HET 125-JARIG BESTAAN VAN DEN GENERALEN STAF. Mir% Tijdens de receptie ter gelegenheid van het zilveren bestaan van de A.D.Z. bood Nida Senff Zaterdag te Amsterdam het bestuur een wisselprijs aan Tusschen Halfweg en Spaarndam brandde Zaterdag een kapitale boerderij af. De brandweer tijdens het blusschingswerk Duizenden namen in den nacht van Zaterdag op Zondag te Amsterdam weer deel aan den Stillen Omgang. Een groep deelnemers begeeft zich door het poortje naar het Bagijnhof Osendarp ontving tijdens de te Amsterdam gehouden vergadering van de K.N.A.U. het Unie-kruis voor de beste geleverde prestaties Het achterschip van de Noorsche tankboot .Jaguar", welke op 17 Januari op den Atlantischen Oceaan in tweeën brak, is naar Nederland gesleept en Zaterdag op den Nieuwen Waterweg aangekomen Het 125-jarig bestaan van den Generalen Staf is Zaterdag te Den Haag officieel herdacht. Een foto tijdens de herdenkings plechtigheid, welke door talrijke autoriteiten werd bijgewoond, onder wie 'de minister van Defensie, dr. J. J. C. van Dijk Zaterdag 11 45 uur werd op de Rijkswerf het communicatie vaartuig der Kon. Marine, dat de verbinding tusschen het vliegkamp De Mok op Texel en Den Helder zal onderhou den, tewater gelaten Mevrouw Bozuwa, echtgenoote van den commandant van .De Mok", verrichtte deze plechtigheid. Foto „Modern' Een wonderkalf. Bij den veehouder Besteman te Burgerbrug bij Schagen is een wonderkalf geboren. Het heeft twee aaneengegroeide koppen en vier oogen terwijl duidelijk twee bekken zichtbaar zijn. Men ziet op de foto het beestje, dat zeer welvarende is Prof. dr. J. Lindeboom hoopt op 27 Maart a.s. zijn 25-jarig jubileum als hoogleeraar aan de Rijksuniversiteit te Groningen te herdenken

Schager Courant | 1939 | | pagina 4