Fa. G. DE WAARD een BONTE AVOND De Distel Groot Bal Alkmaar in donker na 31 December? Dames Corsetière aanwezig Firma Anneveldt-De Haas TINE SNIJDERS Wethouder Bonsema blijft zitten Motorraces gaan door De voorzitter herdenkt eerst den overle den gemeente-archivaris, die zich altijd heeft doen kennen als een uitstekend amb tenaar. Vervolgens spreekt hij een woord naar aanleiding van liet bedanken, als raadslid door den lieer Bulcns. Een commissie wordt benoemd ten einde de geloofsbrieven van den door de S.D.A.P. ge royeerden heer Bakker tc onderzoeken. De 'geloofsbrieven worden goedgekeurd, zoo- dut hij aanstonds als „wilde" de hoeren Appel en Bonsema gezelschap zal komen houden. De Weihouder van de Liclitbedrij- vcn doet daarna mcdcdcelingen, waaruit blijkt, dat Gedeputeerde Staten de gemeente het pistool op de horst hebben gezet, inzake de stroomlevering. Ged. Staten zijn gekomen -met een tarief op grond waarvan het stroomlcveringscon- tract voorloopig zou worden ver lengd. Dit, nieuwe tarief kostte Alkmaar circa f 130.000 per jaar. B. en W. deden een tegenvoorstel, dat onze gemeente op circa füo.OCO zou komen te staan. Gedeputeerde Staten berichtten echter, dat, zoo Alkmaar het door hen aangeboden tarief niet aan vaardde, de stroom na 31 Decem ber eenvoudig zou worden afgesne den! Intusschcn heeft de minister, op wien Alkmaar een beroep heeft gedaan, aan Ged. Staten verzocht den b'estaanden toestand, hangende het onderzoek door de regeering, drie. maanden te verlengen, dus hangt Alk maar nog sleeds boven het hoofd, dat het na 31 December in het donker zal zitten. Nadat de raad in afdcelingen is verdeeld en de noodige benoemingen hebben plaats gehad, wordt de stroomleveringskwestie in geheime vergadering besproken. Als de zit ting is heropend, blijkt de vergadering er volkomen mee accoord te gaan, dat de onder handelingen worden voortgezet, aan het Col lege van B. en W. evenals aan de Com missie voor de licht.hedrijven wordt de noo dige lof toegezwaaid, terwijl de geste van Gedeputeerde Staten ten zeerste wordt ge laakt. Het feit van de levering behoort onder alle omstandigheden buiten het geding te blijven. De R.K. Woningbouwvereniging „Goed SCHAGEN VIERING VAN DE A.S. BLIJDE GEBEURTENIS. Naar wij vernemen, zal te dezer plaatse een comité gevormd worden om op den Natio- nalcn feestdag ter gelegenheid van de ge boorte van een prins of prinses plaatselijke feesten te orgahiseeren. Dit comité zal staan onder eere-voorzitterschap van den burgemeester. Het ligt in de bedoeling om Maandag a.s. de constituecronde vergade ring te houden en een programma te ont werpen. Het voornemen bestaat, het comi té samen te stellen uit personen van alle gezindtc^Jos van vereeni gingen of pkrtij- verband.^pij hopen Dinsdag a.s. nadere en meer definitieve gegevens te kunnen publi- ceeren. BIJEENKOMST AFD. SCHAGEN C.P.N. 2e Kerstdag zal de afd. Schagen van de Comm. Partij Nederland het twintig-jarig bestaan van de Sovjet-Unie in hotel Igesz alhier feestelijk herdenken. Voor nadere bijzonderheden zie men de advertentie in ons blad van gisteren. Een KALASIRIS MAATCORSET geeft U juist de steun die U voor Uw gezondheid en voor Uw figuur noodig heeft. Woensdag 29 December, van half elf tot vier uur is om U een vakkundig gratis advies te geven. Leverantie Ziekenfonds A.A.Z.Ak. Voor Buikbanden, Elastieke Kousen, enz. SCHAGEN BURGERLIJKE STAND. Geboren: Herman Roelof, zoon van Her man Roelof Weide en van Neeltje Sepers. Getrouwd: I-Ieinrich August Stenk en Ida ïgelbrink. POLITIE. Gevonden: Een Lipssleutel en een rozen krans in étui. Verloren: een vulpen, een paar bruine handschoenen, een rijwielplaatje, een sleu telbos in groen étui, twee opzethekjes van een veewagen, een portemonnaie. COMITÉ B-STEUN. In plaats van den heer J. J. de Vries, die als zoodanig heeft bedankt wegens drukke werkzaamheden, is benoemd tot secretaris- penningmeester van hot Comité B voor het verstrekken van extra hulp aan werkloozen, mej. A. J. Blaauw, gemeente-ontvanger al hier. COLLECTE. Door B. en W. is aan het Landelijk Comité van Uitvoering van den Nat. Rcclasseerings- dag vergunning verleend tot bet houden van een spcltjesdag op Zaterdag 7 Mei 1938. MARKTOVERZICHT. De markt van gisteren was begrijpelijker wijs, wat de aanvoer betrof, zeer gering. Slagers zag men zoo goed als niet. Deze waren natuurlijk al van vleesch voorzien, iomdat het vandaag voor hen Zaterdag is. De handel in vette koeien was dan ook Zeer matig. Er werd besteed 36 ct. Frie- pche tijdkalfkoeien waren er nogal aange roerd; handel matig. Van geldekoeien geen noteering. De handel in graskalveren was goed; hoogste noteering f85. 1 kalf met Bchets bracht f107 op. Do nuchtere kalve ren duur; handel vlug, noteering 6—20 gld. Wonen", die werkt met eeuwige tekorten, krijgt de f 5000, die voor dit maal weer eens zijn aangevraagd. De gemeenten Oudkarspel, Noord- en Zuidscharwoude en Broek op Langendijk worden aangesloten bij den vleeschkeurings kring Alkmaar. Het bezwaar, dat het College heeft tegen het houden van een prijsvraag voor den bouw van een gymnasium cn dat thans in hoofdzaak neerkomt op tijdsverlies, wordt niet door de aanwezigen gedeeld. De verschillende sprekers worden beant woord door don burgemeester, die goed op streek was, maar blijkbaar niet overtuigd. Een voorstel van den heer Keijsper, ge steund o.a. door de heeren v. d. Vall en Sietsma om een prijsvraag te doen hou den, wordt met 10 stemmen voor en 7 stemmen tegen aangenomen. De motorraces gaan door. Inzake de motorraces is alleen advies binnengekomen van de K.N.M.V., de ver- eeniging, die de races organiseert. Op grond daarvan adviseert het College de races verder voortgang te doen vinden. Van verschillende zijden, komt bezwaar te gen de bewijskracht van deze motivcc- rimg. Door de medische kring is met kleine meerderheid oen besluit genomen om bij dc wedstrijden geen geneeskundige hulp meer te zullen verleenen. Het resultaat is, dat bij de volgende wed strijden onpartijdige deskundigen zullen worden uitgenoodigd, die omtrent de kwes tie advies zullen uitbrengen. Het voorstel omtrent het verkleinde bosch plan wordt door den heer v. d. Vall zeer toegejuicht. De heer Sietsma wil, met het oog op het te stichten vliegveld, nog een poging doen om het gehcele plan te krijgen. Met algemeene stemmen wordt conform be sloten. Dc overkluizing van het Verdronkenoord wordt uitgesteld, waarna aan de orde is de kwestie Bonsoma. De heer Bonsema blijft zitten. Het seniorenconvent heeft met algemeene stemmen aangenomen om den wethouder mede te clcelen, dat zijn vragen verwonde ring hebben gewekt. Het beleid van den wethouder staat geheel buiten de kwestie, doch hij behoort heen te gaan. Nu de raad weigert zich uit te spreken over de kwestie die hoeft geleid tot zijn roye ment uit de S.D.A.P. concludeert de wethou der, dat het voor hem niet mogelijk is heen te gaan. Het is voor hem eerezaak. hij ic overal gesignaleerd als de corrupte wethouder en hij heeft, daarbij gesterkt door de publie ke opinie, besloten niet af te treden. Met vertrouwen ziet. -hij de uitspraak van de kiezers in het jaar 1939 tegemoet. De kwestie-Bonsema is daarmee de we reld uit. De vergadering wordt gesloten. De handel in oude slachtschapen was stil, noteering 27—32 gld. Jonge vette scha pen, zoo goed als niet aangevoerd; deze ra ken zoo zoetjes aan uit de hoeken. O ver houders een f linken aanvoer; voor dc wei de zijn ze allen verkocht. De noteering was 17—22Vi gld.; de handel wps, stuggen kant Van de vette varkens was een halve cent af; deze golden nu tot 31 'A ct., handel goed. De aanvoer van biggen ging nogal; de han del was aan den stillen kant. Biggen van 7 weken oud golden 16—18 gld.; van 12 weken oud 18—22J4 gld. Schrammen 282? gld. Handel gelijk aan die van de biggen. Op de kippenmarkt was weer aardig drukte; kippen, konijnen, eenden en hanen werden weer voor flinke prijzen verkocht. Er was nu direct niet veel bezoek op onze markt, maar het weer lokte ook lang niet uit. Trouwens vlak voor de Kerstdagen zijn bot ieder jaar weer kalme markten. WlEKlNÜEi\ ONDERWIJS Wegens ziekte van den heer P. Overeem is tot tijdelijk onderwijzer aan de O. L. School te Oostorland benoemd de heer C. Rudolp, onderwijzer te Den Helder. CUM LAUDE De heer J. P. Mazure, civiel-ingenleur te Den Haag eertijds ingenieur bij de Zui derzeewerken. alhier, is gepromoveerd tot doctor in de technische wetenschap na ver dediging van een proefschrift, getiteld: „De berekening van getijden en stormvloe den op benedenrivieren." Zijn promotie ge schiedde met lof. KLEEDING-, DEKKING- EN SCHOEISEL- FONDS Bij eerste verdeeling van de opbrengst der collecte ten bate van bovengenoemd fonds is aan de gemeente Wie ringen een bedrag van f 361 ,S6 uitgekeerd. STEUNREGELING. De geldigheidsduur van de steunregeling voor deze gemeente die op 1 Jan. a.s. zou afloopen, is verlengd tot en met 2 Juli 1938 voor de in deze gemeente woonachtige werklooze invalide, bonafide arbeiders, die in het vrije bedrijf in loondienst hebben ge werkt en buiten hun schuld werkloos zijn geworden. Verplaatsing Kleuterschool. Wegens het groote aantal leerlingen op dc O.L.-School te Hippolytushoef, wordt deze met een leerkracht uitgebreid. Hierdoor komt de kleuterschool in gedrang. Vanaf 1 Januari zal nu deze school geves tigd worden in de oude O. L.' School te Hip polytushoef. BURGERLIJKE STAND Geboren: Aukje, dochter van E. v. d Ploog en E. Leij; Agnes, dochter van C Engel en E. Dol; Adriana Kornelia, doch ter van W. J. Lindhout en T. R. Capelle Maria Elisabetb, dochter van H. J. Hutin; en J. Kromme dam. Ondertrouwd: H. v. d. Vaart en P. Pruim- boom; Jb. Smit en Tr. Dirks; J. Bosker en L. W. Steenhuis; T J. Visser cn G. Lont. Gehuwd: P. Mulder cn A. de Leeuw. Overleden: A. Siemons, m. 25 jaar, echtg. v. C. Bakker. W1ER1NGERWAARD Uitvoering muziekvereeniging. Zooals blijkt uit een in dit nummer voor komende advertentie, geeft onze plaatselijke muziekvereeniging morgen (len Kerstdag), een bonte avond in de zaal van den heer Schenk. Een zeer gevarieerd programma, in gestudeerd onder leiding van den lieer J. v. Glabbeck, zal bij de bezoekers zeker in den smaak vallen. Beloof Uzelf een nadere kennis making met hetgeen thans te recht perfecte radio-ontvangst heeten mag Drie toesteilen van wel zeer bijzondere kwaliteiten, een compact, fe.illoos werkend, eenvoudig te bedienen ontvang apparaat in fraai, gedistingeerd uiterlijk. Wat in deze serie aan selectiviteit en klankzuiver heid werd bereikt, grenst aan het ongelooflijke! Welke van de drie wilt U hooren? Of wellicht alle drie? Het zal ons een genoegen zijn, U voor een demonstratie te bezoeken. Geef ons slechts even dag en uur op. „HILVERSUM" 17 A - L 142.50. „HILVERSUM" 43A -.1.98.50 Hoofdagentschap voor Schagen en Omstreken Laanplein Schagen Wieringerwaard Eersten Kerstdag geeft de Muziekvereeniging „Ons Genoegen" in de zaal van den heer P. SchenK Muziek Zang Dan» Het geheel onder leiding 'van den heer f. v. GLABBLEK Aanvang 8 uur preciesi Enlrée f 0.50 (alles inbegr.) Donateurs vrije toegang BAL, NA Heden overleed, nog onverwachts, na zeer langdurig lijden, onze innig geliefde Moeder, Behuwd- en Grootmoe der, Mej. Antje Hovenier, Wed. van den heer P. Appelboom, in den ouderdom van 66 jaar. Uit aller naam, A. LANGEREIS. Oudkarspel, 23 Dec. 37. De teraardebestelling zal plaats hebben Maandag 27 Dec. tc Oude Niedorp, nam. half drie. Ie Kerstdag PRIJSBILJ ABTEN om Worst en Rollade. Aanvang 6.30, bij P. DE HAAN - Callantsoog. KOLHORN Bond v. Staatspens. EERSTE KERSTDAG opvoering door LD.D.A. van blijspel in 3 bedr. (Pietje de Landlooper). Vert. J. Fabricius. Zaal F. GROET. Aanvang 7.30 BAL NA. Gevraagd: een HUISHOUDSTER. 50 k 60 jaar, bij vader en zoon, tegen kost en inw. Adres: C. BOERMAN. Molenstr. 92, Den Helder. Nieuwjaarsdag bij Piet Mantel Schoorldam Gedipl. Spraakleerares ALKMAAR afwezig tot 3 Jan. '38 Te koop: Een „Velo" Tafel biljart, 0.80 bij 1.60 M., enkele keeren bespeeld f32.50, is com pleet. Beste Windbuks, van f 14 voor f 6.50. Antieke Thee stoof met koperen ketel. Zwar tte kamerkachel, ongeveer 3 4, voor f6.—. Sjoelbak met schij ven f 4.50. 2 Stadieviolen, met kist f3.—. Loeren jas, flinke maat, f 10.Gramofoon met platen f8.50. Radiotoestel, met ingebouwde luidspreker, in r.a- lonkast f25.Enkele nette Overjassen, en Regenmantels, in verschillende maten, bijzon der laag in prijs. Komt met de Zondagen eens zien. C. DEKKER, Keinsmerbrng E 133, post, Schagerbrug. Gevraagd 2 Febr. of eerder, wegens dienstplicht, een Boerenknecht, die goed kan melken en m. paarden kan omgaan anders niet aan te melden, bij C. RAVEN, Zand- venne K 6, Schagen. Te koop: jonqe drachtige ZEUG, telling 28 Dec. A. v. d. SLUIJS, St, Maartcnsvlotbrus*. Te koop: pl.m. 300 PADDI BALEN, bij C. VADER. Dirkshorn. AA'.VA PAULOWNA BOND VAN BOERINNEN E. A. PLATTE LANDSVROUWEN. De afd. van bovengenoemden bond hield gisteravond haar korstvergadering in de ge zellig aangekleede zaal van Veerburg. Meyr% Keijzerde Jong sprak een wel komstwoord, waarna eenige dames met or gelbegeleiding van mevr. Baken—Van der Waal, een paar kerstliederen zongen. Mevr. LiefhebberSpects las vervolgens een kerstverhaal. Aan dezen avond was een kook- cn bak- wedstrijd voor de leden verbonden en een verloting van door de dames geschonken voorwerpen. De jury voor den wedstrijd, gevormd door de dames Van Balen Blanken, Borst Keppel en Olree, kenden de prijzen als volgt toe: Eere prijzen (buiten mededinging mevr. Van Balen (kerstkransen mevr. Keijzer (taart), eerste prijzen de dames Van der GocsWessel en RezelmanWaiboer tweede prijzen de dames TeutelinkSpeets en KaanWilken; derde prijzen de dames DekkerBrak en Vermeer eerv. vermelding de dames Geerligs, KosBoekei en Stelling werfHovenier. De opbrengst van de verloting werd af gedragen aan mevr. Vorstman, die mede deelde, dat bij voorbaat het geld ai besteed was voor kerstpakketten. Hierna sluiting. BREEZAND. De a.s. bloemententoonstelling. De opening van de bloemententoonstelling, die hier gehouden wordt ter gelegenheid van het 25-jarig bestaan der afd. van de Alg. Ver. v. Bloembollencultuur, is vastgesteld op Vrijdag 18 Febr. De tentoonstelling zal waarschijnlijk ge durende een volle week gehouden worden. Z1JPE Geschikt voor den dienstplicht. De Keuringsraad heeft den onlangs we gens ziekte niet verschenen ingeschrevene voor den dienstplicht, KI. Eriks, thans ge schikt verklaard. Stand mond- en klauwzeer. Omtrent den stand van het mond- en klauwzeer in onze gemeente, kunnen we thans mededeelen, dat van de in totaal 332 aangegeven ziektegevallen er al weer pl.m. 220 als hersteld zijn aangegeven. De laatste weken zijn er geen nieuwe gevallen bijgeko men. SCHAGERBRUG. Plattelandsvrouwen bijeen. Woensdag hield de Bond v. Boerinnen en andere Plattelandsvrouwen afd. Zijpo haar Kerst bij eenkomst in de zaal van den heer Homan te St. Maartensvlotbrug. Na opening en vaststelling der notulen verd met het meer feestelijke gedeelte be- onnen door het gezamenlijk zingen van et Stille Nacht Heilige Nacht. Voor dezen avond stond op het program- ia een bakwedstrijd -van electrisch en niet lectrisch gebakken artikelen. Van do eerste toep ontvingen de dames M. Hoogland-de Graaf, A. de Boer-v. d. Sluys en M. Delver- Wortcl een prijs en van de tweede groep de dames D. Groen en N. Witte. Na een Kerstvertelling en enkele zang stukjes volgde een kleine verloting, waarna Voorzitster deze laatste bijeenkomst in dit jaar besloot met de beste wcnschen voor de leden en voor den Bond. OUDESLUIS. De a.s. feestelijkheden. Woensdagavond vergaderde in café Buis man de feestcommissie voor de a.s. Oranje feesten. Door omstandigheden was de heer C. Nannis verhinderd en werd de verga dering geleid door den heer K. Peerlbcrg Sr. Van den Soc. Burgerkring was toezegging verkregen om den avond te vullen met oen aantal tooneelstukjes en voordrachten. Voor de schoolkinderen heeft men bet plan, di verse spelletjes en wedstrijden in het gym nastieklokaal te organiseeren. 's Avonds zal in café Buisman gemaskerd bal worden gehouden. WINKET. VIERING KF.ÜSTFÊEST. Van de afdeeling Winket van den Ned.. Bond van Boerinnen c.a. Plattelandsvrou wen waren in den zaal van den heer Laan een veertigtal dames bijeen om een kerst feest te vieren. Het bestuur had voor een kerstboom ge zorgd, terwijl de tafels keurig versierd wa ren, er hcerschte een echt gezellige sfeer. Gezamenlijk werden eenige kerstliederen gezongen, één der dames las een kerstver haal voor, weer anderen gaven zang en voordracht ten beste er werd getracteerd cn als slot werden kerstpakjes, welke door de dames waren gemaakt, uitgedeeld. Het was een goed geslaagden avond. BERGEN Jeugdig boefje. Nadat eergisteren een jeugdige venter met galanterieën een bezoek had gebracht aan écn der aan de Komlaan gelegen huizen, miste de vrouw des huizes eenig huishoud geld uit dc keuken. Terstond volgde aangifte bij de politie. Het mocht deze gelukken den dader, den 14-jarige G. P. B. uit Oudorp, per motorfiets te achterhalen. Het ontvreemde geld was nog in zijn be zit en werd in beslag genomen. Men zij met dergelijke personen voorzich tig. Kleeding-, schoeisel- en dekkings fonds. Door het gemeentebestuur werd een be drag van f 461.59 van het Departement van Sociale Zaken ontvangen als eerste verdee ling van de opbrengst der collecte voor het Kleeding-, schoeisel- en dekkingsfonds. W1ERINGERMEER Kerstfeest te Middenmeer. Uitgaande van de Chr. Zondagsschoolver- een. werd Donderdagavond in liet gymnas- tiekgebouw het Kerstfeest gevierd, waarvoor groote belangstelling was. Geopend werd met psalmgezang en gebed. De Kerstgeschie denis werd verteld door den heer E. B. Hor- sevoort, die tevens de leiding had van dezen avond. Tijdens de tractatic's en in de pauze's werden verschillende Kerstliederen gezon gen. Mej. J. Blijdorp hield een vertelling over „Een droeve en een blijde avond". De afd. zang werd geleid door Mej. T. Varkevisser. De heer E. B. Hersevoort. dainkt in hartelijke bewoordingen den schei denden Zondagsschoolonderwijzer K. Lou- werse. terwijl tot een 13-tal, de Zondags school verlatende jongens cn meisjes, har telijke afscheidswoorden werden gericht cn elk een bijbeltje werd overhandigd. De heer Louwerse spreekt een kort af scheidswoord, waarop Ds. v. d Vliet., nadat gezamenlijk was gezongen Psalm 138 1 eindigt met dankzegging. EIERVEILING SCHAGEN. 23 Dec. Aangevoerd: 38.000 kipeieren: 5i56 Kg. Kg. 4.60—4.80. 56—58 Ka. 4.75—4.85, 58—60 Kg. 490-5.10. 60-62 Kir. 5.10-5.15, 62—65 Kg. 5.155.50 per 100 stuks. HELDERSCHE EIERVEILING, 23 Dcc. Aangevoerd: 11510 kipeieren: 48—51 Kg. 3.80—1. 52—54 Kg. 3.80-4.50. 55—57 Ke. 4— 4.80. 58—60 Kg. 4.70—5.30, 61—63 Kg. 5.30— 5.50. 6170 Kg. 4.905-80. per 100 stuks. HOORN. 23 Dec. 1 stapel kleine Fabriekskaas 22.50. 2 sta pels kleine Boerenkaas 22.50. totaal 3 sta pels, wegende 14S2 Kg. Handel goed. SPORT WIJZIGING VOETBALPROGRAMMA. K.N.V.B. In het voetbalprogramma voor de Kerst dagen, dat elders in dit nummer is afgedrukt, is nog eenige wijziging gekomen. Vervallen zijn de wedstrijden: Excelsior—V.S.V. ;ZeeburgiaR.C.H. VolewijckersSucces. Ingelascht zijn de wedstrijden: XerxesH.D.V.S. HengeloGo Ahead. P.E.C.—N.E.C. Op Eersten Kerstdag (25 Dec.) zijn vastge steld: W.F.C. II—K.F.C. IL W.F.C. UI—K.F.C. III. N.H.V.B. /Alle wedstrijden op Tweeden Kerstdag) Eerste klasse C. Nieuwe Niedorp 2 speelt uit tegen Andijlc 2 (2 uur.) dat zulke fraaie kansen heeft om na dc misstappen van Sporters en Hollan- dïa 3 boven aan te komen. Tweede klasse B. Koedijk won met 51 van Akersloot en bezoekt nu D.F.S. 2 (12 uur) dat ook niet tegen de Koedijkers opgewasen zal zijn. Tweede klasse F. Sijbekarspei die bij hekkensluiter And. Boys op bezoek gaat zal nu wel 3 punten voor komen. HemV.C.L. fs wederom vast gesteld. Wanneer V.C.L. har best doet, is ge lijk spel niet uitgesloten. Verder: Oudendijk—Strandvogels 2 Derde klasse D. Aartswoud heeft een korfbal-overwinning (7—5) op And ijk 3 behaald en is met de Kerst vrij. Derde klasse F Bergen 2—Schoorl 2 (2 uur) is een buren strijd waarin de thuisclub de punten bin- ncnhaald. Koedijk 2 zal het niet houden op eigen veld tegen Dirkshorn (2 uur) Vierde klasse D. Alles werd hier afgekeurd. Zondag wordt alleen Alkm. Boys 5-Spoorvogels 1 gespeeld Vierde klasse G. Deze afd. is alsnog met Hollandia 5 tot 12 clubs uitgebreid. Wel worden 5 matches gespeeld maar V.C.L. 2, welks terrein Zon dag werd afgekeurd is vrij. Junioren C. Bergen a ontvangt om 10 uur de Z.F.C, Junioren b, die in Zaandam reeds met 10 geklopt werden, 't Moet dus weer kunnen. Adspiranten. Afd. K.: Alk. Boys a—D.T.S. a (12 uur), Afd. L.: Vróne a—Koedijk a (12.30) Afd. N.: And ijk a—N. Niedorp a (12.30) Afd. O.: Hem a—V.C.L. a (12.30) WAR MEN HUIZEN. 23 Dec. Roode kool 2.201—5.30. gele kool 11.20, Dcensche witte kool 1.20—1.90. drielingen 6-107.30; uien 8.609, grove uien 8.30—S.50, eigenheimers 1.90—2.40. Aanvoer: 49300 Kg. roode kool. 11100 Kg. gele kool. 11300 Kg. Dcensche witte kool. 2800 Kg. uien. 600 Kg. aardappelen. BROEK OP LANGENDIJK. 24 Dec. Aanvoer: S5000 Kg. uien 8/26—8.90. drie lingen 7.10. grove 8.10—8.40. stek 5—5.20, 1100 Kg. peen 2.402.50. 2500 kg. roode kool f 3.60—4.40; 1200 kg. Savoye kool^ f 1—1.20; 47000 kg. gele kool f 1—1.40; 37000 kg. dcensche witte kool f 0.80—2.30 NOORDSCIIARWOUDE. 24 Dec. Bi. aardappelen 2.S0. uien 8—8.90. 'drie lingen 7.10, grove 7.80—8.20. peen 2.16—2.20 kleine peen 0.06—1. kroten f 1.20—2.30; roode kool f 3.26—4 70; groene kool f 1.10—2.10; gele kool f 1—1.40; Deensche witte kool f 1.50—2.30

Schager Courant | 1937 | | pagina 3