Het was Waluck's portret Locomotief sleurt vrachtauto mee Dc ontspoorde economische wagen Postvlucbten op Indië De vermoorde Konovalec is geen terrorist Nog zes getuigen worden ge hoord. In verband met het gerucht, dat de in de dagbladen gepubliceerde fo to van Waluck, den moordenaar van Konovalec, in werkelijkheid het portret zoii zijn van den Maassluis- schcn rechercheur A. Kuntkes. heb ben wij ons gewend tot den commis saris van den Justitioneelen dienst in de afcleelïng Centrum, die het on derzoek in deze mysterieuze zaak heeft geleid. Commissaris P. Rosbach heeft ons dien aangaande bet volgende verklaard: De 'gepubliceerde foto is géén portret van den rechercheur A. Kuntkes. Weliswaar is de overeenkomst met Kuntkes zeer frappant, zoodat. Baranovski, de geheimzinnige derde man, die bij deze affaire betrokken is, hem inderdaad voor Waluck beeft kunnen aan zien. Het is echter onmogelijk mede te doe len op-welke wijze de gepubliceerde foto in mijn bezit: is gekomen. Wel kan ik verkla ren, dat ik in deze zaak gebruik zal ma ken van elk hulpmiddel micts niet immo reel of illegaal. Er ziin voor Nederland niet. alleen, mogelijk voor geheel' West Europa, te veel en te groote belangen met, deze zaak gemoeid, dan dat ik niet alles in bet werk zal stollen, om haar tot oen oplossing te brengen, teneinde herhaling van dergelijke rampen tegen te gaan. Waarom Baranovsky aan de Gpoe dacht. Zonals men weet, wilde Baranovsky, toen hij door de Rottercïamsche polilie gearres teerd was, geen mond open doen, daar hij meende met. de Gpoe to maken te hebben. Thans vernemen wij, dat Baranovsky op deze gedachte kwam. omdat hij Waluck in het gebouw van de politie had zien rond- Inopon. D'rect is men gaan onderzoeken wie Baranovskv op het oog had, Er was echter niemand ond«r de rechercheurs, die Bara novskv ais Waluck aanwees, Merkwaardi gerwijze komt er echter in de wacht geen publick en de man. die Baranovsky voor WaW.k versleet, moest, dus een lid van het politic-corps zijn. Tenslotte herinnerde iemand zk-h, dat. ook de rechercheur Kunt kes uit Maassluis zich in de wacht had op gehouden. Woensdag heeft men Kuntkes verzocht neer het. hoofdbureau te komen, en toen zei de Baranovsky direct: „Dat is Wa luck". Ér is geen sprake van. dat- er een. foto van. Kuntkes zonder meer is genubljccerd. De politic beeft, wel degeliik een foto vari don dader in handen gekregen, maar zooals reeds uit de woorden van den beer Ros bach blijkt, is bot in verband met bet onderzoek niet doenlijk te zeg gen, op welke wijze men over dit portret de beschikking heeft gekre gen. Inmiddels heeft de nolitie nog zes ande re getuigen gekregen (o.m. dén kcllner van „Atlanta" en vijf ambtenaren in 's-Rijks diénst), die Waluck te Amsterdam hebben gesignaleerd en die zeer pertinent verzeke ren, dat Waluck en Kuntkes sprekend op el kaar lijken. Daarom is de politie ook weer meer waarde gaan hechten aan de verkla ringen van Baranovsky, dat Kuntkes de man is geweest, die heni bet idee van Ge- peoe-bureau heeft gesuggereerd. Baranovsky had goede bedoelin gen. Meer en meer is men overtuigd van de goede bedoelingen van Baranovsky, boewei er vooralsnog geen reden is om hem vrij uit te laten gaan. Dit hangt ten nauwste samen mot bet onderzoek in het buitenland, waar de boeren Schoenmakers en Bonten bal momenteel vertoeven. Het onderzoek. De beide Rotterdamsche inspecteurs van politic hebben thans een eerste onderzoek te Berlijn geëindigd. Tijdens Pet onderbond dat wii met Com missaris Rosbach hadden, kwam er juist oen telefoontje uit Berliin, dat men zich naar Praag begaf, om het onderzoek voort te zetten. In verband met de vele publicaties om trent den persoon van kolonel Konovalec, waarvan er enkele zelfs praten van een gevaarlijk terrorist, beeft commissaris Ros bach dienaangaande opheldering gevraagd aan den met het buitcnlandsch onderzoek belasten -inspecteur. Ilct antwoord is wel zeer typccrend geweest. Hoe verder het onderzoek n.1. vordert, hoe meer is komen vast te staan, dat kolonel Konovalec ze ker geen terrorist was. Er is hier zelfs wel de veronderstelling geop perd, dat Konovalec in verbinding stond met de Gepoe en dat hij voor deze organisatie' een voor een an der bestemden bom zou hebben vervoerd. Dit is zekér niet .waar. Er is alle reden om aan té nemen, dat Konovalec zelf een zeer groote afkeer had van dergelijke terroris tische aanslagen en dat hij tot een dergeliik infaam middel als een tijd bom al was zijn actie dan ook il legaal, nimmer zijn toevlucht zou hebben genomen. Het verzamelde materiaal duidt er ten sterkste op, dat Konovalec alles behalve een terrorist is geweest. Volgens den commissaris zijn de bronnen, waaruit men veel omtrent den persoon van kolonel Konovalec heeft geput (o.m. het te Berlijn uit gegeven boekwerk „L'Oekraine So- .vietiste"), niet geheel en al betrouw baar, al heetcn deze boekwerken dan ook verzamelingen van offici- eele gegevens. Jacht op Waluck. Dat. wil allerminst zeggen, dat de politie van het standpunt is uitgegaan, dat Kono valec nu zoo een heel onschuldig slachtof fer zou zijn geweest. Dat is zeker niet het geval. Nog vertelde commissaris Rosbach ons, dat de Bcrlijnsche politie dc Rotterdamsche in specteurs zeer hoffelijk heeft ontvangen cn de autoriteiten alle mogelijke medewerking verleenen bij het, onderzoek in deze duiste re zaak. Tegenspraak. Merkwaardig is hot, in verband met de definitieve uitspraak van •commissaris Bosbach, dat de gepu bliceerde foto niet die van den hr. Kuntkes is, in verschillende bladen te lezen, dat bier wel degelijk spra ke is van een foto van den recher cheur uit Maassluis. De Tel. schrijft: Wij nemen gaarne aan dat de po litie wel haar goede redenen zal heb ben gehad om deze foto te publicee- ren, doch wij kunnen weinig be wondering hebben voor de Wijze, waarop dit is geschied. Het staat vast dat het gelaat van den heer Kuntkes cn het gelaat van den man op dc foto niet alleen een spreken de gelijkenis vertoonen, doch inder daad een en hetzelfde zijn, al is het niet onmogelijk dat er eventueel kleine „correcties" zijn aangebracht. Mogelijk deelt, commissaris Rosbach hier op, wanneer hij thans positief verklaart, dat. de foto niet de foto van den heer Kunt kes is. Het blad veronderstelt verder, dat dc ge publiceerde foto het resultaat is van de beschrijvingen, door getuigen gegeven! Het Volk handhaaft eveneens zijn mee ning, dat de foto Kuntkes voorstelt. Het feit, dat de man, die wij gisteren te Maas sluis fotografeerden, niet alleen uiterlijke gelijkenis beeft met den man van de foto, die de politie verstrekte, maar dat ook zijn kleeding precies klopt, maakt elke twijfel onmogelijk. Heel Maassluis is er trouwens van overtuigd: „Waluck-van-de-foto" cn Kuntkes is één én dezelfde man, zegt bet blad, dat verder schrijft, dat Waluck ook te Velscn gesignaleerd is. EéN DOODE, TWEE GEWON DEN. DERDE ONGELUK BINNEN TWEE MAANDEN. Gisterochtend om tien uur is op den onbewaakten overweg op den Waalbandijk in de spoorlijn Utrecht 's Hertogenbosch een vrachtauto waarin zich drie personen bevon den, door een losse stroomlijnloco- motief gegreuen en totaal vernield. Van de inzittenden werden er twee uit den wagen geslingerd, waarbij één, de 20-jarige J. D. Kamerbeek uit Utrecht, op slag werd gedood, terwijl de ander, de 15-jarige M. A. de Bruin uit Utrecht, slechts licht gewond werd. De bestuurder, de 22-jarige P. Rovers uit 's-Hertogen- bosch werd met het voertuig over tweehonderd meter meegesleurd, waarna de locomotief tot stilstand kwam. Hij bleek een hersenschud ding te hebben opgeloopen. Het, ongeluk is toe te schrijven aan het feit, dat de bestuurder den locomotief te laat moet, hebben opgemerkt, aangezien bet uitzicht op den overweg volkomen vrij is. Dit neemt evenwel niet weg, dat dit punt zeer gevaarlijk is. In twee maanden tijd hebben zich thans reeds, drie ongelukken met auto's op dezen overweg voor gedaan. In de beide vorige geval len werden de voertuigen vernield, doch de inzittenden wisten er toen tijdig uit te springen. De burge meester van Waardenburg heeft na het tweede ongeluk bij de spoorwegen op verbetering van dé situatie ter plaatse aangedrongen. Het gevaar van den overweg werd, zoo als gezegd, niet door gebrek aan voldoen de uitzicht veroorzaakt maar doordat de overgang op een hoogte en in een bocht licht, waardoor het meermalen voorkomt, dat. de motoren der passerende auto's juist op de spoorrails afslaan, zoodat zij niet tijdig meer wee kunnen komen, in dien een trein nadert. Ook was de overweg zelf te smal, doch na het verzoek van den burgemeester wordt daarin op het oogenblik verbetering gebracht. Ook zijn er cenige groote rood-wit geschilderde hek ken geplaatst. Bezwaarschrift van Mr. Rost v. Tonningen verworpen De Raadkamer van het Haagsche Ge rechtshof heeft in hooger beroep het be zwaarschrift behandeld, dat Mr. Rost van Tonningen, hoofdredacteur van het Natio nale Dagblad, tegen de dagvaarding had ingediend, waarbij hij voor de Haagsche rechtbank wegens beleediging van Minis ter Goseling was opgeroepen. Het Gerechtshof heeft de beslissing van de rechtbank bevestigd, waarbij de straf zaak naar de openbare terechtzitting van de Haagsche rechtbank is verwezen. Raadsman is Mr. A. J. van Vessem uit Utrecht. Nieuwe Fokkers voor de Marine Drie lesvliegtuigen voorgevlogen Ten overstaan van een .commissie onder voorzitterschap van den vice- admiraal A. Vos, hoofd van de af- deeling materieel zeemacht van het departement van Defensie, werden op Schiphol een drietal Fokker les vliegtuigen van het type S 9, be stemd voor Hr. Ms. vliegkamp dc Kooy, voorgevlogen. Hoewel de toestellen bestemd zijn voor eerste opleiding, demonstreerde de invlie- ger der Fokkerfabriek, de rcs. luitenant- vlieger Leegstra, alle mogelijke kunstvllich ten. Daarna werden de vliegtuigen door dc officieren vlieger Broesder en Backer be proefd en vervolgens naar de Kooy gcvlo- gen. De. Fokkerfabriek werd vertegenwoordigd door Ir. Vos en. Ir. Beeling. De aardbeving op Celebes 942 huizen vernield. Kampong weggesnoeid. Te Parigi (Celebes) werden in de afge- loopcn dagen nog lichte aardschokken ge voeld. Het totale aantal vernielde huizen bedraagt 942, de schade is getaxeerd op f 50.000, aldus tle N.R.C. Een pakhuis van de K.P.M. is totaal vernield. De verbinding tusschcn Parigi en Paloe is over een lengte van 14 K.M. onbegaanbaar, De Kampong ïaroée te Zuiden van Parigi is verdwenen; deze kampong is door de zee weggespoeld. De heuvel achter Taroee is gedeeltelijk ingezakt. Nieuw-Guinea wordt geëxploiteerd Gisteren is ten kantore van de Nederl. Handel-Maatschappij te Amsterdam de ak te van oprichting van de Naamlooze Ven nootschap N.V. Nederlandsche Maat schappij voor Nieuw Guinea, gevestigd te Amsterdam. Deze vennootschap heeft ten doel: het verzamelen en bcstudeeren van gegevens betreffende Nederlandsch Nieuw-Guinea, teneinde aldaar ondernemingen van land bouw cn nijverheid le verkrijgen en te cx- ploitccrcn; het winnen, bewerken, verwer ken en verhandelen van producten van Nederlandsch Nieuw-Guinea en het bevor deren van de cultures daarvan. Kapper stak zijn huis in brand Uitspraken van het Arnhemsche gerechtshof. Het gerechtshof té Arnhem heeft in hoo ger beroep uitspraak gedaan in de zaak te gen -A.- van Z„ kapper te Zwoller thans ge detineerd, die zijn huis in brand bad gesto ken en daarvoor door de-rechtbank te Zwol le was veroordeeld tot een jaar gevange nisstraf. De Officier van Justitie had een jaar cn negen maanden geëischt. Het Hof heeft thans de opgelegde straf verminderd tot acht maanden, met aftrek van den tijd doorgebracht in pi-cventieve hechtenis. H. J. van Z., vader van den verdachte, had zich te verantwoorden voor het feit, dat hij aan iémand een ^geldelijke belooning had toegezegd voor het in brand steken van een bepaald gebouw. Hij werd veroordeeld we gens poging tot uitlokking van het mis drijf van - brandstichting. Van Z. werd tot een jaar gevangenisstraf veroordeeld. Deze uitspraak 'werd door het hof bevestigd. Ronselaar in Enschede De politie te Enschede heeft tegen G. aldaar proces-verbaal opgemaakt wegens ronselarij. Het kwam dé polilie ter ooro, dat twee jongemannen, 20 cn 25 jaar oud, op het punt stonden naar Spanje te ver trekken. Bij onderzoek bleek, dat zij door G. waren geronseld voor het linksche le ger.- Uit het. onderzoek is niet komen vast te staan, dat G. zich dok niet andore ge vallen aan ronselarij heeft schuldig ge maakt. Kinderen aan den dood ontsnapt Rotterdamsche brandweer redt ze nog juist bijtijds. Bij een felle brand rte Rotterdam, bemerk te dc brandweer, dat cr zich nog kinderen op een brandende etage bevonden. Zij slaag den cr in het drietal, het zesjarige zoontje Johan, dc vierjarige Willem Gerrit cn het vijf maanden oude dochtertje Pctronella Voogt nog juist bijtijds naar buiten te bren gen. Dc ouders, die niet thuis waren, wer den gewaarschuwd, cn met (le kinderen bij familie ondergebracht. De eerste etage is vrijwel geheel uitgö- brand, dc parterre beeft veel waterschade gekregen. Verzekering dekt de schade. Door dc tram gedood Ongelukkige manoeuvre van een wielrijder. -Op den nieuwen binnenweg te Rotter dam is gisteravond de 27-jarige schilder A. C. Verhoef f uit Maassluis door een mo torwagen van lijn 10 overreden. V. wilde met zijn rijwiel ecnige andere fietsers inhalen, waarom hij naar links uitweek. Hij kwam echter toch met deze wielrij ders in aanraking, waardoor hij het even wicht verloor cn op de linkerzijde van den rijweg terecht kwam. Uit de tegen overgestelde richting naderde op dat oogen blik een motorwagen van lijn 16. Hoewel de bestuurder trachtte door sterk remmen een aanrijding te voorkomen, slaagde hij daarin niet en de tram schoot over het slachtoffer heen, De ongelukkige overleed spoedig. „PROF. VAN GELDEREN WIL HET VOERTUIG EEN RUK GEVEN!" „De devaluatie-kater is nog al meegevallen." De door Minister Colijn voorspel de termijn van 10 jaar werkloos heid werkt als een roode lap op den stier. Wederom hebben gisteren een aantal Tweede Kamerleden hun meening over de werkloosheidsbestrijding uiteengezet. Het was de laatste groep sprekers over dit on derwerp, dat de Kamer reeds weken bezig houdt; heden zal de minister van Alg. Zaken de debaters antwoorden. Zooals men weet, heeft minister Colijn in zijn beantwoording van prof. van Gelderen's interpellatie ons nog voor den tijd van tien jaren het sombere gezelschap van het spook der werkloosheid voorspeld De heer Bongaerts r.k.) vraagt zich nu af, op welken grond de minister in verband met de verdere industrialisatie een termijn van tien jaren noemde. De heer Bongaerts zoo wel als zijn partijgenoot Kuiper pleiten voor verkorting van den arbeidstijd, de eerste op grond van den bevolkingsopbouw, waarin het percentage volwassen mannen stijgende is, de tweede op grond van de toenemende me chanisatie. De heer Kuiper is pessimistisch gestemd ten aanzien van uitbreiding van on zen export. Besteedt men in ons land niet te weinig aandacht aan autarkische moge lijkheden? 's Hoeren Colijn's woorden „tien iaar" heb ben op sommige Kamerleden blijkbaar ge werkt als een roode lap op den stier. Als deze toestand nog tien jaren moet duren, in welke ellende zullen we dan verzeild zijn geraakt? vraagt de heer Zandt (Staatk. Ger.) aan het slot van een betoog, waarin hij scherpe critick oefent op de regee ring. Spr. keurt 'de zware lasten op de bedrijven af. De Regeering stelt steeds meer belastin gen in bet vooruitzicht en ook steeds meer beperkende bepalingen voor boerderij en tuinderij, vanwaar het kwaad overslaat naar timmerman en smid en metselaar, naar bak ker en kruidenier Is er wel een middel om het monster der werkloosheid te verdelgen?, zoo klinkt het uit den mond van jhr. de Geer (c.h.). Deze spreker acht overigens het vraagstuk der werkloosheid even nijpend als dat der de fensie. Het kunnen wel dertig jaar zijn... Wie zegt, dat de openbare werken- theorie alleen doeltreffend kan zijn? We kunnen ook geen tien jaar op de blijvende werkverruiming wach ten en bovendien kunnen die tien jaar ook wel twintig of dertig jaar zijn, aldus spr. De heer Oud heeft gesproken over sparen, maar niet voldoende bedacht dat sparen zon der investeering ook niet het middel is. Ste riel sparen, sparen zonder investeeren, is economisch slechter dan verteren, zoo wordt er dikwijls beweerd. Maar hoewel spr. tot voorzichtigheid vermaant, is sparen zonder doelmatig investeeren toch van geen of ge ringe waarde. Invoering van de 40-urige werkweek met gelijkblijvend uurloon verdient overweging. De heer van Gelderen wil den economi- schen wagen met een forschen ruk op den goeden wég brengen, zegt de katholieke af gevaardigde Kortenhorst, doch we hebben geen ruk noodig; Prof. van Gelderen zoekt ten onrechte baat in het maar veel geld uitgeven! Spr. laat verder een optimistischer toon hooren over den toestand dan de an dere Kamerleden; de „devaluatie-kater" is volgens snr. nog al meegevallen. De heer Mol Ier (r.k.) neemt het op voor de werklooze kunstenaars, onderwijzers en andere intellectueelen. Nadat dc hoeren Effendi (comm.) zijn wensch voor een uitvoering van openbare werken pp groote schaal, heeft kenbaar gemaakt en de chr. democraat Posthuma o.m. verbooging van den leerplichtigen leef tijd bepleit beeft, toen de heer Ruvs de Bee renbrouck (r.k.) dc laatste duit in 't zakje. Deze afgevaardigde vindt het verleenen van bijdragen voor allerlei werken aan de gemeenten doeltreffender dan voorschotten, die volgons spr. vertraging veroorzaken. Minister Colijn krijgt aan .het slot der vergadering nog even het woord en spreekt met het oog op het vergevorderd uur slechts een paar zinnen, waarin hij op merkt, dat er tusschcn hemel en aarde wel weinig onderwerpen meer zijn, die in dit debat niet ter sprake zijn gekomen. Hedenmiddag om één uur zal de minis ter zijn antwoord-rede houden. Op zoek naar valsche documenten Chineezen hebben Londenscben ambassade geen opdracht gege ven wapens te koopen. Ambtenaren van Scotland Yard en ook dc Fransche politie doen thans volgens de „Daily Telegraph and Morning Post" nasporingen naai den oorsprong van vervalschte do cumenten inzake den verkoop van wapens aan de Chinoesche rcgecring. De Chinoesche ambassade deelt mede te moeten waarschuwen, dat deze documenten niet echt zijn. Wapenhandelaars en anderen, die bij der gelijke transacties belang hebben, wordt medegedeeld, dat de ambassade geen do cumenten heeft verstrekt, waarbij machti ging wordt gegeven wapens te koopen voor de Chineesche regeering. De cenige Chineesche ambassade, welke volmacht heeft wapens te koopen is die te Berlijn. Men verdenkt den zoon van een pair er van bij de zaak betrokken te zijn. Er werd een adres opgegeven ergens in Piccadilly, doch bij een onderzoek bleek daar een da meskapsalon gevestigd te zijn, Vertrek van tan"") 2 Juni Üerugreis) |Athcne 2 Iuni Sm 2 iuni ~"s)!w,uni fhccnrcis) |A'dam 2 ,uni (terugreis) |Band- 2 ,uni Aankomst te Band. 2 Juni I A'dam 2 Juni Jodhp. 2 Juni Jodhp. 2 Juni Athene 2 Juni Medan 2 Juni 477e STAATSLOTERIJ (Niet officieel) 5de klasse, 12de HJsfc Trekking van Donderdag 2 Juni 1938 Hooge Prezen 1000.— 7853 9210 19213 400.— 58C4 14491 14773 200.— 3387 5815 6749 8169 13664 18681 19509 20314 21519 100.— 1238 6290 6324 7343 7708 8129 8651 10373 10785 11411 12270 13819 14353 15433 1603 16816 18850 19266 19384 21073 21078 21113 Prijzen van 70. 1026 1083 1200 1239 1276 1286 1292 135 1422 1468 1472 1487 1602 1685 1711 171 1848 1884 1907 2006 2113 2384 2456 270 2737 2783 2976 3092 3240 3264 3284 32! 3399 3429 3484 3613 3638 3642 3705 371 3749 3897 3954 4019 4219 4297 4490 451 4803 5043 5070 5099 5199 5202 5248 520 5269 5346 5437 5444 5593 5618 5886 5940 6083 6115 6172 6272 '6276 6396 6401 6524 6532 6608 6681 6689 6754 6944 6986 7091 7104 7228 7254 7281 7333 752 7560 7714 n728 7758 7767 7806 7808 786 '7871 7933 8187 8330 8446 8538 8812 9323 9324 9360 9381 9410 9440 9459 9999 10092 10133 10213 10250 10283 10295 1036 10428 10444 10500 10501 10504 10512 10574 1073! 11112 11203 11243 11322 11391 11445 11488 1158! 11676 11693 11804 11944 11999 12006 12035 1216! 12169 12217 12248 12316 12427 12480 12522 1265 12653 12682 12728 12732 12852 12873 12884 1288 12923 13055 12124 13464 13507 13519 13620 1363 13657 12711 13790 13826 14159 15201 14232 1425 14545 14612 14793 14842 14859 14926 14958 1497! 15078 15123 15267 15278 15317 15690 15819 15779 15817 15818 16013 16165 16249 16432 16431 16544 16618 16758 16761 16770 16839 16910 16950 16988 17068 17100 17278 17363 17434 1768 17685 17686 17752 17784 17863 17896 17953 1798 18011 18226 18342 18534 18553 18614 18697 1870 19214 19328 19350 19360 19370 19510 19537 1989 20029 20081 20184 20274 20434 2047S 20557 2058 20636 20660 20675 20677 20767 20848 21338 21716 21763 21944 Nieten 1040 1080 1124 1126 1134 1173 1213 1219 1246 1290 1323 1349 1373 1436 1454 1491 1513 1547 1558 1576 1577 1613 1659 1850 1852 1881 1882 2010 2057 2078 2105 2112 ,2210 2216 2279 2324 2361 2392 2431 2434 2435 2461 2494 2546 2553 2586 2593 2611 2669 2758 2796 2830 2878 2934 2975 3W 3022 3027 3074 S077 3231 3260 3269 Sfo 3277 3307 3318 3331 8351 3355 3366 3ÏH 3396 3402 3438 3515 3530 3562 3588 3ffl 3665 3687 3694 3706 3719 3759 3775 SBf 3848 3949 3974 4009 4031 4040 4063 «1 4077 4085 4109 4114 4248 4251 4266 4S 4393 4472 4530 4545 4557 4611 4640 4611 4702 4786 4791 4799 4817 4943 5092 51» 5118 5128 5154 5172 5195 5219 5238 532! 5340 5381 5387 5391 5394 5405 5419 5438 5472 5482 5491 5495 5553 6632 5611 5682 5685 5694 5698 5707 5721 5722 57» 5741 5751 5754 6807 5813 6814 5820 5836 5863 6905 5916 5938 5947 6952 696 6002 6022 6057 6084 6212 6220 6245 624 6297 6331 6373 6423 6425 6436 6438 646! 6516 6522 6533 6577 6645 6665 6685 668! 6698 6706 6745 6886 7007 7024 7041 712 7126 7136 7142 7170 7183 7213 7253 7321 7425 7442 7443 7444 7460 7462 7526 756! 7566 7576 7584 7590 7619 7631 7688 769 7717 7755 7821 7877 7890 7980 P001 POl! 8033 8062 8090 8177 8232 8297 8391 839 8400 8415 8418 8421 8425 8445 8456 841 8480 8500 8507 8508 8556 8584 8598 866 8637 8690 8692 8787 8794 8841 8860 P927 901 9015 9054 9056 9192 9340 9345 9351 643 9495 9519 9536 9567 9610 9627 9646 966 9665 9680 9766 9832 9898 9900 9953 100! 10089 10109 10112 10120 10138 10174 10182 1018 10194 10202 10272 10278 10301 103B4 10431 1041 10557 10581 10606 10620 10644 10671 10687 106! 10726 10750 10756 10767 10818 10820 10844 108! 10857 10867 10887 1Ó983 11047 11051 11119 111 11192 11202 11207 "1215 11233 11249 11254 llff 11298 11317 11355 11357 11376 11440 11456 115! 11540 11552 11565 11586 11592 11611 11722 1171 11738 11743 11778 11793 11794 11818 11829 1185 11893 11908 11913 11945 11948 12067 12142 12154 12163 12173 12183 12231 12234 12344 *1234 12351 12384 12431 12432 12462 12484 12640 1265 12689 12707 12710 12721 12782 12792 12881 1294 13031 13037 13050 13074 13096 13132 13174 131! 13230 13232 13334 13377 13397 13433 13450 134! 13558 13617 13680 13695 13739 13844 13846 1384 13878 13898 12966 13982 13993 14004 14015 1414 14157 14215 14329 14269 14362 14400 14420 144 14531 14534 14537 14556 14599 14605 14620 146 14683 14694 14722 14762 14770 14807 14828 14831 148! 14949 14959 14991 15081 15092 15100 15184 152 15268 15335 15350 15403 15429 15441 15510 151 15790 15799 15827 15861 15930 15957 15990 15* 16003 16007 16027 16039 16049 16092 16110 1613 16153 16187 16242 16286 16300 16348 16375 16486 16467 16471 16496 16506 16553 18599 Iflflt 18877 16713 16730 16733 16743 16756 16769 168! 16896 16929 16932 16983 17038 17042 1*7050 1705 17064 17073 17084 17094 17100 17152 17216 1783 17343 17345 17353 17366 17383 17385 17479 174! 17520 17555 17572 17575 17592 17631 17670 177! 17734 17760 177R9 17790 17925 18006 18092'1833 18190 18195 18227 18245 18259 18281 18303 188! 18338 18349 18380 18381 18390 18392 18405 184! 18502 18525 18528 18554 18563 18610 18616 18666 18715 18717 18719 18738 18779 18838 186! 18927 18941 18951 18999 19010 19011 19045 190 19058 19060 19126 19174 19184 19264 19295 19299 193 19321 19359 19366 19382 19401 19426 19453 195 19518 19551 19556 19593 19607 19637 19744 197 19787 19882 19930 19946 19952 19989 20052 200 20060 20061 20135 20183 20203 20241 20290 20* 20426 20431 20466 20486 20488 20530 20548 206 20628 20652 20736 20769 20811 20819 20829 20Ü 20883 20902 20912 20948 21003 21037 21073 211 21169 21182 21234 21257 21306 21309 21329 213^ 21439 21490 21491 21496 21509 21530 21543 21* 21572 21590 21605 21651 21687 21713 21725 21« 21832 21836 21876 21918 21938 21974 Verbet. 5e klasse 11e lijst: 7590 m. t. ÏÏfl 21123 jT .70,— m. z. 21122 f 70.—,

Schager Courant | 1938 | | pagina 2