H. M. DE KONINGIN BEZOEKT DE MARECHAUSSEE TE APELDOORN. Ook in het Ertzgebergte zijn de Tsjechische grenzen gebar ricadeerd als voorzorgsmaatregel tegen elke eventualiteit. Een kijkje tusschen Olbernhau en Rübenau De jaarlijksche Derby is Woensdag weer te Epsom verreden. Een moment tijdens de beroemde race Z. K. H. Prins Bernhard woonde te paard de officieele oprichting van het tweede eskadron pantserwagens t« Amersfoort, bij De oefeningen der genietroepen uit Utrecht te Loenen werden Woensdag door Z. K. H. Prins Bernhard bijgewoond. De Prins volgt de verrichtingen bij het slaan van een brug Te Chatham werden deze week uitgebreide luchtbeschermings oefeningen gehouden. De autoriteiten, met gasmaskers ge wapend, tijdens het controleeren der oefeningen Een driewerf hoera voor H. M. de Koningin bij de oprichting van het tweede eskadron pantserwagens te Amersfoort H. M. de Koningin bezocht Woensdag de jubileerende Mare- chaussée te Apeldoorn. Na Haar aankomst inspecteerde de vorstin de manschappen en woonde vervolgens de rijproeven en demonstraties bij De Kon. Mare- chaussée te Apel doorn vierde Woensdag haar zilveren jubileum. Commandant kap. H. A. J. G. Kaas jager tijdens zijn rede Traditiegetrouw woonde de Engelsche Konink lijke Familie Woensdag de Derby te Epsom bij. Een kijkje in de Koninklijke loge Douairière Gravin van Lynden van Sandenburg, geboren baronesse van Nagell van Ampsen, die wegens ge zondheidsredenen ontslag heeft ge vraagd als grootmeesteres van H. M. de Koningin

Schager Courant | 1938 | | pagina 4