. Minnes en A. Noordstrand. Afgekeurd geene. POLITIE Gevonden voorwerpen: een mmmuerplaat van auto; een vulpotlood. Inl. ter Secretarie HEERHUGOWAARD Zwijntjesjagers aan het werk. Gisteravond omstreeks 10 uur is op den Hoornschen weg d'e fiets gestolen van don hoer G. J. Derden, Oosterdijk, alhier. De heer D. had zijn rijwiel voor een huis neregezet. Weer eens te moer blijkt hoe gevaarlijk het toch is. fietsen onbeheerd achter te laten. Hulpverleening aan de buregrbevolking van China. Door een Initatiatiefcomité van hier te lande studeerende Chineezen, bestaande uit de heeren Khoe Tjee Hie, Sie Soe Giang en Sie Tjiauw Sing en inmiddels uitgebreid met de heeren W. F. Geyl en Mr. R. M. Ariono Koesomo Oetoyo, is een Comité gevormd voor hulpverleening aan de burgerbevolking van China. Een reeks van vooraanstaande Nederlan ders en Nederlandsche ondertaden heeft zit ting genomen in het Eerecomité, terwijl voor het toezicht op het beheer der gelden een financieele commissie is ingesteld, waarin zitting hebben de heeren Prof. Dr. G. C. He ringa, .Prof. Dr. N. J. Polak, Prof Dr. J, Wis- selink en het Accountantskantoor Moret de Jong, te 's-Gravenhage. Het Comité stelt zich ten doel in de eerste plaats den nood van de burgerbevolking van China te lenigen door het ter beschikking stel len van verband- en geneesmiddelen en medi sche instrumenten en verdere hulpverleening op uitsluitend humanitair gebied. Giften voor genoemd doel, zelfs de kleinste, zullen dankbaar aanvaard worden en kunnen gestort worden op rekening van de N.V. De Rentekas, Zoutmanstraat 42, 's-Gravenhage, Gironummer 3866, onder vermelding van „Comité Hulpverleening China". Steun in anderen vorm gelieve men te rich ten aan het secretariaat: „Comité hulpverlee ning China", van Aerssenstraat 50, 's-Graven- hage, Zes inbrekers gepakt. Zooals gemeld is er in den nacht van Vrijdag op Zaterdag ingebroken bij de N. V. Coöperatie „Vooruitgang" aan den Nieu wen Binnenweg te Rotterdam. De inbrekers die zich vermoedelijk hebben laten inslui ten, hebben de brandkast die in het kantoor stond in den nacht op een vrachtauto van de firma zelf geladen, waarna zij alles in volmaakte orde hebben achtergelaten. De auto is Zaterdagmorgen leeg in de Galvanistraat teruggevonden. Hoewel er aanvankelijk geen aan wijzingen waren, is de politie er in geslaagd reeds Dinsdag een tweetal miannen aan te houden te gen wie genoeg aanwijzingen be stonden, dat zij in het bureau Oos tervan tst raat konden worden opge sloten. Later op den dag kreeg men bo vendien een tip waar zich de brand kast zou bevinden. Eenige recher cheurs zijn er toen op uit getrok ken en zij hebben inderdaad de reeds aangeboorde kast gevonden en naar het bureau overgebracht. Zoowel aa.n onder als bovenzijde is de brandkast behoorlijk bewerkt. Het geld dat zich in het onderste deel bevond, is ver dwenen. De politie arresteerde voorts den 39-jari gen chauffeur van de „Vooruitgang", T. M., die verdacht werd inlichtingen te heb ben verstrekt. Bij stukjes en beetjes kwa men de rechercheurs verder. In den nacht van Maandag op Dinsdag werd de 49-jari- gen L. B. rijwielhersteller, aangehouden, die de zaak moe op pooten had gezet Beide mannen zijn geen bekenden van de politie. Anders staat het met den 32-jarigen rei ziger H.D. en z'n broer den 42-jarigen bank werker A. D., met wien B. zich in verbin ding had gesteld. Beide broers zijn beruch te zware jongens die als inbreker een goede reputatie hebben. Ook dit tweetal is aangehouden Thans bevinden zich dus in verband met deze in braak zes personen in bewaring. In de brandkast zat een bedrag van f 3000 aan loongelden, en voorts in een blank ijzeren kistje nog f 6000. Vast staat dat de f 6000 niet meer in de brandkast zijn. Van dit geld ontbreekt elk spoor. De politie is nog bezig te trachten de brandkast welke geforceerd is te openen, om t.e zien of het bedrag van f 3000 dat bovenin geborgen was, nog aanwezig is. Eenige verdachten hebben reeds een volle dige bekentenis afgelegd. De nasporingen naar de vermiste f 6000 zijn in vollen gang. Engclsche plannen. In 84 uur over den Atlantischen Oceaan. Voor het instituut van scheeps bouwkundige ingenieurs is te Lon den Dinsdagavond een voordracht gehouden, waarin plannen uiteen zijn gezet voor den bouw van een geheel gestroomlijnd schip, dat in 84 uur den Atlantischen Oceaan zou kunnen oversteken. Concurrentie met het vliegver keer. Teneinde met het vliegverkeer te kunnen concurrecren, zou het schip der toekomst de reis van Europa naar Amerika moeten kunnen volbrengen in VA dag, waarvoor een .snelheid van 35 tot 37 mijl noodig zou zijn. Ofschoon de reis dan nog 21 uur lan" ger zou duren dan door de lucht, zouden ongetwijfeld velen een snelvarend schip ver kiezen boven het vliegtuig, o.a. omdat de reis per schip, vooral bij slecht weer, meen comfort biedt. Het schip zou 405 meter lang moeten worden, hetgeen ongeveer 90 meter langer is dan de „Normandië" De bovenbouw zou' geheel worden ingesloten door enorm® glazen wanden, waarbinnen de temperatuur, naar verkiezing zou kunnen worden gere* geld. Voor de voortstuwing zouden zes schroe ven moeten dienen, aangedreven door zes Turbo-eliectrische motoren, met een geza menlijk, vermogen van 400.000 as-p.k. Dit zou verraad zijn aan den Volkenbond! Duitschland. behandelt de negers als apen'\ zegt Pierre Bloch. De Fransche Kamer is gisterochtend be- gonnen met de behandeling van de begroo ting van het ministerie van Koloniën. Na mens de socialistische partij verzocht Pier re Bloch de regeering de Fransche houding ten aanzien van de Duitsche koloniale! eischen uiteen te zetten. Volgens spreker zou iedere con cessie gelijk staan met verraad aan den Volkenbond. Bovendien heeft Frankrijk slechts twee van de twaalf mandaten gekregen. Verder hebben de Vereenigde Staten te kennen gegeven, dat het koloniale probleem niet zonder hen kan wor den opgelost. Vervolgens beschuldigde Bloch Duitscli- land de negerbevolking als apen te behan delen en hij bracht hulde aan den moed* welke do Fransche zwarte onderdanen tij dens den wereldoorlog hebben getoond. Hij' hoopt, dat de regeering de overzeesohe ge bieden zal beschermen tegen dergelijke the orieën, welke de bevolking in slavernij zou« den brengen. Paul Reynaud betuigde de instemming van de financieele commissie met de woor den van Bloch. De „New York Herald" bericht, dat eeiï zekere Walter Christie een nieuwe vecht wagen op rupswielen heeft uitgevonden. De vechtwagen weegt zes ton en is uitgerust met een vliegtuigmotor van twaalf cylinders met een vermogen van 435 paardekracht. Tijdens proeven in tegenwoordigheid van) officieren van het Amerikaansche leger werd, een snelheid van 96 kilometer per uur be haald. Christie deelde mede, dat zijn fabriek' het recht heeft gekregen eenige duizenden van deze vechtwagens te bouwen. Ongeluk ia de Oranje Nassau* mijn 1. In den vorigen nacht ls de arbeider \V. Sichtermann van de Oranje Nassaumijn 1 te Heerlen, die ondergronds bezig was met het. verplaatsen van ijzeren halken, onder, vallend gesteente geraakt en doodelijk ge troffen. S. was gehuwd en vader van vier kind» ren. Hij woonde tc Heerlen.

Schager Courant | 1937 | | pagina 3