relf doet je goed! Italiê's bijdrage tot den trede DE WERELD Militair luchtpact Engeland Frankrijk Rusland SUNLICHT ZEEP De Chineezen staan voor Kanton Griekenland en Turkije gewaarschuwd Postvluchten op Indië m_w ei ni g woorden te tPJtolm. op ^ee iioJun aan vaal Roemenië demobiliseert gedeeltelijk Heden een onderhoud van Koning Carol met den Prins-Regent van Joego-Slavië. ROEMEENSCHE MINISTERS NAAR BERLIJN. De Roemeensche regeering heeft besloten de oudste lichtingen reservisten die onlangs onder de wapenen zijn geroepen, naar huis terug te sturen. Dit besluit is een gevolg van de verklaring van den Hongaarschen minister van buitenlandsche zaken, dat Hongarije voornemens is de gren zen van Roemenië te eerbiedigen. Volgens kringen die nauw contact onderhouden met het Roemeensche hof, zal koning Carol heden in een Roemeensch vaartuig op den Donau een ontmoeting hebben met den Prins-Regent Paul van Joego-Slavië, teneinde den algemeenen internati onalen toestand te bespreken, en in het bijzonder de verhoudingen op den Balkan, na de Italiaansche bezetting van Albanië. Ministers naar Berlijn. De Roemeensche minister van buitenland sche zaken Gafencu is gistermiddag naar Berlijn vertrokken om op herhaalde uitnoo- diging van von Ribbentrop een officieel be zoek van twee dagen aan de Duitsche hoofd stad te brengen. Vervolgens zal Gafencu be zoeken brengen aan Brussel, Londen, Parijs en Rome. Gisteravond is op het Roemeensche ko ninklijk paleis een belangrijke kroonraad ge houden, waarbij Calinescu en Gafencu aan wezig waren. Over de hier boven genoemde maatregelen zou druk geconfereerd zijn. AS-TEGENSTANDERS ZULLEN OVER GEWELDIGE LUCHTMACHT BESCHIKKEN. Gisteren hebben Frankrijk en En geland aan Rusland de plannen van een militair luchtpact voorge legd tusschen de drie genoemde mo gendheden, die zich zouden aan eensluiten, om den status quo in Europa te handhaven en de eventu- eele expansie-droomen van de dicta tors te verstoren. Dit pact dat. aldus U.P., door Fransche luchtexperts opgesteld is, zou de democra tische landen en hun Oostelijken bondge noot in staat stellen, om direct 10.500 eerste linievliegtuigen tot hun beschikking te heb ben, waartegen Italië en Duitschland er 6.500 kunnen stellen. Bovendien zouden de democratische mo gendheden met Rusland tezamen iedere maand 1800 vliegtuigen kunnen bouwen, terwijl de beide autoritaire staten daaren tegen slechts 900 vliegtuigen kuftnen con- strueeren Volgens Reuters diplomatieken correspon dent kan gezegd worden, dat de Sovjetunie, nu Engeland een garantie gegeven heeft aan Polen en Roemenië, iets ontvangen heeft wat neerkomt op een garantie van zijn eigen grens, en daarom wordt thans ge tracht uit te maken, in hoeverre van den steun der Sovjets gebruik gemaakt kan worden, wanneer een der beide genoemde nabuurlanden wordt aangevallen. Inmiddels worden ook de besprekingen met Turkije over den algemeenen toestand op den Bal kan voortgezet. Wat Rusland betreft gelooft men dat de onderhandelingen, welke zeer gunstig ver- ioopen reeds heden tot een resultaat zullen leiden. Kalmte in de Sovjet-Unie. Na de jongste verklaringen van Chamber- lain en Daladier is de Sovjet Unie kalmer. Men merkt hier op, dat de houding van de Sovjet Unie niet is gewijzigd, men vraagt geen verdrag noch garantie, doch dringt aan op collectieve veiligheid. Vermoedelijk heeft de Sovjet Unie nog geen garanties gegeven aan de Oostzeestaten en ook is nog niet geantwoord op het verzoek van Zweden en Finland tot remilitarisatie van de Aalands-eilanden. De Sovjet-Russische Utilitaire, pers ziet een sterke Duitsche in vloed fn het Finschc leger en vermoedelijk zal derhalve' van Finland ed garantie wor den gevraagd dat de eilanden niet tegen de Sovjet-Unie zullen worden gebruikt. De Italiaansche troepen in Spanje naar het vaderland, terug. Brits ch- Ilaliaansch verdrag blijft gehand haafd. In de kamer der fasces en corpo raties heeft de Italiaansche minister van buitenlandsche zaken. Graaf Ciano, Zaterdagmiddag zijn aange kondigde redevoering uitgesproken naar aanleiding van de Italiaan sche bezetting van Albanië. Onder de aanwezigen bevond zich veld maarschalk Gocring, die bij zijn binnentreden met enorme toejuichin gen werd begroet. Ook Ciano wefd levendig toegejuicht, o.a. met „Leve Albanië." Daarna nam Ciano het woord voor zijn Redevoering. Hij begon met mede. te deelen dat de kron van Albanië is aangeboden aan Koning Victor Emmanucl. Deze personeele unie, aldus de minister, heeft het Albanec- sche volk een nieuw tijdperk van vrede en vrijheid gebracht. Hierop las hij den tekst voor, waarbij Albanië een deel wordt van 't Italiaansche rijk, en waarbij Victor Em manucl den nieuwen titel krijgt van Ko ning van Italië en Albanië, Keizer van Ethiopië. Albanië, zoo vervolgde Ciano, is thans Romeinsch, en het groote werk van de vereeniging der twee landen heeft een aanvang genomen. Mussolini heeft Alba nië gered,, ondanks de tegenwerking van Ko niiig Zog, die weinig gedaan heeft om de betrekkingen met Italië te verbeteren. De roofzuchtige oligarchie, welke Zog om ringde, moet uitgewischt worden. Het wel kom dat aan het Italiaansche leger bereid is, heeft bewezen, dat de politiek van den Duce de juiste was. Toen ik in Januari j.1. in Joegoslavië was heb ik dit land gewaar schuwd, dat er een wijziging zou kunnen ontstaan in de betrekkingen van Italië met Koning Zog, Elke poging om 'dé 'unie fus- schen Italië-" én Albanië te verstoren, zou op een actie vari deze Tanden stuiten. Italiaansche troepen in Spanje. De Italiaansche troepen in Spanje, zoo vervolgde Ciano, zullen na de triomphante- iijke intocht in Madrid naar huis terugkee- ren. De as Rome-Berlijn zal perfect blijven werken en de basis blijven van de Itali aansche buitenlandsche politiek. De aanwezigheid van de Italiaansche troe pen in Albanië beteekent niet de minste bedreiging voor Joegoslavië. Wij moeten in stemmen met Chamberlain aangaande de conclusies van zijn jongste redevoering, in zooverre deze de handhaving betreffen van het Britsch-Italiaansche pact. Niets van hetgeen gebeurd is kan eenige wijziging rechtvaardigen in dit pact, waaraan wij groote waarde toekennen. EN NOOIT ZEEP VAN ONBEKENDE HERKOMST AMERICAN CIGARETTE Roosevclts boodschap een schunnig propagandapamflet Vernietigende critiek der Duit sche bladen. „TAAL VAN VERKALKTE DIPLOMATEN EN UITGEDROOGDE KROONJURISTEN." De critiek der Duitsche pers op Roosevclts boodschap is vernietigend. „De Volkischer Beobachter" het officieele orgaan van de partij, noemt haar eenvoudig een schunnig propagan dap am f 1 e t De ouderen onder ons, zegt het blad, zal dit document uit de geschiedenis van de zen tijd verdacht bekend voorkomen. Zij zullen zich herinneren, dat reeds eens een Anierikaansche president met geheel over eenkomstige argumenten het grootste be drog der wereldgeschiedenis heeft ingeleid. Dit lied kennen wij. Het was cle heer Wil- son, die met dergelijke tonen het trouwhar tige Duitsche volk in 1918 de wapens ont futseld had om het later, aan de conferen- tietafel van Versailles te bedriegen. Roosevelt faalt als regeerings- leider. Woodrow Wilson was een fantast. Franklin D. Roosevelt is geen fan tast. doch een mateloos eerzuchtige partijpoliticus, die als regeerings- leider volkomen faalt en zijn volk vreeselijk teleurgesteld heeft, doch niettemin voor den derden keer pre sident wil worden. Deze drijfveer heeft hem aanleiding gegeven een paniekstemming op het gebied der buitenlandsche politiek te weeg te brengen, welke het Anierikaansche volk moet afleiden van zijn slechte regeering en zijn eigen ernstige nooden. Het doel van het pamflet van Roosevelt aan den Fuehrer en den Duce is volkomen duidelijk: de zelfde Roosevelt, die meer dan eeni ge andere staatsman van den tegen- woordigen tijd heeft bijgedragen tot de verdwaasde oorlogsstemming, welke groote deelen der wereld heeft aangegrepen, probeert thans, juist zooals eens Wilson, als vredesengel ten tooneele te verschijnen. Slechts een jcod zal zijn geestig heid aanvoelen Wanneer Roosevelt niet zijn nota ernstig een doeltreffende uitwerking wilde bereiken, zou hij op zijn minst een wat minder aan matigende toon hébben kunnen kiezen. De opsomming der landen bijvoorbeeld, aan welke wij plechtig moeten beloven, dat wij heil niet den oorlog willen aandoen is een kwajongensstreek, welke op zijn hoogst een joodsche „schmok" (gewetenloos journalist) voor geestig zou kunnen houden. Roosevelt de oorlogsophitser Volkomen zouteloos is ook zijn sommatie dat de leiders der jonge volken van Midden- Europa juist hem, den oorlogsophitser Roo- seveit, als neutraal scheidsrechter en biechtvader moeten kiezen. Vruchteloos zou het waarschijnlijk zijn het Roosevelt begrijpelijk te maken, dat de op gang zijnde afrekening tusschen de leven de krachten der Europeesche vernieuwing en de stompzinnige pogingen tot behoud der egoistische oude fronten niet door ver kalkte diplomaten en uitgedroogde kroon- juristen kan worden ten uitvoer gelegd. Zelfs wanneer aan de andere zijde de wil daartoe aanwezig zou zijn. .Dat dit niet het geval is, toont niets zoo ondubbelzinnig aan als deze doortrapte en toch zoo plompe pro pagandanota, besluit het blad zijn „welwil lend" commentaar. China's tweede stad bedreigd. Het door Tsjang-Kai-Sjek over het ge- heele front ingezette offensief heeft op vele punten de Japanners teruggedrongen. De Chineesche troepen hebben over het gelicele front nieuwe vorderingen gemaakt. In Zuid-China hebben zij de steden Tseng- sieng en Koenjin, niet al te ver van Kanton, China's tweede stad, genomen. In middcn-China zijn eveneens stellingen veroverd, terwijl in Noord-China, in de streek van Foesjau (Zuid-Sjansi) ook vor deringen gemaakt zijn. De Chineesche militaire woordvoerder heeft verklaard, dat de Japansche troepen bewegingen van het eene front naar het andere automatisch aantoonen, dat de Ja pansche berichten, als zou het Chineesche offensief overal mislukt zijn, onwaar zijn. Volgens de „Daily Telegraph" zou de her overing van Kanton docr de Chineezen thans ieder oogenblik venvacht kunnen worden. -De correspondent, van dit blad te Hongkong bericht, dat het Chineesche te genoffensief de voorsteden reeds heeft be reikt. Vijfentwintig kilometer ten Westen van Kanton wordt verwoed gevochten om het bezit van Toengtsjoeng en Kioejioe, waar de Japanners trachten de Chineesche keten, die zich 0111 Kanton sluit te verbreken. Gaan Duitschland en Italië Ja pan helpen? De Nitsji Nitsji Sjimboen bericht, dat de Japansche regeering voornemens is krachti ge diplomatieke druk uit te oefen op de mogendheden, die Tsjang Kai Sjek steunen. De Japansche regeering is van oordeel, dat de strijd in China niet tot een goed cincle kan worden gebracht, wanneer de hulp van buiten aan Tsjang Kai Sjek niet doeltref fend wordt vernietigd. Deze diplomatieke druk zal worden uitgeoefend door Duitsch land, Italië en de andere onderteekenaars van het antikoniinternverdrag. Nog steeds gevechten op het eiland Hainan. Het Japansche Watanabe-leger heeft Ka- chek, de tweede handelsstad van Hainan, en een belangrijke strategische basis voor Chineesche operaties op het eiland, Zater dag veroverd. Britsch-Fransche voorstellen zijn immoreel. In een officieel geïnspireerd artikel waar schuwt de Boersenzeitung Griekenland en Turkije tegen het aanvaarden van de „im- moreele voorstellen" van Groot-Britannie en Frankrijk. Het blad schrijft, dat in geval van oorlog de kleine staten het eerst getrof fen zullen worden in hun bestaan terwijl in vredestijd hun financieele, economische en strategische afhankelijkheid van de groote mogendheden zou beteekenen, dat hun eco nomische betrekkingen inschrompelen of ge heel vernield worden. Griekenland erkentelijk. Inmiddels heeft de Grieksche minister president Metaxas den gezanten van En geland en Frankrijk de ontvangst bevestigd van de mededeeling hunner regeeringen betreffende de integriteit van Griekenland en uiting gegeven aan de groote erkentelijk heid van Gi'iekenland. Buizerd (heenreis) Vertrek van Aankomst te Rang. 16 Apr. Sing. 16 Apr. (teruRreis) |IodhP' 15 A"r- l13"*"' 15 APr' (terugreis) jjodhp. 16 Apr. jBagd. 16 Apr. U?e"reis) lepels 16 Apr. Alex. 16 Apr. «riBaSr* 16 Apr' |J°dhP-18APr- (terugreis) lMcdan 16 Apr 'Hang' 16 Apr' Hongaarsche ministers naar Rome. Mi nister-president Teleki en de Minister van Buitenlandsche Zaken, Csaky, vertrekken hedenmorgen. Teleki verklaarde ten aan zien van zijn reis naar Rome o.m., „dat zij meer is dan een beleefdheidsbezoek". Hij is ervan overtuigd, dat deze ontmoe ting met Mussolini een nog nauwere sa menwerking tusschen Hongarije.en Italië bevorderen zal en aldus een waardevolle bijdrage zal leveren tot de vreedzame ont wikkeling in het Donaubekkcn. Goebbels zal Woensdag spreken. Aan den vooravond van Hitiers verjaardag, Woens dagavond om half zeven Duitschen tijd, zal Goebbels een radioredè uitspreken. DuitschPoolsche verdrag een legende? De correspondent van de „Lokal Anzei- gcr" 1u Warschau vraagt zich af, of het DuitschPoolsche verdrag niet een „le gende is, welke is opgeborgen op den rom melzolder van de geschiedenis". Hij is van oordeel, dat Polen de essentieele anti-Rus sische politiek van Pilsoedski heeft verge ten en verklaart, dat de omstandigheden, waaronder cle Duitsche bevolkingsgroep in Polen leeft, al zeer ernstig zijn. Fransche boeren Italië uitgewezen. Da Italiaansche regeering heeft 15 April vast gesteld als den laatstcn termijn voor de ontruiming van liet aan Fransche boeren toebehoorende land in Isola, dat onteigend is. De Fransche eigenaars hebben het ge bied veralten: 62 gezinnen worden door den Italiaanschen maatregel getroffen. Anti-Duitsche betooging te Milaan? Er liepen geruchten dat te Milaan een anti- Duitsche belooging had plaats gevonden, Stefani noemt dit bericht belachelijk. Estland verlengt den diensttijd. De mili taire diensttijd in Estland is verlengd van 12 of 15 tot 18 maanden. Goering bij den Italiaanschen Koning. Goering is met zijn eclitgenoote in het Quirinaal door den Italiaanschen koning en koningin ontvangen, die hen tot het noenmaal uitnoodigden. Hieraan na men o.a. ook Mussolini en Ciano deel. De Albaneesche kroon aangeboden. Een Albaneesche missie onder leiding van Ver- laci heeft in een symbolische plechtigheid in het Quirinaal Koning Victor Emmanuel den kroon van Albanië aangeboden. Mus- sulini had tevoren de Albaneesche gede legeerden ontvangen. Britsche ambassadeur bij Litwinof. De Britsche ambassadeur heeft te Moskou voor cle tweede nis-si In twee dagen een ondérlioud met Litwinof gehad, dat een half uur duui'de. Italiaansche immigranten over Albanië. Op het congres der Italianen in Xoord- Frankrijk" heeft de secretaris-generaal van den Italiaanschen Volksbond, die in Frank rijk meer dan 50.000 leden telt, uiting ge geven aan de verontwaardiging der Itali aanschen immigranten. In geval van oor log, aldus spr., zullen de Italiaansche im migranten strijden om den fascistischen aanvallers een nederlaag toe te brengen: daarom zijn zij bij duizenden bereid zich bij een oorlog bij liet Fransche leger aan te sluilcn. FEUILLETON. Een zeemansverhaal door: Jaap Moulijn 21. Ja, enkel uit voorzichtigheid Tommie, heusch niet voor mezelf, maar... ja, zie je... tante weet er nog niets van en als ze het van een ander eerder zou hooren dan van mij. dan waren we nog lang niet gelukkig! Tante is wel lief en goed voor me hoor. Maar ze is een beetje conservatief in haar ideeën. Ze is zelf ongetrouwd gebleven haar heele leven en En Eva krijgt alweer een kleur. Uit een zijweg komt een dikke oude dame aanwandelen, die eerst afwezig, als naar on bekenden. maar dan ineens stomverbaasd naar hen kijkt, nog voor Eva Toms hand heeft weggeduwd en knikkend, doodverlegen Dag juffrouw Baldriaansen heeft ge mompeld. Meteen zijn ze haar al een eindje voorbij. Wie was dat veeren bed met een tamp touw eromheen in het midden? vraagt Tom. Eva lacht nerveus en zegt erg verschrikt: O lieve hemel, een van tantes krans- vriendinnen: juffrouw Baldriaansen! Wat Is dat, een kransvriendin vraagt hij door. Hè jongen, een van de dames die op tantes zendingskransje komen natuurlijk. En nu weet morgen de heele krans het! Wat moet ik doen Tommie? Nou, dan hoef je het zelf niet eens te vertellen, dus ik dee maar niks als ik jou was meisjelief. O Tom, schei uit alsjeblieft! Ik sta duizend angsten uit! Jy ként tante niet! Zal ik dadeljjk even meerijden en kennis met haar maken Dan vraag ik meteen officieel om je hand. Nee, nee, néeeee! Doe niet zoo idioot, je weet niet wat je zegt jongen," het is ver schrikkelijk! Tom ziet, dat Eva werkelijk hevig ontdaan is, maar hij kan de oorzaak niet begrijpen. Op dit hoogtepunt van geluk in hun beider leven, doet het er voor hem zoo bitter weinig toe, hoe een stel oude dames reageeren wil op de ontwaakte liefde tusschen hem en dit heerlijke meisje, dat nu zyn meisje is! Alleen van hèm! De rest van de wereld kan voor zijn partnou ja, wét de rest van de wereld kan, komt er al evenmin opaan. Tom is absoluut leek op het terrein van de con ventie. Zijn ouders hebben hem daarin niet opgevoed. Zij vonden, dat er dingen van grooter waarde bestonden om aan het leven van hun jongen inhoud te geven. Zelfs van stand heeft Tom weinig besef. Hij vindt, dat er beschaafde en minder beschaafde zielen dwalen over dit ondermaansche. Maar dat beschaving zich bovendien nog vast kan biiton aan een naam... nee, dat is voor hém in flagrante tegenspraak met zijn gevoel. Hij weet trouwens niet eens. dat dit alles de oorzaak is van Eva's angst. Voor hem is hun liefde alleen maar mooi en goed en dus vindt hij het vanzelfsprekend en logisch, dat ieder een het daarmee roerend eens zal zijn. Maar Eva weet wel beter. Zij voelt bij in tuïtie, dat er nu al dreigende machten op staan om hun beider jong geluk tegen tè wer ken en desnoods te vernielen. Nu al, een goed uur nadat ze elkaar hun liefde hebben ge openbaard. Zij kent tantes ideaal wat betreft haar, Eva's aanstaande echtgenoot, ook al heeft ze er nooit rechtstreeks met haar over gesproken. Tante Carolien verdeelt, evenals de meeste anderen van haar kring, de menschen, zooals een handelaar in komkommers zijn exempla ren: in eerste, tweede, derde en vierde soort. Eerste soort zijn de adel en de gestudeerden met een goede positie. Tweede soort zijn ook nog gestudeerden, maar dit zijn zij, die het bij voorbeeld als predikant of dokter niet verder brengen dan tot een dorpsgemeente of dorps- practijk. Tweede soort zijn ook de tandartsen, dierenartsen, ontvangers en dergelijken. Derde en vierde soort komen niet in aanmer king; hiertoe behoort de rest der menschheid. Indèrdaad, het is niet eenvoudig voor een christenmensch als tante Carolien, om juist en rechtvaardig te zyn in haar oordeel. Dat onze lieve Heer weieens op gansch andere wijze te werk zou kunnen gaan bij de catalogisee ring zijner schepselen, komt in haar hoofd niet op. Aan het vele laatsten zullen de eersten zijn en vele eersten de laatste. hecht ze een geheel verschillende beteekenis. Eva, die deze opvattingen kent, ziet de voorteekenen van den storm, die zal opsteken in haar eigen leven en in dat van de men schen om haar heen. Een storm over rang en stand, daar zal het tenslotte op neerkomen. En waar dient dat voor? vraagt ze zich af. Ja, waarvoor dient storm? Waarvandaan komt hy en waarheen gaat hij? Wie heeft hem ontketend? Maar aan den anderen kant: wat zou het menschenleven beteekenen zonder weerstandsstrijd tegen de kracht van den storm Zijn eerste voorteekenen zijn echter al oor zaak, dat Eva haastig en nerveus afscheid neemt en hard naar huis rijdt, slechts een maal omkykend en wuivend. Terwijl het eerste afscheid tusschen twee gelieven toch heel an ders behoort te zijn! Het moet minstens een uur duren en aan iemand, die het toevallig zien kan, meer dan bespottelijk toeschijnen. Tenzij het iemand is, die zich in den toestand verplaatsen kan en dus zoo fijngevoelig is niet te kijken. Tom rijdt naar de pastorie, waar hij ten eten is gevraagd. Want hij is van morgen ook al geweest en vroeg toen ronduit aan Paula of ze kans zag nogeens een ontmoe ting tusschen Eva en hem te bewerkstelli gen. Paula kreeg een ondeugend-triomfante- lijke blik in haar oogen. Wacht maar even, zei ze enkel. En deze geboren intrigante pakte de tele foon en Tom hoorde haar zeggen: Och Eef, hier Paula zeg. Wat jammer, dat ik je nu op het laatste moment moet te leurstellen, maar ik kan onmogelijk met je gaan fietsen straks. Ik krijg plotseling een gast aan tafel vanmiddagNee, niets aan té doen natuurlykga jij nu ook niet?... ja dat is verstandig van je, profiteer maar van je middag! Binnenkort gaan we dan wel weer eens samen hè?... Goed hoor, daég! In orde stuurman, zei ze toen: stuur jezelf om half twee naar het punt dat ik je wijzen zal and leave the rest to me! nam Tom haar zin over, met meer vertoon van moed dan hy voelde. Als je slaagt kom je vanmiddag hier eten! bedisselde Paula: anders heb je me trouwens onwaarheden laten zeggen te gen Eva daarnet! Tom is toen blijven lunchen en om half twee, op loodsaanwijzing van zijn nicht, naar het bedoelde punt gefietst. Paula heeft dus den heelen middag in span ning gezeten. Zou Tom komen of niet Als hij verschijnt, zal ze zie-je-nou-wel kunnen spelen tegen haar man en dat blijft toch maar leuk. Albert is vandaag den heelen dag naar Utrecht, ze verwacht hem tegen het eten thuis. Een hevig lawaai en een wild gekrijsch in de gang schrikken haar op. De deur vliegt open en haar beide zonen van acht en zes jaar, Hans en Dick, stormen binnen, voor de rest van den dag verlost uit de klauwen van het meer uitgebreid lager onderwijs, dat naar hun opvattingen best wat meer ingekrompen zou kunnen worden. Moeder, is oom Tom er nog niet? Komt hij nou nog eten mams? Hoe laat komt ie? Mag ik naast 'm zitten, hij heeft het laatst naast 'm gezeten, hoor mams! De beide stemmen brullen dit, om zich maar boven elkaar uit verstaanbaar te ma ken,, bijna tegelijk, zoodat Paula haar ooren dicht houdt tot ze zwygen. Zouden jullie je moeder niet eens eerst behoorlijk je opwachting komen maken, her rieschoppers! Wat is dat voor manier van binnenkomen? En gil niet zoo idioot! Je weet wel, dat ik daar niet tegen kan. De heeren bedaren en Paula vertelt hun, dat ze zelf nog niet weet of oom Tom komt of niet. (Wordt vervolgd.)

Schager Courant | 1939 | | pagina 2