SERINGEN-KEURING TE AALSMEER. ROUS EN HYMANS IN INDIE Pracht-exemplaren op de keuring van bloeiende seringentakken, welke Woensdag door de afdeeling Aalsmeer der Kon. Ned. Mij. voor Tuipbouw en Plantkunde werd gehouden om wisselprijzen Willy Walsch in actie tijdens de afdaling bij de internationale ski-kampioenschappen te Super-Bagnères De sportvliegers Rous en Hymans zijn behouden op Tjililitan geland. De beide aviateurs voor het toestel na aankomst op Indischen bodem De jeugdige Prinses Margaret Rose van Engeland nam met haar zuster, Prinses Elizabeth, deel aan de kinderpartij, welke ten huize van Vis- countess Astor te Londen gegeven werd. - Prinses Margaret Rose temidden der andere jeugdige gasten i, fr Mr. Te Water, de Engelsche Hooge Commissaris voor Zuid Afrika, mr. Waterson, de Zuid Afrikaansche gezant te Parijs en Heymans, de Zuid Afri kaansche gezant te Rome, op weg naar Buckingham Palace te Londen, waar de Koning hen in audiëntie ontving Bij wijze van proef is Woensdag een tramstel van de „Gooische" in gewonen dienst genomen op het traject Amster dam-Aalsmeer. Het vertrek van het Willemspark-station te Amsterdam Kostbaar borduurwerk zal in het Nederlandsch Pavil joen op de Wereldtentoonstelling te New York worden geëxposeerd Van zijn verblijf in West Indië is Hr Ms. «Gelderland" Woensdag te Den Helder teruggekeerd. - De aankomst van den oorlogsbodem in de haven, waar de Marinekapel ter begroeting aanwezig was Leiden is bijna uit haar lijden. Het nieuwe stadhuis maakt goede vorde ringen. De fraaie lijnen van den toren zijn tusschen het steiger werk reeds goed te onderscheiden

Schager Courant | 1939 | | pagina 4