DE CONFERENTIE DER VIER MOGENDHEDEN TE MUNCHEN De burgemeester van Vrouwenpolder (Z.) heeft Vrijdag als zoodanig afscheid genomen. Namens het gemeente personeel overhandigde wethouder L. Maas den scheidenden burgervader een wandel stok met inscriptie Het complex loopgraven aan de Lombokstraat te Den Hel der, die gelukkig slechts een korten levensduur zullen heb ben en Maandag worden dichtgeworpen De nieuwe gezant van Peru, Z. Exc. dr. Ricardo Boza Aizcorte, heeft Vrijdag op Huis ten Bosch zijn geloofs brieven overhandigd. - Rechts de kamerheer-ceremonie meester jhr. A. G. Sickinghe Het gebouw van den Hoogen Raad te Den Haag is grondig vernieuwd en Vrijdag opnieuw ingebruik genomen Een serie van 28 diesel-locomotieven wordt te Amsterdam gebouwd, bestemd voor de ondergrondsche steenkolen- treinen bij de Nederlandsche Staats mijnen De nog in ons land vertoevende Indische vorsten brachten Vrijdag een bezoek aan de Koninklijke Militaire Academie te: Breda. De hooge gasten werden rondgeleid door den gouverneur der Academie, H. C. G. baron van Lawick De kroon op het werk van Neville Chamberlain in dienst van den vrede. Het oogenblik, waarop de Engelsche premier zijn handteekening onder de te München gesloten overeenkomst zal zetten Beschut tegen granaatscherven en bommen. Bijna een toekomstbeeld. Gelukkig kon zich echter de jeugd nog vermaken in de eerst gespitte loopgraven. Moge het zoo blijven Bij het bekend worden van het bereikte accoord te München moest mrs. Chamberlain voor de ambtswoning van den Engelschen minister-president in Downingstreel te Londen een hartelijke ovatie van de bevolking in ontvangst nemen

Schager Courant | 1938 | | pagina 12