THEE doet r DE LAMP Nog steeds rijden de wilde bussen Kath. Dem. Partij ontbonden Minder contrö'e op treinreizigers Koopen wij bommenwerpers in Amerika? Radioprogramma Postvlucbten op Indië DE WERELD in de Woestijn Minister dringt aan op strenger ingrijpen De nieuwste vondst der buson dernemers, het Christoffelfonds, dat nationale en internationale reizen gaat organiseeren ter be vordering van den wereldvrede, een doorzichtig camouflagcmid- del. Juridisch raadsman heelt andere pijlen op zijn boogl In den strijd, die er tusschen de parti culiere busondernemers en de Spoónvegcn wordt gevoerd, is liet laatste woord nog lang niet. gesproken. Er zijn wetten ge maakt om het personenvervoer per bus on mogelijk te maken, maar de mazen waren ■te groot. Thans is men bezig nieuwe .netten te breien, maar het is zeer de vraag, ook al zal het nieuwe R.A.P. in Werking treden, of deze de spoorwegen in dè toekomst tegen de wilde bussen zullen beveiligen. Aanvankelijk had men een hevigen aanval op dn .autobussen verwacht, maar hel is gebleven hij een weder zijds verkennen. Politie-autoriteitcn in verscheidene gemeenten hebben leei'ing getrokken uil den strijd wel ke tot nu toe is gevoerd. Het pres tige van de politie, die bussen in 'beslag njam en weer vrij moet ge ven, heeft niet weinig geleden. Den Haag is overgegaan tot het maken van proces-verbaal, Rotterdam is voorzichti ger. Zaterdagmorgen bobben wij verschei dene malen een rit gemaakt met bussen, die van Rotterdam en Den Haag op Am sterdam rijden, omdat het vermoeden was gerezen, dat ook de Rotterdamsche politic tot verbaliseeren zal overgaan. Verscheidene malen onderweg is onze bus aangehouden. Motoragenten stapten in. Men noteerde den naam van den chauffeur en van 2 pas sagiers. Mén overstelpte den chauffeur met vragen (voor wien hij werkte, wat voor dienst hij onderhield) waarvan het ant woord door de politiemannen werd geno teerd, maar proces-verbaal werd er niet op-: gemaakt. Men verzamelt blijkbaar gegevens, die nuttig kunnen zijn in den strijd die nog gevoerd moet worden. Het parool is, niet overhaast tewerk gaan. Het schijnt echter, dat de minister van Justitie, er bij de gerechtshoven per rondschrijven op heeft aange drongen, strenger in te grijpen. In bedoelde circulaire zou opdracht zijn gegeven, om, ingeval van overtredin gen tegen het nieuwe R.A.P., met spoed proces-verbaal op te maken en een rechtelijke uitspraak uit te lokken. De meening van een deskundige. Wij liebben in verband met dit alles den juridischcn adviseur en raadsman van de belangrijkste au tobusondernemers te Den Haag en Rotterdam gevraagd, wat zijn mee ning is omtrent de ontwikkeling van den strijd die nu plotseling weer is opgelaaid. Wij vroegen hem ook, wat zijns inziens de resultaten zijn die de nieuwste vondst in liet bussenspcl. „het Christoffelfonds", dat zich het bevorderen van de wereldvrede ten dool stelt, zal afwerpen. Dit fonds zal nationale en internationale reizen organi seeren. Thans maakt men proefritjes Rot terdam—Den Haag, vicc-versa. In 'circulaires moedigt men liet publick aan, lid te wor den van dit belangrijke fonds, waarvan het daglidmaatschap 50 centen per persoon be draagt. Voor f 1.50 is men gedurende een week lid én voor 5 gulden mag men zich gedurende een maand lid noemen. Een doorzichtig camouflagemiddel. Het Christoffelfonds, aldus de heer de Grooth, lijkt mij een doorzichtig camoufla gemiddel. Het spreekt vanzelf, dat alleen zij die een bijdrage aan de stichting hebben gegeven, vervoerd zullen worden. Dit be- teekent dus practisch, dat men den vervoer- prijs een anderen naam geeft. n.1. bijdrage aan de stichting. De benaming kan mijns inziens het karakter van de kwestie niet' veranderen. Toch is er mijns inziens een mo gelijkheid, dat de verbodsbepalin gen van het R.A.P.artikel 30. on verbindend zullen blijken te zijn, maar de pijl die ik op mijn boog heb kan ik vanzelfsprekend thans niet zal afschieten. En wanneer het R.A.P. wordt aangenomen, zie ik de bussen nog niet van de wegen ver dwijnen (blijkbaar heeft mr. de Grooth nog een tweede pijl op zijn boog). Want de mensch is vindingrijk, vooral wanneer het een kwestie is van bovenaf, zooals in dit geval. Bovendien ligt het niet in den aaid van den Nederlander, om er zich gewillig bij neer te leggen. En thans is het woord Weer aan de kantonrechters, rechtbanken en hoogerc rechtelijke colleges. Een bewogen vergadering te Utrecht. De Katholiek Democratische Partij kwam gisteren in hotel „Thalia" te Utrecht in congres bijeen. De vergadering was zoo druk bezocht, dat de zaal te klein bleek. Na urenlange, soms heftige discussies en na een uitvoerige ver dediging van bestuurszijde, kwam het vol gende bestuursvoorstel in stemming: Ten eerste: (a.) tot ontbinding der Ka tholiek Democratische Partij over te gaan. (b). met het bestuur van de R.K. Staats partij een regeling te treffen conform het rapport Waterloo. (c.) De afwerking dezer regeling en de liquidatie der pqrtij op te dragen aan het partijbestuur. Ten tweede; de leden en voormalige leden der K-D.P. aan Ie sporen zich ten spoedig ste te bevoegdcr plaatse als lid der R.K. Staatspartij aan te melden. Ten dorde: de commissie dank te zeggen voor de bewezen diensten. Dit voorstel werd met vrijwel algenieenc stemmen (18 afge vaardigden stemden tegen) goedgekeurd, waarna liet congres in groote bewogenheid uiteen is'gegaan. Alleen kaartjes knippen bij den uitgang. Een proef op het Utrechtsche station. Naar wij vernemen, zal met ingang van heden op het Centraal Station te Utrecht een wijziging, worden ingevoerd in de con trole op de reizigers. Bij wijze van proef zal gedurende eenigen tijd geen controle meer plaats vinden van- vertrekkende reizigers. Bij het betreden van het perron zullen de kaartjes derhalve niet meer worden geknipt. De controle bij het verlaten van het station wordt echter gehandhaafd. Men beoogt met dezen maatregel, het Op onthoud voor do., treinreizigers tot een mi- ninytm te beperken en tcvelis op personeel te bezuipigpn. Of de enkele controle ook op andere sla- tions zal worden toegepast, staat nog niet vast. Bedwelmende gassen ontsnapten riool De heelc Prinses Julianastraat te Naaldwijk sliep met open ramen. In de Prinses Julianastraat te Naaldwijk werd Vrijdagavond een meisje onwel ten gevolge van een doordringende lucht, welke in het. huis hing. De politie stelde onmid dellijk een onderzoek in en constateerde, dat dezelfde onaangename bedwelmende lucht in verschillende huizen van deze straat Hing. Aangezien in December van het vorige jaar te Honselcrsdijk, dat tot de gemeente Naaldwijk behoort, twee personen door een lek in de buitengasleiding om 't leven zijn gekomen, gelastte de politic de bewoners van de Prinses Julianastraat met ppen raam te gaan slapen. Middelerwijl werd de gastocvoer naar deze straat Vrij dagavond en Zaterdag afgesloten. Het wegdek wérd opengebroken en nu bleek, dat een bewoner van de Prinses Julianastraat een groote hoe veelheid carbolineum in het riool had geworpen en dat het gas hier van verbonden met rioolgas, eenige huizen was binnengedrongen. De Naalclwijksche brandweer heeft daar op hot riool doorgespoten. De dampen zijn daarna niet meer waargenomen. Het meisje, dat Vrijdagavond onwel werd, is weer geheel opgeknapt. Een op de drie Duitschers draagt een uniform Op de conferentie van meesterkleermakers te Weimar is medegedeeld, dat op het oogen- blik ongeveer een op de drie Duitschers een uniform draagt. Een commissie van de Nederland- sche Marine en een van het Kon. Ned. Ind. leger onderhandelen in de Ver. Staten. Het Deutsche Nachrichten Buero meldt uit Washington: Eerst thans is bekend geworden, dat ^sinds Dinsdag in Washington een Nederlandsche marine-commis sie vertoeft, welke mei het Ameri- kaansche ministerie van marine be sprekingen voert over den aankoop van oorlogsmateriaal, Het Neder landsche gezantschap te Washington deelde mede, dat Nederland water vliegtuigen, torpedobooten, lucht doelartillerie en machinegeweren noodig heeft. Waarschijnlijk zullen honderd vliegtuigen gekochi wor den. Vice-admiraal H. M. van Duim. Bij informatie ter bevoegder plaatse ver namen wij in aansluiting aan dit telegram, dat een technische commissie is uitgezon den tot het instellen van een onderzoek naar eenig materiaal en in het bijzonder naar do-ino? iij-kheid van aankoop van een zeer bepakt aai;tal vliegtuigen. -Deriö liet -D.N.B. bericht opgegeven bij zonderheden nopens den aankoop blijven geheel voor rekening van dit bureau. Volgens de Tel. staat deze commissie on der leiding van den gcpcnsionnecrdcn vicc- admiraal H. Ml van Duim en bestaat zij verder uit de Volgende deskundigen: de kapitein-luitenants ter zee J. W. Ter mij telen en J. van Leeuwen en de luitenant ter zeer ie klasse W. II. Tetenburg; voorts de kapitein der luchtdoelartillcric H. C. Kok en de 1c luitenant der kustdoelartillerie J. H. van Giesseu. Ook Indië onderhandelt. Voorts voert een deskundigencommissie van het Koninklijk Ncdcrlandsch-Indische leger momenteel in de Vereenigde Staten onderhandelingen over den aankoop van honderd en zeventien Glenn Martin vlieg tuigen en een nog onbekend aantal Lock- hccd-toestellen. Beek einde Maart naar Londen. Men meent te weten, dat minister Beek waar schijnlijk eind Maart een bezoek aan Lon den zul brengen. In officiecle kringen wordt niet ontkend, dat Beek voornemens is, zich naar Londen te begeven. Militaire aaneensluiting van de dictatuurstaten 1 Uiterlijk een anti-communistisch verbond. Uit goede bron wordt vernomen dat de vertegenwoordigers van de regeeringen te Rome. Berlijn en Tokio sedert verscheidene maanden werken aan een drievoudig mili tair verbond. Zij zouden reeds overeenstem ming hebben bereikt over de tekst. Op het oogenblik zou de regeering van Japan nog voorbehoud maken. In gematigde kringen zou men een poli tiek van voorzichtigheid jegens de democra tieën in acht "willen nemen, waarbij zij als argument de houding van de Sovjet Unie in het Visscherij-conflict aanvoeren. Dc voor standers van het verbond voeren als argu menten aan de val van Barcelona en het bezetten van Hainan, zij willen zoo veel mogelijk voordeel trekken uit de strategi sche successen van de drie mogendheden. In welingelichte kringen te Tokio wijst men er op. dat de drievoudige overeenkomst uiterlijk een verdrag van verdediging tegen de komintern zal blijven, doch in werkelijk heid een militair verdrag van de totalitaire staten tegen de democratie zou zijn. DINSDAG 21 FEBRUARI 1939. Hilversum I, 1875 en 301,5 m. AVRO-Uitzending. 8.00 Gramofoonmuziek. (Om 8.15 Bericht.) 10.00 Morgenwijding. 10.15 Gramofoonmuziek. 10.30 Voor de vrouw. 10.35 Gramofoonmuziek. 11.00 Wenken voor de huishouding. 11.30 Omroeporkest. (Om 12.15 Berichten). 12.30 Gramofoonmuziek. 1.00 Omroeporkest. I.50 Cabaretprogramma. (Opn.). 2.45 Kniples. 3.45 Het Calvet-kwatet. 4.30 Kinderkoor. 5.00 Kindei halfuur. 5.30 Gramofoonmuziek. 6.15 Het AVRO-Salonorkeart. (Om 6.25 Ber,). 7.00 Voor de kinderen. 7.05 De AVRO-Dance Band. 7.30 Engelsche les. 8.00 Berichten ANP, Radiojournaal, mededee- lingen. 8.20 Gramofoonmuziek. 8.30 De Bonte Dinsdagavondtrein. 10.00 Radiotooneel. 10.20 Het Renova-kwintet en solist. II.00 Berichten ANP, hierna Erwin Sandor's ensemble. 11.40—12.00 Orgelspel. Hilversum H, 415.5 m. KRO-Uitzending. 4.005.10 HIRO. 8,009.15 Gramofoonmuziek, (Om .8.15 Be richten). 10.00 Gramofoonmuziek. 11.30 Godsdienstig halfuur. 12.00 Berichten. 12.15 Het KRO-Orkest en gramofoonmuziek. 2.00 Voor de vrouw. 3.00 Modecursus. 4.00 Gramofoonmuziek. 4.05 Causerie „Geestelijke herbewapening". 4.20 Gramofoonmuziek. 4.25 Causerie „De internationale orde van goede Tempelieren. 4.40 Gramofoonmuziek. 4.45 HIRO-Post. 4.50 Gramofoonmuziek. 4.55 Causerie „Vivisectie, een verdwijnende methode". 5.10 De KRO-Melodisten, m.m..v solist. (5.45- 6.05 Felicitaties). 6.35 Berichten, Sportpraatje. 7.00 Berichten. 7.15 Causerie over een vliegreis naar Ned. Üost-Indië. 7.35 Gramofoonmuziek. 8.00 Berichten ANP; mededeelingen. 8.15 Het KRO-Symphonie-orkest. 9.00 Vastenavondprogramma. 10.30 Berichten ANP. 10.4012.00 Zunki Joska's Hongaars orkest, het KRO-orkeat en solisten. Vertrek van Aankomst te om-eis) !RanK- 19 Fobr.fsinKap. 19 F,„, teuk'rds) j Athene 19 Feb.f.Vdam 19 Febr, (heenreis) lBosra 19 Febr.jjodhp. 19 Febr, Uom"eis) lJodhP- 19 FebrfBaKd. 19 Febr. ™e"™1"*riNapelS 19 FebrjAIex. 19 Febr. (terugreis) K<lan 19 Febr.|BanK. 19 Feb,. in_w e inig woorden Men mag Mussolini niet nabootsen! D| Ilaliaansche legatie te Stockholm heeft geprotesteerd tegen zekere passages in den tekst van liet tooncelstuk „De Over- j winnaar" van Kaj Munk, en tegen het feit, dat de spelers, die den souverein en den kanselier uitbeelden, getrouwelijk de trekken hpbben aangenomen van den Ko ning en van Mussolini, terwijl de costu- mes nauwkeurige copieën zijn van de Ita- liaansche uniformen. De directeur liet Zwcedsche theater heeft verklaard, dat er geen sprake zou kunnen zijn van wijziging van den tekst. Chineesche minister vermoord. Ministtf Tsjenloh van de Nankingregeering (pro- Japanscli). is gisteren vermoord. Hij was een der markantste persoonlijkheden in dit regime. Aanslag op Japanneezen in Shanghai. - Op de in verband met het ChineescheJ nieuwjaarsfeest zeer drukke Nanking- road, is gistermiddag een revolveraanslag .gepleegd op een gezelschap Japanneezen bestaande uit twee mannen en twei vrouwen. Ernstig autobusongeluk in Noorwegen. - Bij Erederikstad in het Zuiden van Noorwegen is een autobus, warin 45 men-, sclien zaten, door de leuning van een brug gereden en op een zeven meter la ger liggende spoorbaan terecht gekomen. Veertig personen werden gewond van wie vijf ernstig. Stagnatie in de Amcrikaansche vliegtuig- levering aan Frankrijk? Vernomen wordt, dat de Amerikaansche minister van Oorlog, Woodring in de vergada ring der commissie van militairs zaken een felle gedachtenwisseling heeft gehad, waarbij Woodring verzekerde, dat de Fransche missie niet voor 1 Juli 1000 vliegtuigen zou kunnen geleverd krijgén. De anti-Katholieke actie in Duitschland. - „Alle roerende goederen der katholieke jeugdorganisatie te Dusseldorp zijn in he- sl,ag genomen. Officieel ..wordt medege deeld, dat. deze.goederen door den Prui*. stillen staat' zijn in beslag genomen op. grond van een wet,' waarbij communis; tisch bezit ch het bezit van tegen' staat en partij gerichte organisaties kunnen worden verbeurd verklaard. Finsch stoomschip in moeilijkheden. Hel Finsche stoomschip Taurus bevindt zich thans bij Borlcum in moeilijkheden. Het schip is lek en drijft thans snel af in N.W. richting. Drie Duitsche schepen zijn ter as sistentie uitgevaren. Vandaag begint de Balkanconferentie. In politieke kringen gelooft men, dat op de Maandag in Boekarest te houden conferen tie der Balkanlanden een volkomen politie ke eensgezindheid inzake de Balkan en de internationale aangelegenheden tot uiting zal komen. Men verwacht, dat de vier deel nemende landen, t.w. Roemenië, Turkije, Joegoslavië en Griekenland, zich getrou wer dan ooit zullen toonen jegens liun pact. Duitschers in Littauen willen meer vrijheid, De vertegenwoordigers van 350.000 Duit schers in Litlianen hebben de regeering een memorandum overhandigd, waarin vrije uitoefening van de Duitsche cultuur en meer Duitsche scholen worden gevraagd De Duitschers in Lithauen volgen hierbij het voorbeeld van Memel. De autoriteiten beschouwen dit memorandum als overdre ven. Synagogen te Dantzig worden afgebroken. - Twee synagogen van Dantzig zullen afge broken worden; de ecne voor 1 Maart en de andere voor 1 Mei. Hierna moeten de Joden in particuliere huizen hun gods dienstoefeningen houden De eigendommJ van de Joodsche gemeente, zooals grond, gebouwen, begraafplaatsen, moeten aan de nationaal-socialististcn worden verkocht Feuilleton door Ethcl M. Dell 58. „Dat is mijn schuld!" zei Bernard ,,'t Is een verrassing. Stella stemde dadelijk heel vrien delijk met mijn plan in. Maar 't is van mij af komstig. Je moet weten, dat Prinses Blauw klokje vandaag tien jaar wordt, dus al een groot meisje. Mevrouw Ralston geeft te harer eer van middag een kinderpartijtje, waar ik ook was genoodigd. Ik moet zeggen dat het haar hartewensch was, eens noor Asschepoet- ster te spelen en eens alleen in een rickshaw uit eten te gaan. Zoo besloot ik dan, dat om acht uur een rickshaw aan het hek zou staan om haar te halen en dat ze daarna een groote- menschen-fuif hebben zou. Ze was verrukt over dat plannetje, het arme kleine ding! De Ral- stons gaan vanavond naar de club en mevr. Ermsted natuurlijk ook, maar Tommy geeft er de eerste helft van het feest aan om Asechepoetster te vermaken. Mevrouw Ralston is bang dat het kind door zooveel opwinding ziek zal worden, maar ik heb haar al gezegd, dat zoo'n tiende verjaardag ook een heele ge beurtenis is. En ze heeft zich vanmiddag bui tengewoon goed gedragen, - ofschoon ze bijna het eenige kind was, waarvan dit kon worden gezegd. Ik had den kleinen Burton bijna door elkaar geschud, omdat hij de Ayah schopte, die kleine deugniet. Hij scheen dit als iets doodsge- woons te beschouwen." Bernard zweeg ever en lachte. Maar je vindt het waarschijnlijk vervelend 'om dit alles aan te hooren en ik moet gaan om alles in orde te maken. Langs den weg zullen we lampions hangen en op de treden van de trap een stuk rooden looper. Peter, de onschatbare, helpt als gewoonlijk. We zullen het ,.iet laat laten wor den. Komt ge bü ons of gaat ge naar de Club?" „We zullen met alle genoegen van de party zijn," zei Everard. „Ik heb de kleine meid in dagen niet gezien, ik heb het te druk gehad. Hoe is 't met den jongen, Stella? Zullen we hem goeden dag gaan zeggen? Stella was opgestaan en stak haar hand door zijn arm. „Bernard en Tommy zorgen wel voor het feest en wij kunnen voor een enkele maal ge- noegelijk samen zijn. Dat gebeurt niet dik wijls." Ze glimlachte bij de woorden, maar haar lippen trilden. Bernard ging heen en Everard kuste het, naar hem opgeheven gelaat. Hy zei geen woord en ze sloeg een oogen blik de armen hartstochtelijk om hem heen. Waarom dat zou ze niet hebben kunnen ver tellen, maar die stilzwijgende omhelzing had voor haar iets van een stom vaarwel. Ze had alle moeite om niet in tranen uit te barsten. Ze drong ze met alle geweld terug en samen gingen ze naar hun kind. HOOFDSTUK VI Het feest. Precies acht uur kwam Tessa wel een beetje vermoeid, maar uiterst gelukkig, gezeten in en rickshaw, begeleid door Bernard en met den onafscheidelijke Scooter in de armen ge kneld. Haar oogen glinsterden vol verwachting. En toen haar cavalier haar uit haar rijtuig hielp en zij de met een looper belegde traptreden op liep, had zij het gevoel, alsof ze een tooverland binnentrad. Het beestje in haar arm voelde zich nu bijzonder op zijn gemak, zijn scherpe roode oögjes keken naar alle kanten uit, hij was heel onrustig. „Misschien verandert hij heel gauw in een betooverde prins," zei Tessa. „Maar ik ben er nog niet zeker van, of hij dat '.vel zoo heel pret tig vinden zal. Ik geloof, dat hij liever een draak zou dooden. Maar misschien gebeurt dat wel beide. „Misschien!" stemde Bernard toe. Hij bracht het kleine meisje naar de veranda onder de slingerende lantaarns, Tessa keek onderzoekend rond. „Er zijn toch geen andere kinderen, is 't wel?" vroeg ze. „Geen enkele," antwoordde Bernard, „tenzy je my er toe rekenen wilt. Wij gaan, heel alleen met on^ beidjes, eten, wanneer je dat tenmin ste voldoende is. En daarna zullen we receptie houden, alleen voor groote menschen." „O, dat is prettig," zei Tessa vroolijk. „O. daar is Peter. Peter, wil je zcm. vriendelijk zyn om een kistje te brengen voor Scooter, terwyl ik eet. Hy wil op de slangenjacht; gaan," ver volgde zij, zich tot Bernard wendende, „maal ais dat gebeurt, zie ik hem den heelen avond niet terug." „Maar om dezen tijd van 't jaar zie je geen slangen is 't wel?" vroeg Bernard. „O jawel! Soms! Ik heb er laatst nog een gezien, toen ik met majoor Ralston uit was. Hij trachtti hem met zijn stok dood te slaan, maar hij maakte zich uit de voeten. En Scoo ter was er niet bij. Ze kruipen onder zulke stukken kleed!" zei Tessa naar den looper wij zende, die te harer eer was neergelegd. „Bent u bang voor slangen, oom Bernard?" „Ja zeker!"- antwoordde Ber..ard eenvoudig. „Jij niet?" Tessa keek eenigszins verwonderd bij dat toestemmende antwoord. „Ik weet het niet. Ik denk het wel. Maar Peter niet, Peter is heel dapper." „Hij is zoo min of me r erbij grootgebracht," zei Bernard. „Juist als bij schorpioenen. Giste ren lachte hy my uit, omdat ik in den tuin voor een schorpioen op den loop ging. En ik :l geloof dat hy voor ratten zelfs een vaderlijk gevoel heeft. Tessa huiverde even. „Scooter heeft gisteren een rat gedood. En die schreeuwde zoo. Ik ge loof eigenlijk, dat hij dergelijke dingen we', moest doen, maar hy weet natuurlijk met beter" „Hy ziet er anders uit of hij heel wat weet", zei Bernard. „Ja, ik wilde dat ik hem kon leerén spreke Hij is heel knap. Denkt u dat ik het hem kunnen leeren?" vroeg Tessa. Bernard schudde 't hoofd. „Neen, daar zou een toovenaar voor noodif zyn. Daarvoor zyn wy geen van beiden kna? genoeg. Peter „O, is Peter een toovenaar?" riep Tessa met glinsterende oogjes .„Peter, lieve Peter.'' en ze holde hem tegemoet, toen hij aankwao met een kistje, waarin haar lieveling z°s worden opgesloten. „Denk je, dat Scooter zo« kunnen leeren spreken?" 1 Peter's bruin gelaat was een en al e lach. „Missy Sahib, dat kunnen alleen heiligen." zei hij. Tessa's gezichtje betrok. „Dat is haast even erg als dat je zegt, dat je ergens offi moet bidden, is 't niet?" vroeg ze Bernard „En mijn gebeden worden nooit verhoord. uwe?" „Ze worden altijd verhoord," zei Bernsrd „Vroeger of later." (Wordt vervolgd.)

Schager Courant | 1939 | | pagina 2