DE REIS VAN CHAMBERLAIN EN HALIFAX NAAR ROME. De .Hungaria Club 1929" te Amsterdam heeft aan H. M. Koningin een symbolische pastelteekening aangeboden, ver vaardigd door den Hongaarschen kunstschilder Gyorgy von Ruzicksay De oude Vischmarkt op de Nieuwmarkt te Amsterdam is thans met den grond gelijk gemaakt, zoodat het fraaie Waaggebouw geheel vrij is komen te staan Het ijs in het IJsselmeer kruit zoo sterk, dat de verkeersweg Hoorn Schellinkhout, de dijk langs de vroegere Zuiderzee, moest worden afgezet Chamberlain en Halifax in confe rentie métDaladier en Bonnette Parijs Na het ijs het water. Tengevolge van de ingevallen dooi is het water zoo sterk gestegen, dat de polder Oosterboer bij Meppel in een meer herschapen is Op weg naar Rome brachten Chamberlain en Halifax een kort bezoek aan hun collega's te Parijs. De Engelsche staats lieden in gezelschap van Daladier en Bonnet De vereeniging van beeldende kunstenaars .De Brug" zal Zaterdag a.s. in De reis van Chamberlain en Halifax naar Rome. Op het station te Genua het Stedelijk Museum te Amsterdam haar jaarlijksche tentoonstelling openen. werden de Engelsche staatslieden door de Italiaansche autoriteiten be- Het inrichten der expositie groet De Hertogin van Kent bracht deze week in gezelschap van de gravin van Brecknock een bezoek aan het kinder feest, dat in het May Fair hotel te Londen werd gehouden ten beta van het tehuis Yoor blinde baby's In de gewelven van het Stedelijk Museum te Amsterdam is Woensdagavond de „Dickens- markt" in tegenwoordigheid van den commissaris der Koningin, mr. dr. A. baron Röell, officieel geopend

Schager Courant | 1939 | | pagina 4