AFSCHEID VAN DR. H. VAN MAANEN. ONTVANGST VAN HITLER De aftredende directeur der Nederlandsche Spoorwegen, dr. H. van Maanen (x), heeft Zaterdag» morgen in het hoofdgebouw der Ned. Spoorwegen te Utrecht afscheid van den Personeelraad genomen Z. K. H. Prins Bernhard bracht Zater- dag een bezoek aan den 29sten ac countantsdag, die door het Nederlandsch Instituut van Accountants te Amster dam werd georganiseerd Een doode en een zwaar gewonde zijn te betreuren bij het ernstig auto ongeluk op den Rijksstraatweg nabij Muiden, 'waarbij een personenauto tegen een vrachtwagen opreed. De totaal vernielde personenauto In de Rid :rzaal op t Binnenhof te Den Haag is Zalerdag op plachtige wijze de codi ficatie der 100 j a jelijke Wetgeving herdacht. Tijdens de lede van den minister van Juslit'e, mr. C. M. J. F. Goseling Daladier werd bij zijn terugkeer te Parijs na afloop der besprekingen te München geestdriftig ont- vangen. Staande in zijn auto nam de Fransche premier de toejuichingen der Parijzenaars in ontvangst De heer C. Lekkerkerker (links) heeft in het Koloniaal Instituut te Amsterdam afscheid -genomen als archivaris van het Bali- en van het Nederlandsche Java-lnstituut Na afloop der besprekingen te München is Adolf Hitier te Berlijn op geestdriftige wijze ontvangen. den Führer in de Duitsche hoofdstad Om het wereldkampioenschap dammen. In het A. M. V. J.- gebouw te Amsterdam is Za terdag de eerste partij van de match om den wereldtitel tus- schen Keiler (links) en den Franschen titelhouder Raichen- bach Door den voorzitter van de 3 October-vereeniging, den heer W. v. d. Laan, is Zaterdag te Leiden, als inzet van de 3 October-viering, een krans gelged aan den voet van het standbeeld van Pieter Adr. v. d. Werf De intocht van

Schager Courant | 1938 | | pagina 4