ASNAI v< Ball ero - wedstrijd 1' Een prettig Sinterklaasfeest Firma Schmalz NI Hederl. Spoorwepi Mijn cn Dijn fC Hoornsche Crediet- Effectenbank N.V, SCHAGEN H. SCHRIEKEN Aanbesteding Afbreken Uoet&al VIERDE KLASSE B K.N.V.B. De eenige wedstrijd, die gespeeld werd bracht de elftallen van Sporters en eBrgen in het veld. Een draw (11) was het resul taat, zoodat de positie van de Sportere iets minder précair is geworden. Hieronder volgt de stand: K.V.V. 8 7 0 1 35-14 14 E.V.C. 7 4 2 1 16-9 10 S.V.V. 7 4 2 1 29—14 10 Bergen 8 3 2 3 18—20 8 Uitgeest 8 3 1 4 17—26 7 Monnikendam 7 2 2 3 11—11 6 Andijk 8 2 1 5 16-27 5 Sporters 7 1 2 0 8—18 4 c.s.v. 8 1 2 5 11—22 4 ST. PANCRAS. Vrone—Zaandijk 2 3—0 Direct ontwikkelde zich een vlugge wed strijd met Vrone iets in de meerderheid. Na 10 minuten spelen kreeg Vrone een hoek schop te nemen. De linksbuiten zette scherp voor en de rechtsbinnen kogelde onhoud baar in. 10. Vrone bleef eenigszins in de meerderheid. Zaandijk II deed enkele snelle uitvallen, maar onze verdediging was in goede condi tie. Rust 10. Na de thee werd Vrone nog sterker en het was de midvoor die deze verdediging pas seerde en de uitgeloopen keeper passeerde. (2-0.) Zaandijk 2 leek de moed iets op te geven, steeds was de bal in het bezit van een Vro ne man. Het juiste schot ontbrak echter. Eindelijk zag de linksbuiten een gaatje, een hard zuiver schot volgde en de bal vloog in de touwen. De stand was 30 en Zaandijk speelde nu een verloren wedstrijd. Bij een aanval van Vrone kwam de rechts binnen in botsing en moest het veld verla ten. Vrone maakte nog een doelpunt, dat eerst werd toegekend, maar later geannu leerd moest worden. Na nog eenig heen en weer getrap kwam het einde van den wedstrijd. Vrone heeft weer 2 punten behaald en komt hierdoor op de derde plaats. Uit onze Omgeving ZIJPE ST. MAARTENSBRUG. Nut en Genoegen. Zaterdagavond hield Nut en Genoegen haar eerste bijeenkomst in dit seizoen». Om 8 uur was de zaal Kossen tot in alle hoeken bezet. De voorzitter heet allen welkom, in het bijzonder de tooneelvereen. „Kunst en Vriendschap" van Assendelft, die zal op voeren „Branding", spel in drie bedrijven. Dit stuk speelt in een vissch ere dorp, en geeft ons weer, wat een leed een familie- veete kan veroorzaken, en wat door rustig optreden wederom is goed te maken. De tooneelvereeniging had geen gemakkelijke taak op zich genomen en... de verwachtin gen waren hoog gespannen, daar het deze vereeniging was, die bij de het vorige jaar gehouden tooneelwedstrijd te Schagerbrug met den lston prijs was gaan strijken. Of de spelers geslaagd zijn? Wij meenen van niet. Waar eenige leden niet rolvast wa ren, begonnen de zenuwen te werken en deed dat afbreuk aan het spel. Niettemin had de vereeniging een dankbaar publiek, die de gemaakte fouten kon vergeven, om dat er ook vele goede momenten waren. Wij denken vooral aan het spel van Cor- ncy Halpina, den ouden visscher, vertolkt door den heer Kroon, die als het ware het. stuk beheerscht. De grimage was verzorgd door den heer Veenis te Schagen, teTwijl de tooneelaankleeding wederom zeer goed was. Aan het slot dankte dan de voorzitter „Kunst en Vriendschap" hartelijk voor het gebodene en deelde tevens mede. dat de 2e bijeenkomst 11 of 18 Febr. a.s. gehouden zal worden. De voorzitter van „Kunst en Vriend schap" kon niet nalaten o.m. zijn hartelij- ken dank te betuigen voor de bijzondere aandacht waarmede het publiek het spel ■had gevolgd en de prettige wijze waarop het heele gezelschap hier ontvangen was. Na de gebruikelijke verloting bleven de aanwezigen nog geruimen tijd gezellig bij een. BURGERBRUG ST. NICOLAASFEEST. Zaterdagavond werd alhier in het lokaal van den heer P. Langedijk, de verjaardag van St. Nicolaas gevierd. Dank zij het vele werk, door het onderwijzend personeel van de O.L. School hiervoor gedaan is dit niet alleen voor de kinderen, doch ook voor do ouderen inderdaad een feestavond gewor den. Onder leiding van het H. d. S. den heer Kaptein werden door verscheidene kinderen eenige liedjes ten gehoore gebracht, enkele zelfs met soli, welke zeer in den smaak vielen. Het was echter zoo vof, dat sommige men- schen niet over de ruimte beschikten om te kunnen applaudisseeren! St. Nicolaas en zijn zwarte dienaar wer den begroet met een welkomstlied. Daar de Sint gaarne meer liedjes wilde hooren, wer den onder leiding van Meester Kronenburg uit volle borst nog eenige liedjes gezongen. Vervolgens werd door de kinderen ter eerc van den hooge gast een stuk ten tooneele gebracht, getiteld „Zonnekind", waarbij bleek dat niet alleen het zonnekind, doch ook verscheidene van de kabouters en ko bolden artistenbloed bezitten. De rollen za ten er goed in en de acteurs en actrices gingen geheel in het spel op. Na de pauze begon St. Nic. de cadeautjes voor de laagste 4 klassen uit te reiken, de meeste met een prijzend, enkele met een vermanend woordje, terwijl enkele kin deren voor de Sint op diens verzoek alleen een liedje zongen. Na afloop hiervan be dankte Mr. Kaptein Sint Nicolaas. Deze zei nog nooit zoo'n mooi verjaars feest te hebebn meegemaakt en hoopte vol gend jaar weer aanwezig te zijité BARSINGERHORN Werk gegund. Aan onzen plaatsgenoot, den heer Ad. Droog Czn. is door den Rijkswaterstaat, na gehouden aanbesteding opgedragen, het verrichten van 120 grondboringen voor bo demonderzoek ten behoeve van den Rijks weg Alkmaar—Den Helder. KOLHORN. Geslaagd. Aan de Mode-academie Whorijzek te Amsterdam slaagden de dames J. Breed en D. v. d. Kreeke als eerste coupeuse, beiden leerlingen van mej. R. Keetman te Winkel. VIERDE LUSTRUM EENDRACHT. „De Eendracht" hield in verband met haar 20-jarig bestaan onder leiding van haar diri gent den hr. van Glabbeek uit Den Helder, met medewerking van de tooneelvereen. „Kunstzin" uit Julianadorp een uitvoering. Voorzitter Strijder opende en gaf hierna het woord aan Mevr. DroogNielen, die op rijm de levensgeschiedenis van „De Een dracht" voordroeg, gedurende de 20 jaar van haar bestaan. Op aardige wijze hoorden we voordragen, hoe door de heeren Kaper en Strijder voor de vereeniging de eerste steen was gelegd. Hienia werd met het programma begon nen, na een pittigen marsch kregen we „Le vensstrijd" ouvci'tui-e van J. Beekhoven, een mooi melodieus nummer, goed uitgevoei'd. Daai-na „Doornroosjes bruidsvaart" het be kende karakterstuk van Max Rhode, waar we met genoegen naar luisterden. „La cite Meurtuic" van A. L. Daijcn is prachtig, vereischt veel, doch hoe mooi was de inzet, de bai'itonsolo, saxophoon solo en samenspel. De hobo was als altijd prima. Met een marsch werd het optreden van de Eendracht besloten, waarna werd gepau- zcex-d. Na de pauze kregen we de opvoering van „Ki'ates" tooneelspel in 3 bedr. van Joh. van Eekelen. Wij willen dii'ect zeggen, dat we van begin tot einde hebben genoten en ten volle. Om iedex-e rol afzonderlijk te noemen zou ons te ver voeren, toch willen we, zon der de andere spelers maar iets te kort te doen een compliment maken aan mej. B. Purmer en an den heer N. Janssen voor de wijze waarop zij de rollen van Leen, de buurvi-ouw en Pastoor Wiersma vervuld hebben. In zijn sluitingswoord, dankte de Voorzitter „Kunstzin" voor haar medewer king en riep haar terecht een tot weerzien toe en hoopte dan weer, evenals nu, op een volle zaal. Een gezellig bal hield de aanwezi gen nog geruimen tijd bijeen. Rest ons nog te vermelden dat het kapwei'k van de fa. Schonenveld uit den Helder prima in orde was. 'ANNA PAULOWNA Sinterklaasfeest. Sint Nicolaas kan op z'n verjaardag niet overal tegelijk zijn en bracht daarom reeds Zaterdag een bezoek aan de kinderen van school I, De schooljeugd wachtte Sint's komst af in de zaal van Veerburg, waar zich echter, om mee te genieten van de pret der kleinen, ook vele anderen hadden verza meld. Nadat burgemeester en mevr. Mijnlieff en de andere genoodigden door het hoofd der school, den heer Mol, hartelijk welkom wa ren geheeten, voerden de kinderen een aar dig spi-ookje op „Pollie, de Smeerpoets". \yat deden die kleinen dat leuk, vrij en wat werden er lieve vci'sjes hij gezongen. Alle eer aan den heer Hamelink, die dit sprookje zelf bewerkte naar een leeslesje en het mooie door verzorgde! Dan: de komst van Sint Nicolaas! „Wel kom in mijn gemeente", zei de Burgemeester en de oude, vex-moeide bisschop nam plaats op het tooneel, zoodat allen hem goed kon den zien, en z'n prachtig, witten gewaad be wonderden. De Sint werd op de hoogte ge bracht, of bleek op de hoogte te zijn van de personeelveranderingcn op school en de komst van kleine Hans in het schoolhuis. En daar onze krant overal, zelfs door St. Nicolaas in Spanje, gelezen wordt kreeg ook de verslaggever naast de nieuwbenoem- den mej". Hoveling en den heer Bleekex*, een felicitatie in ontvangst te nemen. Er klonken, begeleid door mevr. Baken- Van der Waal, liedjes ter zijner eere, er werd gestrooid, er waren pluimpjes, verma ningen en zelfs verkeerslessen te lezen in „het dikke boek" en er was te genieten van de rondgedeelde versnaperingen. En al liep het met de filmvertooning wat tegen, dat kon Maandagmorgen nog in orde komen en voor ieder kind was er immers ook nog „het" pakje? Met den dank aan het personeel en de milde gevers, uitgesproken door den heer P. Kooiman namens de oudercommissie, zul len de kinderen dan ook zelve van harte in gestemd hebben! Feestavond van B.K.C. B.K.C-'s voorzitter, de heer C. Kaan, kon door drukke bezigheden niet tijdig aanwe zig zijn en het was daarom do heer C. Schenk, die het openingswoord sprak op den feestavond, die de voetbalvereeniging B.K.C. Zaterdag in de zaal van den heer Slikker organiseerde voor leden, dona teurs, supporters en andere belangstellen den. De waarnemend voorzitter heette in 't bijzonder Daan Pool en z'n ensemble wel kom en kondigde een paar kleine verlo tingen aan, die in de pauze en na afloop van Daan's optreden gehouden zouden worden. Laten we meteen maar memoree- ren, dat het de noodige hilariteit verwekte, toen Daan een der gelukkige winnaars van de verlote worsten werd. Over hetgeen Daan en gezelschap te hoo ren en te zien gaven behoeven we niets te vertellen. Het gewone jubileum programma van het „20-jaren-verslag-slachtoffer" werd ook hier en zonder beperking opgevoerd. Natuurlijk liet Daan niet na, op de mooie reclame te wijzen, die in Winkel voor hem gemaakt was. Daan, de vrije Westfriezen encensuur! Bij de sluiting overhandigde de lieer Schenk bloemen aan Daan en sprak een kort propaganda-woord voor de voetbalclub. Het bal dat volgde, hield velen lang en ge zellig bijeen, 'SCHOORL Nationale inzameling. Hef plaatselijk comité voor Duitsche uit gewekenen deelt ons mede, dat de natio nale inzameling op 3 Dec. in deze gemeente heeft opgeleverd een bedrag yan i 232.74* ALKMAAR Oudegracht 297 HOORN Dal 8 SCHAGEN Torenplein E 76 Allé Bank- en Effectenzaken. Moderne Kluisinrichting, wenschen wij U allen! Schagen Maismeel Voerroggemeel Inlandsche Maisglutenmeel - B f f 9.80 1.45 C - B - B N.V. De Heldersche Graan- en Kunst mesthandel voorheen C. R. Keyser Co., Binnenhaven 64, tel. 106, Den Helder Vrijblijv» noteering af magazijnen op onze bekende condities: Laplatamais f 8.40 Gerstemeel prima f 8.40 Voertarwe, zware blanke f 8.— Haver geschoond Chevaliergerst, zware geschoond Boonenmeel f 7.80 Gemengd Kippenvoer OCHTENDVÓER C.R.K. Varkensmeel A f 8.50 Kalvermeel met mineralen A Koeienmestmeel A f 8.45 Koeienmeel 30— 32% eiwit en vet (brokken f8.40) - Murwe Lijnkoek W.L., Prins kisten, netto Wessanen's Weidekoekjes B 28-30% eiwit en vet - 8.55 Wessanen's Melkveekoekjes blokjes A 32-34% - 8.60 Weidekoekjes Prins - 8.50 Gebr. Amerikaansche Lijnkoek - 8.90 Gebr. Zaansche Voorslaglijnkoek f 8.80 Vette - 9.20 Lijnzaadschilfers SYPESTEYN e.a. - 8.90 Gebr. Grondnotenkoek 55% f 8.35 Schilfers 58% - 8.40 Gebr. Cocoskoek, blanke - 8.25 Soyaschroot Inlandsch - 8. Gebr. PalmDitkoek - 7.40 Protospulp f 6.40 Roosendaalpulp - 5.80 Tarwezemelen f 7.40 Tarwegrind - 7 40 Vischmeel „Hollandia" f 12.50 Haringmeel - 10.80 Diermeel SCHAGEN f 9.30 Carnarina N.S. - 10.70 Delftsche Voederkalk f 7.— geslibd krijt - 1.80 TURFMOLM per pak - 1.40 Per 100 K.G. Gemalen en gebroken bruto voor netto. MAAL- EN PLETLOON van granen f 0.30 per 100 K.G. 5 December 1938 f 8.60 - 7.20 7.20 6.70 8.20 7.70 8.60 9.80 8.40 9.40 8.40 8.50 9.80 VOERAARDAPPELEN te koop, consumptiemaat. D. SCHENK, Anna Paulowna. PIANO te koop gevx-aagd en ORGEL, liefst met vrij pedaal. Brieven met omschrijving en prijsop gaven a contant, lettcrCöC Bur. van dit blad. Te koop: Ee,n zoo goed als nieuwe ELECTR. WASCHMACHINE, Br. letter LN Bur. van dit blad. Billijk KAMERS beschikbaar met volledig pen sion. Br. no. 53 Bur. van dit blad. De prijswinnaars van Vrijdag 2 December waren: N. WIT. Valkoog. GROET, Schagen. I A. BIJPOST, Sint Maarten. DE JAGER, Stationsweg. STRUYF, Schagen. A. ZIJDEWIND, Tolke, Schagen. 0SDA fi DIJ fiVH lede it P Met blijdschap geven wij ken nis van de gehooide van onze Dochter, Klazina. P. COMPAS. M. COMPAS—Wiggcrs. Terdiek, N. Niedorp, 4 Dec. 1938. NU onze rolhammetjes uitvex'- kocht zijn, HEBBEN wij alsnog, als attractieve geschenken BERLINER LEVERWORST v.a. 60 ct. p. stuk tot f2.25. PLOCKWORST vanaf 80 cent per stuk. SACKSISCHE LEVERWORST (pikant, 11 cent per ons). HOOFDKAAS per stuk en per ons. DIRK RAAT SCHAGEN. Versche en bereide Vleesch- waren, Molenstraat C 32 - Tel. 29. TE KOOP: 700 groen geverfde houten Schotjes, 135 hoog, 50 c.M. breed. 800 Spoorbielsen, beuken en grenen. 10 Mestplanken, 28 bij 8 c.M., 5, 6, 7 M. 40 Kruidelen, 6 M. TEL. 1. SCHAGEN. PAKHUISRUIMTE beschikbaar, centxnm Scha gen. Br. no. 55 Bui', van dit blad. RUIMTE beschikbaai', voor vaste stal- auto's, zeer billijk. Olie, ben zine. Hotel „GEEL", t.o. Sta tion, Schagen. gevestigd te Utrecht, I 20 DECEMBER 1938, te 14 uur, Hoofdadministratli gebouw III te Utrecht. van woning No. 22 nabij K.ü 23906 van den spoorweg Dei Helder-Amsterdam. Inlichtingen worden strekt door den Ingenieur van den Weg te Amsterdam en door den Opzichter .van den Weg te Schagen. Voorwaarden van insclirij- ving zijn gx-atis verkrijgbaar op kamer 818 Hgb. III te Utrecht en aan bovengenoemde adres sen. Worden deze vooi-waarden schriftelijk gevraagd, dan is daarbij te vermelden: afbre ken woning No. 22. DE DIRECTIE, j sche met ken aan vier Fran den. len lsten Kerstdag komt ANIMO met *t mooie Tooneelstuk in 't Wapen v. Wieringeiwvaard Bespreekt thans Uw plaat sen. Aanbevelend, R: BREED. ADVERTEERT in dit blad WIERINGERWAARD Goed hekeken. Het is zeker van den heer Breed goed ge zien om voor de a.s. Kerstdagen de toonccl- club „Animo" van Oudesluis te engagee- ren. Het succes dat deze vereeniging on langs heeft gehad met de opvoering van „Mijn en Dijn", zal zeker van invloed zijn, dat ook hier velen hun zullen willen hoo- ren, St. Nicolaasfeest. Zondagmiddag is hier een S.t Nicolaas feest voor alle schoolkindex-en gevierd, dat schittex-end geslaagd is. Het initiatief hier toe was genomen door de besturen van de Vara, S.D.A.P. en Landarbcidersbond Om halftwee waren ze allemaal, behalve een zestal kinderen, die vanwege de mazelen niet present konden zijn, bij de school aan wezig. Ilondei'den mcnschcn waren opgeko men om getuige te zijn van al die blijde gezichten. Een algemeen gejuich ging op, toen de heusche Sinterklaas op zijn wit paard, vergezeld van zwarte Piet vanaf Nieuwesluis kwam. Vooraf gegaan door on ze populaire muziekvereeniging ging het in optocht naar de zaal van den heer Bi'eed. Toen allen binnen waren, sprak de heer C. Wit een openingswoord, waarbij speciaal welkom werden geheeten de goede Sint en zijn knecht. Sinterklaas zeide dankbaar te zijn voor de hartelijke ontvangst en deelde mede, dat ze ondanks het stoi-mweer behou den en wel uit Spanje waren geaxvriveerd. De kinderen werden onthaald op melk, chocolade, speculaas en een sinaasappel. In- tusschcn werd onder leiding van Meester Van Ham uit volle borst een serie toepasse lijke liedjes gezongen. Na de pauze konden de kinderen een voor een uit handen van Sinterklaas een ca deautje in ontvangst nemen. Van de voi'en hadden ze zelf tot een zeker bedrag mogen opgeven wat ze wilden lïebbcn. Nadat nog een paar liedjes waren ge zongen, waarbij we speciaal noemen een erg aardig versje tot Sinterklaas, gezongen door twee meisjes, n.1. Riek Hoogevoen en Corrie Bobeldijk, wat beloond werd met een welverdiend applaus, werd deze mooie •middag besloten met een woord van dank aan de burgerij voor den finajicicclcn steun, alsmede aan de Muziekvereeniging voor de gewaardeerde medewerliing. Ook Burgemeester Kaan met zijn echt genoot© was aanwezig. Leelijk aangekomen. Zondagmorgen tijdens het melken had de heer C. L. het ongeluk dat een zijner koeien viel cn tex-echt kwam op zijn hand die op de rand van de emmer lag. Gevolg was dat een paar poezen werden gebroken. Op dok- tei es advies is de Heer L. naar 't ziekenhuis te Alkmaar vervoerd waar de hand is ver bonden, COLLECTE, De opbrengst van de gehouden collecte voor de Joodsche vluchtelingen welke 3 December door eenige meijes werd gehoü den was i 87.GQ SINT MAARTEN BURGERLIJKE STAND NOVEMBER 1938. Geboren: Hillcgonda, dochter van Jacob Prospcr en Ti\ Rus. Lourens, zoon van E. Barton en G. Hcxnmer. Max*ia Cornelia, doch ter van P. G. Blom en C. W. Gieling. Jan Pie- ter Bcrnhard, zoon van .Tn. de Vet en T. Doorn. Dini Johanna, dochter van C. Kroon cn A. Bij post. Gehuwd: Geene. Ovei'ledcn: Klaas Aarsen, oud 86 jaren, on gehuwd.- Johannes Pieter Jonker, oud 20 ja- ren, zoon van P. Jonker en R. Bi'ommer. SCHAGEN LOOP DER BEVOLKING. NOVEMBER 1938. Ingekomen personen: Klaas Roggeveen, C. 19S, van Koog aan de Zaan; Cornelia Hof, C 14, van Amsterdam; Elisabeth Alles, C. 14, van Ai.n9terdam; Jan Struijf, D. 30, van Schoorl; Anna Alida H. Px-ins, E 112, van Anna Paulowna; Evex-hardus Lastdrager, C 192; van Den Helder; Dirk Nici-op, E 136 van Harcnkarepel, Koertdina Grcven, D 122 van Wedde; Cornelis Ant Bouchier, E 112, van Hoorn; Christiaan van der Made en zoon, Kanaalsti-aat 4, van Den Helder, Johanna Cornelia Streng. C 52, van Lisse; Willem P-ictcr Grootvckl G 174 van Amslei-- dam; Jan van der Pijl, B 72 van Borger, Geertje Koning, K. 72, van Wieringerwaard Annechien Niemeijer, B 184, van Sint Maarten; Anna Cathax-ina de Gx-oot, A 47, van Zijpe, Catharina Maria Buijsman, E 112 van Bovenkarspel; Engeltje Besse (weduwe P. Jonges), F 11, van Heiloo; Nicolaas Fil mer en gezin, H. 31, van Zijpe; Cornelis Ka per en gezin, B 115, van Wirxkel, Vcx-trokken pei-sonen: Elizabeth Chr. J. Tellier (echtgen. van P. J. Valkenburg) van F 11 naar Hilversum, Frans Halslaan 1$ Alida Maria van der Fluit van C 83 natf Oude Niedorp, Zijdewind 189; Augusti'na i Deutekom van A 17 naar Tilburg. Ouded?i 1; Grietje Vader (Weduwe W. Claij) ui D 118 naar Winkel, Dox-psstr. A 165; Eelje Veeken van C 14 naar Amsterdam, MauJ'iis- kade 28. Arie Pool en gezin van J 13 naar Zijp®. Schagerbrug E 52; Cornelis Steen van E 190 naar Winkel, Westeinde A 108; Christiaan Neekes van C 51a naar Haarlemmermeer, Nieuw Vonenp, Hoofdweg 1163; Guda Dd» ker van C 148 naar Den Helder, Koegrfc Kortevliet 2; Margaretha Dekker van B naar Alkmaar, Maclaine Pontslx-aat 30; WiV lem Dekker van B 207 naar Ankeveen, 153! Johannes Siedsma van C 128 n. Alkmaar, Rembrandlstraat 54; Cathai-ina Divera Kla ver van K 4 naar Amsterdam, Ceintuurbaan 127 I; Maria Lucia Rombouts van C 1* naar Amsterdam, Nwe. Passeerderstraat 2? Johanna Maria Stam, van Kanaalstraat 1' naar Gennep. Doelen C 441; Cornelia de Roer van K 20 naar Amsterdam, Willem d' Zwijgerlaan 94 III; Alida van der Pijl val B 72 naar Alkman.r, Catsstraat 2! /an Boontjes van E 123 naar Dordrecht, Vrie-j seweg 69 rood; Wilhelmina A. G., vafl Denreen, van B 35 naar Amsterdam. Bi®" penbrockstraat 32, Gerard Petrus Maria r? Ubink van E 112 naar Amsterdam, v, 4 Waalstraat 43; Gecrti'uida Anna H. Sloot van D 134 naar Bergen (N.-H.), Loudelswefl 20; Jacob Pieter Visser van E 136 naaf Wieringerwaard, Zuid Zijperweg A 86; hannes Kunst en gezin van C 52 naar Hil' legom, Leidschestraat 43; Willem Vuijk cezin van C 182 naar Assen, Marktstraat 14; Jan Blokker van C 32 naar St. Maarten. Stroet; Guurtje Kliffen van E 30 naar Ha* ronkarspel, Dirkshorn B 9S; Klaas defl Rosten en gezin van C 140 naar Amster dam, Molukkensti-aat 13S; Johannes Laii* gedijk en gezin van F 41 naar Hilversum» Heercnstraat 43,

Schager Courant | 1938 | | pagina 8