Raad Zuidscharwoude Verpachting Jachtrecbt Polder Heerhugowaard HUIS ZITTING Groot Bal 3 P. JL NOTTELMAM 8 8 T. NOTTELMAN Zweet DANKBETUIGING. Schagen Donderdagen 30 December 1937 en 6 Januari 1938 perc. Bouwland Woensdag 5 Januari 1938 TINE SNIJDERS Spraakbehandeling BRANDVERZEKERING ..BENNINGBROEK" Rundvee, Paarden en Varkens. Zijperdijken. Goedgekeurde Achterlichten 30 c. Coöperatieve Boerenleenbank Schagen. Rente van Voorschotten lsten Kerstdag te Schagerbrug S. Kuiper Een nette Huishoudster Overdracht van het P.E.N. Cri- tiek op schending van gehei men, door raadsleden. De be grooting 1938. Diverse wen- schen. De aansluiting bi) den Vleeschkeuringsdienst Alkmaar. 'n Rente van Vss procent. De Raad dezer gemeente vergaderde Don derdagavond acht uur ten raadhuize. Allen waren aanwezig. Overdracht Gem. Electriciteits- bedrijl aan het P.E.N. B. en W. stelden voor, op de reeds Woensdag gepubliceerde voorwaar den, het Gem. electriciteitsbedrijf aan het PEN over te dragen. Zij mee- nen, dat bij de onderhandelingen menschelijkerwijs gesproken, het al leruiterste is bereikt. Voorzitter gaf een overzicht van de gevoerde onderhandelingen met het P.E.N., wijzende op de in 1942 onver mijdelijke overdracht. B. en W. stel den voor in te gaan op het voorstel, waarbij de geheele leeningsschuld door het P.E.N. wordt overgenomen en de jaarlijksche uitkeering tot en met 1942 f 3821.— zal bedragen. De heer De Geus meende te hebben opge merkt, dat het aan ons gemeentebestuur te danken is dat men thans zoo ver is met de onderhandelingen. Hiervoor brengt de heer Do Geus het Dag. Bestuur een woord van lof. Voorzitter dankt hem voor deze woorden. N.a.v. een opmerking over het zoo moge lijk niet overplaatsen van de lijnwerkers, deelde voorzitter mede, dat met de belan gen van de ambtenaren rekening zal wor den gehouden. De heer Bakker onderstreept de woorden .van lof van den heer De Geus. Is het loon van Miessen hetzelfde, dat hij nu verdient? Voorzitter zeide, dat hij niet achteruit gaat. De heer Weel herinnerde aan het geen rechtsgeldigheid bezittend ambtenarenre glement. Spr. beval aan, zoo spoedig moge lijk hierin verandering aan te brengen. Voorzitter antwoordde, dat het wacht- geldregelemcnt van de Provincie wordt ge volgd. De heer Dijkhuizen had eenigc opmerkin gen. Van de eerste voorstellen hebben de raadsleden niets gezien. Hij had het beter gevonden als de raadsleden iets meer wa ren op de hoogte gehouden. Spr. zou meer vergelijkende cijfers willen hebben. De f 1000 per jaar meer zou spr. liever na de eerste 5 jaar ontvangen, in verband met de daarna verhoogde straatverlichtingskos- ten. Spr. had eigenlijk willen voorstellen om het nog een maandje aan te houden, op dat men beter ingelicht is. Voorzitter begreep den heer Dijkhuizen niet precies. In de vorige vergadering, bij een ander onderwerp was hij juist er voor, dat B. en W. verder gingen dan de voorbe reidingen. Over al of niet reserveering van de be doelde f 1000 kan later nog worden ge sproken. Hierna werd het voorstel van B. en W. aangenomen met algemeene stemmen. Voorzitter dankt voor de zakelijke behan deling van deze zaak. Een standjë. Wie klapte uit school? De Voorzitter had hierna nog een onaangename mededeeling. Een g raadsleden of wethouders van de 5 gemeenten moet misbruik van ver trouwen hebben gemaakt, waardoor ongeveer de letterlijke inhoud van het voorstel in een persorgaan is verschenen. Spr. keurt dit ten sterkste af. Dat geelt geen pas. De pers moest der gelijke berichten niet opnemen. Het zou anders zoo worden, dat we el kaar wantrouwend zouden gaan aanzien. Spr. zeide, dat zijn oollega's hem hebben verw>cht te willen vra gen, wie misschien inlichtingen heeft verstrekt. Voorz, stelde deze vraag. Allen antwoorden ontkennend, waarover Voorzitter z'n genoeron uit spreekt. De dader moet gevonden worden, zeide Voorzitter. De begrootingen 1938. De begrooting van het Gem. Gasbedrijf sloot op een totaal-bedrag van f 76520.52 voor den gewonen dienst en f 639T? 18 voor den kapitaaldicnst. Die van bet Electr. be drijf resp. op f 84176.52 en f 435r~ 08. De heer De Geus rapporteerde dat alles in orde was bevonden. Goedgekeurd. De begroeting van het B. A. sloot in totaal op f 8159.44. Het gemeentesubsidie werd geraamd op f 8000.—. Ook deze begrooting werd aldus vastgesteld. De begrooting 1938 der gemeente sloot op een totaal van f 86439.20 voor den gewonen dienst met een post voor onvoorzien van f 675. Voor den kapitaaldicnst waren de eind cijfers f 393.20 aan ontvangsten en f 352.18 aan uitgaven. De commissie bad geen op- of aanmer kingen. B. en W. zullen aandacht schenken aan een opmerking van den heer De Geus om zoo noodig een kaaigeld te heffen van auto's die op de dorpsstraat laden. De slechte toestand vap de Brockerbrug, waarop dc lieer Dc Geus dc aandacht ves tigde, heeft ook reeds de aandacht van het College. Voorgesteld werd, aan het Witte Kruis voor de ontsmettingsinrichtingen een sub sidie te verlccnen van V/2 cent per inwoner. Aangenomen. Het verzoek om subsidie van het N. Hol- landsch Landschap stelden B. en W. voor af te wijzen. Aldus besloten. B. en W. stelden voor aan de comm. v. d. malariabestrijding in N. Holland een sub sidie te vèrlecnen van f 10. Aldus besloten. De jaarwedde van den doodgraver wilden B. en W. verhoogen met f 25 tot f 175. De meerderheid van de commissie stelt voor het salaris met f 50 te verhoogen, in verband met het vele werk. B. en W. hebben reke ning gehouden met. het salaris. De verhoo ging is al een flink percentage. Na eenige besprekingen besloot men met 5 tegen 2 stemmen, die der heeren Kramer en Van Kleef de jaarwedde te verhoogen met f 50. Bij de post gemeentereiniging wees de commissie op de reinigingsdienst in de ge meente Broek op Langendijk, welke wordt uitgevoerd op kosten van de deelnemers. B. en W. zullen zich hiermede bezighou den. De heer Weel drong aan op spoedige ver huring van landerijen. Spr. stelde voor het voor 4 of 5 jaar te verhuren. Voorz. antwoordde, dat het land op aan drang van den Raad in Januari wordt ver huurd. Voor langen huurtermijn gevoelt spr. niet. In de hierna gevoerde besprekingen kwam naar voren do spoedig in werking tredende Pachtwet, waardoor aan dergelijke bezwaren tegemoetgekomen wordt. Over de post toelage-kweekeling met akte f 450 werd door verschillende heeren ge sproken, waarna deze werd gehandhaafd. De begrooting werd aldus vastgesteld. Men besloot, 75 opcenten te beffen op de gemeentefondsbelasting 19381939. Aansluiting Vleeschkeurings- kring Alkmaar. B. en W. stelden voor. op de reeds eer- dor gepubliceerde voorwaarden toe te treden tot den Vleeschkeuringskring Alkmaar en de kring Oudkarspel op te beffen. De voorwaarden, reeds eerder gepubliceerd werden door voorz. voorgelezen. Dc heer De Geus meende, dat het een on gunstige bepaling is, dat de slagers die zich opnieuw vestigen in Alkmaar moeten slach ten. Voorz. antwoordde, dat dit was om ten slotte allen in Alkmaar te doen slachten. Eenige raadsleden spraken nog over dit onderwerp, waarna het voorstel z.h. s. werd aangenomen. De firma Kramer zond een brief, waarin zij mededeelde gedeeltelijk met de voor waarden ten aanzien van het urinoir accoord te kunnen gaan. Zij stelt voor, wanneer de gemeente het gebouwtje sloopt, dat de ge meente dc restanten krijgt, anneer de fa. hot sloopt, dat de restanten voor haar zijn. Bij wederopbouw van een urinoir elders wil dc fa, f 125.botaIon. B. en W. stelden voor, op hot in de vorige vergadering ingenomen standpunt te blijven staan. Aldus besloten. De gemeentebegrooting 1937 is" goedge keurd van Ged. Staten terugontvangen. Procesverbaal van opneming van kas en boeken bij don gemeente-ontvanger wees aan dat in kas was en moest zijn f 1278.96. Het verzoek van de tuinbouwvereoniging ,.De Toekomst" om te verbieden dat 's win ters bij ijs in de vaargeul gestoomd wordt, behoort volgens B. en W. niet bij de ge meente thuis, doch bij de Banne. Zij stel den voor, dit adres voor kennisgeving aan te nemen. Aldus besloten. Men besloot, n.a.v. een telefonische op merking van Ged. Staten een kasgeld leen in g aan te gaan tegen een rente van per jaar voor den tijd van 3 maanden en een rekening-courant overeenkomstig aan te gaan van f 1000.met de Bank v. Ned. Gemeenten. Daarna sluiting. Gisteravond half negen kwam de raad der gemeente in vergadering bijeen onder leiding van burgemeester Schelhaas, Afwezig met kennisgeving de heer Ivooh aard. Meegedeeld werd dat een onderzoek is ingesteld naar opheffing der rouleer-rege- ling en dat deze mogelijkheid bestaat wan neer dc kosten van werkverschaffing niet, hooger zijn dan hetgeen uitgekeerd wordt volgens de steuin-regeling. INGEKOMEN STUKKEN. Een verzoek der melkslijters om het melkventen op Zondag te verbieden. Aldus besloten. Idem van de slagers in de gemeenten be treffende een ruimer toepassing der bepa lingen aangaande overname bedrijf van bloedverwanten, slachten en keuren zooals is vastgelegd in de overeenkomst met Alk maar aangaande aansluiting vleeschkeu ringsdienst. Meegedeeld werd dat aan deze regeling weinig te veranderen is, doch or kan over leg gepleegd worden. Aan een adres van den Ned. Bond van Koffichuishouders, enz., om langero open stelling der cafés en het schenken van ster ke dranken op de a.s. feestdagen en publie ke feestelijkheden, werd in zooverre tegemoet gekomen, dat alleen in het laatste geval de café's open mogen blijven tot. de feestelijk heden zijn afgeloopen. Tot het schenken van sterke dranken zijn B. en W. niet bevoegd daarvan ontheffing te verlcenen. Op een adres van den Ned. Politiebond om de jaarwedde van den veldwachter te her zien en te verhoogen, werd afwijzend be schikt. De heer J. Kruk Cz. werd met algemeene stemmen tot lid van het Burg. Armbestuur herkozen. Waar Ged. Staten bezwaar maken tegen het aangaan van een rekening-courant-over- cenkomst groot f28.500.werd besloten een rekening-courant-overeenkomst aan te gaart met een maximaal crediet van f5000.en voor de rest een kasgeldleening van een V2 'sjaars. IN PLAATS VAN KAARTEN. Verloofd: JAGOBA KRAB en JOH. G. SCHENK. Lutjewinkel, Kerstmis 1937, Krommenie, Verloofd: ANT. GROOTES en G. H. GROTENHUIS. Schagen, Kerstmis 1937. Hengelo (O.), OiOOrCiOO!OCX)CX)CX1 O O 8 Den 31sten Dcc. ho- Q pen onze geliefde 0 Q Ouders en Grootouders, O 0 en 0 hun 40-jarige Echtver- ccniging te herdenken. Hun dankbare Kinderen en Klein kinderen,* Schoorldam, J. NOTTELMAN. N. NOTTELMAN— Bakker. Den Hoorn, Texel, G. DE WIT. M. J. DE WIT— Nottelman. IET en PIET. Schoorl, Jb. NOTTELMAN. Receptie van 2.30 tot Q 5 uur- 0 0 Schoorl, Dec. 1937. 0 O O CXXXXXJCXDQOOiOOKJ Voor alle bewijzen van be langstelling, ondervonden bij de geboorte van onze Dochter, GITTA ARIENE, onzen hartelijken dank. CATHA. M. ROT— Biersteker. ARIE ROT. Wieringerwaard, December 1937. Ondergeteekenden betuigen hiermede aan allen hun harte lijken dank voor de vele blijken van belangstelling op 2830 Nov. bewezen. J. v. SCHOORL. G. v. SCHOORL— Langereis. Valkoog, Dcc. 1937. Hiermede betuigen wij on zen hartelijken dank voor de vele blijken van belangstelling bij de geboorte onzer Dochter ondervonden. S. ERIKS. T. ERIKS—de Boer. Koegras, Dec. 1937. Beste Mies, ik weet je adres niet, maar ik zal heden kaarten halen voor de revue „Hoe Bestaat het" te Schagen. Klaas en Trien ko men ook. Dus tot morgen avond bij Plevier half 8? KEES. Voor de vele bewijzen van deel neming, ondervonden bij het over lijden van onzen lieven Vader, Behuwd- en Grootvader JACOB ZWAAG, Wedn. van Trijntje Koning, betuigen wij langs dezen weg onzen hartelijken dank aan Fa milie, Buren en Kennissen, in het bijzonder voor de vele bijsiand van den Heer en Mevrouw Wai- boer te Hoogebieren, gem. B'horn. Uit aller naam, J. J. ZWAAG. Moerbeek, gem. N. Niedorp. December 1937, Notaris G. J. VAN LEERSUM te Winkelt zal op dadelijk na afloop van de vei ling der perc. van dc familie Smit. in het N.H. Koffiehuis te Schagen, publiek verkoopen: Een tusschen die pcrceelen gelegen te Schagen, kad. sectie A no. 250, groot 70 a. 40 c.a. Behoorende aan het Prot. Weeshuis te Schagen. Notaris H. DE BOER te Hoogwoud, zal op des avonds 7 uur, in het café van den heer A. MIJTS te Verlaat, ten verzoeke van den heer H. DISSEL, aldaar, publiek verkoopen: met koolberging en veestal ling en eenige perceelen bouwland, te Verlaat, gem. Heerhugowaard, groot pl.m. 0.59,80 H.A. Te aanvaarden bij de beta ling, doch het huis uiterlijk 1 Febr. 1938. Nadere inlichtingen verstrekt genoemde notaris. Gedipl. Spraakleerares M. O., v.h. Assistente a.d. Polikliniek v. Spraak- en Stemgebreken te Utrecht, voor kinderen en volwassenen. STOTTEREN, gespleten gehe melte, lispelen, heeschheid, ver moeide stem (onderwijzers, pre dikanten, enz), na neus- en keeloperaties, enz. Spreekuur: Di. en Do. 2—5. Stationsweg 90 A - Alkmaar. Directie: H. G. AVIS, Midwoud, Tel. 1. A. RUIJTER, O. Blokker, Tel. 2022. C. LAKEMAN, Oude Niedorp, Tel. 19. De Maatschappij verzekert alle soorten Roerende en Onroerende goederen; op bij zonder voordeelige voorwaarden. De laatste 5 jaren werd voor VEE, waaron der is begrepen vergoeding voor bedrijfs schade, f 0.90 per i 1000 geheven. Zitting: Zaterdags „Park" te Hoorn; Don derdags Hotel Igesz, te Schagen. Dijkgraaf en Hoogheemra den van het hoogheemraad schap Noordhollands Noorder kwartier maken bekend, dat zij voornemens zijn over te gaan tot het bij openbare inschrij ving verpachten van het jacht- recht op de ZIJPERDIJKEN in drie perceelen, t.w.: a. van Westfrieschen dijk tot hek bij den Anna Paulownapolder; b. van het Oogmersluisje tot de coupure van het werkspoor bij St. Maar ten; c. van de onder b. bedoel de coupure tot den Schoorlschen zeedijk. De verpachting geschiedt voor het tijdvak 1 Januari 1938 tot 1 Maart 1939. Contante be taling. Inschrijvingsbiljetten wor den ingewacht vóór 6 Januari 1938 ter Secretarie van het Hoogheemraadschap voor noemd te Alkmaar, Kennemer- straatweg 13, alwaar desge- wenscht nadere inlichtingen zijn te bekomen. Met lampje en snoer 50 ct. Montage gratis. Electr. Lampen met Achter licht, compleet f3.50. Goedkoope Rijwielhal VAN PRINS, LAAN C 208. SCHAGEN. Biedt zich aan: EEN VAST WERKMAN, best k. ploegen, 1 Maart of eerder. A. v. RATTINGEN, St. Jansteen, Heikamp, Madalena- str. B 38, Zeeland. Te koop: STUITJE KOEMEST, ook willende ruilen voor poe nen, gelegen aan ruim vaar water en harden weg, bij K. DEKKER, Eenigenburg, post Burgerbrug. moet uiterlijk 31 Dec. worden voldaan, waarvoor vanaf he den iedcren werkdag wordt gehouden. HET BESTUUR. in „Het Wapen van de Zijpe" Volledige Band J. v. d. Brink Entrée 25 cent, geldig voor een consumptie. 2den Kerstdag, 2 uur Prijsbiljarten. Aanbevelend. Gelegenheidskoopje 1 Gebr. Handmachine prima f 16.—, 2 nieuwe van f 65,— voor f 47.50 per stuk. 1 Inzinktrap- machine van f 100voor f82.50 1 Saionkastmachine iets fijns van t 130.— voor f 110.—, alles schrif telijk gegarandeerd. G. BOONSTRA, „De Klokkenwinkel", N. Niedorp. Te koop6 700 Dakpannen en te koop gevraagd 4 k 5 W.L. HANEN, bij L. STUURMAN, Heerhugowaard Noord. Te koop: wegens ouderdom, een Broodbakkerij voor uitbreiding vatbaar. Brieven letter S, Bureau van dit blad. gevraagd, m. U, P.G., door Wedn. veehouder met 3 kinderen. Brieven letter H H, Bureau v. d. blad. Voorzien van een Monsternemer. J. D. KLARE, Schagen. Overname electrische bedrijf provincie. Voorzitter deed verschillende mededee- lingen aangaande betalingen, overname personeel enz., welke Woensdag reeds ge publiceerd zijn. Waar op zoo gunstige voorwaarden het bedrijf overgedaan kon worden,werd het gewcnscht geacht 't nu te doen. daar wan neer men er in 1942 toe gedwongen moest worden, de voorwaarden alleszins an ders zullen luiden. De heer v. d. Molen zegt, dat er betref fende het personeel maar van enkele per sonen gesproken wordt die overgenomen worden. Hoe staat het echter met de an deren? Voorzitter zegt, dat deze blijven bij de gasfabriek. De heer v. d. Molen acht het niet goed dat zulk een belangrijke zaak niet vooraf door alle raden gezamenlijk besproken is Het is moeilijk om nu zoo maar een beslissing te nemen. Voorzitter zegt dat in deze zaak spoed betracht moest worden en dat niet eerder dan j.I. Dinsdag de stukken aan de raads leden konden worden toegezonden. Voorzitter is er echter van overtuigd, dat de raad steeds volledig wordt ingelicht. Spr. kan echter de teleurstelling billijken, doch in deze kon niet anders gehandeld wor den. Daarnaast waren de stukken vertrou welijk Ten zeerste werd afkeuring uitge sproken dat een wethouder of raads lid de voorwaarden reeds heeft ver strekt aan de pers, zoodat de cijfers reeds gepubliceerd waren. De schul dige aan de schending van dit ver trouwen zal door de justitie dan ook wel achterhaald worden. Voo»~'tter verblijdt er zich over dat de gege vens niet uit dezen raad zijn ver strekt. Het voorstel werd hierna zonder hoofde lijke stemming aangenomen. Aan het einde der vergadering werd door den Voorzitter nog gememoreerd de geno men besluiten in h°' afgeloopen jaar waar na nog wanrdeerende woorden werden ge sproken, welke staande werden aangehoord. aangaande wijlen burgemeester Slot, Op het Polderhuis tc Oudorp vergaderden gistermiddag Dijkgraaf, Heemraden en Hoofdingelanden van den Polder Heerhugo waard. Nadat de Dijkgraaf de heer Tromp, had geopend en zijn beste wenschen had uitge sproken voor het spoedig herstel van den poldermeester, ging hij over tot installatie van de nieuw gekozen Hoofdingelanden, de heeren K. Appel en J. Ursem. Do notulen worden goedgekeurd. Van de sluisvereeniging te Heerhugowaard is een schrijven binnengekomen over verla ging van de sluisgclden. Het bedrag van f 1 per schuit wordt veel te hoog geacht. In handen van het Dag. Bestuur gesteld. De wijziging van Verordeningen en Keu ren wordt langzamerhand een traditioneel agendapunt. Het gaat'er n.1. om of het straf baar stellen van liet afgraven van gronden, al dan niet terugwerkende kracht zal heb ben. Ged. Staten geven in overweging om de bepaling van terugwerkende kracht te maken tot 1 Juli 1935. Dan zal het geval van den heer Spaan, waar het toch in hoofdzaak om gaat, nog juist onder de verordening vallen. Besloten wordt om het ontwerp in dezen vorm nogmaals in te dienen. In verband met de gemaakte opmerkingen van Ged. Staten naar aanleiding van de re kening 1936 worden alsnog eenige fonncele wijzigingen in deze rekening aangebracht. Hierna wordt de hegrooting 1938 behan deld en vastgesteld. Do uitgaven bedragen f 111.210.48, de ontvangsten f 99.710.48, na- dcelig saldo alzoo f 11.500. Het nadeelig saldo is aanleiding geweest om de post: bijdrage voor de Armen van Heerhugowaard, voor de helft te schrappen. De heer Stuyt vindt het niet in orde dat de armen hieronder zouden lijden. De Voorzitter deelt echter mede, dat de armen geen schade lijden, doch alleen de gemeentekas van Heerhugowaard. Daarom is het ook moeilijk om nu direct de geheele post te schrappen. De wegenbegrooting 1938 wordt goedge keurd, sluitende tot een bedrag van f36585.96. Rij de rondvraag wordt gewezen op den slechten toestand van dc Broekerbrug en dc Hensbroekerbrug. Over de mogelijkheid een maximum belasting vast te stellen, zal met de betrokken lichamen overleg worden ge pleegd. Het schoonmaken van de sloot langs den Laanderweg zal zooveel mogelijk bevorderd worden. De heer Van Langen klaagt over het ge vaar dat de melkbussen opleveren voor het verkeer. De Voorzitter vindt dat dit bij politiever ordening moet worden geregeld. De heer Quant klaagt over den lagen wa terstand, die het varen vaak onmogelijk maakt. Ilierna sluiting. ANNA PAULOWNA R.K. Damvereeniging DJLP. De competitiestand van de R.K. Damvereen. D.A.P. luidt: Groep A: J. Meijer: gespeeld 7, eew. 5,. re mise 1. verl. 1, punten 11. Th. Vlaar 8 5 1 2 11; W. Th. Alkemade 6 2 3 1 7; W. A. Alkemade 3 3 0 0 6; W. P. Alkemade 6 2 1 3 5; A. v. d. Voort 6 2 0 4 4; C. Ouden aarde 4 1 0 3 2; J. van Nuland 3 0 0 3 0; W. Meijer 3 0 0 3 0. Groep B: E. Kerkhof 13 10 2 1 22; F. v. d. Hoek 11 9 0 2 18; R. v. Voort 12 7 0 5 14; C. Alkemade 12 6 1 5 13; A. Kapitein 7 5 1 1 11; Joh. Huiberts 11 3 3 5 9; P. Huijbcns 12 4 1 7 9; H. Elfering 9 3 2 4 8; D. Meijer 12 3 0 9 6; S. Groenewoud 11 1 0 10 2', W. Komen 2 0 0 2 2 0. TIEETi HUGOWAARD Aanbesteding. De gisteren gehouden aanbesteding van het dempen van diverse slooten op de Buurt te Heerhugowaard, had den volgen den uitslag: Gebr. Dekker, H.H.waard f 8469; C. do Geus, Br. op Langendijk f7927; C. Langen dijk, H.H.waard f7623; J. Borst, H.H.waard f8480; De Moei en Hermes, Heiloo f7490; Aafjes, Assendelft f7560; P. Wester, Heer hugowaard f7900; T.. Langendijk, Heiloo f7684! H. v. Dijk, Zaandam f8097; K. Blok ker, Lutjewinkel f8387; W. Giltjcs, Br. op Langendijk f8135; P. Buis, Oudorp f8247; Wed. P. Hittema, f8334; P. Bot, H.H.waard f8489; Moejes en Harstkamp, Oterleek f7890 D. de Boorder, H.H.waard f8950; Holman, Alkmaar f7800. Laagste inschrijvers de Moei en Hermes, Gunning is aangehouden.

Schager Courant | 1937 | | pagina 6