DE LAMP JASPAR DE WERELr Dr. Schacht op zoek naar exportmogelijkheden Alleen economische samenwerking brengt vrede Ergernis in Turkije over Italiaansche eischen kabinetsformateur Een as Rome- Burgos-Berlijn 1 Haar kinderen vermoord? Het gebroken tankschip Postvluchten op Indig in_w e ini[ woorden in de Woestijn Deze maand vertrekt hij voor een wereldreis. De geruchten, dat Dr. Schacht als Duitsch exportcommissaris op reis zou gaan, worden thans volgens de Tel. in zooverre bevestigd, dat de gewezen rijksbankpresident inder daad en wellicht nog voor het einde van de maand een wereld reis zal ondernemen. Ook al wordt te Berlijn niet officieel ver klaard, dat Dr. Schacht in opdracht van Hitier zal pogen in de wereld nieuwe afzet markten voor de Duitsche exportindustrie te ontsluiten of de reeds bestaande afzetmo gelijkheden door zijn persoonlijken invloed te vergrooten en ook al wordt de benaming „exportcommissaris" van de hand gewezen, toch kan er niet aan getwijfeld worden, of Dr. Schacht zal inderdaad op zijn reis naar Oost-Azië en naar Zuid-Amerika bestudee- ren, of er in die wereldstreken nog onge bruikte kansen voor een Duitschen uitvoer verborgen liggen. In het toonaangevende nationaal-socialis tische tijdschrift „Der Deutsche Volkswort" is het, zooals wij reeds mededeelden, duide lijk aangekondigd: Indien de groote „demo cratisch" geregeerde landen hun markten voor Duitsche goederen gesloten houden, dan zit er voer Duitschland niets anders op dan al zijn krachten te richten op die sta ten, die wel bereid zijn, Duitsche exportgoe deren op te nemen, en het buitenland mag zich dan niet verwonderen, dat de Duitsche concurrentie op die markten veel scherper wordt dan zij onder normale omstandighe den zou zijn." Rede van Flandin. Tijdens een banket, aangeboden door de federatie der democratische alliantie van het departement Seine et Oise, heeft de voorzitter der partij, Flandin een rede uitge sproken, waarin hij o.m. zeide: „Het ware probleem van den vrede heeft geen oplossing door territoriale hervormin gen of koloniale herzieningen. Wanneer ik de laatste rede van Hitier goed heb begrepen, moet thans het economische aspect der inter nationale betrekkingen aangesneden worden omdat daarin en uitsluitend daarin de sleu tel gevonden kan worden voor Europeesche samenwerking. Wanpeer de groote produ- ceerende en consumeerende landen van Eu ropa wel willen toegeven, dat dit standpunt juist is en wanneer zij besluiten openhartig commercieele en financieele onderhande lingen te openen, die de staten kunnen ont rukken aan de werken des doods en hun krachtsinspanning kunnen doen wijden aan een voortschrijdend herstel van den ruilhan del en de welvaart, zal de vrede gered wor den." De Turksche openbare meening is ge- ergerd over de publicatie in enkele Italiaan sche dagbladen van kaarten, waaruit blijkt, dat de Italiaansche eischen zich eveneens uitstrekken tot sommige Turksche gebieden. De geheele pers is verontwaardigd over deze nieuwe eischen en tart Italië de Turksche integriteit aan te tasten. Betoogingen voor Republikeinsch Spanje in Parijs Het Fransche Volksfront heeft gisteren een betooging georganiseerd voor het republikein- schö Spanje. Onder sterk politietoezicht trok een stoet naar de Place de la Republique. Er werden eenige arrestaties verricht. De betoo- gers uitten kreten als: „Eenheid van actie en „Vliegtuigen voor Spanje". De leiders van den stoet, o.m. Leon Blum en Paul Faure, legden een krans aan den voet van het mo nument op de Place de la Rcpublique. Kor ten tijd daarna ging de betooging uiteen. Nadere berichten melden nog dat het aan tal gearresteerden 54 bedroeg, waarvan er zes in verzekerde bewaring zijn gesteld. De Regeeringscrisis in België Spaak ontheven van zijn op dracht. Zal Dr. Hartens zich te rugtrekken? De Belgische Koning heeft den Minister van Staat, Henri Jaspar, verzocht een nieuwe regeering samen te stellen. Jaspar heeft erin toege stemd onmiddellijk met deze taak te beginnen. Heden zal hij den Ko ning een definitief antwoord geven. Verklaring van Spaak. De heer Spaak heeft Zaterdagavond de volgende verklaring aan de pers verstrekt: „Uit het overleg, dat ik sinds gisteren ge pleegd heb, blijkt, dat de oplossing der te genwoordige moeilijkheden gevonden zal kunnen worden door den persoon, die door den Koning belast zal worden met de vor ming van het nieuwe kabinet. Onder deze omstandigheden heeft de Ko ning mij willen ontheffen van de zending, welke hij mij had toevertrouwd." Henri Jaspar. .Zal Dr. Martens bedanken? Zaterdag liep het gerucht, dat Dr. Mar tens, de Vlaamsche activist, wiens benoe ming tot lid van de Vlaamsche academie voor geneeskunde, directe aanleiding tot Spaak's ontslag is geweest, van het lidmaat schap had afgezien. Dit bleek op. een mis verstand te berusten, zegt de N.R.C. Wel heeft Dr. Martens eenige dagen ge leden minister-president Spaak een brief geschreven, waaruit het volgende kan wor den aangehaald: Zonder te willen treden in de redenen van den strijd, die zich rondom mijn benoeming ontwikkeld heeft, moet ik u zeggen, dat ik de vinnigheid daarvan diep betreur. Het komt mij voor, dat twin tig jaren, uitsluitend gewijd aan de beoefe ning van mijn beroep en aan wetenschap pelijk werk, kunnen volstaan om mijn be noeming bij de Vlaamsche Academie zonder protest aanneembaar te maken, zelfs door diegenen, die de beweegredenen van mijn vroegere politieke werking niet kunnen be grijpen. Ik had ook gedacht, dat de in 1929 verleende amnestie voor de beneficienten de mogelijkheid moest omvatten zich opnieuw in het nationale leven in te schakelen. Verder brengt Dr. Martens hulde aan den minister-president voor de wijze, waarop hij hem ïn de Kamer heeft verdedigd. Tenslotte schrijft Dr. Martens nog, dat het zijn bedoeling is aan de verwezenlijking van een vreedzame oplossing binnen het raam van een nieuw België mee te werken. Eigenhandige nota van Franco aan Hitier. De ambassadeur van het rechtsche Spanje heeft rijkskanselier Hitier een persoonlijk schrijven van Fran co overhandigd. De inhoud van dit schrijven is niet bekend gemaakt, doch in goedingelichte diplomatieke kringen te Berlijn verluidt dat dit schrijven de inleiding vormt van on derhandelingen over een nieuwe „as" welke zich van Berlijn, via Rome zou uitstrekken tot Burgos. Andei-e berichten zeggen dat het schrijven van Franco aan Hitier be trekking heeft op den toestand in Spanje. Mogelijk meent en, stelt Franco den rijkskanselier in dit schrijven in kennis van den stand der onderhandelingen met Frankrijk en Engeland. Ook mondelinge onderhandelingen In Duitsche kringen bewaart men het grootste stilzwijgen omtrent het onderhoud dat Hitier Zaterdag met den ambassadeur van Franco heeft gehad, ofschoon men toe geeft, dat het internationale aspect van den Spaanschen toestand uitvoerig besproken is. Officieel wordt gezegd, dat markies de Ma- gaz Hitier een nota van Franco heeft over handigd. Ribbentrop was bij het onderhoud tegenwoordig. Ofschoon men over geen en kele aanwijzing beschikt omtrent den aard van den inhoud der nota. Eveneens een nota te Rome over handigd. Te Rome heeft de ambassadeur van het nationalistische Spanje aan den minister van Buitenlandsche Zaken, graaf Ciano, eveneens een persoonlijke nota van generaal Franco overhandigd. Baby te Rotterdam onder ver dachte omstandigheden gestor ven. De man na verhoor vrij gelaten; de vrouw nog in ver zekerde bewaring. In een woning in de Zoutzieden- straat te Rotterdam is Vrijdagavond een kindje van zes maanden overle den in zóó verdachte omstandighe den, dat de politie een uitvoerig on derzoek heeft ingesteld, waarna de ouders van de baby zijn gearres teerd. In genoemde straat woont, op de derde étage van pand 26, sinds eenigen tijd het echtpaar v d. S., waarvan de vrouw 26 iaar oud is. Anderhalf jaar geleden heeft dit echtpaar een kindje verloren, dat in een teil water was gevallen en verdronken. Er was nu, aldus de N.R.Crt., één kind, een jon getje van zes maanden, Willem geheeten. Omstreeks negen uur Vrijdagavond is de vrouw den huisarts komen halen, omdat het kindje niet in orde was. Toen de dokter kort daarop in de woning kwam, kon hij slechts den dood constateeren. Het kind bleek door verstikking om het leven te zijn gekomen,. De huisarts oordeelde de omstandighe den van dien aard, dat hij de politie waar schuwde, waarop een inspecteur en eenige rechercheurs een onderzoek in de woning ingestelden. Ook de subst.officier van Justi tie, de rechter-commissaris en de politie- arts waren spoedig ter plaatse. Verhooren tot diep in den nacht. De verhooren hebben in de woning tot diep in den nacht geduurd. Daarna achtte de po litie termen aanwezig om het echtpaar v. d. S. mee te nemen naar het bureau in de Oostervantstraat, waar Zaterdagmorgen het onderzoek is voortgezet Het lijkje van het kind is in beslag genomen. Man en vrouw ontkennen, dat het kind een gewelddadigen dood zou zijn gestorven. De mogelijkheid bestaat, dat het kindje in bed heeft omgewoeld en daardoor onder de de kens of met het gelaat op een kussen is ko men te liggen, met het gevolg, dat het stikte. Bij het echtpaar v. d. 8. wonen twee broers van den man in, die gisteravond naar de bioscoop zijn geweest en tusschen 8 en 12 uur afwezig waren. Ook zij zijn door de po litie gehoord, maar zijn konden slechts wei nig, dat voor het onderzoek van belang is, mededeelen. De man vrijgelaten. De man werd Zaterdagavond vrijgelaten. De vrouw blijft voorloopig nog in het bu reau in verzekerde bewaring voor het ver der onderzoek. Dit onderzoek gaat zoowel over de vraag, wat de doodsoorzaak is van het kindje, dat Vrijdagavond is overleden als over het overlijden anderhalf jaar geleden van een kind dezer familie, dat in een teil water was gevallen en verdronken. Ir zal niet alleen worden nagegaan of er hier sprake moet zijn van misdrijf, maar ook of de kinderen wellicht tengevolge van ver regaande nalatigheid of zorgeloosheid zijn overleden. Hollandsche sleepboot maakt vast aan de „Jaguar". Men zal zich herinneren, dat in Januari het Noorsche motortankschip „Jaguar" tij dens hevig stormweer tusschen de Bermu da-eilanden en de Azoren in tweeën brak. De bemanning werd met groote moeite door het s.s. „Duala" gered. Het achterschip, waarin zich o.a. nog 5000 ton olie bevinden, bleef drijvende. Zaterdagmiddag, ruim 3 weken na de scheepsramp, heeft de Nederlandsche sleep boot „Thames" van L. Smit en Co's Inter nationalen Sleepdienst op 37 gr., 4 min. N.B. en 29 gr. 14 min. W.L. een heel eind heoosten de plaats waar de ramp geschied de aan het wrak kunnen vastmaken. De „Thames" heeft het op sleeptouw genomen terwijl de Duitsche sleepboot „Seefalcke" de sleep escorteerde. Van de „Seefalcke" gingen drie man op het wrak over. De „Thames" zal trachten het wrak op de Azoren en binnen te brengen nadat hier pompen op het wrak geplaatst zijn, pogen, tezamen met de „Seefalcke" het achter schip van de „Jaguar" naar een Eneelsche haven te transporteeren. Frank van der Goes gehuldigd „Gij hebt steeds daar gestaan, waar de slagen vielen." Op hartelijke wijze is Zondagmiddag in een der zalen van Krasnapolsky de heer Frank van der Goes ter gelegenheid van zijn 80sten verjaardag gehuldigd als socia listisch leider, theoreticus en literator. Vele bekende figuren uit de socialistische beweging waren onder de aanwezigen. Van de verschillende sprekers, die den jubilaris huldigden, noemen wij den heer E. van Tijn, voorzitter van het Huldigingscomité, die o.m. opmerkte, dat, wanneer de Wet op Vereeniging en Vergadering wordt aange nomen, het waarschijnlijk is, dat van der Goes tot een verboden partij zal behooren. Maar gij hebt, aldus spr., steeds daar ge staan, waar de slagen vielen, gij hebt gehol pen en gestreden en daarin hebt gij de schoonheid gevonden. Voor de duizenden behoeven wij uw pen, uw hart, uw werk. Vervolgens las spr. een groot aantal tele grammen voor. De middag werd verder aangevuld door declamatie en zang, terwijl een wever na mens de Twentsche arbeiders een weefspoel aanbood. •*1 uil Vertrek van A ankomst te (heenreis) !RanK' 12 Febr lSinKap'12 *<k aëru'rds) |Napcls 12 Febr.|.Vclam 12 Fek, Bagd. 12 Febr. Jodhp. 12 Nandoe (heenreis) (terugreis) |,odhp' 12 Febl' l'03*4 12 Wj fheenreis) lNapels 12 Febr'l A1«- 12 pJ ES lMadap 12 Febr. [Rang. 12 Ffe; Albanië houdt niet van communisten. De rechtbank te Tirana, ingesteld tot strijding van communistische progaga da, heeft vijftig verdachten veroordee tot gevangenisstraffen tusschen een maaa en tien jaar. Een aantal beklaagden vrijgesproken. Vliegtuig botst tegen huis. Een milfoi vliegtuig is te Brighton in volle vaart fe: gen een huis gebotst. De piloot werd m slag gedood. Een vrouw en twee kindem die in het huis waren, zijn om het leve gekomen tijdens den brand, welke re oorzaakt werd door de ontploffing dii benzinetank van het vliegtuig. Amerikaansche republikeinen contra Pao» velt. Ter viering van „Lincoln Dar', zijn Zaterdag in talrijke steden van Vereenigde Staten maaltijden aangei waaraan het woord werd gevoerd drj vooraanstaande republikeinen. Zij k« den zich allen fel tegen de „New Dm Velen wezen erop, dat President Roi.| velt het oorlogsgevaar in Europa on drijft om de aandacht af te leiden vam_ mislukkingen van zijn politiek in hetfej nenland.- Militaire missie naar Brazilië. De York Times" verneemt uit goeden bro: dat de Vereenigde Staten voornemens ré een militaire missie te zenden naar B* zilië, teneinde de vriendschap tusschö het leger van de Vereenigde Staten q van Brazilië te versterken cn om een eb de te maken aan de pogingen van DuiUc:- land om zijn legerstatuut door lande van Zuid-Amerika te doen aanvaarden Het Casino-schandaal in België. Zate;- dagavond is bij een inval in een speelzaal te Namen gearresteerd een hooggeplaats rechterlijk ambtenaar. Deze had steeds de exploitanten van te voren op de hoogt', van regeeringsmaatregelcn gebracht ei hieraan een slordig duitje verdiend. Getracht een spoorbrug op te blazen. l Ferryhill (graafschap Durhamj. En?e land, heeft een werklooze mijnwerker tw mannen verrast, die, naar men aanneemt een poging ondernamen de spoorbrug ój te blazen, van de lijn Londen-Edinbuvgli, Een pak met ontplofbare stof heeft me: ter plaatse aangetroffen. Na een handge meen zijn de mannen ontkomen. Men brengt deze aanslag niet in verband met het lersche terrorisme. Maniben Patel eet weer. Mejuffrouw Mi niben Patel, de medewerkster van Ghandi die na haar arrestatie in hongerstaking» gegaan, is opgehouden met voedsel te we geren. Brandbommen op Britsch schip. Op der booten, die lersche bezoekers voor dei rugby-wedstrijd te Londen vervoerde, zi;i| drie brandbommen gevonden. Vijf pass giers zijn reeds gearresteerd. Ook in i nabijheid van de elcctrische centrale kj Porthsmouth is een bom gevonden. Botsingen te Rangoon. Te Rangoon botsingen geweest tusschen Hindoes cn Mc- liammedanen. Elf menschen zijn gedoe: toen de poiltie een verboden optocht elkaar dreef. Erkenningen van Franco. Gemeld win dat Zwitserland en Eire Franco's regr ring de jure zullen erkennen. Een gezan, van Eire is reeds naar Burgos gezonden. J Tsjechoslowakije is niet Duitsch genoeg!- De Duitsche pers is zeer ontevreden ore de houding der Tsjechische autoriteit»! die Duitsche propaganda belemmeren ef propagandistische Duitsche boeken veiw den. Üok zegt de Duitsche pers dat vrij Duitschers onrechtmatig ontslagen zijn. Feuilleton door Ethcl M. Dell 52. Wat Monck betrof, hij droeg zijn lot moe dig, droeg zijn leed zooals slechts weinig man nen, die leed te dragen hebben en dat moeten verbergen, zonder een spier te vertrekken. Gedurende zijn reis had hij zich op het ergste voorbereid. Al dien tijd had hij al het moge lijke gedaan, al zijn krachten ingespannen, om nog tijdig bij haar te zijn, iedere hinderpaal had hij weten te overwinnen. Maar hij had niet gedacht haar nog levend weer te vinden en was het gedurende die lange reis met zichzelf eens geworden dat, wanneer hij aan 't bed kwam van de vrouw die hij liefhad met heel zijn vereenzaamd hart, en haar vond bleek en levenloos, het 't ge lukkigste lot zou z\jn, wat hjj haar wenschen kon; dat dit, voor zoover een mensch dat kon beoordeelen, het beste was, wat voor hen bei den had kunnen gebeuren. Maar 't was niet zoo gegaan. Aan de poor ten des Doods had zij op hem gewacht en hij was in zijn ziel overtuigd, dat zij gespaard zou blijven. Hun wederzijdsche liefde hield haar vast en zijn hart klopte onstuimig van vreug de, in weerwil van de vreeselijke wetenschap die hij met zich omdroeg. Hfj wist nauwelyks hoe hij door die vreese lijke oogenblikken was heengekomen, die haar het hoogste geluk schenen. Het bloed steeg hem naar 't hoofd en 't scheen, alsof alle dui vels, die op het dak van Uclalkland den roffel hadden geslagen, op hem. waren losgestormd. Maar hij hield zich in bedwang en dwong zich kalm te denken. Zelfs zichzelf wilde hij niet bekennen, welke angst hem innerlijk verscheurde. Ze fluisterden samen een oogenblik over het kopje van de baby heen en nooit kon hij zich meer herinneren, wat er verder was gebeurd en hoe hij daar geknield had gelegen. Eindelijk werd het hoe langer hoe stiller en begreep hij, dat Stella in slaap was gevallen. Later boog mevrouw Ralston zich over hem heen en nam de baby weg; toen legde hij het hoofd naast Stella op het kussen en wenschte van harte, dat de Poort, waarvoor zij was blgven stilstaan, zich nu voor hen beiden mocht openen. Iemand kwam naar hem toe en bleef een oogenblik naar hem staan kijken. Hij was zich van diens tegenwoordigheid bewust, maar bleef geknield liggen, zonder zich te verroeren, als lag hij geknield op heiligen grond. Toen pakten twee stevige handen hem bij de schou ders en trokken hem in de hoogte en half ver suft. keek hij in het gelaat van zijn broer. „Kom. kerel, ga mee," fluisterde Bernard. „Je moet hier niet flauw vallen." Die woorden deden hem opschrikken en het oude, spot Lende lachje speelde om zijn lippen. Hij flauw vallen! Maar hij had in geen twee nachten geslapen. Dat zou wel de oorzaak zijn van dat gekke, duizelige gevoel in zijn hoofd. Hy liet toe dat Bernard hem hielp opstaan, die goede, oude Bernard, die over hem waakte als een moeder, die gewoonweg geweigerd had achter te blijven en die steeds op hem lette en op hem paste. „Kom in de kamer hiernaast," fluisterde hy. „Je zult worden geroepen zoodra zy wakker wordt en naar je mocht vragen. Je zult het moeten bezuren, als je nu niet wat rust neemt" Dat was waarheid. Everard moest dat be kennen, terwü'1 hy, leunende op den stevigen, steunenden arm, naar de andere kamer ging. Hij was dood doodmoe. Hy onderwierp zich gedwee aan alle wen schen van zijn broer en voelde zich alsof hy droomde. Als in een droom zag hy Peter de kamer inkomen en als een schaduw naar den anderen kant gaan om hem te helpen. Hij trachtte te lachen om zyn zwakheid, maar de lach bleef hem in de keel steken. Toen werd hy op een stoel gezet en kreeg 'n stevige cognac-groc te drinken, alweer op Bernard's last, terwyl Bernard hem met zyn goedige, blauwe oogen gadesloeg. De groc deed hem goed. Hy kwam tot zich zelf, ging langzaam opzitten en stuurde Peter de kamer uit. Hy was nu zichzelf weer geheel meester en wendde zich glimlachend tot zijn broer. „Je bent een vriend in den nood, Bernard, dat heeft me goed gedaan. Wil je het raam opendoen, dan krijgen we wat versche lucht." Bernard sloeg net raam wyd open en de warme, vochtige lucht drong naar binnen, be zwangerd met den geur van vruchtbare aarde. Everard wendde het gelaat naar dien kant en ademde haar met volle teugen in. De dage raad brak aan. „Is zy wat beter?" vroeg Bernard na eenige oogenblikken. „Ja, ik geloof dat zij 't er bovenop zal halen" Everard sprak zonder zich om te keeren. Hy staarde voor zich uit. „Dank God!" zei Bernard vriendelyk. Everard maakte met de rechterhand een zon derlinge beweging. Het was alsof hij een wapen vastgreep. „Ja, dat moet jy maar doen!" zeide hy en de woorden schenen hem slechts met moeite over de lippen te komen. „Maar dat zou jy in ieder geval doen! Zie, hoe het licht daarginds doorbreekt! 't Is als een zwaard, dat naar alle kanten draait!" Met 'n ruk stond hij op en streek met de hand over de oogen. „Maar beste kerel, heeft iemand nu al voor jou gezorgd?" vroeg hy. „O, denk maar niet om mij!" antwoordde Bernard. „Je moet wat eten en dan gaan sla pen. Natuurlijk' doe ik graag mee!" Hy klopte zyn broer vriendïlyk op den schouder. ,,Ze vertelden me, dat het een jongen is, hè? Ik wensch je geluk man. Moge hy jullie ten zege zyn. Ik zou op zyn gezondheiddrinken, als het niet zoo vroeg was." Everard lachte kort en hard. „Je deed beter met naar de kerk te gaan, St. Bernard," zei hij, „en voor ons te bidden!" Hy keerde zich by uie woorden plotseling om en liep de kamer door. En by het heldere, klare licht van den nieuwen dag, dat vol op hem viel, zag Bernard voor de eerste maal dat zyn haar begon te gryzen. HOOFDSTUK III Prinses Blauwklokje Toen Bernard een paar vur later op zyn ge mak op de veranda een pyp rookte, zag hij tot zijn groote verbazing een klein meisje aankomen, met bloote, bruine beenen, een veel te kort, wit neteldoeksch rokje, dat een onwilligen maki tegen zich aandrukte, en dat deed alsof ze hier thuishoorde. „Wie bent u?" vroeg ze op aanmatigenden toon, terwyl ze voor hem bleef stilstaam en de pooten van den weerbarstigen maki uit haar haar losmaakte. Bernard ging rechtop zitten en nam de',1 uit den mond. Terwyl hij haar in de do$ blauwe oogen keek, begroette hij haar vï| delijk. „Goeden morgen, Prinses Blauwklokje. ben een arme, daklooze bedelaar, die op k oogenblik gastvrijheid geniet bij mijn brtf' kapitein Monck?" Hij legde de hand op het hart en zei: „Ik zal nooit Koninklijke Hoogheden te# spreken, prinsesje, maar men heeft mij gezegd, dat het zoo is." „Waarom noemt u mij prinsesje" vroeg* half argwanend, half gevleid. J „Omdat het me lykt, dat je er een bent. -1 hebt zoo iets over je, dat daar beslist "I wyst." Bernard keek haar glimlachend een en al goedmoedigheid. „Bedelaars herin nen prinsesjes altijd dadelijk." Ze keek hem eenige oogenblikken onaf zoekend aan en plotseling kwam ook om h» mondje een glimlach, die haar heele gezi^l; als met zonneschijn overtoog. Ze kwam die bij hem en hield hem Scooter voor, om te liefkoozen. „Hij byt niet," zei ze. „Ik vermoed, dat hy een betooverde p is," zei hij, terwijl hij het diertje streelde.^ De blauwe oogen werden op hem „Neen!" zei Tessa na eenig nadenken, een heel gewone maki. Maar ik gelool. u een betooverde prins bent. U bent zoo gWj en dik. En die beweren ook altyd bedel" te zyn," liet ze erop volgen. „En de prinsessen worden altijd verliet»! hen, vóór zij het te weten komen," gbtë nard voort, haar guitig aankijkende. Tessa zette een ernstig gezichtje, loof, dat verliefd worden een heel aardig letje is. Ik heb daar heel wat van ges»- (Wordt vervollU

Schager Courant | 1939 | | pagina 2