GLENN MARTINS PARADEEREN. OP DE ALKMAARSCHE KAASMARKT. De Algemeene Ned. Verkeersfederatie hield Vrijdag te Den Haag haar jaar vergadering. De heer A. Plesman, directeur van de K.L.M., tijdens zijn rede De deelnemers aan het Internationaal congres van reisbureaux brachten Vrijdag een bezoek aan de Alkmaarsche. Kaasmarkt, waar het echte Noord Hollandsche product met belangstelling gekeurd werd Bao Dal, de Keizer van Annam, die te Parijs vertoeft, verlaat het Fransche departement van Koloniën na zijn onderhoud met minister Mandel De wedstrijden om het Internationaal golf amateurkampioenschap van Neder land worden te Zandvoort gehouden. Een der deelnemers aan slag De groote parade van 41 Glenn Martin bommenwerpers boven het Waterloo Plein te Batavia als slot van de feestweek ter gelegenheid van het zilveren jubileum der Ned. Indische Luchtvaart-afdeeling. Op de foto zijn alle 41 toestellen te onderscheiden Voor het wielercriterium op de Boulevard te Scheveriingen werd Vrijdag 18 K.M. draad gespannen als afzetting voor het publiek Bij hun terugkeer uit Spanje te Napels werden de Italiaan- sche legionarissen door Koning Victor Emanuel geïnspecteerd. Een overzicht tijdens de plechtigheid Vijftig kinderen werden gewond bij de gas-ontploffing in een hulp-school nabij Barberton in den Amerikaanschen staat Ohio. - Redders zoeken naar gewonden onder de puin- hoopen H. K. H. Prinses Juliana en Z. K. H. Prins Bernhard hebben Vrijdag het internationaal concours hippique te Bussum bijgewoond. De begroeting der vorstelijke bezoekers bij hun aankomst

Schager Courant | 1939 | | pagina 12