NA DE LUCHTAANVALLEN OP BARCELONA. Vente (geheel rechts) scoort het vierde doelpunt voor Feyen- oord tijdens den Zondag te Rotterdam gespeelden wed strijd tegen Heracles om het nationaal voetbalkampioen schap, welke door Feyenoord met 4 1 werd gewonnen De luchtbombardementen op Barcelona hebben honderden slachtoffers ge- eischt en groote verwoestingen veroorzaakt. Reddingsbrigades doorzoeken de ruïne van een vernield huis in de geteisterde stad S. Petit, winnaar in de A-klasse van den nationalen Boschloop over 5 K.M., welke Zondag te Vught werd ge houden, op weg over het prachtige terrein Aan vice-admiraal J. Th. Furstner is Zaterdag door den zaakgelastigde van Cuba namens diens regeering op de legatie te Den Haag een hooge onder scheiding uitgereikt in tegenwoordigheid van een groot aantal leden van het corps diplomatique Kolonel J. Harberts van den generalen staf, die per 1 Mei a.s. benoemd zal worden tot generaal-majoor, inspecteur der artillerie Het prachtige voorjaarsweer lokte Zondag duizenden naar Scheveningen. Een kijkje op de geweldige drukte op de terrassen aan den boulevard In het Olympisch stadion te Amsterdam werd Zondag de landenwedstrijd hockey Nederland-België "ng voor het Oranje-t het Belgische doel gespeeld, welke in een 3 2 overwinning voor het Oranje-team eindigde. - Een scrimmage voor De dameshockey landenwedstrijd Nederland - Duitschland, welke Zondag te Bussum gespeeld werd, werd door de Duitsche vertegenwoordigsters met 2-1 gewonnen. Een aardige actiefoto uit deze ontmoeting Maarschalk Smigly-Rydz neemt tijdens zijn bezoek aan Wilna voor besprekingen betreffende het conflict Polen Lithauen, dat inmiddels is bijgelegd, een resolutie in ontvangst, welke werd aangeboden door een delegatie der manifestanten

Schager Courant | 1938 | | pagina 4