HULDIGING DER NEDERLANDSCHE RALLYE-RIJDERS. jfBsfc 1 De geestdriftige ontvangst van de Noordhollandsche Rallye rijders Kruit en Van Kampen te Den Helder waar hen door duizenden enthousiaste supporters een waarlijk vorstelijke ontvangst werd bereid. De foto toont de kleine groene Fiat bedekt met confetti en groen in de menschen menigte vastgeloopen De belangrijke voetbalontmoeting in het Zuiden, Eindhoven -N.A.C., eindigde in een gelijk spel (0-0). Spelmoment uit dezen wedstrijd In vollen ren neemt Z. K. H. Prins Bernhard een helling tijdens de slipjacht der K.NJ.V. in de omgeving van Noord- wijk, waaraan de Prins Zaterdag deelnam De ontvangst van de Rallye-rijders Kruit-Van Kampen te Schagen. - Na de welkomstrede van den heer De Raat, directeur van de Schager Courant, zet deze een driewerf hoera in voor de Noordhollandsche rijders, waaraan het publiek spontaan en op hartelijke wijze gevolg geeft Van Kampen links, Kruit rechts >;'5'vil? rt. t'r-v,-. Te Ginneken vond Zondag de hockeywedstrijd Zuid-Nederland-Noord-Frankrijk plaats. Een spel. moment voor het doel der gasten De Nederlandsche Rallye rijders naar Monte Carlo Cornelius en Buyze werden Zaterdag bij hun terugkeer in ons land aan de grens te Wernhout gehuldigd Het interieur van een der kazematten der Belgische fortificatie-linie aan de Oostgrens Een gendarme in het Fransche grensplaatsje Perthus, waar vele Spaansche vluchtelingen na den val van Barcelona een toevlucht zochten, biedt aan een uitgewekene voedsel aan De ijshockey landenwedstrijd Nederland België, welke Zaterdagavond in Den Haag gespeeld werd, eindigde in een 1 —4 nederlaag voor onze landgenooten. Een moment voor het doel der

Schager Courant | 1939 | | pagina 4