Duitsche watervliegboot daalt bij de „Karimata" Lanoendijker Groentencentrale Japan moet zuinig leven! „Duitschland beheerscht de Spaansche grenzen" De „Gruno" stelt onderzoek in. De „Karimata" werkt gestadig verder Met het herstellen van den takel van de „Karimata" is toch meer tijd gemoeid ge weest dan aanvankelijk was verondersteld. Eerst Dinsdagmorgen 11 uur 30 kon de Karimata weer gaan baggeren. De zee was naar de R.R.Ct. meldt, gisteren op het Lu- tine-terrein nogal ruw, maar desalniette min is het bedrijf weer onder stoom gegaan. De Karimata is nu eerst begonnen met het afbaggeren van zandformaties op 16 meter diepte en komt dan geleidelijk op een ni veau van 18.5 meter onder wter, om dan vervolgens den neus wat dieper in de onder ste kleiwereld te steken. De zee ft rommel krijgt langzamer hand de beteekenis van het rad van avontuur, dat overal ter we reld waar dit kansspel draait den mensch onrustig van verwachting pleegt te maken. De allerlaatste vondsten zijn, hoewel zij geenszins in merkwaardigheid met de op gebaggerde koperen plaat kunnen wedijve ren: een duikerschoen, een aantal koperen pennetjes en een ring van onbekende ma kelij. Deze ring is aandachtig bekeken. Ver ondersteld werd, dat het de ring van een gouden horlogekast zou zijn, doch deze on derstelling heeft men weer laten vallen, aangezien de ring werkelijk te groot voor een horloge van 1795 moet worden geacht In ieder geval is het geen koper, zeide ons de beer Bol. Of de ring uit puur goud is gemaakt wordt nog nader onderzocht. Zou deze ring, zoo vraagt men zich hier af, de voorbode zijn van den gouden schat? Voorts kunnen wij melden, dat de hou ten loods op de Karimata vandaag is opge trokken en dat de wacht hier bij ruw weer nachtlogies zal kunnen vinden. De rust in het bedrijf is verder aangewend voor het inkorten van een der kabels, waar mede enkele uren arbeid gemoeid zijn ge weest. De meest ongewone gebeurtenis van Dinsdag was de landing van een Duitsche watervliegboot van het Dor- nier type. Het heet dat de vlieger we gens een defect aan de olieleiding ge dwongen was te landen. Het heeft de aandacht getrokken dat hij zoo maar lukraak op de 'meest ideale plek aan de reede van de Dellewel is geland, waaruit de gevolgtrekking gemaakt kan worden dat hij ter plaatse be kend moet zijn. Deze noodlanding had plaats gistermiddag om 3 u. 14. Korten tijd later stoomde het pantserstoomschip Gruno de haven van Ter schelling binnen, wat weer aanleiding gaf tot het gerucht, dat deze marineboot in al lerijl naar hier was opgestoomd om de zaak van het gelande Duitsche watervliegtuig te onderzoeken. De commandant van de Gruno, met wien wij in de cabine een onderhoud hadden, verklaarde ons dat het binnenloopen van zijn schip een toevalligheid en niets meer is. Maar toch is de commandant uiter aard niet werkloos gebleven toen hij aan de kust het vreemde vliegtuig had ontdekt. Even na 6 uur is het Nederlandsche water vliegtuig G 5 boven het Duitsche vliegtuig gaan cirkelen en er spoedig naast neerge streken. Den Duitschen officieren is een voorloo- pig verhoor afgenomen. Begeleid door den onder-commandant en eenige Janmaats van de Gruno zijn de vreemdelingen hotel Nap binnengestapt. Een en ander veroorzaakte heel wat nieuwsgierigheid en drukte aan de kade. Bij nadere informatie bleek ons, dat de gelande Duitsche watervliegboot 60 C 52, bemand was met 4 militaire vliegers^ Een hunner, de commandant, is een Oberleut- nant. Zij hebben vertelaard, dat zij een oefentocht maakten van Sylt, het Noord- fricsche eiland aan de westkust van Slees- wijk uit en wegens defect op Terschelling hebben moeten landen. De commandant van de Gruno heeft het Duitsche watervliegtuig in beslag genomen. Enkele navigatie-in- strumenten mitsgaders een fototoestel zijn aan boord tevens in beslag genomen, waar na de Duitsche bemanning op eerewoord heeft moeten beloven dat zij niet zonder toe stemming van onze regecring het eiland zal verlaten. Uit onze Omgeving DEN HELDER Gemeenschappelijk geneeskun dig schooltoezicht. Gisterenavond werd in de vergadering van den Baad der gemeente Den I-Iclder zonder hoofdelijke stemming aangenomen het voor stel tot het vaststellen van een gemeen schappelijke regeling tusschen de gemeenten Den Helder, Texel, Anna Paulowna, Wie- ringen, Callantsoog. Zijpe, Schagen, Wierin- germeer, St. Maarten en Wicringerwaard, nopens het voor diq gemeenten instellen van een geneeskundig schooltoezicht. De noodslachtplaats te Koegras. Eveneens zonder hoofdelijke stemming werd het voorstel aangenomen tot tijdelijke verlenging van de huurovereenkomst voor de noodslachtplaats te Koegras. TEXEL GESLAAGD Bij de gisteren te Alkmaar gehouden exa mens voor het diploma algemeene handels kennis slaagden G. Bakker, Den Burg en S. J. T. Donker, De Koog. WIERINGERMEER SLOOTDORP. Geslaagd. Onze plaatsgenoot Jan van der Kooij be haalde te Alkmaar het diploma algemeene handelskennis. MIDDENMEER. Te Alkmaar werden gisteren examens ge houden voor het diploma algemeene han delskennis; o.m. slaagde P. Bood, aflhier. wiBtnmsRh Diefstal. Van den timmerman K., werkzaam bij de Geniev/erken aan den Gesterweg, is uit diens gereedschap-bak een portemonnaie gestolen, inhoudende ruim vijf gulden en een aantal vacantiebonncn. De politie heeft een en ander in handen. Benoemd. Onze plaatsgenoot, de heer J. S. de Jong, is benoemd tot opzichter 3e klasse bij den Dienst der Zuiderzeewerken. Verplaatst. Wederom zal een stukje geschiedenis van de groote werken die bij Wierineen in verband met de inpoldering van de Zuiderzee zijn gemaakt, gaan verdwünen. De bekende groote keet van den Dienst der Zuiderzeewerken, die jaren gestaan heeft op den hoek ZwinstraatBeursdiik, zal binnenkort worden afgebroken en op nieuw opgebouwd worden te Huizen. HEER HVCnWAARÏt BURGERLIJKE STAND 13—20 JITNI 1038. Geboren: Cornelia Zuurbier, dochter van N. Zuurbier en C. Kieft. Ondertrouwd: Geenc. Getrouwd: Cornelis Groot en Marijtje Jonker. LOOP DER BEVOLKING. Ingekomen: Kieft. Anna. dienstbode, van Alkmaar, naar F 13: van .Scheiien. Jacob. koopman (h.) van Winkel naar C 64. Vertrokken: Zwijns. Mach iel J. fmitkwee- ker. van A. 23. naar Zaltbnmmel: Vlaar. J>aurenti>is. arbeider, van H 103 naar Oh- dam: Vader. Pieter, zonder beroep, van F. 42 naar Oterleek. LANGEND1JK GESLAAGD De héeren Jn. Bregman. Broek op Langen- dijk en A C. Bruin te Oudkarspel slaagden voor bet te Alkmaar gebonden examen voor hef dinloma algemeene handelskennis. Te Amsterdam slaagden voor het diploma nlg. handelskennis een drietal cursisten van den nvddenctnndsenrsns van de Lan- gendb'ker Winkeliers. Nering-, en Vakver- een'ging. TTef waren de beeren P. de Vries te Znideebarwoude. J. Blom Jbz. te Noord- Scharwoude en II. M. Albertz te Oudkarspel Functies secretaris en veiling leider onvereenigbaar Voorloopig voor een Jaar de functies omgewisseld. De heer de Boer 2e secretaris, de heer W. Visser le secretaris. Onder zoek naar de minimumprijzen. Dinsdagmiddag half 3 kwam het bestuur der Langendijker Groentenveiling in verga dering bijeen, onder leiding van burgemees ter Scheihaas, die in zijn opening memo reerde de goede uitkomst der aardappelprij zen. Betreffende opheffing der monopolie heffing op huitenlandsche aardappelen is een telegram naar den minister verzonden met de mededeeling dat de aanvoeren der binnenlandsche aardappelen spoedig groo- ter zullen worden. Over de maand Mei is geveild voor een bedrag van f 21.763.77, vorig paar f 15.711.18. Medegedeeld werd, dat de Ned. Spoorwe gen niet wenschcn mede te werken lot. den verkoop van een gedeelte der laadplaats ten behoeve van een auto-parkeer-terrein. In verhand met andere plannen heeft men zich in verbinding gesteld met de Spoor wegen met verzoek om een overpad. Verder werd meegedeeld dat na 15 Juli de aardappelen onder de gewone tuinbouw- steunrcgeling zullen vallen. De kwestie secretaris-veilinglei der. Vervolgens kwam in behandeling de ver vulling der functies in het bestuur. Voorge steld werd de functie's voor le en 2e secre taris om te wisselen, daar een andere rege ling geen ontlasting van werkzaamheden zal beteekenen voor den heer de Boer. Het salaris van den len secretaris wil het be stuur vaststellen, op f 450 per Jaar, die dan tevens plaatsvervangend veilingieider zal zijn. Na eenige discussie werd ten slotte besloten dat voor 1 Jaar de functies worden omgewisseld. De heer W. Visser wordt le secretaris en de heer S. de Boer 2e secretaris. Betreffende het U.C.B.-label zal door het bestuur aangedrongen worden zulks ver plichtend te stellen voor goedgekeurde pro ducten. De heer Wagenaar (Koophandel) vindt de kosten van het label te duur, vooral bij verpakte tomaten van 5 K.G. Spr. acht het gewenscht om het label gratis beschik baar te stellen. Gevraagd zal worden het kostcnvraag- stuk nader te bezien. Minimumprijzen. De heer Tromp (Heerhugowaard) is van gedachte dat er meer fraude zal plaats vinden wanneer de minimumprijs weer be reikt zal zijn. De heer Visser (Koedijk) zegt dat. men meer vertrouwen in de regeering dient te hebben. De heer Wagenaar (Koophandel) acht het niet juist, dat minimumprijzen ziin ge steld. Spr. wees op de groentenveilingen, die in Friesland worden gehouden Na breedvoerige discussie werd tenslotte besloten een onderzoek in te stellen naar de mogelijkheid, dat de poters tegen alle prijzen worden verkocht, waarbij de N.G. F.C. de prijzen aanvulle tot den garantie prijs. Tevens zal een onderzoek ingesteld wor den naar de groentenveilingen, terwijl ook zal worden onderzocht, of de tuinders via de veilingen in de gelegenheid kunnen wor den gesteld, hun aardappelen beneden den garantieprijs te verkoopen, wanneer zij zulks wenschen. De heer Jb. Kramer (Zuidseharwoude) heeft bezwaar tegen de vierkante maat, en acht het gewenscht dat de fijne partijen voor het binnenland worden geveild, daar er veel meer drielingen zijn dan groote. Er op gewezen werd echter, dat men aan de voorgeschreven maat moet voldoen, daar anders niet mag worden geveild. Op een daartoe gedane vraag werd mee gedeeld dat vrij zeker binnenkort een steun- uitkeering tegemoet kan worden gezien. Men koestert echter geen hooge verwach tingen. Hierna sluiting. ALKMAAR Geslaagd. Bij de gisteren alhier gehouden examens voor het diploma algemeene handelskennis slaagden onze plaatsgenooten Jac. Bol, A. Burger, J. N. Buur, N. C. Bul, KI. de Geus, en Rijk Govcrs. HARENKARSPEL PROVINCIALE WEG. Maandag is het weggedeelte bij het spoor wegviaduct in den Smuigelpolder voor het verkeer opengesteld, Thans is de geheele Prov. Weg vanaf Oudkarspel tot het Ver laat opengesteld. Het Zuid-Oostelijk gedeel te der gemeente Harenkarspel bezit hier door een prachtige verbinding. SLOOTGAARDPOLDER. De politieverordening van den Slootgaard- polder, welke thans ook bepaalt, dat de slooten in den polder niet mogen verontrei nigd worden door tulpen, bloemen, onkruid of op eenige andere wijze, is door God. Sta ten goedgekeurd. Geslaagd. Na te Amsterdam afgelegd examen is aan onze plaatsgenooten, de heeren P. Dam en A. P. Wink, het middenstandsdiploma uitge reikt. BERGEN BENOEMING. De heer P. Mulder te Alkmaar is aan gesteld als kweekeling aan de Christelijke School alhier. OEFENRIT. Op 25 Juni a.s. zal door de Vrijwillige Burgerwacht te Amsterdam haar negende 24 uurs ocfenrit gehouden worden. I-Iieraan zullen ongeveer 350 personen deelnemen. Vanaf Leeuwarden wordt over de Afsluitdijk en via de Stolpervlotbrug naar Alkmaar gëreden. De tijd, waarin de deelnemers door deze gemeente het Noord- Hollandsch Kanaal zullen passceren, is ge legen tusschen 13 en 16.30 uur. Geslaagd. Voor het diplon^a algemeene handelsken nis slaagden te Alkmaar C. P. Bakker en H. Maassen, alhier. XVIERTNGERWAARD 25 jaar organist. Het was op den 10 Juli 1913 in een ver gadering van Kerkvoogden en Notabelen, dat de heer J. Oudendijk als organist werd be noemd. Deze functie zal hij dus binnen en kele dagen 25 jaar hebben vervuld en we mo gen wel zeggen, geheel ten genocge van het kerkbestuur. Vrouwen kunnen daar véél aan doenl In verband met de campagne, die thans gevoerd wordt om het volk aan te zetten tot zuinigheid en spaarzaamheid, heeft mi nister Ikkeda een verklaring afgelegd, waar in hij zeide, dat vrouwen van veel belang zijn in het economische leven eener natie. Derhalve hangt het succes van de regee- ringspolitiek af van de geestelijke houding cler vrouwen en van haar inspanning. Eco nomische operatics zijn even noodig-als mi litaire bij den modernen oorlog. De econo mische oorlog wordt gefinancierd door de nationale spaargelden. De minister deed dan ook een be roep op het volk om spaarzamer te zijn, ter versterking van de hulp bronnen voor het winnen van den economischcn oorlog bij de gerekte vijandelijkheden in China. Hij hoopt, dat de zuinigheidscampagne tot ge volg zal hebben een stijging van de nationale spaargelden met 8 milliard yen. Spr. houdt niet van spaardwang, ofschoon hij en de ambtenaren van het ministerie van financiën reeds een begin gemaakt heb ben met een horizontaal ..earmark" van de salarissen, waarbij gedwongen zes pro cent wordt gespaard, hetgeen naar de mee ning van den minister storting van spaar gelden tot een bedrag van 32 yen per maand bij de nationale spaarbank mogelijk zal maken. Een knoop schoot los... Doodelijke val van havenarbei der. Aan boord van het Duitsche s.s. „Planet" dat in de Maashaven te Rotterdam ligt, heeft zich gisteren een ernstig ongeluk voorgedaan, dat den 51-jarigen havenarbei der J. 0- Kern, wonende aan de Pupillen- straat, het leven heeft gekost. De man had juist aan de zuigbuis van een elevator een strop bevestigd, toen bij het omhooghalen van de huis de knoop los schoot. De man. kreeg een klap van de vallende huis. verloor het even wicht en sloeg van ongeveer tien meter hoogte op den bodem van het schip neer. Ilij liep een schedelhasisfractuur op en was vrijwel op slag dood. Baskische regeering overhan digt een document. Frankrijk niet meer veilig achter de Magl- not-linie. Chamberlain, Halifax en andere ministers, alsmede 615 leden van het parlement hebben gister van de „Baskische regeering" een 34 blad zijden groot document ontvangen be treffende de „Duitsche controle aan de grens", waarin de Duitschers er van beschuldigd worden, feitelijk do grens te beheerschen. Dit Basken-initiatief heeft ten doel, om politieken partijen de idee bij te brengen, dat het geen zin heeft, Italië er toe te brengen, vrijwilligers uit Spanje terug te trekken, indien aan Duitschland de vrije hand ge laten wordt. Volgens hooger genoemd document, zou Duitschland het politiek, economisch en militaire leven van het Baskische land vol komen beheerschen zegt de Msb., „Duitsche technici versterken de kust, die de voor naamste zeeroutes van Engeland en Frank rijk overziet. Handels- en visschershavens worden in Duitsche marinebases herscha pen. Zware kanonnen zijn langs de Pyre- neeëngrens geplaatst. Tusschen San Sebas- tian en de Fransche kust zijn zeven batte rijen gezet. Er zijn vliegvelden aangelegd in de nabijheid van de grootste Fransche munitiefabrieken. Het geheele systeem van nationale defensie van Frankrijk is door deze nieuwe bedreiging uit het Zuiden uit elkaar geslagen: Frankrijk is niet langer meer veilig achter de Maginot-linie!" Teruel van Sagunto afgesneden. De rechtsche troepen hebben, na vier ki lometer te zijn opgerukt, een belangrijke stelling ter rechterzijde van den weg van Teruel naar Sagunto bezet. De weg zelf is afgesneden. In den sector van Villareal zijn de re- geeringstroepen tot voorbij het kerkhof óp- gerukt en hebben zij de rechtschen naar don >Bio Mijares teruggeworpen. De strijd is zeer verwoed. De luchtmacht der regeering heeft een groot aandeel in de gevechten gehad. Volgens het door de rechtschen uitgege ven legerbericht hebben de troepen van Franco aan het front van Teruel hun eerste linies gecorrigeerd, door o.a. de ge huchten Lodelan Los Frailes te bezetten. Tn den sector van Pennaryoa hebben zij na den opmarsch der laatste dagen hun stel lingen geconsolideerd. De correspondent van de „Daih* Mail" te Oslo meldt, dat de vertegenwoordiger van Noorwegen in de neutrale commissie, welke belast is met het onderzoek naar de bom bardementen in Spanje, zal zijn, kolonel Ljunberg, die vandaag naar Londen ver trekt. Eageland's Koning commandeert zijn vloot Gistermorgen half tien zijn tachtig oor logsbodems van de Britsche vloot, uitgeva ren onder leiding van het admiraalschip „Nelson" aan boord waarvan zich de Ko ning, de Hertog van Kent en Admiraal Sir Chai'lcs Forbes bevinden. De Koning commandeert persoonlijk de manoeuvres van de Homefleet. Op zijn be vel wierpen vliegtuigen in duikvlucht bom men af en beschoten twee kruisers het draadloos bestuurde schip „Centurion'. Steuncomité van Waddenzeevisschers Medewerking van comité voor bijzondere nooden gevraagd. Men meldt aan de N. R. Ct.: De storm van de laatste dagen in Mei is aanleiding geweest, dat. zich een comité heeft gevormd voor inzameling van gelden ten be hoeve van de Waddenzeevisschers, die ten gevolge van dezen storm een groote schade aan hun bedrijf hebben ondervonden. Ver schillende visschers missen het grootste ge deelte van hun netten, terwijl van andere visschers de netten dermate gehavend zijn, dat zij voor het bedrijf waardeloos zijn ge worden. De burgemeesters van de gemeenten Har- lingen, Barradeel, Wonseradéel en het Bildt hebben nu een comité gevormd, hetwelk zich ten doel stelt, aan de visschers eenige finan- cieele tegemoetkoming te verleenen. Ook heeft genoemd comité zich gericht tot het Nationaal fonds voor Bijzondere Nooden in Den Haag om voor deze bijzondere nooden der visschers, welke in dit. voorjaar nage noeg niets met de visscherij hebben verdiend, de medewerking van genoemd fonds te ver krijgen. Landelijk centraal Ziekenfonds gevormd Om kleine fondsen weerstands vermogen te geven. In de 25e jaarvergadering van den cen- tralen bond van ziekenfondsen, te Utrecht gehouden, blijkt dat het ziekenfondswezen in Nederland sinds 1936 zeer is gegroeid. Het aantal verzekerden is gestegen tot 3.747.100 op 1 Januari 1938, een vooruitgang dus met 333.205 leden. Voorts kwam in behandeling een voorstel van het bondshestuur om te besluiten tot de vorming van een landelijk centraal zie kenfonds. Overal op het platteland blijkt groote belangstelling te bestaan voor aan sluiting bij een onderling ziekenfonds ter wijl de plaatsen, waar deze lieden wonen, te klein van omvang zijn om er een behoor lijk werkend fonds op te richten. Hierbij betuigen we onzen hartelijken dank voor de vele blijken van belangstelling bij de geboorte van onzen Zoon, A. BAKKER—Zeemam A. BAKKER. Wieringerwaard, Juni 1938. 2 ZWARE VRACHTAUTO- ONDERSTELLEN met beste banden, 32 X 6 en 34 X 7, voor landbouwgebruik, 1 zware Miele. Stofzuiger, als nieuw f20, met alle toebchoo- ren. G. VISSER, Garage, Anna Paulowna. SLACHTHAANTJES, schoon, 35 cent per stuk. ZIJ PER HOENDERPARK, Scha- gèrbrug. Te koop: Een in prima staat zijnde BAKWAGEN met tuigen. K. HAKOF, Wierin gerwaard. Te koop: Een beste MELKGEIT, 1 gesneden Bok en 4 voer Dak- riet. Korte Belkmeiweg B 70, Burgerbrug. Biedt zich aan: Nette HUISHOUDSTER. 31 jaar, P.G., liefst bij heer al leen, of in klein gezin. Br. on der letter Y90 Ëur. van dit blad. Gevraagd, wegens teleurstel ling: EEN BAKER. laatst Juni, begin Juli. J. WAIBOER, Kreil C 69, Barsin- gerhorn. SCHILDERSKNECHT gevraagd, bij A. JOXGEJAN Pz., St. Maai tensvlotbrug. Direct gevraagd: EEN HOOIER, die tevens goed kan melken. K. SCHENK Kz., Wieringer waard. Gevraagd: EEN WERKHUIS, voor 1 of 2 dagen per week. Korte Bclkmerweg B 76, post Burgerbrug. Goed tehuis gezocht voor 2 JONGE FOXTERRIERS, beste. rattenvangers. ABR. STRIJBIS. Dijk, Winkel. Er biedt zich aan: EEN HOOIER, kunnende molken. Brieven let ter T, KAAIJ's Advertentiebu reau, Winkel. Verloren: Zondagavond tus schen Zijpcrsluis en Burger brug, een Bloedkoralen ARM BAND met gouden slotje. Te gen belooning terug te bezor gen bij LANG EDI JK, Burger brug. Daarbij komt de dreiging, dat een wette lijke regeling in de toekomst oprichting van kleine ziekenfondsen wel eens zou kunnen tegenhouden. Tenslotte is voor zulk een fonds een algemeen landelijk contract met de maatschappij mogelijk. Het voorstel werd met algemeene stem men aangenomen. Aanbesteding Berger vliegveld Op Vrijdag 1 Juli a.s. zal door den Eerst aanwezend Ingenieur te Haarlem in de Voormalige Infanteriekazeme aan den Kou- denhorn aldaar een openbare aanbesteding worden gehouden van het inrichten van een militair luchtvaartterrein nabij Bergen N.-H. De kosten zijn geraamd op f799.000.—. De aanwijzing wordt morgen gehouden van 1012 uur v.m., op het voor het luchtvaart terrein bestemde terrein in den Bergermeer polder en van 14 tot 15.30 uur n.m. op het terrein van het Provinciaal Waterleidingbe drijf nabij Bergen N.-H. Door den stroom meegesleurd Bij het baden verdronken. Gisteravond is nabij het stille strand tusschen Scheveningen en Kijkduin de elf jarige H. J. O., wonende te 's-Gravenhage, die in zee was gaan baden, door een stroom weggetrokken en verdronken. Eenige andere kinderen, die wat. verderop in zee waren gegaan, waren den knaap uit het oog verloren. Een half uur later snoei de het lijk van het slachtoffer op het strand aan. SCHAGEN GESLAAGD Voor het te Alkmaar gehouden examen ter verkrijging van het diploma algemeene handelskennis vereischt door de vestigings wet, slaagde onze plaatsgenoot, de heer A. Deutekom. MF.DEMBLIK, 21 Juni. Aardappelen: Schotsche muizen 4.10-4.35, kleine muizen f 4r—4.20, kriel f 3.70—3.80, per 50 Ke. WARMENITUÏZEN, 21 Juni. Aanvoer: 4400 Kg. aardappelen: Schot sche muizen f 0—9.70, id. grove f 8.50, id. drielingen f 9—9.50, idem kriel f 7.30—7.70. BROF.K OP LANGEND!TK. 22 Juni. 90.000 Kg. aardappelen: Schotsche muizen f 7.80p oo. drie!. R.10-8 80, kleine f 5.60 —7.70, 500 hos peen f 6.10. NOORTweu.AnwOTTDE. 22 Juni. 18400 Kg. aardappelen: Schotsche muizen f 8.30-tt.fT. srmb*»n f 8 3O-8.40, driel. f 8.2Q 9.30, kleine I 6 20—7.60,

Schager Courant | 1938 | | pagina 6