DE VERKIEZINGEN DE BRAND VAN DE „PARIS" TE HAVRE. Voor vele ouden van dagen was het stemmen voor de Provinciale Staten Woensdag een heel karwei. - Een aardig snapshot in het Oude Mannen- en Vrouwenhuis aan den Amstel te Amsterdam Koning George VI in het uniform var» kolonel der Cameron Hooglanders. Deze opname is het nieuwste statie portret van den Britschen vorst Een kijkje in het Beursgebouw aan het Damrak te Amsterdam, waar Woensdagavond door het A.N.P. de resultaten der verkiezingen voor de Provinciale Staten werden uitgewerkt Overzicht van de drukte op de Nieuwe Zijds Voorburgwal te Amsterdam, waar Woensdagavond voor de bureaux der dagbladen de uitslagen der verkiezingen bekend werden gemaakt Een luchtfoto van de brandende „Paris" in de haven van Le Havre De Amerikaansche oorlogsbodems, die op de reede van Villefranche-sur-Mer lagen, hebben het anker gelicht, om naar de Amerikaansche wateren terug te keeren, zulks ter ver sterking van hun vlooteenheden Bij zijn aankomst in Berlijn inspecteerde de Roemeensche minister van Buitenlandsche Zaken, Gafencu, de eerewacht voor het station Friedrichstrasse in de Duitsche hoofdstad Westelijk deel der Middellandsche Zee bewaakt, heb ben de Engelsche eskaders het Oos telijk deel voor hun rekening ge- De C. 7. W. van de „Flores" is bij Manggar op Biliton's Oostkust veronge lukt. De inzittenden kwamen met lichte verwondingen vrij. Het wrak wordt aan-boord yan de „Flores" geborgen De „Paris" is in de haven van Le Havre door feilen brand ernstig geteisterd. De groote hoeveelheid bluschwater, welke door de brandweer in het schip werd gespoten, was oorzaak, dat het vaartuig tenslotte kapseisde

Schager Courant | 1939 | | pagina 4