VAARJOOL DER DELFTSCHE STUDENTEN. VLUCHTELINGEN TE SIGHET. V r-3' - dö-: De vaarjool van het Delftsch Studenten Corps bij gelegenheid van den 91 sten dies natalis ging Vrijdag met de traditioneele vroolijkheid gepaard ar v-v f *mm De rijksregeerder Horthy in gesprek met de Hongaarsche legerleiding tijdens zijn bezoek aan Huszt bij de inspectie van het door de Hongaarsche troepen bezette Roetheniê f A V je Sfeffth De Senaat van het Delftsch Studenten Corps tijdens het spelen van het lo Vivat voor de gebruikelijke vaarjool ter viering van den 91 sten dies natalis Het Muntgebouw te Amsterdam in een nieuwe gedaante. Na afbraak van het middengedeelte is men terstond be gonnen met den wederopbouw, waarbij een dubbele doorgang voor het voet gangersverkeer gemaakt wordt President Lebrun en zijn echtgenoote met het Engelsche Koningspaar op het terras van Windsor Castle, waar de Fransche gasten tijdens hun verblijf in Engeland een bezoek brachten In allerijl zijn de In het Memel-gebied wonende Joden ge vlucht voor de komst van de Duitsche troepen. Huisraad wordt opgeladen, om naar veiliger plaatsen te worden gebracht Adolf Hitier tijdens zijn rede op het balcon van het Stads theater te Memel Vluchtend voor de Hongaarsche troepen hebben vele Roethenen de Roemeensche grens overschreden. Een snapshot in het grensdorp Sighet, waar talrijke vluchtelingen een goed heenkomen kwamen zoeken Romantiek In Maart 1939. De viermast-motorschoener „Argus", welke te Heusden voor Portugeesche rekening is gebouwd, heeft Vrijdag op de Noordzee proefgevaren. De „Argus" in volle glorie

Schager Courant | 1939 | | pagina 12