OpeningderZaak Wol Haring J. Otsen heden 18 Juni, vanaf 2 uur 'n Wespennest, Ned. Herv. Gem. - Schagen Gebruikte Rijwielen fa» Anneveldt- De Haas C* Scheltus Brei- en Zwarte Kolhorn Predikbeurten De Oostenrijksche schuldenkwestie Verbetering watervoorziening Dc vlucht van de 43e divisie Oostenrijks leger verdwenen Duitschland niet de pakezel van Europa Met blijdschap geven wij hiermede kennis van de ge boorte van eene Dochter, WILLY. J. M. AAMOUDSE. G. AAMOUDSE— Blaauboer. Utrecht, 17 Juni 1938. Chopinstraat 32. Dankbetuiging. Voor de vele blijken van deelneming, ondervonden tij dens de ziekte en na liet over lijden Van onzen geliefden Man, Vader, Behuwd- en Groot vader, den Heer J. BLANKMAN, betuigen wij langs dezen weg onzen hartclijken dank. Wed. J. BLANKMAN— Visscher, Kindepen en Klein kinderen. Schagen, Juni 1938. van J. de Groot, 'T HOEKJE, BURGERBRUG, Voor bijzonderheden zie adv. van 17 Juni. OUDESLUIS, Zaal KREIJGER. Kermis-Maandag komt. „Or- menio'' van Anna Paulowna met het succes-blijspel Bespreekt tijdig uw plaatsen. ZONDAG 19 JUNI, v.m. 10 uur, de WelEerw. Heer H. J. E. CARON, Cand. tot den Heiligen Dienst te Rijswijk. Dames-, Heeren- en Kinder rijwielen, in goeden staat, voor radig. Billijke prijzen. RADIO-TOESTELLEN (gebruikte), w.o. Philips, enz., voor lage prijzen. Laanplein - Tel. 27. Schagen. Te koop: 4 BESTE BIGGEN, J. MEELDIJK, Lot weg, Anna Paulowna. VOOR GEBAKKEN VISCH en ZUURWAREN in de GEZONDE APOTHEEK. Standplaats tegenover Koffie huis en Bioscoop. Beleefd aanbevelend, Onze prima kost thans 28 ct. Te koop: 80 Aardappelkratjes, 2 Filters en 3 en 4 pits Stellen, Vuur- duiveltje, Maairiemen, Wielen en Veeren, enz. A. Schoorl, Noord, Schagen Te koop: Een kampeertent 18.00. Een Philips radiotoestel m. stationsschaal i 55, is prima in orde. Een damesfiets f 10.00. Een nieuwe Simplex heeren rijwiel, met volle garantie 138. Een linnenkastje. Een 3 p. stel, z.g.a.n. vergasser, 2 fauteuils. Een Chevrolet Bestelauto, met achterdeur van 1928, motor en banden goed in orde. C. DEK KER, Keinsmerbrug E 133. Te koop aangeboden: Een zware 2 paards Mc. Cormick MAAIMACHINE. met dunne mesvingerbalk, in prima staat. Een zware 2- paards Deering Maaimachine, met dunne vingerbalk, in goe den staat, bij D. GORTER, Barsingerhorn. Wie ziet kans om een vrouw, die met haar gezin van f5.50 steun in de week moet rond komen, a. BIJVERDIENSTE te helpen, 't zij werkhuizen of iets dergelijks. B. REENSv. d. Wal, Iloep B 144, Schagen. Te koop gevraagd: Een goede HARK MACHINE zoo spoedig mogelijk bericht met prijs, C. v. DOORN, Artil- lcriestraat 28, Den Helder. Voor direct gevraagd. EEN FLINKE JONGEN, A. NOORMAN. Mach. Schoen makerij, Schagerbrug. EEN STUIT KOEMEST te koop, bij C. SOERS, t Hoek je, Oudesluis. Uit onze omgeving W1ERINGERMEER Uitstapje plattelandsvrouwen. •Donderdag j.1. maakten een 20-tal leden «Ier afd. van den Bond van Plattelandsvrou wen een reisje naar Den Haag. Heen werd tover Amsterdam gereden naar Boskoop, waar een kweekcrij werd bezocht.. Vervolgens naar Den Haag, waar een bezoek aan het Vredes paleis werd gebracht'; dit viel zeer in den sinaak. Na nog wat in de stad te hebben ver toefd, was de reis naar Scheveningen. Hier werd een wandeling over de pier gemaakt, waarna nog een poosje op de pier van het Beogezicht kon worden genoten. De terugtocht ging over Noord wijk, Ovcr- yeen, Bloemcndaal enz., naar Alkmaar, waar 'de reis nog even werd onderbroken. Het was jammer, dat niet meer dames aan 'dit reisje hebben deelgenomen. Men was nu genoodzaakt een kleine bus te nemen, dat A-oor het prettig rijden, vooral over grooteren afstand, niet bevorderlijk is. Burg. Stand van 11 ton. 17 Juni. ÏGeboren: Lucretia, dochter van P. Reitsma #n R. Nauta; Vincentius Christianus, zoon ivan J. P. Geers en C. Timmermans. Jan, zoon van A. Schoneveld en R. Heimens; Hendrika, dochter van I. H. A. E. Hars- ihagen en B. Visser. Ondertrouwd, getrouwd en overleden,: fceene. HARENKARSPEL COLLECTE. De Collecte van den Nationalen Reclas- «eeringsdag heeft in deze gemeente opge- bracht f 18.08 HERHALINGSOEFENINGEN In het tijdvak van 1019 October 1938 Zijn voor herhalingsoefeningen onder de wapenen geroepen de navolgende dienstplich "figen uit deze gemeente: C. G. Duijves, C. Etes, C. Kruit, P. C. Baas, C. oekes, S. Hoek N. Jonker, J. Buter, J. Schuijt, C. Tesselaar, AStins en K. de Geus. GEMEENTE-REKENING. Eindelijk is door God. Staten van Noord bolland de rekening van .de gemeente over het dienstjaar 1936 vastgesteld. WERKLOOSHEID. Op 11 Juni j.1. waren er in onze gemeen de 58 werkloozen, waarvan er 27 waren ge plaatst in werkverschaffing en in de steun regeling 31. KLEINE TUINDERSSTEUN. Door de Commissie van steunverleening 'aan kleine' tuinders zijn 61 ingekomen aanvragen behandeld; hiervan werden voorloopig geplaatst in groep A: 6, in Groep B: 40; in Groep C: 13, twee aanvragen moesten worden afgewezen. Verloren: gcreedscliaptasch van een motor ïiets. ANNA PAULOWNA Jubileumtocht ouden van dagen. Een mooien tocht, hebben onze ouden van 'dagen gisteren gemaakt. Vele jaren achter een is hun het weer niet zoo gunstig ge weest als nu op dezen tienden tocht, nu zoo'n flinke reis en een vaartochtje op het programma stonden. 's Morgens negen uur vertrok men van het plein hij bet Raadhuis met. 42 auto's en reed door Wieringerwaard en Wieringer- imeer naar Hoorn. Even vertreden en dan ging de tocht weer verder door Beemster en over Purmerend naar Amsterdam, waar gepleisterd werd in het Tolhuis. Na het. ge- bruik van een verversching had toen het aardige tochtic door de Amstcrdamschc grachten en dc haven plaats. De lunch in het Tolhuis smaakte nu natuurlijk uitste kend en opgewekt werd de terugreis aan vaard, die over Zaandam-Alkmaar-Schoorl en 't, Zand leidde. In de zaal yan den lieer Kosscn wachtte Weer een gul onthaal en een vroolijke ont vangst werd alleen deelnemers bereid door The Heic Boys, die in hun kleurige cos- 1umcs voor een gezellig stukje muziek zorg den. Hier snrak" burgemeester Lovink, die zelf meegereden had. Spr. bracht dank aan de Commissie, die dezen tocht georganiseerd had en aan den heer V. Kaan, die daarbij assisteerde en complimenteerde hen voor de uitstekende regeling. Anna Paulowna was oen der eerste gemeenten, waar een tocht voor ouden van dagen werd georganiseerd en spr. herinnerde aan hen, die den eer sten stoot hiertoe gaven en liet bestuur van de afd. van don Bond v. Staatspensi- ocneering terzijde stonden, mevr. Daalder Kousehand en de heeren Rezelman pu Stam mes. Met eenige gevoelvolle woorden lier- dacht spr. ook hen die waren afgereisd „voor den groofen tocht", dien we eenmaal tollen moeten maken. Met don wensch, dat. de commissie nog Vele jaren dit mooie werk, licht te brengen in den ouderdom, zou kunnen doen en de oudjes hun feest nog tal van jaren mogen mogen meemaken, eindigde burgemeester Lovink zijn rede, waarmee door luid ap plaus instemming werd betuigd. Mei. P. Rezelman droeg tor eere van de zen tienden rit een berijmd ABC voor, niet. tal van leuke trekjes en de lieer Harder dankte tenslotte burgemeester en mevrouw T.ovink voor hun aanwezigheid, de chauf feurs, The TIeic Boys en allen, die verder tot het welslagen bijdroegen. Z1JPE GRONDAANKOOP GOEDGEKEURD. Door Gedeputeerde Staten is goedkeuring verleend aan het indertijd door Hoofdinge landen van don Ziine en Hnzcnolder geno men besluit tot aankoop van 4.40 Are grond van J. Vengcr Hz., te St. Maartensbrug, ten behoeve van het verbroeden van den Rui- gew eg. UITSTEL HERHALINGSOEFENINGEN. De Minister van Defensie beeft aan den dienstplichtige A. lloogschagcn te Stolper- vlotbrug uitstel van herhalingsoefeningen verleend, waarvoor hij dit jaar zou moeten opkomen, tot een door den korpscomrnaïi-' Jlant te bepalen datum in 1939. 'f ZAND IIET SCHOOLREISJE Naar wij vernemen zal het schoolreisje worden gehouden op 13 Juli a.s.. Zooals men zich zal herinneren werd het reisje bespro ken in de vergadering van Woensdagavond j.i. Wij vermeldden in het verslag, dat de heer Zwart die personen het ven oor wilde gunnen, die op 't dorp zelf wonen. Het was evenwel niet de heer Zwart, die dit ter sprake bracht, maar de heer Swan. OUDESLUIS. „Ormenlo" komt. Voor dc a.s. kermis is door den heer Kreij- ger alhier beslag gelegd op het bekende too- neelgezelschap „Ormenio" van Anna Pau lowna. Opgevoerd zal worden: ,,'n Wespen nest", een echt kermisstuk, in 3 bedrijven, van v. d. Heiden en H. Bakker. Gezien het succes dat men hiermede heeft gehad op dc kermis te Wieringerwaard, (men zie de re censie in het nummer van 15 dezer) twijfe len wij niet of ook hier zullen velen komen om te genieten. Men zie verder de adv, CALLANTSOOG De poldervergadering. Het verslag der vergadering van stemge rechtigde ingelanden van den Polder Cal- lantsoog, elders in dit no„ behoeft eenige verbetering, voor zoover de aflossing van de lecning, groot f 10.625 der Boerenleenbank te Schagerbrug betreft. De eerste 5 jaar moet nl. f1125.— afgelost worden en f625 in de daarop volgende 8 jaar. SCHOORL Schoorl op reis. "Daartoe ïn slaat gesteld door eenige win keliers, die vanaf Oct. '37 hun klanten zoo genaamde reisbonnen verstrekten bij hun aapkoopen, maakten een honderdtal dames en enkele heeren een reisje naar Apeldoorn Vroeg in den morgen trok alles er in een drietal bussen op uit en bereikte via Am sterdam in opgewekte stemming de eerste pleisterplaats, dc Gooische Boer. Van hier ging het naar Apeldoorn, waar het gezelschap door dc directie van dc zeep fabriek „Dc Haas en Brederode" werd ont vangen. Nadat dc inwendige mensch verfrischt en verstrekt was, leidde de vriendelijke gast heer zijn bezoekers door de fabriek, wat voor allen een bijzondere attractie was. Ver der gaf Apeldoorn dc mcnscbcn van den zeekant veel te zien en te genieten. Hoogst, voldaan keerden allen 's avonds laat huiswaarts, dankbaar voor hetgeen dc winkeliers hun hadden geboden. Geslaagd. De heer P. N. Haring te Catrijp had het geluk bij het tweedaagsch examen te Haar lem tc slagen als vakwerkman bij de P.T.T. waarna hij werd aangesteld bij liet bedrijf tc IJmuidcn. ZONDAG 19 JUNL Ned. Herv. Gemeente. Schagen, voorm. 10 uur, de welecrw. heer H. J. E. Caron,''Cand. t. d. Heiligen Dienst te Rijswijk. Barsingerhorn, nam. 2 uur, Ds. Vorstman. Valkkoog, voorm. 10.30 uur, Ds. Tinholt. Huisduinen, voorm. 11 uur, de eerw. heer Joh. Mensink, van Amsterdam. Julianadorp, nam. 8 uur, Ds. M. A. G. Vorstman, van Anna Paulowna. Bergen, voorm. 10 uur, Ds. v. d. Kieboom. Evangelisatie. Schagen, voorm. 10.15 uur, de eerw. heer A. van Ginkel, van Bloemcndaal. E. V. „Maranatha". Bergen (Dr. v. Pcltlaan 1), voorm. 10.30 u., Ds. B. J. C. Reinders, van Hilversum. Vrij Evangelische Gemeente. Alkmaar (Geesterweg la), voorm. 10.15 u. en nam. 5 uur, Ds. Ruijs. Ook Amerika protesteert. Na het vrij scherpe protest van Londen te gen het Duitsche standpunt om de,Oosten rijksche schulden niet te erkennen, hebben thans ook de Vcrccnigde Staten nogmaals het verzoek tot de regeering te Berlijn go- richt de verantwoordelijkheid te willen aanvaarden voor de schulden van Oosten rijk. De Amerikaansclie regcering stelt zich op het standpunt dat het internationale recht oen staat, die een andere staat opslurpt, verplicht de schulden van dien opgcslorpten staat te betalen. Gedwongen clearing. De Britsche pers richt zich vrij scherp tegen de rede van den Duitschen minister Funck en wijst er op dat Engeland door het instellen van een gedwongen clearing zichzelf ruimschoots zou kunnen betalen. Men blijft echter hopen met Berlijn tot overeenstemming te komen. Met het oog op verwijten van Duitsche oorsprong wijst Londen er op dat Engeland na den Zuid Afrikaansche oorlog alle schul den der Boerenrepublieken heeft voldaan. De proefvlucht naar Australië Verloop geheel volgens reisplan. De belangstelling, welke in Australië be staat voor de nieuwe luchtverbinding naar Ned. Indic, is dermate groot, dat er ver schillende hoekingen terug naar Indic plaats vonden, zonder dat men het eerste lijnvliegtuig bad gezien. De PKAFO arriveerde gisteren om 13 uur te Port-Darwin, vanwaar om 14.04 weer werd vertrokken. Om zeven'uur plaatselijken tijd is hef toe stel te*Cloncurry (Qnccnsland) gedaald ge heel volgens het reisplan, Hoogere druk. Naar wij vernemen, zijn er door het Provinciaal Waterleidingbedrijf van Noordholland plannen in voor bereiding ter verbetering van de druk en de watervoorziening in den. kop van Noordholland. Vermoedelijk zal de volgende maand een aanvang worden gemaakt met het leggen van een transport leiding van 0.50 M. diameter langs het Noordhollandsch Kanaal vanaf Schoorldam tot aan de Stolpervlot-, brug aansluitende aan de reeds be staande transportleiding naar den watertoren in de Wieringerwaard. Voor deze buisleidfng zal gebruik worden gemaakt van z.g. Bonna buizen, welke gemaakt zijn van een stalen kern en vervolgens met een in- en uitwendige ommanteling van gewapend beton. Mochten deze plannen doorgaan, dan zal dit zeer zeker voor Noorde lijk Noordholland een groote ver betering zijn. SPANJE Slechts weinigen gaan naar Franco over. Nieuwe bombar dementen. Van de 43ste divisie, van het Spaansche regeeringslegcr, welke op Fransch gebied is gevlucht, hebben ongeveer 7800 man ver zocht naar Barcolona te worden gebracht, terwijl 300 de zijde van Franco hebben ge kozen. Zes treinen zijn op weg naar Barcelona via Cerbère Toulouse gepasseerd. Heroverden de regeerings troep en Villa Real? 'Aan liet front van Estremadura hebben de rec/htschen hun offensief hervat Zij zijn acht kilometer opgerukt tot bij Valsequilio. De regccringstrocpen bieden hier tegenstand Teneinde Castellon in te nemen, nadat de frontaanval was mislukt, -zijn de reclitschen via Almazora en Villa Real naar de Rio Mijares getrokken op zeven kilometer van Castellon. Gemotoriseerde eenheden zijn zelfs voorbij Villa Real in de richting van Nules getrokken. De regecringstroepen bobben gepoogd Villa Real tc hernemen. Gisteravond hebben zij de reclitschen over dc Mjarcs terugge worpen en zijn de buitenwijken v.an Villa Real binnengerukt. In het Noorden van de stad wordt gestreden. Een nog niet beves tigd bericht zegt, dat de troepen der rcgec- ring weer geheel heer en meester in de stad zijn. In de provincie Teruel hebben de reclit schen hun offensief tegen Peublad de Val- verde en Mora de Rubielos niet hervat,. Blijk baar is een deel van hun troepen uit deze streek tegen Castellon ingezet. Bombardementen. Van de dagclijksche bombardementen noe men wij een aanval op Valencia, uitgevoerd door acht twocmotorige Ileinkel toestellen. Bommen hebben het gebouw getroffen, waar liet comité van waakzaamheid is gevestigd. Er zijn vijf dooden. Er zijn ook tal van bommen terecht, ge komen op Malvarrossa, waar elf dooden en zeven gewonden vielen. Drie escadrilles rcchtsche vliegtuigen heb ben getracht, Cartagena te bombardeeren, hetgeen echter door bet luchtafweergeschut verhinderd werd. Gisterochtend hebben zes vliegtuigen der opstandelingen een zestigtal bommen laten vallen on de buitenwijken van Alicantc. Twaalf menschen kwamen otn liet leven, 27 werden gewond. Het luchtdoelgeschut maak te het den toestellen onmogelijk hoven het centrum te komen. Ingelijfd bij de Duitsche armee GERUCHTEN OMTRENT ONTEVREDEN STEMMING TE WEENEN. De Chef van hef Opperbevel der Duitsche Weermacht, Generaal Kei tel, heeft de voor Duitschland gel dende legerwet ook voor Oostenrijk van kracht verklaard, tengevolge waarvan de lichting 1938 in Oos tenrijk tuschen 16 Augustus en 10 September onder de wapenen moet komen. De militaire medewerker van de „Daily Telegraph" schrijft: Het Duitsche leger ab sorbeert het Oostenrijksche met methodi sche grondigheid. Het zal wórden uitgebreid met zeven divisies infanterie cn een divisie pantserwagens lot niet minder dan 43 di visies en vier divisies pantserauto's. Het Oostenrijksche bondsleger bestond vóór den Anschluss uit 60.000 man geregelde troe pen, 50.000 reservisten en 20.000 man mili tie van het Vaderlandsche Front. Men meent, dat het in twee legercorpsen is in gedeeld, het 17e cn het lSe, cn dat een nieuw corps, het 19e, zal worden gevormd bestaande uit een lichte en een gepantserde divisie, alles tezamen vermende de vijfde legergroep. t-o. J t ■mJm Goebbels spreekt openhartig. In een te Koenigsberg gehouden rede voering heeft minister Goebbels in verband mot de vaak in het buitenland verkondig de meening, dat de openhartige taal van de Duitsche staatslieden een element van verontrusting vormt, verklaard, dat er in Europa ook* problemen zijn, waarover men zeker niet rustig kan spreken, en dat zijn juist de problemen, waaronder Europa ge bukt gaat Het is, aldus Goebbels, beter, hier tijdig zijn stem te laten hooren dan te zwijgen en de crisis te laten uitbreken. Sprekende over de Sudetenduitsche kwes tie waarschuwde de minister bepaalde buitcnlandsche kringen ervoor, liet geduld Van het Duitsche volk, dat de laatste we ken opnieuw zijn liefde voor don vrede getoond heeft, verder te misbruiken en Praag op te hitsen in plaats van het tot de orde te roepen. De Oostenrijksche schulfiéh. Ten aanzien van de Oostenrijksche schul den wees Goebbels erop, dat Oostenrijk geen buitcnlandsche leeningen noodig ge had zou hebben, wanneer in 191S gevolg ware gegeven aan zijn wensch, zich hij Duitschland aan te sluiten. Wij willen niet meer, zoo riep spr. uit, de pakezel van Europa zijn en de lasten dragen, die an deren te zwaar zijn. Wij moeten de liqui datie van dc vreeselijke gevolgen van Ver- sailles eischen. Dan zal aan de vredcloos- heid in Europa eindelijk een einde komen. Chineesche zeeroovers 5n actie AMERIKAANSCH SCHIP OVERVALLEN. Nabij Ningpo hebben Chineesche zeeroo vers een Amerikaansch stoomschip met 35 passagiers en een groote lading sigaretten aan boord, overvallen. De piraten enterden liet schip, hielden de passagiers met waar schuwingsschoten in bedwang, maakten de radio-installatie onklaar, plunderden alle opvarenden en brachten de lading over op hun jonken, waarmede zij wisten te ontko men. GENERAAL KEITEL. De enige Oostenrijksche generaal, die het opperbevel over een legereenheid krijgt, is generaal Beyer, thans bevelhebber van het 18e corps. Wat de bewapening betreft, deze zal in hoofdzaak door do Duitsche worden ver vangen. Do winst voor Duitschland op militair gebied is aanzienlijk: zijn leger wordt uit gebreid met een vijfde. Daarbij komen nog de fabrieken van oorlogsmaterieel. Dat de Duitsche maatregelen niet in alle Oostenrijksche kringen niet vreugde worden begroet, behoeft, zegt het Ildbld., geen be toog. Het is hier geen geheim, aldus de Ween- sclie correspondent van dc Daily Telegraph, dat er oneenigheid bestaat, tusschen enkelen der voormalige Oostenrijksche nazileiders cn Ilitlers medewerkers. Vele Oostenrijkers ver wachtten hoogere posities dan zij hebben ge kregen. Tc Weenen doen hardnekkige geruchten de ronde, dat fy vele wijzigingen in de be stuursfuncties op til zijn en dat eenige lioo- gc ambtenaren naar andere dcelcn van Duitschland zullen worden overgepalatst. In dit verband wordt zelfs de naam van Seyss-Inquart meermalen gehoord. Onder de bevolking schijnt, de anti-Prui sische stemming sterk toe tc nemen. Alles is duurder geworden cn eerst thans, na de verbrocderingsroes, schijnt tot de mcnscbcn door tc dringen, welk een schat zij in het verlies van hun vrijheid verloren hebben. Engelsche couranten, die vrij veel com mentaar op deze kwestie geven, achten hot niet onmogelijk, dat op den duur van Oos tenrijk een invloed ten goede op het starre regeeringsbeleid zal uitgaan. ALKMAAR, 17 Juni. Aardappelen f 12.1013.80, aardbeien f 0.92—1.11, aalbessen f 170, andijvie f 0.80 —2, asperges f 12—38, bloemkool I 7—11.50, idem II 3—5, doperwten 7—11, druiven 38 39, kropsla 0.70-^3.30, komkommers 2.50 5, peterselie 1.perziken 5.5012, pos telein 0.10—0.30, peulen 11.50—15.50, rabar ber 1.503, raapstelen 1.—radijs fl1.80, selderie 0.50—1.60, spinazie 0.12—0.70, snij boon en 2026, dubbele spcrcieboonen 22 28, tuinboonen 46.50, tomaten 11—, uien 23, wortelen 4—7. ALKMAAR, 17 Juni. Graanmarkt. 19 II.L. voprtarwe 6.50— 8.75, 2 HL., rogge 6.—; 134 H.L'. gerst chev. 8—S.10; 112 II.L. haver 5.75—3.75, 18 H.L. boonen, w.o.: bruine 1620, citroen 1215, duiven 11.witte 2226 en tuinboonen 8.— 2 HL. kanariezaad 2e s. 6.—; 26 H.L. erwten, w.o. kleine groene 9.50, grauwe 13 30 en vale erwten 11.Totaal aanvoer 314 .HL. Alles» per 100 K.G. Handel goe MEDEMBL1K, 17 Juni. Aardappelen: Schotsche muizen 6.30—6.55. kleine muizen 4.90—5.30, kriel 3.2f>—3.60, per 50 Kg. WINKEL, 17 Juni. Aardbeien f 1620. sla'boonen f 19—20, peulen f 78 per 100 pond. Bloemkool f 5 —8, rabarber f 5—7, kropsla f 1—1.30, per 100 stuks. NOORDSCHARWOUDE. 18 Juni. Aanvoer; 10500 Kg. aardappelen: Schot sche muizen 12—12.90, drielingen 9.90-11 "9 kleine 7.308.80. BROEK OP LANGENDIJK, 18 Juni. Aanvoer: 69000 Kg. aardappelen: Schot sche muizen 11.80—13.50, drielingen 10.80— 12.40, kleine 9—11, 22300 Kg. tomaten: A 19.4Q-19.70, B 20-20.60, C 16—19, CC 10.90.

Schager Courant | 1938 | | pagina 3