Groote advertentiewedstrijd van de Schager Courant WAARDEBON AAN GELDPRIJZEN DOE MEE! Help ons wekelijks een reclamekoning kiezen! Hoofdprijs f 25.— in contanten Tweede prijs f 5.— in contanten Doe mee aan den amusanten winterwedstrijd van de Schager Courant Voor iedere abonné gelijke mogelijkheden Vanaf dit oogcnblik is elke advertentie in de Schager Courant tevens een KOSTBARE welke kans geeft op waardevolle geldprijzen 0 Deze eerste week extra hooge prijzen en verder 10 troostprijzen elk van fl»- Reclamekoning Knipt dc advertenties uit! llluiZEND GULDEN Hoofddoel is, dat zij die deelnemen aan den wed strijd, zooveel mogelijk advertenties bemachtigen van één en dezelfde firma. Dit Is vrij gemakkelljkl Dagelijks immers spuwen onze rotatiepersen duizenden en nog eens duizenden Schager Couranten uit, welke bijna huls aan huis in Noord-Bolland-Noord worden verspreid. Dezelfde advertenties, welke in Uw Schager Conrani staan, vindt U dus ook in die van Uw buren, van Uw familie, Uw kennissen, etc. De kunst Is nn om zooveel mogelijk uitgeknipte advertenties bijeen te krijgen van een door U zeil te bepalen ilrma. Daartoe op pad!! Ruilen met anderen!! Ideaal werk voor de kinderen op schooll Denkt men voldoende uitgeknipte advertenties van één firma bij een te hebben, zendt ze dan in. uiterlijk Woensdagavond aan het Bureau Schager Courant. Toezending kan als drukwerk geschieden. Op de enveloppe het aantal vermelden. Wie de meeste advertenties van één en dezelfde firma instuurt krijgt den hoofdprijs, welke deze eerste week f25.— in contanten bedraagt. De firma welke deze eer te beurt valt, is daarmede bevorderd tot en de elf inzenders, die In aantal volgen op den hoofdprijswin naar, ontvangen prijzen van resp. f 5.en f 1. Twijfelt men er aan reeds voldoende advertenties bij elkaar te heb ben, dan wacht men rustig nog een paar weken, want het doet er niet toe, wat er in de advertenties staat noch wanneer ze geplaatst zijn (echter niet vóór 10 December 1938). Ze verouderen dus niet. 't Gaat er slechts om zooveel mogelijk advertenties van één firma te verzamelen. Komt U niet voor een nrijs in aanmerking, dan ontvangt U de toe gezonden advertenties franco terug. Er gaat er dus in geen geval één verloren.

Schager Courant | 1938 | | pagina 3