DE CITY VAN LONDEN VERWELKOMT ENGELANDS KONINGSPAAR. Dag en nacht wordt gewerkt, om het m.s. .Oranje" op tijd voor den proeftocht gereed te krijgen. Het machtige zeekasteel, liggend aan de Javakade te Amsterdam, biedt in de avonduren een fantastisch schouwspef De Koning en de Koningin van Enge land zijn na hun terugkeer in Londen Vrijdag officieel verwelkomd door de City. De vorstelijke stoet onderweg na de traditioneele ceremonie bij Temple Bar De heer C. Wijdenes Spaans neemt 26 Juni a.s. afscheid als dijkgraaf van het Hoogheemraadschap Noordhollands Noorderkwartier te Alkmaar De heer C. L. M. Kerckhoven, reserve 1ste luitenant der Grenadiers, trad Vrijdag te Amersfoort in het huwelijk met mej. A. H. W. van den Bent, dochter van generaal-majoor A. R. van den Bent, den commandant der IVde divisie Koning Leopold van België bracht deze week een bezoek aan Brugge ter opening van de Memling-tentocnstelling in het Gruuthuse-museum. De Koning tijdens zijn bezoek De Gouverneur-generaal woonde het militair schouw spel te Batavia ter gelegenheid der bataljons-eeuwfeesten bij De burgemeester van Mook, de heer H. J. J. Sengers, vierde Vrijdag zijn zilveren ambts jubileum. - Op origineele wijze kwam een tweetal jeugdige ingezetenen den jubilaris feliciteeren In de Guildhall te Londen werd Vrijdag ter gelegenheid van de officieele verwelkoming van het Engelsche Koningspaar door de City, na zijn terugkeer in de Engelsche hoofdstad, een lunch aangeboden. De Koning tijdens zijn rede, waarin hij zijn reis indrukken schetste

Schager Courant | 1939 | | pagina 12