President Lebrun zal Opruiming 9 een tegenbezoek brengen Cor Lodder - Winkel Het regent kegels op de „Karimeta" Predikbeurten Opening I galans Dames kousen A NAAR AMSTERDAM (rustig-veilig-goedkoop) per Salonboot der ALKMAAR-PACKET. DAGELIJKS van Alkmaar: 5.45 7.45* 10.45 14.00 15.45** 18.00 uur niet op Vrijdag en Zaterdag. niet op Zaterdag. Spoorboot-kaarten verkrijgbaar aan de spoorloketten en het bootkantoor aan de Voormccr te Alkmaar (Tel. 2041). Voor gezelschappen belangrijke reductie. Uit onze omgeving ANNA PAULUWNA DE A.S. KERMIS. Wat de zaalhouders met de kennis bren gen heeft de lezer al in verschillende ad vertenties kunnen lezen. Dansen, op de muziek van voortreffelijke bands, neemt een voorname plaats in onder de kermis- geneugtèn. De heer Slikker heeft bovendien gezorgd voor cabaret in de zaal en een Faveur-va- riété-avond die, gezien het programma en den roep die van Faveur uitgaat, zeker door velen bezocht zal worden. Op het eigenlijke kermisterrein is men druk bezig met den opbouw van verschil lende vermakelijkheden en natuurlijk de gewone kramen en kleinere tenten voor ververschingen, snoeperijen, enz. Zondag begint de pret! De Hanze. De R.K. Middcnstandsvereeniging „De Hanze" vergaderde bij den heer Alkemade. In z'n openingswoord dankte de heer H. Winnubst den heer H. Brinkmann, die in de vorige vergadering als voorzitter bedank te, voor alles wat hij gedurende de vijf jaar van z'n voorzitterschap in het belang van de vereeniging heeft gedaan. Na een enkele kleine verandering wer den de notulen van den heer Jb. Beerse goedgekeurd. Naar aanleiding van een schrijven van 't comité van actie uit de drie middenstands bon dien om een etalagewedstrijd te organi- seeren, uitsluitend met artikelen van Ne- derlandsch fabrikaat, werd besloten hieraan gevolg te geven en zich daarvoor in ver binding te stellen met de afdeeling van den Neutralen Middenstandsbond. De heer J. van Nuland oogstte vervolgens den dank der vergadering voor zijn verslag van de bijeenkomst van den Ccntralen Raad in Den Haag. De hierop volgende besprekingen hadden tot resultaat, dat geprobeerd zal worden hier een R.K. Middenstandscursus op te richten, waarvoor gegadigden zich bij den heer H. Winnubst kunnen opgeven. Op den katholieken Landdag, 15 Augus tus, zoo werd nog medegedeeld, zal een op tocht worden gehouden. De leden werden verzocht, hieraan mede te werken. T>it zal geschieden en de heer E. Kerkhof werd in dit verband tot vaandeldrager benoemd. Hierna sluiting. Koninglnnefeest en Regeerings- jubileum. Het Centrale Oranje-Comité, dat Donder dagavond in Vecrburg vergaderde, werd door Burgemeester Lovink welkom geheeten, die opmerkte, dat het voor de aanwezigen natuurlijk geen vraag is, of er feest gevierd zal worden. Dat feest komt. Uitgenoodigd waren de Oranjecomitê's, de geestelijken en besturen van verschillende organisaties. De heer Jb. Baken deed rekening en ver antwoording. Het batig saldo bedroeg f59.70. De heeren Mol, Molenaar en Schlaman be vonden de rekening, die f 864.07 aan inkom sten en fS04.37 aan uitgaven vermeldde, in orde. Hierna stelde voorzitter aan de orde, hoe er gefeest zal worden. Na uitvoerige bespre king, werd besloten: Koninginnedag, 31 Au gustus, worflen schoolfeesten in alle deelen van de gemeente gehouden en zal het feest verder geconcentreerd zijn in Breezand. Den avond voor den 6dcn September zullen kerkdiensten gehouden worden, 6 Septem ber, den dag van het regeeringsjubileum van de Koningin, zal de Oranjeverecniging aan de Kleine Sluis receptie houden in Veerburg, waarop Ormenio waarschijnlijk een toepasselijk tooneelspel zal opvoeren. Den 7den September volgen dan nog op tocht, gondelvaart en vuurwerk op 't Oude Veer, terwijl ook gevel versiering op het pro gramma staat. De opfocht-commissie wordt gevormd door de heeren:II. op 't Veld, voorzitter: N. Raap, J. Hooimeyer, C. Rezelman (adviseur, J. van Neerden, j. Schlaman, H. Wilms en G. Geer- ligs. De gondelvaart- en vuurwerkcommissie bestaat uit. de heeren P. Boon, C. Keijzer, C. Mol, J. I-Iazeloop, J. Vethman. Commissie voor de gevelversiering: de heeren C. Liefhebber, D. Lubbert, S. van Dijk, E. Ligteringen. Men hoopt de onkosten van de uitgebrei de feesten te kunnen bestrijden van de in- teekening op lijsten, die aangehoden zullen worden en waarop, staande de vergadering, reeds flinke bedragen werden ingeschreven. Nadat bij de rondvraag nog enkele zaken nader waren vastgesteld, volgde sluiting. KOEGRAf JULIANADORP. BALLONNETJE GEVONDEN. Gisteren werd alhier op het Noordzee strand een ballonnetje gevonden, waaraan een label bevestigd was van „Kings Lvnn. en District Co-opcrative Society Ltd. Nor folk Street, King's Lynn." Voorts werd aan den vinder het verzoek gericht, deze label aan genoemd adres te willen terugzenden met opgave van tijd en plaats waar hij gevonden is. Het porto van die retourzending zal worden vergoed, ter wijl er ook nog een prijs gewonnen kan Worden. Bespreking Regeeringsjubileum. Donderdagavond werd in het café „Prins Hendrik" van den heer A. Doorn een ver gadering gehouden ter bespreking van mo gelijke plannen voor feestviering ter gele genheid van het, 40-jarig regeeringsjubi leum van H.M. de Koningin. Ter vergadering waren 39 personen aan- wèzig, die diverse vereenigingen vertegen woordigden* De voorzitter, de heer Schroevers, zet. de beteekenis van deze bijeenkomst uiteen. Het Gemeentebestuur had een wenk daartoe gegeven. Gememoreerd worden nog de fees telijkheden bij het Huwelijk van Prinses Juliana. De uitkomst sloot toen niet. erg best en dat mag niet meer gebeuren. De fi nanciën moeten uitkomen en spreker hoopt dat men er in zal slagen een prettige feest dag te arrangeeren. Als bestuursleden werden gekozen de hee ren I. J. Schroevers, N. Iloornsman, C. J. Vroom, P. J. Slikker en Q. van Nuland. Deze commissie deelt mede, eerst een plan te moeten maker]. Men wil eerst een financieele basis vaststellen en van elke vereeniging ééir afgevaardigde hebben. Voorts wil men vragen, of elke vereeniging voor f 10.— garant wil zijn. De volgende week 'zullen de lijsten circuleeren en men hoopt dan het benoodigde bijeen te zullen krijgen. Wanneer er personen zijn die garantie willen stellen, dan zal ook dat. gaarne aan vaard worden. Een vereischte is echter be kendheid aan de zaak te geven. Tenslotte wordt de vraag gesteld of men alhier ook mededeelt in het bedrag dat men in Den Helder van gemeentewege beschikbaar heeft gesteld. Van deze vraag wordt goede noti tie genomen. Daarna sluiting. W1ERINGERWAARÜ Een jubileum. Toen we Donderdagavond bij gelegenheid van een te houden kerkdienst het kerkge bouw binnen kwamen, zagen we enkele va zen met bloemen staan, w.o. één op het or gel. De reden hiervan was dat na de gods dienstoefening door den Godsdienstonder wijzer Korndórffcr het feit werd herdacht, dat de heer J. Oudendijk 25 jaar organist is geweest in het kerkgebouw. Spreker wees hierbij op de groote toewijding en liefde, waarmee de heer Oudendijk steeds zijn werk heeft vervuld. Hij gevoelde het niet al leen als zijn plicht. Het kerkbestuur en ker- keraad en ook de Ned. Herv. Vrouwenclub hadden gemeend dit jubileum niet onge merkt voorbij te laten gaan en het was den heer Korndürffer dan ook zeer aangenaam, naast dankbaarheid tevens een stoffelijk blijk van waardcering te mogen overhandi gen in den vorm van een prachtige ets. Zichtbaar bewogen dankte de heer Ouden dijk voor dit mooie huldeblijk. Na den dienst waren allen ten huize van den heer Oudendijk nog een poosje gezellig bijeen. WIERINGEfi Vacantie O.L. scholen. Wij vertneldden reeds, dat de groote va cantie der o. 1. scholen zou ingaan op 22 Juli, en eindigen op 23 Augustus. Nader, vernemen wij nog. dat de kinderen één dag eerder, op 22 Augustus dus, weer naar school moeten. MOOIE TOCHTEN PER ALKMAAR PACKET Het seizoen voor watertochten is weer aangekomen! En wat kan de liefhebber van een mooie bootreis, waarbij het hem aan gerief niet. ontbreekt, beter doen, dan zich door de Alkmaar Packet te laten bedienen? De fraaie salonbooten van deze maatschap pij gaan weer dagelijks via het Alkmaarder Meer en de mooie Zaanstreek naar Amster dam (zie de advertentie in dit blad.) Wij hopen, dat de belangstelling voor de zen dienst de Alkmaar Packct aanleiding mag geven tot uitbreiding over te gaan. ZONDAG 24 JULL Ned. Herv. Gemeente. Schagen, v. m. 10 uur, Ds. Tinholt. Anna Paulowna, geen dienst. Barsingcrhorn, v.m. 10 uur Ds. Vorstman. Ecnigcnburg, v.m. 10.30 uur, Ds. van Beek. Westcrland (Wieringen), n.m. 7.30 uur, Ds. van Beek. Burgerbrug, geen dienst. St. Maartensbrug, geen dienst. Oudesluis, zie Schagerbrug. Petten, geen dienst. Schagerbrug, v.m. 10 uur, Ds. Witkop. Groet, v.m. 9 uur, Ds. A. J. P. Boeke. Vroeg dienst met de jeugd. Schoorl, v.m. 10.30 uur, Ds. Boeke. Warmenhuizen, geen dienst. kolhorn, v.m. 10.30 uur, Ds. van Wichen. Huisduinen, n.m. 7 uur, Ds. M. van Wichen. Julianadorp, geen dienst. Hoogwoud, n.m. 8 uur, Ds. Baudet. Aartswoud, n.m. 8 uur, de heer Korndöffer van Wieringerwaard. Dirksliorn, v.m. 10.30 uur. Ds. de Leeuw. Onderwerp: Liefde voor het Leven. Oude Niedorp, geen dienst. Nieuwe Niedorp, n.m. 8 uur, Ds. Boeke. Bergen, v.m. 10 uur, Ds. F. W. J. v. d. Kie boom. Doopsgezinde Gemeente. Barsingcrhorn, v.m. 10.30 uur Ds. Banga van Purmerend. Oudesluis, v.m. 10.30 uur, Ds. R. van der Veen. Hippolytushoef (Ned. Herv. Kerk), v.m. 10 uur, Ds. de Wilde. Den Oever, n.m. 7.30 uur, Ds. de Wilde. Geref. Kerk. Kolhorn, v.m. 10 en nm. 3 uur, de heer D. Visch. Schagen, v.m. 9.30 en nm. 5 uur, Ds. v. d. Weg, van Oostorbeek. Evangelisatie. Schagerbrug, n.m. 7.30 uur (bij van Twigt) Ds. van der Does van Monnikendam. Bergen. K.V. Maranatha (Dr. v. Peltlaan 1). v.m. 10.30 uur, Ds. Rijnders van Hilversum Breezand, v.m. 10 en n.m. 3.30 uur, de heer P. Boon. The Star of Hope Mission. Julianadorp, n.m. 7.30 uur, de heer H. J 1 Kraak, Den Helder. De moord te Obdam Burgemeester regelt de zaken van den vermoedelijken moor denaar. De burgemeester van Obdam heeft een oproep in een lokaal blad geplaatst waar uit blijkt dat hem is opgedragen de zaken van den kapper D., verdacht van moord op diens vrouw, te regelen. Nog steeds heeft de verdachte geen volledige bekentenis afge legd. Op het spoor van den coloradokever Larven te Budel gevonden. In een aardappelveld van den landbouwer B. in de gemeente Budel, onder het gehucht Groot-Schoot, nabij de Belgische grens, heeft men heden een spoor van den coloradokever gevonden. In totaal werden ongeveer dertig larven aangetroffen. De Plantenziektenkundigen Dienst te Wa- geningen heeft de noodige maatregelen ge nomen. Luchtvaartfeesten op Schiphol Bij het a.s. regeering jubileum. Het is komen vast te staan, dat er op Schiphol vliegfeesten zullen worden gehou den bij het as. regeeringsjubileum en wel op Dinsdag 6 en Woensdag 7 September, Zij zullen georganiseerd worden dooz; de gemeente Amsterdam en dc K.L.M. samen. De K.L.M. zal zooveel mogelijk van haar materiaal laten zien: daarnaast is echter de medewerking gevraagd van de lucht- vaartafdccling te Soesterberg en van dc ma rine luchtvaartdienst, alsmede van het twee de regiment luchtdoolartillcrie te Amster dam. Voorts is een beroep gedaan op de medewerking van de nationale luchtvaart- school, terwijl aan de .Vmsterdamsche Aero Club gevraagd is, bij die gelegenheid een nationale stervlucht voor sportvliegers naar Schiphol te organisecren. Hitler's adjudant weer thuis Zijn bezoek aan Engeland gal groote voldoening. Kapitein Wicdcmann is te Berclitèsgaden aangekomen, waar hij onmiddellijk aan Hit- Ier verslag heeft uitgebracht over de bespre kingen, die hij te Londen gevoerd heeft. On danks de terughoudendheid van officicele kringen, verneemt men in welingelichte Duitsche politieke kringen, dat kapitein Wiede mann, zonder een memorandum te hebben overhandigd of aan de leiders der Britsëhé politiek voorstellen te hebben ge daan, van zijn verblijf te Londen gebruik heeft gemaakt, hen op dc hoogte te brengen van de geestesgesteldheid en gevoelens der Duitsche leiders ten aanzien van de groote vraagstukken der internationale politiek, die op het oogenblik hangende zijn. Dc weer klank, die dit bezoek in Frankrijk en Enge land heeft gevonden, wordt door Duitsche politieke kringen met voldoening gezien. Egypfenaren met hooge hoeden Verlaagde invoerrechten ma ken het koopen aanlokkelijk! Uit Alexanclrië wordt aan de Daily Express gemeld, dat steeds meer Egyptenaren hoogc hoeden gaan dragen, omdat het invoer recht gedaald is van 20 tot 15 cents Onder het thans heerschendc be wind was de hooge hoed het ecni- gc voorwerp, waarvoor het invoer recht werd verlaagd, de tarieven op chocolade, ingemaakte tomaten en tal van andere verbruiksartike- len werden daarentegen verhoogd, aldus dc Daily Express. Straks draagt geen enkelè Egypte naar meer de nationale Fez. Begin 1939 gaat hij naar Engeland. Het Fransche volk zag het koningspaar, en het koningspaar het Fransche volk niet. Ont stemming over te ver doorgevoerde veilig heidsmaatregelen. Een rijkgekleurde politieke achtergrond 1 Heden zullen de vorstelijke Engel- sche gasten weer naar Londen ver trekken. Als nieuw bewijs van de uiterst vriendschappelijke stem ming, die zich tusschen Engeland en Frankrijk heeft ontwikkeld, heeft Koning Gcorge President Lebrun tot een tegenbezoek uitgenoodigd. Dit bezoek zal vermoedelijk begin 1939 plaats vinden. LEBRUN. De revue, die Koning George VI zulk een grooten indruk gegeven heeft' van de mili taire macht, die Frankrijk ontwikkelen kan, en van de hoogte waarop in het. bij zonder het gemotoriseerde deel van het le ger dat in dc oorlogen van de toekomst ze ker de beslissende rol zal hebben is ook uit een diplomatiek oogpunt van beteekenis geweest. Trouwens zooals uit de diverse publica ties wel is gebleken, heeft het geheele be zoek een politieke achtergrond gehad. De besprekingen zijn streng geheim ge houden," maar de Fransche pers. geeft niet tegenstaande dat verschillende commenta ren. In een artikel in do „Ordre", waar schuwt Emile Buré voor do handig rna- noeuvreerende Duitsche diplomatie, dde kapt. Wicdcmann heeft laten schermen met het vier-landenpact. Duïtschlands doel is Frankrijk te scheiden van zijn vrienden en geallieerden in Oost-Europa om aan dien kant de vrije hand te krijgen. Het Fransche volk Is ontevreden. Met een grootsch avondfeest te Versailles is het zoo rijk ën afwisselend georganiseer de bezoek van de Engelsche vorsten besloten Heden om half elf vertrekken de Koning en Koningin. De oceaanvlucht van de „Mercury" ges'aagd Behouden te New York aangeko men. In 22 uur 31 min. overgevlogen, met tusschenlanding te Montreal De „Mercury" is gisteren om 21 uur 08 te New York aangekomen, zoodat de totale afstand Foynes MontrealNew York, is afgelegd in 22 uur 31 miniuten. De afstand be draagt ongeveer 3042 mijl. IN PLAATS VAN KAARTEN. Met blijdschap geven wij U kennis van de geboorte van ons Zoontje, Arie K. ZEEMAN. G. ZEEMAN—Klaver. Langereis, Hoogwoud, 21 Juli 1938. Door deze betuigen wij on zen hartelijken dank voor de groote belangstelling, onder vonden bij onze 12/4-jarige Echtverecniging. R. ROUGOOR. G. ROUGOORSpreeuw* Nieuwe Niedorp, 22 Juli '38. ZATERDAG 23 JULI S KI] en Reparatie-inrichting, aan de Groote Sloot E 183, te SCHAGERBRUG. Ruime sorteering Rijwielen, Banden en Onderdeelen. Beleefd aanbevelend, S. Nierop IJZERSTERKE 39 cent. Te koop: EEN JONGE ZEUG met 13 Biggen, J. SMIT, Kruisweg, Wieringer waard. Gevraagd: EEN DAGMEISJE of Werkster. Aanbiedingen on der no. 50, PEEREBOOM's Adv. Bureau, Wieringerwaard. DEN HELDER. 21 Juli 1938. Aangevoerd 20090 kipcicren en 85 eei eieren: 52—54 kg. 300—320; 55—57 kg. 370; 58—60 kg. 360—390; 61—63 kg. 370—i! 0470 kcr. 300440: opprimeren 300. SCHAGEN. 21 Juli 1838. Aangevoerd 55000 kipeieren; 5658 365; 58—60 360—3S0; 60—62 365—390; 62- 380-425. HOORN, 21 Juli 1938. 7 stapels boerekaas f 21.3 stapels bo? ren Comm. kaas f 25.10 stapels wegend 2902 kg. Handel goed. WARMENHUIZEN, 21 Juli 1938. Schotsche muizen 2.604.20; id. 1.702.10; id. drielingen 2.303.20; eitrenhé mers 3.104.50; slaboonen 17.10; aanvos 114.700 kg. aardappelen, 25 kg. slaboonen. BROEK OP LANGENDIJK, 2 Juli 1938. Aanvoer 90000 aardappelen schotsche nn zen. 2.303.40 grootcu 1.602.20; eigent mers 4.S04.91; bl. aardappelen 3.10—5" drielingen 22.70; kleine 0.60—0.80; 400 zilveruien, drielingen 6.10; zilvernep Si —8.70; 560 kg. peen 4.90—5.50; 75 kg. sp cieboonen 18.80; 52K kg. snijboonen 22i 450 kg. rabarber 2—2.10; 50 duizend roode kool 1.101.80. 320 kg. komkommt 2.-3; 4300 kg. gele kool 3.20—3.90; 850 stut bloemkool 11.2014.80; dito 2e soort 7.20. NOORDSCHARWOUDE, 22 Juli 1938. S2700 Kg. aardappelen; Eigenheimers f 3.7 bl. dito f 3—3.80, driel. f 2.20—2.70, kleit f 0.601.10, 450 Kg. uien f 8, driel. f 4.30, gele nep f 8.109.30, 2025 Kg. zilveruien drielingen f 6.00—7.30, 35 Kg. spercieboona f 1720, 400 Kg. tuinboonen f 2-503. De waarde van de goudschat moet tusschen de drie en de ne gentien millioen liggen. - Het is zoeken naar een naald in een hooiberg. BECKERS WAS ER GLAD NAAST. Gunstige weersomstandigheden. De weersomstandigheden blijven het goud- delverskarwei op de kusten van Terschel ling gunstig gezind. Hoewel de wind noord west is en er toch nog vrij wat deining staat, werkt de Karimata ongehinderd door. Gisteren zijn de groote hoeveelheden zand verzet en achter den baggermolen-gaat het verplaatste zand alweer een nieuw veld vormen. Met het zand zijn weer enkele frag menten van Borkers conischen toren, bene vens oenige stukken Lutino-wrakhout in dyn zoeftrommel terechtgekomen. Voorts baggerde, aldus de N.R.Crt.. de Karimata weer een flink aantal zoogenaamde ballast brooden op. Aan de munitie van de Lutine schijnt geen eind te komen. Wij kregen om zoo te zeggen, oen regel van kogels in de eribleur, vertelde de heer Bol. Het bakboordzijde-anker werd intusschen Van een nieuwen draad voorzien, betgeen uiteraard ecnig oponthoud met zich mee bracht, Hoe groot is de schat? Van goed ingelichte zijde vernamen wij, zegt het bid., nog de volgende bijzonderhe den. Hoe meer men de goudschat op den bo dem der zee nadert, hoe meer belangstel ling men weer gaat krijgen voor de vraag hoe groot de schat zal zijn. In Karimata- Icringen hoort men het standpunt verdedi gen. dat zich in het allerongunstigste geval 1600 kilogram goud op den bodem der zee zou bevinden. Deze goudschat ligt daar in don vorm van staven, die per stuk gemid deld 514 kilogram wegen'. P«ckent men de kilo goud a f 2000 dan zouden deze 1600 kilo dus een waarde van f 3.200.000 verte genwoordigen. Het is niet onwaarschijnlijk dat de goudschat nog aanzienlijk grooter is: dc maximum waarde, die men ver wacht bedraagt 19 millioen. Treft men het edele metaal werkelijk op den zeebodem aan, dan zullen er op zijn minst 300 staven t<? voorschijn komen, zoo redeneert men. De Karimata-harten op Terschelling dob beren begrijpelijkerwijze tusschen de pool der minimale en die der maximale verwach ting;; al naarmate men als optimist dan wel als pessimist ter wereld is gekomen ba lanceert men mee in hoop zoowel als in vrees. Beckers verspeelde zijn cautie. Intusschen kon gisteren worden vastge steld, dat de toren van Beckcrs niet on, doch naast het wrak was neergelaten. Wij ver nemen in dit verband nog nader, dat Beckers destijds hij Waterstaat een cautie van f 4000.— heeft moeten storten, zulks voor liet. geval, dat. de toren van rijkswege moest worden opgeruimd. Toen Beckers, na de in eenstorting van zijn onderneming in gebrei bleef den gezonken toren op te ruimen, hl hij uiteraard de cautie verspeeld. Daar heeft Waterstaat met de firma Doeksen Terschelling een contract gesloten, beti fende het opruimen van den toren, we contract later is opgenomen in het contra dat de Billitonmaatschappij met de fim Doeksen heeft gesloten. Het achterschip van de Lutini ligt ten zuidwesten van het vooi' schip. Tenslotte heeft men kunnen vaststellen dat de Karimata thans op het voorschip va: de Lutine aan het baggeren is. Het is echte: nog de vraag of de goudschat zich op hei voorschip bevindt. Hier schuilt namelijk dc onberekenbar! factor in deze gouddclverij, die het, kaarten huis der verwachtingen evengoed funda menten en sterke muren kan verschaffen dan wel kan doen instorten. Immers de Lu tinc is bij het sloepen, kort na de ramp, fc tweeën gebroken. Het achterschip is of sleep genomen en vermoedelijk ten Zuid Westen van het voorschip gezonken. H# kan best. zijn. dat de goudschat zich tóch of het achterschip bevindt en dan niet daare ven den wordt, waar de Karimata thans baf gort. Hoe men de zaak ook keert of wendt, «I heeft een positieve en een negatieve zijde. Op Terschelling zeggen do zeelui, dat eerst eens willen zien dat de Karimata de«| naald uit den hooiberg haalt. En dan zul li zij opstaan en voor deze machtige Karimal hun pet afnemen. Maar eerder niet. Is liet te verwonderen, dat velen met klop pend hart den uitslag van dit schoon» avontuur verbeiden? >tt\

Schager Courant | 1938 | | pagina 6