SCHOOLSCHAKEN. WERKING IN HET DRIJFIJS OP DEN RIJN. Mei hel intreden der dool komt er werking In het drijfiji op de groote rivieren. - Voor Arnhem heeft zich het ijs In den Rijn reeds vastgezet 'i~:- - Te Blerioum werd Woensdag het huwelijk voltrokken tusschen mej. Inga M. Kuethe, dochter van de bekende schrijfster Nan van Blaricum, en den heer J. Hornstra Jr., architect te Den Haag De Fransche kruiser „Emile Bertin", aan boord waarvan Daladier zich op 2 Januari zal inschepen voor zijn reis naar Corsica en Tunis Hore Belisha, de Engelsche minister van Oorlog, vertoeft thans ter beoefening van de wintersport te Hohwald in ge zelschap van den bekenden automobiel- constructeur Mathisendiensechtgenoote Alle begin Is moeilijk. Lady Kennedy, de echtgenoote van den Amerikaanschen gezant te Londen, vertoeft thans met haar beide kinderen, Peggy en Jane te Si Moritz, waar de wintersport door het drietal druk beoefend wordt Niet minder dan 23 tientallen namen .Woensdag deel aan de school-schaak- wedstrijden te Amsterdam. De spelers in actie lengevoige van de werking van het ijs zijn de boeien in de Zeeuwsche strï>omen losgeslagen. In het proef station te Scheveningen worden ze thans gedemon teerd en de lichten gecontroleerd De Zuid Afrikaansche studenten, die een 'studiereis door ons land maken, brachten Woensdag een bezoek aan het bureau der Y.V.V. aan het Rokin te Amsterdam, waar het gezelschap op oliebollen onthaald werd De ingewikkelde stelling wordt grondig geanalyseerd. Een snapshot van de .Utrechtsche schoolschaakweAtrijden, welke Woensdag in het Stedelijk Gymnasium zijn aangevangen De heer H. F. C. Holtz, res. eerste luitènant-vlieger en oud-instructeur bij de luchtvaartafdeeling, is benoemd tot algemeen secretaris van de Kon. Ned. Yereeniging voor Luchtvaart

Schager Courant | 1938 | | pagina 4