AARDBEVING IN GRIEKENLAND. CONCOURS HIPPIQUE TE DEN HAAG. Twintig dooden en talrijke gewonden zijn te betreuren bij de hevige aardbeving in Griekenland. Een beeld van de verwoesting te Oropos in het Westbroekpark te Den Haag is een groot tweedaagsch concours hippique gehouden, waarop ook de Scheveningsche nettenwagens niet ont braken. Het voorrijden voor de jury Helder, georganiseerd door .De Helderdsche Zwemvereeniging" (foto .Modern") De bemanning van den Deenschen stoomer .Bodil", die in de Spaansche wateren door een tweetal vliegtuigbommen tot zmken werd gebracht, werd door den te hulp geschoten Engelschen oorlogsbodem .Shropshire" aan boord genomen Dè wed. M. Freihaus Ruwenhorst vierde Zondag in huize Vredenburgh te Amsterdam haar 10Osten verjaardag. De honderjarige neemt de gelukwenschen van de regenten en regentessen in ontvangst Bartali won met groote voorsprong de 14e étappe van den Tour de France, waarmede hij de leiding in het Alge meen Klassement veroverde Prins Edward en zijn zusje Prinses Alexandra, de beide kinderen van den Hertog en Hertogin van Kent, bij het verlaten van Belgrave Square 3 te Londen De in aanbouw zijnde staalfabrieken van het hoogovenbedrijf te IJmuiden, waar Zaterdag door minister mr. M. P. L. Steenberghe een bezoek werd gebracht Z. Exc. minister mr. M. P. L. Steenberghe heeft Zaterdag een bezoek gebracht aan het hoog ovenbedrijf en de nieuwe Van Leer's walswerken te IJmuiden. De minister (x) tijdens den rondgang

Schager Courant | 1938 | | pagina 4