Costumes naar maat f-Schmalz Dr. E. Hoekstra's Gerrit Cornelis. G. HAROEBOL-Klaver Lenin Herdenkings vergadering D* Wijnkoop, WINKEL Schagen Comb. Bervoets Accountant brengt uw foutieve aangiften in orde. N. VAN EETEN LEERLINGEN Bloedzuiverende Gezondheidspillen M. C. TUINMAN BANKETBAKKERIJ ROGGEVEEN TAARTEN Uit onze omgeving De spiegel des harten Hiermede geven wij kennis van de geboorte van onzen Zoon, P. BIJVOET. C. BIJVOET—Kos. 1 Scheidingsvliet, 't Zand, 8 Fchr. 1938. coaoooGoooooao Februari Den 20sten hopen q hunne 25-jarige Echt- w vereeniging te herden kt ken. Hun dankbare Kinderen en Verloofde. X Rijksweg, 't Zand, N.H., Febr. '38. ooaooooocioaoao BOKSCLUB Schagen ZONDAG 13 FEBRUARI, nam 2 uur, in Ilotcl IGESZ, OPRICHTING BOKSCLUB. Hoofdbestuursleden aanwezig. Opkomst gewcnscht. M. DE IIAAS, Laanplcin - Schagen. MAANDAG 14 FEBRUARI, *s avonds halfacht, spreekt de lid der Tweede Kamer, in zaal BRUIN te Onderwerp: De houding van S.D.A.P. en de Moderne Vakbeweging. Alle macht in dienst van democratie en vrede. Entree 10-cent. Gelegenheid tot gcdachtenwis- seling. Distr. N.H.N.C.P.N. Wie wil betrouwbaar per soon, met twee borgen, helpen •aan F 1700.—, voor 4 f 100.aflossing 'sjaars. Brieven onder letter G27 Bur. van dit blad. Wij ontwerpen voor U een costnme van een keurige, elegante coupe, dat speciaal geschikt zal zijn voor Uw iiguur, Een uitgelezen collectie van de meeste voorjaarsstoiien staat ter Uwer beschikking. Onze maatkleeding is in eik opzicht af. - Gaarne sturen wij U onze stalen. Strikte geheimhouding ver zekerd. Brieven onder.no. 144 Bur. van dit blad. Leerares - Coupeuse, I Wieringerwaard, vraagt om zelfstandig knippen en naaien te leeren. Ook voor op leiding Costumière en Coupeuse Blijft zich tevens aanbevelen voor het maken van alle voor komende Dameskleeding. voorkomen de gevolgen en be strijden de ongemakken, ont staan door onzuiver bloed en onregelmatige spijsvertering. 90 ct. per doosje van ruim 125 stuks en fl.56 per doos van ruim 250 pillen. Verkrijgbaar in Apotheken en Drogisterijen. Vraagt gratis toezending bro chure aan MIJ. HOEKSTRA, Heerengracht 33. Amsterdam. SCHAGEN TEL. 62. GEDIPL. MAKELAAR EN TAXATEUR. ASSURANTIËN. HYPOTHEKEN. met speciaal décor worden door ons keu rig verzorgd. Onverschillig welk voorwerp of opschrift U op Uw taart wilt hebben aangebracht, wij zorgen dat U tevre den bent. Gevraagd, met 1 Maart: EEN VAST WERKMAN, met Zoon. Goed kunnende mel ken en met paarden omgaan, bij D. J. DE GRAAF, Rijks weg 79, Koegras. Met April gevraagd: Een HUISHOUDSTER, wegens huwelijk der tegen woordige. C. PURMER Bakker, Aartswoud. Te koop: Een in besten staat zijnde KIPPENBOET, groot 40 M3., bij A. SCHAGER Jbz., Bosch weg, t Zand!. Gevraagd in Schagen, extern KRUIDENIERSBEDIENDE, Br. letter F32 Bur. van dit blad Gevraagd ZIT-SLAAJPKAMER, liefst geen pension. Brieven on der letter G21 Bur: van dit blad. VOERBIETEN te koop, groenkraag, bij J. PAN- CRAS, ITeerhugowaard, Tel. 12, Oude Niedorp. Te koop gevraagd: ZWARE GRENEN en VUREN BALKEN, van sloopcrijen. Brieven met opgaaf van prijs, enz. onder no. 554 Bur. van dit blad. HOOGWOUD Burgerlijke stand over de maand Januari 1938. Geboren: Johan Stcphanus, zoon van Cor nelis Rood en van Agatha Twisk; Johanna Guurtruida, dochler van Johanncs van Die pen en van Johanna Guurtruida Schipper; .Tacobus, zoon v. Wilhelmus Bakker en van Alitla Elisabeth Degeling; Elizabcth Maria, dochter van Johannes Rood en van Anna Maria van Kampen. Overleden: Trijntje Molenman, oud 74 ja ren, weduwe van Pieter Zweet. Ondertrouwd: Simon Bakker, van beroep arbeider, oud 25 jaren, wonende te Oude Nie dorp en Marijtje Groot, zonder beroep, oud 25 jaren, wonende te Hoogwoud. Getrouwd: Geene. Bevolking over de maand Ja nuari 1938. Ingekomen: Divcra A. Koenis, dienstbode, van Zwaag naar Zuideinde D 21; Cunera Besseling, dienstbode, van Heorhugowaard naar Gouwe II 36; .Tan Sfap, bakkersknecht van Bovenkarspel naar Wcere K 13; Anto- nius Schagen en gezin, z. beroep, van Abbe- kerk naar Wecre I 10; Jacob Bos, slagers knecht. van Barsingerhorn naar Aartswoud G 17; Geertruida Molenaar, dienstbode, van Venbuizen naar Weere K 27; Dirk Manshan- de, boerenknecht, van Opmeer naar Gouwe H 8. Vertrokken: Trijntje Klomp, dienstbode, van Gouwe H 21 naar Spanbroek; Gerrit Bcnit en gezin, landarbeider, van Aartswoud E 26 naar Wijdenes; Geertruida Molenaar van Weere K 27 naar Abbekerk; Alida Po land, dienstbode, van Weere K 35 naar Sij- bekarspel. De middenstandscursus. Naar wij vernemen hebben zich in totaal 30 leerlingen aangemeld voor den cursus tot verkrijging van het middenstandsdiplo ma. Hiermede is het maximum aantal be reikt, dat tot de lessen toegelaten kan wor den. De cursus duurt twee jaar. Gedurende 8 maanden van elk jaar worden de lossen regelmatig gegeven, terwijl in de overige maanden een keer per maand zal worden les gegeven om de leerstof te onderhouden. CALLANTSOOG Centrale werkverschaffing. De Minister van Sociale Zaken heeft goed gevonden, <3at uit de gemeente Bergen werk- looze arbeiders worden tewerkgesteld bij de eerstdaags aanvangende centrale werkver schaffing in het Provinciale Duinterrein. Deze werkverschaffing staat onder leiding van de N.V. Ontginningsmaatschappij „Noordholland". Benoemd. De heer B. Dun, volontair ter Secretarie alhier, is met ingang van 1 Maart a.s. be noemd tot tijdelijk klerk ter secretarie te Beverwijk. NIEUWE NIEDORP Bouwvergunning. f Door B. en W. dezer gemeente is aan den heer C. Glas vergunning verleend tot het doen bouwen van een schuur achter de woning bewoond door den heer A. Koo- Ker. «oliede. Door R. en W. dezer gemeente is aan de Stichting ..Tehuis voor alleenstaande Blin den" te Wolfheze, vergunning verleend tot het houden van een collpctc ten behoeve van deze stichting in Juli-Aug. van dit jaar. Kermis 1938, Aan hot Bioscooptheater Kok en Co. te Edam is door B en W verguftning verleend tot het plaatsen van de bioscoontent en het geven daarin van bioscoopvoorstellin gen op den Zondag en Dinsdag van de a.s. kermis en op den Zaterdag en Zondag d.a.v. Onderhands verkocht. Naar we vernemen heeft de heer R. Mijts alhier, het burgerwoonhuis aan het Oost einde van het dorp uit de hand gekocht van den heer J. Breebaart te Winkel. WINKEL Dammen. Dinsdagavond werd in het lokaal van den heer D. A. de Bruijn alhier een voorwed strijd gehouden om het persoonlijk kam pioenschap van den Algemeenen Westirie- schcn Dambond, tusschen een lid van de damclub Winkel, den lieer J. Helder Pzn. en een lid van de damclub Andijk, den heer H. Klingcr. Na een spannenden strijd eindigde deze partij na 63 zetten in remise. Voorts werd nog besloten om den ex-wereldkam pioen dammen B. Springer, uit te nood'igen tot het géven van een simultaanwcdstrijd aan het einde van deze maand. Vlugger met „Mijnhardtjes". Ja dit is zeker, (jat zij een gevatte koude en allerlei pijnen niet alleen vlugger, maar ook veel grondiger en meer blijvend ge nezen en verdrijven. Mijnhardtjes zijn geen ronde, maar hartvormige cachets en zijn verkrijgbaar bij Apothekers en Drogisten. Koker 12 st. 50 ct. Proefvel-pakking 2 sf. 10 ct SIN 1 PANCRAS SINT MAARTEN CORRESPONDENTIE. H. B. de P. te St. M. Gaarne geven wij in onze verslagen ieder wat hem toekomt, doch, mocht deze of gene eens niet genoemd zijn, dan kunnen wij er niet aan beginnen met daarover ingezonden stukkon op te ne men. Bij eenig nadenken zult U begrijpen, dat dit ondoenlijk is. Voorz. constateert dat de vereen, nog steeds bloeit, zoowel wat ledenaantal als financiën betreft en dankt secretaris en penningmeester voor hun keurige versla gen. De heer Koogcr. die thans als lid van de fin. comm. aftreedt, ontvangt een com pliment voor zijn ambitieuzen arbeid. Bestuursverkiezing. Aftredend zijn de heeren J. Komen, A. Va der en A. F. Meijer (allen herkiesbaar); zij worden met algemecne stemmen herkozen cn aanvaarden, de vergadering dankend voor het in hen gestelde vertrouwen, alle drie de benoeming aan. Resevefonds wordt verhoogd. Ter tafel komt een voorstel van het be stuur, het reservefonds tot f 1500 te verhoo- gen. De heer Zwart uit zijn verwondering over dit bedrag; was het Bestuur 2 jaar geleden niet van plan het reservefonds tot f 1000 te verhoog'en? De penningmeester licht toe, dat men indertijd een bedrag van f 3000 genoemd had, dit is de gemiddelde omslag der laatste 3 jaren; het Rijk eisch nl. dat 't reservefonds van de ze vereenigingen gelijk is aan dit gemiddelde. Spr. bepleit de noodza kelijkheid van een groot reserve; fonds, teneinde de soliditeit der ver een. zoo groot mogelijk te maken. De heer Nannens onderstreept dit plei dooi. Uit de discussie blijkt, dat van een verlaging der contributie nog -geen sprake kan zijn, dan zou de vereen, gaan wanke len. Men gaat tenslolte met de voorgestelde verhooging van het reservefonds accoord. Na de rondvraag wenscht de heer van der Sluis, voorz. Burgerl. Armbestuur, de ver een. geluk met haar mooie finantieele uit slagen cn uit den wensch, dat zij als steeds in goede harmonie met het B. A. mag sa menwerken. Voorz. beantwoordt de vriendelijke woor den van den heer v. d. Sluis en twijfelt er niet aan of ook de uitstekende samenwer king tusschen bestuur, dokter, administra teuren, en bode zal ook in het jaar 1938 be stendigd worden. Hierna sluiting. SCHOORL KORT VERHAAL Kinderfeest. Dinsdag was er feest voor de kinderen. Het was wel wat laat, doch de Oraniefilm was niet eerder beschikbaar. Het begon s middags met een optocht door de gemeen te. Met muziek voorop trokken de kinderen van beide scholen door het dorp. Vrij alge meen had men de vlag weer uitgestoken en dank zij het mooie weer was de belangstel ling zeer groot. Daarna kwam men allen tezamen in het gemeente-vergaderlokaal. De kinderen werden hier aangenaam bezig gehouden met leuke films en muziek, le vens werden ze, onthaald op beschuit met muisjes, chocolademelk cn gebak, terwijl ze een blijvend aandenken mee naar huis kre gen. Al met al een goed geslaagd feest. Inventarisatie. Bij de inventarisatie van tuinbouwpro ducten, gehouden op 7 Februari, waren aan wezig: 45.000 leg. roode kool, 1152.000 kg. gele kool, 503.0C0 kg. Dcensche witte kool, 3.600 kg. uien. Totaal 1.703.600 Kg. Voor het Instituut voor Arb. Ontw. afd. St. Maarten-Harenkarspel werd een lezing met lichtbeelden gehouden over „De Socia listische idéé". Als spr. trad op de heer P. S. v. d. Vaart uit den Helder, die een dui delijke toelichting gaf bij de plaatjes. Hoewel het bezoek gering was, is het een goed geslaagde avond geweest. Met een woord van dank aan den spreker en aan de musici, die voor eenige afwisseling had den gezorgd, sloot de voorzitter deze bijeen komst, daarbij de hoop uitsprekende, dat het werk van het Instituut meer waardee ring zou mogen ondervinden. ZIJPE Burgerlijke Stand van 4 t.m. 9 Febr. 1938. Geboren: Hendrik Cornelis. zoon van Jo hannes Pieter Vogelzang en Chrfstina Mo lenaar. Maria Gcrdina, d. v. Jacob Besse cn Wilhclmina Doorn. Nelie Gerda, d. v. Ja cob Backer en Jakoba van Liere. Ondertrouwd: Gerardüs Stuijt, 35 jr., han delsreiziger, te Obdam en Anna Johanna Groot. 33 jr., zonder beroep, ie Zijpc. Pau- lus Nathalic Agatha van den Berg, 23 jr., bloemistknecht, te Anna Paulowna en Dieuwertje van Diepen, 23 jr., zonder be roep ,te Zijpc. Getrouwd: Geene. Overleden: Levenloos aangegeven kind van Klaas Brak en Jannetje Duin. 'T ZAND. Vereen, voor Ziekenhuisverpl. Noord-Zijpe en Callantsoog". Gisteravond hield de Vereen, voor Zieken huisverpleging „Noord-Zijpe en Callants oog' haar jaarvergadering in de zaal van den heer C. Modder alhier. De voorz.. de heer C. Nannes, spreekt in zijn openingswoord zijn teleurstelling uit over de geringe opkomst. De voorzitter van het Burgerl. Armbestuur, de heer v. d. Sluis en dr. Boerrna-, medisch adviseur, worden in het bijzonder verwelkomd. De secretaris, de heer A. F. Meijer, leest vervolgens de notulen, welke onder dank zegging onveranderd worden vastgesteld. Toenemend ledental Mededeelingen cn ingekomen, stukken zijn er niet, zoodat het jaarverslag thans aan de orde is, wgaruit wij het volgende aanstippen: Er kwam slechts één klacht binnen, n.1. van Callantsoog over het terugloopen van het ledenaantal. Op 31 Dcc. 1935 telde dc vereen. 1G33 leden, op 31 Dec. 1937 1741. dus een toe name van 118 leden. Het aantal betalende leden bedraagt 1573. 48 personen genoten ziokenhuisvorpleging. De penningmeester, .de "heer B. Elzer. brengt het financieele verslag uit. De ont vangsten bedroegen totaal f 3473.53 (inleg f 42.25. omslag f 3374.02, rente f 56.66). de uitgaven totaal f 3002.81 (verpleeggelden f 2173.50. vervoer f 150.00 ad ruin. f '200. bo deloon f 224.81). zoodat er een voordeelig saldo is van f 470.72. Bij monde van don heer Kooger advi seert de financieele commisie tot goedkeu ring der rekening, De vergadering besluit aldus. Jaarvergadering van De Hanze. De R.K. Middenstandsvereeniging De Hanze hield een goed bezochte vergadering in het R.K. Vercenigingsgebouw te Catrijp. Nadat de voorzitter dc vergadering op dc gebruikelijke wijze geopend had, werden de notulen gelezen en onveranderd goedge keurd. Uit het jaarverslag van den penning meester bleek, dat inkomsten hadden bedra gen f 266.31% en de uitgaven f256.53. zoodat er een voordeelig saldo was van f9.78%. Bij punt mededeelingen en i ngekomen stukken werd de vergadering ingelicht over de door de drie middenstandsbonden ge voerde actie om te komen tot verlaging van dc elcctriciteitstarieven in Noordholland. Het bestuur was van meening, dat een afwach tende houding geboden is. Verkiezingen. De aan de beurt van af treden zijnde leden, de heeren G. Mastc- ling en N. Kleverlaan, werden met groote meerderheid van stemmen herkozen. Tot afgevaardigde naar do in Mei te hou den vergadering van den Ce'ntralen Raad werd benoemd de heer B. Haring. Na dc rondvraag, welke niets bijzonders opleverde, sloot de voorzitter dit officieelc gedeelte van de vergadering om onmiddellijk de feestvergadering te openen. De Groeter dichter-zanger C. Hoogvorst Czn. en de pianist-zanger Nic. Schuyt, kre gen nu gelegenheid om de zakenmcnschcn een paar uurtjes de dagclijksche beslom meringen te doen vergeten. Dit. tweetal slaagde hierin uitmuntend cn werd uitbun dig toegejuicht. De Hanze zal met genoegen op dezen avond terugzien. LAVGENDIJK L.T.B. INVENTARISATIE STAPEL- PRODUCTEN. Rootlc kool 77 wagons, gele kool 64.6 wa gons, Deensche witte 102.3 wagons; Uien 1.7 wagon; Peen 11.1 wagons. Wagons van 10.000 kg. OVERGEPLAATST. Men verzoekt ons mede te dcelen, dat het in opze courant van gisteren opgenomen bericht, dat de heer Erkamp zal worden overgeplaatst naar Alkmaar, onjuist is. De heer Erkamp zal op een nog nader vast te stellen tijdstip worden overgeplaatst naar Enkhuizen. RATTEN VERDELGINGSDAG. In' een Woensdagmiddag gehouden verga dering van besturen van tuinbouwvereeni- erin gen heeft men besloten, a.s. week een rattenvcrdelgingsdag te houden in samen werking met de Kring van Correspondenten van den plantenziektehkundigen dienst, welke ook op deze vergadering vertegen woordigd was. Men heeft bereids dc medewerking van de tuinbouwvereenigingen van de Langendijkor dorpen. Ook zullen de tuinbouwvereenigin gen van St. Pancras cn Koedijk nog worden gevraagd. Het ziet er voor de in deze streek verblij vende langstaarten niet best uit. NOORDSCIIARWOUDE BEDANKT. De heer D. Kansen, voorzitter van het Ruig. Armbestuur heeft als zoodanig be dankt. In deze vacature zal dc gemeenteraad morgenavond moeten voorzien, door Cicco. Wie van ons zou willen beweren, dat hij onbekommerd, geheel en al verantwoorde lijk voor zichzelf, door het leven gaat, dat hij met geen mensch, met geen leven en geen dood rekening heeft te houden? Dat deed Albert Kranc, hij was een zeer zelfbewust mensch, een beetje hoogmoedig, een man van groote beleekenis, iemand, aan wiens oordeel men in de lieele stad waarde hechtte, dien men liever tot vriend had dan omgekeerd. Albert Krane had het ver gebracht. Niet lang geleden was zijn eenige dochter ge trouwd. met een jongen kunstschilder. Hon derd meter van liet huis van Krane woon* de nu hot jonge paar aan denzelfden weg, dien Albert Krane reeds zoo dikwijls was gegaan. Zijn auto had hij verkocht, nadat zijn vrouw was overleden. „Waarom zou ik den dood bij kilometers tegelijk tegemoet- rennen?" was zijn antwoord, als goede vriert den hun verwondering erover uitspraken. Albert Krane kwam uit de schouwburg, vol daan, opgewekt, een beetje moe. Hij liep langs bet huis van zijn getrouwde dochter. Er brandde geen licht meer in de kamers, alleen de openslaande tuindeuren stonden een eindje open. Zonder eenig verband met zijn gedachten, viel het Albert Krane in, dat vlak achter deze open deuren het bureau! van zijn schoonzoon stond, en dat daar dichtbij aan den muur zijn laatste pas vol tooide werk hing; het portret van meneer. Albert Krane. Op dat moment scheen er cën hand door, de openstaande deur naar builen gestoken te worden en den eenzamen wandelaar toe te wenken. Albert Krane schrok. Onmiddel lijk kreeg hij den indruk dat die hand tot het portret behoorde. Wat wilde zijn eigen: arm van hem dat hij hem zoo wenkte? Nu verscheen er een jonge man in de deurope ning, wiens goheele gestalte geteekend scheen te zijn. Och, je zegt nu eenmaal niet iedereen dadelijk de waarheid, zoomaar ia het gezicht, niet waar? Vooral niet als het je eigen schoonzoon betreft, als hij je heeft geteekend en het portret is slecht uitgeval len! Of slecht? Dat kon je nu eigenlijk ook weer niet zeggen. Het scheen verkeerd geteekend te zijn, nèt of er twee hoofden door elkaar waren gemaakt, hoe dwaas het dan ook kim ken mocht. Een jonge Albert Kranc was door den tegen woord igen. ouden Albert Kra ne heengeteekènd. De oogen schenen te vragen: wat is er van den mond geworden? Enomgckeerd. Het terugwijkende voorhoofd struikelde over rimpels, die in dc weg wa ren gekomen, kleine en groote rimpels, die achtergelaten waren door moeilijkheden ca strubbelingen van bet leven, eens door Al bert Krane met glans overwonnen. Het gezicht was dus verkeerd geteekend. Mis schien was het niet de schuld van den schil der. Maar dat kon alleen maar een irfge- wijde weten, dat was Albart Krane zelf. Alles met elkaar was het een ongewoon portret geworden. Albert Krane had er geen enkele zinspeling op gemaakt dat hij het zelf graag zou willen bezitten. En nu kwam dat verkeerd eeteckcndc portret hem hier tegen. Hoewel het heel donker was op de straat herkende Albert Kranc het ter stond als een stuk van zichzelf. „Ach" zei hij. Maar de schim antwoordde niets anders dan: „Jij?" Er lag duidelijk een vraag op gesloten in dat «eene woord. Toen maakte de schim een iiitnoodigendc beweging met zijn hand, hij boog spottend, ironisch, zoo dat zijn rug scherppuntig tegen den hemel afstak en geruischloos sprong hij weer te rug in de donkere stille kamer. Albert Krane greep naar zijn hart. Hij duizelde. Ilij voelde dat alle bloed fiit zijn gezicht week. Hij moest zich vasthouden aan het hek van den voortuin, om niet te vallen. .,Nu sterf ik" ging het door zijn hoofd. Maar dat was toch niet waar. De ontroe ring zakte even plotseling weer weg als zij was gekomen. Krane schaamde zich. Al le zelfbewustheid was van hem afgevallen, misschien tegelijk wel de helft van zijn lichaamsgewicht. Hij koek eens om zich heen. Er was geen mensch te zien. Toen ging meneer Albert Krane zitten op het stecnen muurtje waar het ijzeren hek op stond. Wat had die schim tegen hem ge zegd? Niets, en dat was juist het ontzettende. Niets! De jonge Albert Krane herkende den ouden niet meer, had alleen een ironische buiging, voor hem gemaakt, als spotte hij met alle moeizaam verkregen uiterlijke waardigheid. Weer schrok Albert Krane, diep in zijn hart. De maan gluurde als een bleeke lamp om den hoek van het huis, als vond hij er genoegen in, dezen zelfstandi gen man zoo ontdaan cn hulpeloos op straat te zien zitten. Maar even later kroop do maan weer weg. Albert Krane had de handen voor zijn gezicht gedrukt en overdacht: „Tn den spie gel van zijn hart schaamde hij zich voor den jongen Albert Krane." Wat valt er verder nog te zeggen? Misschien overkomt dit ons allemaal eens. als wij zoo geëerd zijn als de algemeen geachte Albert Krane. Maar menigeen die hem daarna ontmoette, zei. dat Krane zich plotseling in zijn voor deed had veranderd. TT ij was tegenwoordig goediger geworden, vertelde men, vriendelij ker, zelfs eenvoudiger. Zijn invloed was daardoor niet minder geworden, integendeel. Hem tot vriend te hebben was nu van onschatbare waarde. Verder ging Albert Krane een paar da gen na deze nachtelijke belevenis naar zijn dochter toe en hij wist het *zoo in te rich ten dat ze kwamen te zitten in de kamer waar het bureau van den schilder stond en waar het portret hing. Albert keek er van tijd tot tijd een beetje onzeker naar en bij het weggaan zei hij terloops: „Ik zou dat portret wel willen hebben. Over de prijs kom ik wel eens met je man praten". De jonge vrouw keek verrast op. Als va der een schilderij kocht, moest het iets goeds zijn. Rij Albert Krane hingen werken waar menig museum jaloerscb op kon zijn. De jonge vrouw was blij dat het werk vau baar man werd gewaardeerd en dankbe ir kuste ze haar vader.

Schager Courant | 1938 | | pagina 3