NA HET OVERLIJDEN VAN Z. H. PAUS PIUS XI. Het stoffelijk overschot van Z. H. Paus Pius XI op het doodsbed, omgeven door talrijke prelaten en hoogwaardigheids- bekleeders. (Telegrafisch overgebrachte foto) Jeugdige Urkers werkzaam als steenzetters op den in aanbouw zijnden dijk van den Noord Oost Polder, die in de toekomst üfk met Lammer zal verbinden Het bericht van het overlijden van Z. H. Paus Pius XI verspreidde zich Vrijdagochtend vroeg door Rome. De extra-edities en bulletins der dagbladen werden met aandacht gelezen. Op den achtergrond onderscheidt men de St Pieter. (Telegrafisch overgebrachte foto) Na het overlijden van Z. H. Paus Pius XI. Boven links: de vlag halfstok op het gebouw der Internuntiatuur te Den Haag, rechts: de Zwitsersche ge zant; onder: de Tsjechische en de Chineesche gezant na hun bezoek van rouwbeklag Op wacht bij het schietgat. Een snapshot van de manoeuvres der Bel gische .Ardennenjagers" De aanvaring tusschen den Franschen kruiser „Georges Leygues" en den torpedojager „Bisoa" gedurende de nachtelijke oefeningen. Het achterstuk van den „Bison", zooals dit naar Lorient werd gesleept Het voorstuk werd een prooi der golven Een der gemotoriseerde af- deelingen van de Belgische „Ardennenjagers", die thans uitgebreide oefeningen houden De Spaansche nationalistische troepen zijn aan de Fransche Zuidgrens aan gekomen. Een groep in de bekende grensplaats Le Perthus, die in de afgeloopen dagen duizenden vluchtelingen zag passeeren

Schager Courant | 1939 | | pagina 12