Raad Broeit op Langendijk Vereen, van. Noordholl. Waterschappen gadering, den wensch uitsprekende, dat in dit jubileumjaar de leden ook een reden tot juichen hebben. (Applaus') De L.T.B., Langendijk, drong aan op be tere verpakking van de kool dan in de zak jes. De heer Weel vond, dat de tuin ders beter op hun producten passen dan de kooplieden. De rekening-commissie werd samengesteld uit de heeren Jac. Hoebe en K. van Dijk. Reserve de heer K. Ooijevaar. In antwoord op een vraag van Waarland en Omstr., antwoordde voorz., dat de schuld bij de Boeren leenbank te Noordscharwoude niet wordt afgelost, omdat het te Oud karspel belegde geld, dat daarvoor gebruikt moest worden volgens W. en O., van het minimumprijzenfonds. Aanvoerders die per as aanvoeren zul len ook op monster mogen veilen. Uitnoodiging van de transportarbeiders op de alg. verg. zal in overweging worden genomen werd aan „De Eendracht" toege zegd. Op de vraag van „De Eendracht", waar voor de maximumfactuurprijzcn beneden den veilingsprijs werd gehouden antwoord de de heer Klant, dat de NGFC rekening moet houden met het beschikbare betalings contingent. De max.-factuurprijzen moeten te groote winsten van den handel tegen gaan. De contingenten worden tot de laat ste cent gebruikt. De heer Keeman (Koophandel) zeide, dat de handel maar een matige winst mag maken. Dit jaar waren groote bedragen be schikbaar voor de export. Een vraag over steun aan gele kool en Deensche witten zal door de Prov. Comm. worden behandeld. Nadat eenige gasten het woord hebben gevoerd en bedankt voor de uitnoodiging volgde sluiting der soms wel wat erg ru moerige vergadering. Uit onze omgeving LANGENDIJK NOORDSCHARWOUDE. Geslaagd. Voor het te Amsterdam gehouden examen machinezettcr, slaagde onze plaatsgenoot de heer P. Volkers. De heer Jb. Mooij te Zuidscharwoude slaag de eveneens voor dit examen. De ouden van dagen er op uit. Gisteren werd het jaarlijksche uitstapje gehouden van de ouden van dagen van Oud karspel en Noordscharwoude. Met een 26-tal luxe wagens en 4 touringcars van de I-IABO, werd dit zoo mooie reisje gemaakt. Het weer werkte uitstekend mede, zoodat het een prachtigen dag was. Gereden werd er door de Streek en vervolgens naar Volendam, vanwaar een schitterende boottocht gemaakt werd naar Marken. Op de terugreis werd o.a. nog gereden over Bergen en Schoorl. In Oudkarspel aangeko men, werd de lange file auto's opgewacht door de harmonie „Excelsior" en toog men onder de opgewekte tonen der muziek naar „Concordia", waar het een geweldige druk te was. Hier werd nog ecnigen tijd gezellig .vertoefd. Zoo is ook deze dag weer uitstekend ge slaagd, dank zij de goede zorgen van het comité voor ouden van dagen. OUDKARSPEL. De begrafenisrechten. De begrafenisrechten, welke ingaande 1 Januari a.s. zullen gelden zijn als volgt vastgesteld: Voor het recht tot het begraven in een grafruimte, met uitsluiting van anderen is verschuldigd voor een grafruimte voor om bepaal den tijd f 35.voor een grafruimte voor den tijd van 20 achtereenvolgende ja ren f 15.en voor een grafruimte voor den tijd van 10 achtereenvolgende Jaren f 8. Het recht vervalt, indien gedurende 2 achtereenvolgende jaren niet meer in het onderhoud der grafstede en hetgeen daarop is -«plaatst, wordt voorzien, of de, voor on derhoud aan de gemeente verschuldigde, rechten gedurende dien tijd niet zijn vol daan, waardoor de grafruimte en het daarop geplaatste ter beschikking van de gemeente komt Bij verlenging van de termijnen van resp. 20 en 10 jaar is voor elk volgend tijdvak van dien duur hetzelfde bedrag als voor het eerste tijdvak betaald, verschuldigd. De betaling moet 1 maand na afloop van den termijn geschieden. Bij verzuim komt de grafruimte enz. ter beschikking van de gemeente. Voor het begraven van lijken is een recht verschuldigd van: voor personen van 12 jaar en ouder f5. voor per«onen van 1 tot 12 jaar f 2.50 en voor personen jonger dan 1 jaar en leven loos aangegeven kinderen f 1.25. Voor lij ken van onverpiogenden worden deze rechten niet geheven. B. en W. beslissen, wie onvermogend zijn. Voor het opgraven van lijken, uitgezon derd wanneer dit plaats heeft op rechter lijk bevel, is verschuldigd: voor een lijk van personen van 12 jaar en ouder f 5.—; voor personen jonger dan 12 jaar f 2.—. Voor het weder begraven van een opgegraven lijk. uitgezonderd wanneer dit op rechterlijk hevel plaats heeft gehad, is het bovenge noemde hegraafrecht verschuldigd. Voor het gebruik van draagbaar en rouwkleed is behalve voor onvermoaenden een recht van f 1.verschuldigd. Voor elke overboeking van een grafruimte f 3.— Voor het onderhoud van eigen graven is een jaarlijksch recht verschuldigd van fl.50 Dit recht kan worden afgekocht, voor een igraf voor onhepaalden tijd tegen f 00.— voor een graf van 20 jaar f 45.en voor een graf voor 10 jaar f 25.— ineens. HARENKARSPE1 TUINDER SSTEUN. De commissie voor steun aan kleine tuinders bestaat uit de heeren: II. Nolet, burgemeester, Voorzitter, II. Dekker. Waar land, C. Bleeker, Tuitjenhorn en A. van Dijk, agent der arbeidsbemiddeling, Secre taris. Zal Broek te weinig werkloozen hebben om de werkverschaffings objecten uit te voeren? Een vroolijk „nat" installatie-feest en een „droog" geboortefeest van Prinses Beatrix. Tapverbod gehandhaafd. De nieuwe sluis. De nood der schipers. De Raad dezer gemeente vergaderde gis teravond half 9. Voorzitter burgemeester Schelhaas, tevens secretaris. Allen waren aanwezig. Voorzitter opende de vergadering met wel kom en ging voor in gebed. De notulen werden onveranderd vastge steld. Ingekomen stukken en mededee- lingen. Ontvangen is de rekening van de toevoer lijn. Het batig saldo over '37 was f 2361.75. De gegarandeerde rente-opbrengst van f 12000 is nu nog f 2451.07, waarvan het aan deel dézer gemeente f 413.62. De Min. van Sociale Zaken zond een cir culaire t.a.v. de uitbreiding vam de werk verschaffing. Dat is voor deze gemeente niet, van belang aangezien hier werkverschaf- fingsobjecten voldoende zijn; misschien zijn er wel arbeiders te kort. Eon werkverschaf fingsobject is thans het diepspitten. Daar voor is pl.m. 10 H.A. opgegeven. De Heide Mij. zal dit nader uitwerken. Dit is een mooie werkverschaffing. De werkverschaf fing: het maken van een perskade in den Polder van van der Molen zal 1 Augustus aanvangen. De heer Van der Molen vroeg hoeveel dag- takers er in het diepspitten zitten. Voorz. meende, dat de kosten niet hoog zullen zijn. Hoeveel werk er aan is, weet men nog niet. Deze proef wordt met belang stelling tegemoet gezien door ir. Mcsu. In de Streek behaalt men goede resultaten deelde voorz. mede, De declaratie voor den controleur der werkverschaffing tot een bedrag van f 260 wordt goedgekeurd. Hierin wordt 50 pet. vergoed. God. Staten hebben de overdracht van het G.E.B. aan het P.E.N. goedgekeurd. De rekening over het dienstjaar 1937 van den Vleeschkeuringsdienst Oudkarspel sloot ril et een voordeel ig saldo van f 213.45. Het aandeel dezef gemeente is f 42.69. Dit is de laatste afrekening. Ontvangen is de steunregeling voor kleine tuinders. Er zullen er niet zeer veel voor in aanmerking komen. Er zijn nu 12 aanvra gen, waarvan misschien de helft zal af vallen. Morgen wordt daarover vergaderd. De raad ging met de regeling accoord, na een paar kleine opmerkingen. Café's geen uur langer open. De Bond van Caféhouders, Restaurant houders en Slijters verzoekt te bepalen dat de café's een uur langer open mogen zijn in verband met. den zomertijd. De heer Van der Molen vond, ongeacht zijn gedachten over dergelijke inrichtingen, er een inconsequentie in, hierin af te wijken van de t.a.v. de winkels getroffen regeling. B. en W. hebben hierover ook gedacht, doch men vond dit niet met elkaar te ver gelijken. De winkels mogen open zijn tot 8 uur, de café's tot 10 uur. De heer Stammes zou, wetrens de toch al zware lasten, waarmee de caféhouders heb ben te kampen, het uur willen toegeven. Het voorstel van B. en W. werd hierna z. h. st. aangenomen. De agenda voor de eerstdaags te houden algemeene vergade ring. De vcreeniging van Noordhollandsche Wa terschappen zal haar algemeene vergadering houden op Maandag 13 Juni 1938. Het voor nemen bestaat, na afloop der vergadering een gezamenlijk bezoek aan de Wieringer- meer te brengen. Hier zal een akker- en een wcidebedrijf worden bezichtigd. Ook een excursie naar het steenbedrijf van het hoogheemraadschap Noordhollands Noor derkwartier staat op het programma. De algemeene vergadering heeft te benoemen twee bestuursleden, wegens periodieke af- tyeding van de heeren J. Hoek Spaans en C. G. de Jongh Az. Beide heeren zijn her kiesbaar. Verder heeft zij goed te keuren jaarver slag, rekening 1937 en begrooting 1939. Jaarverslag. Cijfers. Uit hot. jaarverslag blijkt, dat bet aantal leden 236 bedraagt. De rekening 1937 sluit in ontvangst en uitgaaf op f 6173.81 met een batig saldo van f 451.90. De begrooting voor 1939 wordt in ontvangst en uitgaaf ge raamd op f 3590. Bij de ontvangsten is even als vorige jaar aan contributie f 2600 be groot. Bij de uitgaven is de geraamde post f 550 voor het maandblad, gelijk aan het bedrag van verleden jaar. In het jaarverslag geeft het bestuur in het kort zijn antwoorden weer op vragen door verschillende polderbesturen ingezon den. Wij lezen o.a. over: Financiering tertiaire wegen. Naar aanleiding van een aangenomen amendement van het kamerlid de Geer op bet wetsontwerp tot financiering der ter tiaire wegen, zal het aandeel voor Noord- Holland stijgen van f 316.000 tot f 335.000. Over 1937 wordt de eerste uitkecring ge noten. Waterschapslasten. Dc executie van een dwangbevel moet voortaan heteekend worden door den ge rechtsdeurwaarder, nadat het waterschap tot betaling der lasten tevergeefs heeft ge sommeerd. Ingeval van faillissement van den schuldenaar moeten de waterschappen in de algemeene faillissemontskosten bij dragen. De waterschapsvorderingen zijn echter preferent, en gaan de voorrechten boven hypotheek. Het tapverbod op feestdagen. De Bond verzoekt voorts het artikel der politieverordening waarin wordt bepaald dat op feestdagen geen alcoholh. drank mag worden geschonken, in te trekken. B. en W. stelden voor, afwijzend te be schikken. Het meerendeel der burgers wenscht waardig feest te vieren, zonder te worden gestoord door enkelen, die uitspat ten. De heer Stammes merkte op, dat het in- stallatiefeest van den burgemeester zonder algeheel drankverbod heel goed is geslaagd Het feest ter gelegenheid van de geboorte van Prinses Beatrix werd wel een wat droog feest. Al mag dan geen sterken drank worden getapt, laat dan bier of wijn schenken. Voorzitter: Waneer er geen eind was ge maakt aan het insfallatiefeest, zou het geen waardig feest gebleven zijn. De caféhouders hebben uit eigen beweging het tapverbod niet gehandhaafd. Voorz.'s overtuiging is versterkt dat een algeheel drankverbod noodig is. Het voorstel van B. en W. werd aange nomen. Het verzoek van den Alg. Ned. Bond van Venters te Hoorn om alleen aan georgani seerde venters vergunning te geven, werd af gewezen. Voor de sluis. Van de veiling der L.G.C. is bericht ont vangen, dat gedurende 45 jaren 1/40 van de veilingomzet met een maximum van f 400.beschikbaar gesteld wordt voor een nieuwe sluis.. Voorzitter merkte op dat nog niet beslo ten is om de nieuwe sluis te bouwen, eerst moet men te weten komen, wat er door an deren bijgedragen zal worden. De Koophandel wil per jaar f5# beschik baar stellen. De polder Geestmerambacht stelt f200. per jaar beschikbaar gedurende 4-5 jaar. Nood der schippers. Van de Scbippersvereen. „De Beurtbe vrachting" was een verzoek ingekomen om een onderzoek te willen instellen naar de mogelijkheid van meer werk. Aangezien de nood zeer hoog is, zal gevraagd worden, de schippers in de steunregeling te mogen opne men. B. en W. stelden voor, aan de Provincie N. Holland in erfpacht te geven twee stuk jes grond bij de gemccnsch.-gasfabriek en dc Prins Hendrikkade. Aldus toegestaan. Loonsverhooging vuilnisophaler. B. cn W. stelden verder voor, de beloo ning van den vuilnisophaler D. Bakker, met ingang van 6 Juni a.s. te verhoogen van f 5 tot f 7.50 per week. Het gaat heel goed met den vuilnisophaaldienst. Gerekend was op 120 aangeslotenen, hetgeen is gestegen tot 170. Voorz. wekte de ingezetenen op, aan te sluiten bij den dienst. De dienst kan zich overigens bedruipen. Het voorstel werd aangenomen. B. en W. stelden voor, voor B.-steun aan werkloozen een bedrag van f 2 per werkloo- ze, zijnde f 100.— beschikbaar te stellen. Het Rijk stelt f 3.70 per werklooze be schikbaar. De beer Koolaard vroeg of de midden stand ingeschakeld is. Voorz. antwoordde, dat een en ander ver leden jaar rechtstreeks uit Den Haag kwam Thans zal geprobeerd worden den midden stand in te schakelen, wat mogelijk is. De mcnschcn zullen daardoor iets minder krij gen. Als voren. Rechtskundig adviseur. De heer mr. P. Langcveld trad af als rechtskundig adviseur. Met zijn aanbeveling zijn opvolger Mr. Judell als adviseur te benoemen, zal rekening worden gehouden. Schuldplichtigheid bij overgang. Bij overgang van onroerend goed in eigen dom, erfpacht, vruchtgebruik of beklem ming blijft, dit goed verbonden voor de aan slagen en lasten over het loopende jaar en de twee vorige. Mede-eigendom en vischrecht. Wanneer een ringsloot voor de helft in het bezit is van een waterschap en voor de andere helft een ander waterschap be hoort, meent het bestuur dat beide wa terschappen het vischwater aan één per soon moeten verpachten cn de opbrengst deel en. Leeftijd bestuursleden. Uit een antwoord aan een waterschaps- secretaris blijkt dat Oen hoofdingeland op 67-jarigen leeftijd nog zitting kan nemen als heemraad. Peilverlaging. Een polder is niet vrij, wat den water stand betreft, maar onderworpen aan de toezichtbepalingen van W-aterstaat. Wil men peil veranderen, moet eerst een nieuwe of gewijzigde ligger worden vastgesteld door Ged. Staten. Omzetbelasting riet. Voor riet door bet waterschap geteeld moet omzetbelasting worden betaald. Grondbezit bestuurslid. Als een candidaat-hestuurder het vcr- eischte grondbezit mist, is het mogelijk dat. Ged. Staten hem van dezen ciscli onthef fing verleencn. Leeningen. De hond trad bemiddelend op voor het plaatsen van een kasgeldleening door een polder. Onderbemaling. Behandeling van de stichting van ccn onderbemaling kan niet plaats vindon dan nadat het ontwerp door Ged. Staten is goedgekeurd. t Schouwschoon opleveren. Als een onderhoudsplichtige met den Noorderzon verdwijnt, zonder zijn slootcn schouwschoon op te leveren, zal deze ge rechtelijk voor de kosten geëxecuteerd kun nen worden. Leeftijd ambtenaren. Secretaris en penningmeester van een waterschap zijn verplicht ontslag te vragen met ingang van den dag waarop zij zeven tig jaar worden. Hierna werd de gemeentebegrooting 1937 gewijzigd. De belastingopbrengst is iets verbeterd, deelde voorzitter mede. B. en W. vroegen machtiging om een on gevallenverzekering af te sluiten voor het brandweerpersoneel. Het is de bedoeling f 1000 uit te keeren bij dood, f 2000 bij blij vende invaliditeit en f 5 per dag. De machtiging werd verleend. De heer Stammes zon willen voorstel len dat de gemeente als eigenaar van de veiling een vergoeding verleende aan de door de uiendiefstal gedupeerden. Voorz. antwoordde, dat dit een zaak van do veilingen is. Tot 80% van de schade is reeds vergoed door de L.G.C. De heer Van der Molen 'zou wil len probeeren de loonen in de werk verschaffingen verhoogd te krijgen, in verband met de verhoogde con tract loonen. De loonen in de werk verschaffing zijn te laag. De voorzitter was het bekend dat in een naburige gemeente een verzoek van de arb. org. was ontvangen. Het ligt echter meer op den weg van de organisaties. Wanneer dc voorstellen der organisaties aan ons worden gezonden kunnen wij adhacsie be tuigen. B. cn W. staan niet afwijzend tegen verhooging van de loonen. De heer Van der Molen zou hot van de gemeente willen doen uitgaan. In Ursem is het ook geschied en daar is er goed gunstig op beschikt. Voorz. vond het beter, dat het van de be langhebbenden uitging. Daarna sluiting. OUDE NIEDORP Aanbesteding. Gisterenmorgen had ten raadhuizc de aan besteding plaats van het vernieuwen in ge wapend beton van de Oude Niedorpebbrug, in de gemeenten Oude Nicdorp en Heerhu- gowaard, met bijkomende werken, voor de gemeente Oude Niedorp. De namen van inschrijvers en bedragen voor deze aanbesteding waren als volgt: Wed. II. van Driel, Koudekerk a. d. Rijn f13.200.C. Leegwater, Verlaat, Hcerhugo- waard f 12.990.—; P. Buis, Oudorp, f 11.973.—; J. Moeijes en J. v. Harskamp, Obdam en Oterlcek f 12.225.—C. de Wit, Alkmaar, f12.470.;J. van 't Hek en J. Stroet, Hoorn f 12.300.—H. Koorn Jr., Alkmaar f13.850. G. Matser, De Rijp, f12.375; A. K. Pik, Bar singerhorn f 17.995—Gebr. Boekcl, 't Veld, Oude Niedorp, f 12.480.—H. J. Brand, Z.-O. Beemster, f 12.200.A. C. v. Bezooijen, Alk maar, f 12.000.G. C. van Hoften, Haarlem, f11260.—. Het werk is gegund aan den heer G. C. van Hoften te Haarlem voor f11260. W.O.L-POLDER. Dinsdagavond vergaderde ten lokale van den heer Brouwer te 't Veld de stemgerech tigde ingelanden van den W.O.L.-polder. Na opening door den heer C. G. M. van Baar, voorz., werden de notulen gelezen en goedgekeurd. Bij de op 11 Mei 1937 gehouden inspectie bleek de vochtmcter van het electrisch ge maal niet goed te functionneeren. De ooi*- zaak hiervan zou zijn dat, de molenaars- vrouw de wasch afwerkt in de machineka mer. Getracht zal worden dit te voorkomen, door den aanbouw aan te brengen voor deze werkzaamheden. Medegedeeld werd, dat de polder wat grooter is geworden door de nieuwe ka dastrale maten. De rekening 1937 werd hierna in orde be vonden. Voor het onderzoek van de reke ning 1938 werden benoemd de heeren D. Wijnker Dz., C. Lakeman en A. Molenaar. Hierna volgde vaststelling van de begroo ting 1938. Dc lasten zijn geraamd als volgt: Westerkampen f 11.Oosterkampen f 14. De Lcijcn f 15.per H.A. Over 1937 werd resp. geheven f 12, f 16 en f 17. Een bestuursvoorstel om den dijkwerker, den thans 71-jarigen Klaas Mul met 40 dienstjaren levenslang een uitkecring toe te kennen van f 100.per jaar zonder hoofdelijke stemming aangenomen. Aangenomen werd het voorstel om het bestuur te machtigen om de bij de begroo ting geraamde werkzaamheden uit te voe ren, zoomede het voorstel om de overtol lige kasgelden tijdelijk te beleggen bij de R.K. Boerenleenbank te Zijdewind cn zulks tegen effecten-onderpand. Het, bestuur van voornoemde Bank heeft bereids hare me dewerking hiertoe toegezegd. Besloten .werd ook om het molcnerf, het erf dus waar het gemaal op staat, te be stemmen tot voetpad (Moerbeek't Veld) ter voorkoming van het bouwen van een post over de molenkolk ter plaatse, wat eenerzijds gevaarlijk is en anderzüds een hinderlijk verkeersobstakel voor scheep vaart en waterloozing. Aangenomen werd het Bestuursvoorstel om met ingang van 22 Oct. 1938 de rente der loopende annuïteitsleeningen te ver lagen van 4 tot 3V2 Pc^> waartoe bereids medewerking van de geldgeefsler werd toe gezegd. Bij de rondvraag werd aan don Secreta ris dank gebracht voor zijn overzichtelijke financieelc uiteenzetting. De heer Duinlter vond bet wenscbelijk dat het slootcn in werkverschaffing in het voor jaar geschiedt ter voorkoming van schade aan gras en gewassen. De Voorz. zegde medewerking toe. Ten slotte kwam in bespreking hot plaat sen van een betonnen keerdam, 3 of 4 stuks, en tevens van een dam met schuif ten behoeve cn op verzoek van de landge- bruikers cn eigenaren in de Moerbeek, op dat dc waterstand in sommige tijdvakken van het jaar met 30—35 c.m. kan worden verhoogd. Dc Voorzitter zegde toe deze aangelegen heid na indiening van een gedetailleerd plan cn een door alle belendendcn onder- tcekend verzoekschrift in bespreking te zullen brengen. Hierna sluiting. NIEUWE NIEDORP Centraal Bioscoop. Blijkens de advertentie in dit nummer, komt de Centraal Bioscoop Dinsdag van ker mis in de zaal van den heer Kossen met een buitengewoon mooi filmwerk: „De Me lodie uit het verleden". Op den inhoud van deze film komen wij Zaterdag nog even terug, 477e STAATSLOTERIJ (Niet officieel) 5e klasse, 11de lijst Trekking van Woensdag 1 Juni 1938 Hooge Prijzen 1000— 11160 12312 400.— 2163 4772 7197 9903 18113 200.— 19685 100.— 221? 2407 4769 6758 763? 9918 10161 11308 13079 13216 14055 15170 16035 19991 2003! Prijzen van 70. 1030 1061 1075 1143 1148 1247 1393 147! 1483 1620 1671 1762 1804 1911 2055 206 2295 2343 2396 2411 2448 2500 2617 280W 2940 3159 3321 3322 3338 3375 3793 397ij: 4020 4161 4273 4483 4495 4570 4628 4649 4700 4810 4890 4966 5025 5031 5050 5150t 5159 5303 5339 5441 5591 5864 6086 61131! 6222 6369 6482 6537 6601 6780 7241 7350! 7386 7507 7592 7678 7687 7805 7811 7931 7978 8028 8115 82'-? 83*33 8543 8569 8604 8603 8659 8721 8757 8798 9115 9122 914! 9148 9554 9629 9660 9829 9863 9986 10020 10034 10060 10136 10409 10619 10628 10728 1073! 10758 10965 11054 11218 11309 11327 11389 1146! 11578 11629 11641 11696 11732 11795 11822 11982 12044 12150 12180 12487 12517 12547 12560 1256! 12648 12716 12746 12768 12939 12998 13025 13118 13136 13157 13194 13281 13303 13375 13408 13414 13512 13578 13796 14002 14112 14152 14274 14383 14413 14455 14684 14724 14866 14920 15105 15289 15385 15408 15535 15724 16042 16335 17128 17130 17183 1719Q 17191 17276 17387 17392 17429 1745! 17473 17508 17616 17630 17722 17870 17954 16034 18163 18296 18326 18489 18550 18598 18813 18834 J8860 18981 19081 19082 19133 19150 19190 19283 19387 19449 19522 19540 19597 19630 19659 1972! 19769 19847 19864 19935 19948 20011 20106 2011! 20175 20272 20494 20571 20779 20792 20804 20848 20882 21123 21129 21157 21213 21278 21291 2137! 21432 21446 21588 21668 21986 21987 Nieten 1028 1036 1117 1131 1262 1277 1294 1308 1347 1407 1505 1534 1537 1565 1581 1585 1615 1640 1661 1674 167S 1679 1684 1697 1726 1755 1773 1788 1789 1818 1835 1890 1897 1903 1941 1979 1995 2001 2095 2100 2131 2137 2182 2194 2209 2260 2273 2277 2312 2319 2337 2348 2365 2376 2408 2469 2489 2491 2590 2663 2733 2735 2754 2766 2774 2781 2794 2805 2860 2864 2866 2883 2941 2961 2984 3094 3112 3119 3140 3161 3190 3194 3212 3227 3259 3310 3348 3432 3475 3477 3533 3560 3575 3607 3648 3723 3776 3822 3826 3855 3866 3873 3914 3922 3952 3959 3980 4026 4051 4065 4134 4155 4159 4166 4182 4242 4250 4255 4301 4346 4356 4363 4373 4408 4422 4433 4466 4467 4503 4531 4552 4577 4583 4613 4658 4705 4709 4718 4732 4733 4795 4801 4845 4878 4879 4915 4932 4940 4941 4944 4988 4992 5121 5134 5152 5200 5208 5211 5267 5273 5284 5305 5309 5327 5356 5401 5467 5556 5559 5568 5579 5617 5658 5665 5672 5728 5791 5796 5831 5869 5S12 5933 5944 5956 6074 6128 6226 6241 6248 6262 6333 6339 6458 6503 6505 6536 6544 6567 6568 6599 6708 6732 6763 6782 6924 6956 7062 7087 7098 7101 7108 7157 7212 7289 7313 7369 7374 7452 7520 7528 7587 7620 7649 7815 7825 7832 7902 7966 8009 8011 8018 8027 8041 8107 8193 8256 8305 8313 8335 8357 8371 8417 8468 8511 8591 8618 8657 8719 8741 8770 8772 8810 8874 8875 8881 8895 8898 8986 8999 9006 9042 9063 9147 9159 9166 9213 9245 9248 9277 9291 9305 9320 9350 9424 9490 9510 9513 S516 8637 566 9693 9724 9798 9823 9853 9859 9873 9882 9981 10050 10061 10069 10115 10167 10190 1020! 10233 10287 10442 10457 10463 10471 10477 1059 10603 1064 L 10643 10742 10934 10955 10959 1102J 11050 11075 11181 11206 11213 11230 11342 11361 11405 11437 11454 11465 11485 11490 11491 11511 11556 11579 11605 11667 11744 11834 11907 11912 11917 11941 11972 11974 12012 12027 12057 12093 12102 12113 12127 12151 12168 12174 12190 12199 12224 12250 12277 12291 12303 12327 12331 12373 12379 12390 12412 12413 12516 12540 12572 12587 12623 12657 12741 12751 12797 12829 12840 12861 12875 12908 12926 12952 12965 13017 13128 13154 13168 13171 13185 13234 13271 13272 13273 13283 13304 13345 13393 13421 13427 13468 13477 13489 13493 13499 13529 13534 13535 13600 13606 13676 13684 13744 13769 13842 13850 13854 13905 13933 13937 13953 14007 14020 14023 14024 14080 14125 14153 14158 14195 14197 14224 14264 14269 14324 14330 14332 14340 14341 14361 14381 14433 14453 14456 14476 14496 14541 14606 14615 14616 14653 '14655 14665 14705 14723 14732 14734 14744 14747 14755 14868 14937 15166 15185 15193 15198 15212 15213 15219 15285 15286 15305 15330 15356 15369 15407 15419 15443 15449 15472 15439 15513 15562 15569 15577 15653 15679 15702 15721 15725 15775 15822 15830 15849 15856 15884 15926 15934 15942 15944 15947 15970 16031 16069 16077 16137 16195 16223 16232 16233 16244 16267 16275 16307 16338 16341 16343 16368 16371 16408 16415 16433 16501 16509 16527 16545 16546 16568 16613 16618 16620 16630 16631 16699 16703 16709 16727 16765 16784 16815 16818 16824 16831 16865 16870 16883 1689 16924 16964 16998 17024 17072 17118 17205 1721! 17225 17279 17282 17294 17298 17315 17322 1732 17336 17347 17412 17418 17443 17464 17518 1754! 17560 17565 17604 17629 17650 17671 17702 17810 17826 17849 17871 18035 18040 18042 18043 18049 18072 18075 18086 18143 18151 18171 18198 13230 18256 18267 18285 18250 18396 18435 18446 18448 18481 18487 18577 18618 18631 18687 18706 18750 18762 18799 18806 18881 18945 18948 19044 19048 19057 19084 19099 19106 19111 19141 19166 1 177 19179 19195 19222 19237 19261 19296 19322 19354 19365 19398 19418 19476 19520 19521 19560 19586 19635 19724 19736 19754 19804 19865 19901 19912 19916 19921 19929 19941 19962 20048 20058 >0088 20096 20113 20177 20267 20285 20360 20421 20430 20433 20476 20573 20598 20634 20670 20685 20711 20754 21041 21051 21117 21139 21150 21179 21201 21212 21283 21298 21344 21342 21361 21409 21419 21440 21445 21546 21554 21569 21576 21591 21595 21596 21667 21680 21691 21701 21704 21715 21774 21815 21816 9.1 Qfi» 21825 21852 21863 21884 21887 21903 21965 Verbet. 5e klas se, 10e lijst: 4108 m. z. 4118; 11715 70. m. z. 8715 70 KOEDIJK BIJ DEN GOOCHELAAR. Dank zij de welwillende medewerking van de burgerij, hebben de kinderen der lagere school onder leiding van het onder wijzend personeel een goochelvoorstciling bijgewoond in het lokaal van den heer Jb. Groot. De goochelaar Moretti heeft de jon gens cn meisjes op aangename wijze eenige uren beziggehouden en men kon aan de glundere gezichten der kinderen wel zien, dat zij genoten! WINKEL Postduif komen aanvliegen. Bij een inwoner dezer gemeente is een postduif komen aanvliegen met ring, ge nummerd V.A.2, 3273. Politie. Verloren een portemonnaie met inhoud.

Schager Courant | 1938 | | pagina 6