Fioanciëele toestand BERICHTVAN INZET VRIJ BAL Klink gehuldigd f 5452.88 G. KONING, Sigarenmagazijn Inbrekers gearresteerd Anna Paulowna. Zaterdag 29 dezer Raad Wieringerwaard Dit jaar wordt aan den bonw van het arrestantenlokaal begonnen Gisteravond vergaderde de Raad onder lei ding van Burgemeester Kaan; Secretaris de iheer W. J. Los. Afwezig de heer H. K. Kos ters. Notulen werden onveranderd vastgesteld. Naar aanleiding der notulen deelde voor zitter mede dat in verband met een opmer king van den heer Nieuweboer overleg is gepleegd met Dr. de Vries. Inderdaad zijn er enkele woningen die eenige verbetering behoeven. Het hoofdbezwaar bestaat evenwel dat dergelijke woningen bezet zijn met tame lijk groote gezinnen. Dit neemt evenwel niet weg, dat onze aandacht hierbij bepaald moet blijven. Er is reeds een stap in die richtnig gedaan met een dubbele woning. Verder wordt medegedeeld, dat het aan den heer Bakker verkocht bouwterrein over geschreven is. Het terrein heeft de gemeente gekost f 2300 plus f 100 onkosten totaal f2400. Aan bouwterrein hebben we voor f 1600 ver kocht zoodat het overgebleven terrein dat als parkeerterrein dienstbaar gemaakt zal wor den ongeveer f 800 kost, wat hierop neer komt dat het geen dure transactie is geweest. De bedoeling is, om zoodra de tweede woning klaar is het parkeerterrein enz. te egalisee- ren. Goed besteed geld! Verder werd de opening van het zwembad nog even gereleveerd. Als gemeente hebben we aldus spr. volle medewerking verleend. Het voorziet in een behoefte De f 300 die de gemeente bijdraagt zijn goed besteed. Wethouder komt ter vergadering. Ingekomen stukken. A. Goedkeuring door Ged. Staten van ver koop bouwgrond aan den heer J. Bakker B. Goedk. aansluiting Wicringermeer bij de Vlceschkeuringsdienst. C. Goedkeuring suppletoirs begrooting en enkele af- en overschrijvingen. D. Proces-verbaal gehouden kas verificatie op 9 Juni j.1. Alles was keurig in orde met een saldo ad f 2662. Ook bij de kascontrole van het Burg. Armbestuur werd alles in orde bevonden. E. Een schrijven van B. en W. van Alkmaar waarbij erkentelijkheid werd betuigd voor de toezegging der bijdrage voor de exploitatie Centraal Ziekenhuis. Vorder eenige verslagen schoolartsendienst Centraal Ziekenhuis, Vleeschkeuringsdienst enz. F. Frocessen verbaal stembureau, hoofd itembureau en Centraal stembureau. Wat betrof het verslag schoolartsendienst vroeg de heer Blaauboer of deze dienst goed Heeft roldaan. Voorzitter zeide dat het hem genoegen deed deze vraag met een volmondig ja te kunnen beantwoorden. De negentig gulden die wij er aan geven is zeer goed besteed. Donatie Volkshoogeschool Ten slotte werd ook nog een circulaire voorgelezen van de commissie van de Volks hoogeschool. Voorzitter lichtte toe dat de gemeente geen lid kan worden, doch wel donateur. Het Dag. Bestuur stelde voor donateur te worden voor een jaarlijksche bijdrage ad f 10.— Algemeen goedgevonden. Als gemachtigde voor de verkiezing van een lid voor het Hoogheemraadschap werd de Burgemeester aangewezen. Bouw arTestantenlokaal. Volgende punt is een voorstel tot bouw van een arrestantenlokaal op de voormali ge dorsch van het Polderhuis, waartoe reeds eerder in principe werd besloten. Het gaat op voorschrift van hoogerhand. Voorzitter deelde mede dat het Polder bestuur geen bezwaar heeft. Een plannetje ligt ter tafel, waarbij eenige toelichtingen werden gegeven. Er zijn twee begrootingen gemaakt. Wanneer het lokaal van hout wordt gemaakt werden de kosten geraamd op f 476 en van steen op f 525.— 't Dag. Bestuur gevoelt meer voor steen, waarmee de Raad accoord ging. Machtiging werd verleend om het werk nog dit jaar uit te voeren. Opgemerkt werd dat we onze „gasten" goed moeten ontvangen Een supplctoire begrooting 1938 werd goedgekeurd. Gemeenterekening 1938. Daarna volgde anbieding gemeentereke- ning 1938 alsmede de rekening van het Burg. Armbestuur. Wat de gemeentereke ning betreft deelde voorzitter mede dat de eindcijfers gunstig zijn. Bij de begrooting was gerekend op een saldo van f 2457, terwijl dit thans is f 5326.01. Het eindbedrag der rekening is f 28634.98. De ontvangsten van het Burg. Armbestuur bedroegen f 10916 w.o. f 85Ó0 subsidie van de gemeente uitgaven f 9027 w.o. begrepen f 6735 bedeeling in geld. Deze rekening gaf aan een saldo van f 1889. Als commissie tot het nazien der ge meenterekening werdén aangewezen de Heeren van der Kolk. Goosens en Visser en voor de rekening Burg. Armbestuur, de hee ren Blaauboer en Nieuweboer. Hierna werd de vergadering even ge schorst om aan de heeren v. d. Kolk, Nieu weboer en Goosens de gelegenheid te ge ven om de geloofsbrieven van de nieuw ge- koozen raadsleden na te zien. Na heropening werd bij monde van den heer van der Kolk medegedeeld alles in orde te hebben bevonden en tot toelating geadviseerd. Aldus besloten. Een rondvraag in tweeën. Voorzitter wil nu de rondvraag in tweeën splitsen, n.1. eerst de gewone rondvraag, welke niets opleverde en daarna even memo reren wat er de laatste 4 jaar zoo onge veer is gebeurd. In verband met het feit dat dit waarschijn lijk de laatste vergadering is met de thans zittende Raad, wil voorzitter hier een oogen- blik bij stil staan. Wat betreft de financiën kan gezegd worden dat deze buiten verwachting behoorlijk zijn verloopen. Er is een reservefonds van 9^2 10 duizend gulden. Ook uit de reserve is f2300 betaald voor aankoop parkeerterrein. Dit is een resultaat dat aanleiding geeft tot tevredenheid. Niet ongerept wil ik laten dat we tweemaal eenige belastingverlaging hebben gehad. Dat strekt tot voldoe ning. Eén punt is wel zeer belangrijk, n.I. dat we onze gemeente zelfstandig hebben kunnen behouden. Het werkloozenvraagstuk is eveneens vrij gunstig verloopen. Dit. jaar waren er 80 a 90 wei'kloozen. Een groot voorrecht is dat er geen permanente werkeloozcn zijn. Ingrijpende zaken zijn er niet geweest. Be halve zwembad en parkeerterrein zijn er geen groote werken uitgevoerd. Woorden van afscheid en hulde. In verband met mijn eerste periode als voorzitter, dank ik li hartelijk voor uwe be reidwilligheid en medewerking, vooral de beide wethouders en speciaal wethouder Koster voor zijn vriendschap. Met zijn broe den kijk op de dingen heb ik daar veel steun aan. De leden feliciteer ik met het her nieuwd vertrouwen; ik twijfel niet of de sa menwerking zal weer goed zijn. De heer Blaauboer komt niet meer terug; dit was uw eigen wil, aldus voorzitter zich tot den heer Blaauboer richtend, want an ders waart u zeker weer met vlag en wim pel gekozen. Wij moeten uw besluit eerbie digen. Persoonlijk spijt het me. 28 Jaar heeft u de gemeente gediend op een manier die bewonderenswaardig is. Zeer erkentelijk zijn we u voor uw eerlijke opvatting. U ham geen blad voor den mond. Ik kan wel namens de geheele burgerij spreken, wanneer ik u har telijk dank zeg voor alles wat u voor de ge meente heeft gedaan. Applaus. Ik wil besluiten met ook de pers te be danken, alsmede de secretarie-ambtenaren. Zijn drie deugden „Eenvoud" „Physiek vermogen" en „Volhar ding". Gisteravond heeft de Wieringer bevol king op grootsche wijze haar kam pioen Detmer Klink gehuldigd. Reeds vroeg in den avond kon men aan de vele uitgestoken vlaggen zien dat er iets bijzonders op til was. Overal op de straten trof men een talrijk publiek hetwelk zich concen treerde bij Cinema De Haan. Daar komt hij aan! Te 9 uur marcheerde de Kon. Muziekver- eeniging „Harmonie" onder leiding van den heer P. Bruui bij „Concordia" vandaan om den kampioen in te halen. Er werd naar de Nieuwstraat gemarcheerd alwaar de auto's met Klink en zijn familie onder luid hoera geroep zich achter de vereeniging aanslo ten. In den eersten open wagen zat de kam pioen omhangen met de, kampioenskrans. Bij het betreden der Cinema barstte het publiek in een geweldig hoera geroep los. De Cinema wasjspoedig zoo gevuld dat velen zich met een staanplaats tevreden moesten stellen. Ja verschillenden werden terugge stuurd. Op het tooneel. Als dan het doek open gaat zien we onze mu/ieavereeniging en daarvoor de kampioen onze Detmer in Nationaal tricot met de kam pioenskrans Weer hoera geroep en handen geklap. Als de stilte eenigszins is terugge keerd heet de heer C. J. Bosker namens het huldigingscomité de kampioen, z'n ouders en familie, het gemeentebestuur, de besturen der plaatselijke vercenigingen en de talrijke aanwezigen van harte welkom, waarna de muziek vereeniging dadelijk een nummer ten beste geeft. Complimenteeren Allei eerst spreekt de loco-burgemeester de heer J. Bosker. Spr. zegt zeker namens het Wieringer publiek en gemeentebestuur te spreken als hij naast Klink ook de harte lijke gelukwenschcn brengt aan diens ouders (aplaus). Wij hebben Klink voor 't eerst op de baan zien rijden wij hebben hem zien vooruitgaan in z'n wielrenners carrière. We hebben spannende dagen beleefd, maar voor al ook zijn moeder heeft dagen van span ning gekend als haar zoon zich moest me ten met de besten van de besten. Trots al les heeft ze hem echter steeds terzijde ge slaan om hem te helpen en daarom is een gelukwenschcn aan zijn ouders zeer zeker Als hij dan tegen 's werelds grootste moest rijden hebben wij die spanning gekend maar nu, nu staat hij hier voor ons met de Natio nale kleuren om de lendenen gegord. Aan hem is 't nu opgedragerf ons land, ons volk, onze natie te verdedigen om de Hollandsche kleuren hoog te houden. Er rust een zware plicht op hem, maar we vertrouwen dat straks in Milaan Nederland op de beste wijze zal vertegenwoordigd worden. De Harmonie zette hierna het „Wilhelmus" in het welk staande werd meegezongen. Een snaar getroffen. De heer C. J. Bosker spreekt namens de burgerij. Toen Zondags, zegt de heer Bosker, Klink, jouw naam door de radio ging, werd in ieders rechtgeaard Wieringer gemoed een snaar getroffen. Gisteravond ben je aan Den Oever gehuldigd in de plaats, waar je woont en thans hier en ook nu zijn weer je buren en kennissen meegekomen, om je hun hulde te betuigen. Het zijn, Klink, 3 deug den. die wc in jou in zoo groote mate aan treffen en wel „Eenvoud", „Physieke ver mogen" en „Volharding". Je eenvoud, zoo verdiend. juist is reeds gezegd, hoe je nog steeds met je oude kameraden omgaat, hoe je nog met hen traint. Uw „physiek vermogen", 'n Tijd werd je naam in de greote pers niet ge noemd, je werd genegeerd je naam „Klink" mocht niet klinken, en om daar tegen te vechten is taaie volharding noodig. Je hebt nu echter getoond dat je naam wèl klinkend is en de grootste bladen hebben dat dan ook nu erkend, maar bij alles, Klink, blijf je de eenvoudige, gastvrije Wie ringer. Namens de burgerij onze hartelijke gelukwenschen. Woorden van sportmannen. De Harmonie liet zich hierna nog eens hooren, waarna de heer Nieuwbuurt na mens de Voetbalvereeniging „Succes" het woord voerde. Het doet spr. een buitenge woon groot genoegen namens de voetbal- Toespraak van den heer Blaau boer. De heer Blaauboer dankte den voorzitter voor zijn hartelijke woorden. In die 28 jaar, aldus de heer Blaauboer heb ik drie voor zitters gehad. Ik hoop dat het U gegeven mo ge zijn, zoolang Burgemeester te blijven tot het tijdstip dat U wegens leeftijd afscheid moet nemen. Ik neem nu afscheid van den Raad en in 't bijzonder wil ik danken den heer Koster met wien ik 20 jaar zoo vriendschappelijk heb samengewerkt. De secretaris dank ik hartelijk voor de manier waarop hij mij de zaken steeds duidelijk maakte. Ook aan de pers, die aldus spr., zoo langzamerhand met Burgemeester en Wethouders is samengegroeid zeg ik dank voor de verslagen die hij steeds zoo goed heeft weergegeven en ten slotte breng ik grooten dank aan de kiezers voor het vertrouwen steeds in mij gesteld. Weth. Koster spreekt. Ook wethouder Koster vroeg nog het woord om te zeggen dat hij 20 jaar hel genoegen heeft gehad om met den heer Blaauboer sa- nv n te werken. Lid van den Raad zijn is niet altijd een dankbare zaak. Ik kan me best indenken dat sommigen zich niet willeTi bloot stellen aan critiek. Anderzijds heeft bet ook een zekere bekoring. Met den heer Blaauboer hadden we steeds een prettige sa menwerking. De personen als zoodanig wer den steeds uitgeschakeld. We hebben nooit van U een woord van animositeit gehoord. Niet altijd waren we het eens, doch al wat U gaf, was uw eerlijke meening. Dit wercl hocgelijk gewaardeerd. U waart nog al eens een rein waarbij gewezen werd op de ver antwoordelijkheid doch nooit wanneer het in 't belang was van de gemeente. Mijnheer Blaauboer voor uw vriendschap dank ik U recht hartelijk. Hierna sluiting. Hierna sluiting. Als bijzonderheid kan nog vermeld worden dat de heer Blaauboer slechts eenmaal in die 28 jaar een vergadering niet heeft meege maakt. (Verslaggever). vereeniging z'n beste wenschcn aan te mo gen bieden met deze geweldige prestatie. Als oud-voorzitter van de Wielerclub „Wieringen" voert de heer J. J. Bosker het woord. Spr. verhaalt ons de oprichtings vergadering van de Wielerclub over de eer ste ronde, hoe Klink al spoedig lid werd Maar, zegt de heer Bosker, wie kon het toen bevroeden, dat wat we thans zien. Naast z'n gelukwenschen aan Klink, biedt spr. ook z'n wenschen aan de Wielerclub „Wieringen" met het succes, dat een lid van hun club behaald heeft. De heer J. C. de Haan spreekt namens „Zang en Vriendschap". Na een korte pauze spreekt de heer Hul- sebos namens de buurtbewoners. Vele cadeaux. Namens de zes aanmoedigers van Zater dag en Zondag j.1. in 't Stadion biedt mej. Guus Doves een fraaie fruitmand aan. Mej. Truus Bosker biedt namens een sportliefhebber eveneens fruit aan en leest een daarbij passend gedicht voor. De heer His Wilms, verslaggever, biedt namens de Schager Courant een schitte rende bloemenmand aan. Mej. Frieneke De Haan spreekt namens de volgende vereenigingen „Harmonie", „Succes", „Zang en Vriendschap", „Apol- Io" Gymnastiekvereeniging „Den Oever". Gymnastiekvereen. „Wieringen" „Flora" mandoline vereeniging „Oost Wieringen", „O.K.K." Middenstandsvereeniging „IJsclub Westerland", Slagersvereeniging en Wieler club „Wieringen" en bied hiernamens een gouden armbandhorloge aan (applaus.) Mej. Co. Schorl schenkt namens „Hotel De Haan" den kampioen een wapenlepeltje. Van fotograaf Jac. Visser werd bij mon de van Elly de Haan een foto in lijst ca deau gegeven. Voorts zijn nog binnengekomen een bouqet bloemen van Meindert Hoep en een bloemenmand van de directie van Cinema De Haan. Namens de Wielerclub „Wieringen" spreekt de heer C. Korshuize en feliciteert hun lid met z'n phenomenaal succes. De heer M. Kooij zingt hierna een speciaal door zijn vrouw, mevr. Kooij van Savoyen gemaakt kampioenslied waarmede veel suc ces wordt geoogst. Gelukwenschen, telegrammen zijn er geko men van de Mandolinevereen. -O.K.K. en van een oud koppelgênoot. Buschman pit Den Helder. Klink spreekt. Dan spreekt de kampioen zelf. Ik dank jullie allemaal, zegt Klink, voor deze hul diging, voor de huldiging van gisteravond, ik dank Apollo en Harmonie de andere vereenigingen en de burgers voor de mooie cadeaux en bloemen. Allemaal mijn harte lijke dank! (applaus). In verband met den laatsten tijd in grooten getale gepleegde diefstallen was vermoeden gerezen tegen een tweetal kampeerders on der St. Maartenszee. Door de veldwachters van der Heijden, Homan en Overhand werd vannacht tijdens afwezigheid van de kam peerders een inval in de tent gedaan. Daar bij werden verschillende gestolen goederen aangetroffen. De veldwachters gingen in hinderlaag lig gen en om half vijf vanmorgen verscheen de eerste kampeerder, de 22-jarige S. P. op een rijwiel, dat hij een keer te voren in Ber gen had gestolen. Eenige uren later werd nummer twee gearresteerd een zekere M. H. Beiden zijn afkomstig uit Friesland. Onder de gestolen goederen bevonden zich een groot aantal kleedingstukkcn, w.o. 13 jassen, ver schillende mantels, een kampeertent ont vreemd te Callantsoog, 2 koedekken, een zil veren tafelmes ontvreemd te Bergen enz. Verder hebben de twee arrestanten zich schuldig gemaakt aan diefstal van motor rijwielen, afkomstig uit Anna Paulowna en Dirkshorn. Uit de kleedingstukken van een bader werd voorts een portemonnaie met inhoud gestolen. Een knap stukje recherchewerk van onze kranige Rijks- en gemeentepolitie! WARMENHtUTZEN, 25 Juli. Schotsche muizen 2—3.40, grove 1.80— 2,20, drielingen 2—2.70, eigenheimers Z— 3.50, zilvernep 7.507.60, drielingen 2.80 3.10, uien 2.30, roode kool 1.40—1.80, sla- boonpn 7.10. aAnvoer; 71250 Kg. aardappe len, 903 Kg. zilveruien, 1075 Kg. roode kool 25 Kg. slaboonen. GRONINGEN, 25 Juli. Graanbeurs. Inlandsche rogge 8.60— 8.70, witte haver 7.40—7.50,, zwarte haver 7.40—7.50, karwijfcaad 25.50—26.50, ronde mais 7.55—7.75, platte mais 7.50-7.70. Wei nig aanvoer en weinig handel. MEDEMBLIK, 25 Juli. Aardappelen: Bonken 8590 ct., Schot sche muizen 1—1.20, kleine muizen 1.10 1.15, borgers 1.45—1.50, .blauwe borgers 70 —90 ct., per 50 Kg. Slaboonen 1.35—1.40, snijboonen 1.30—1.60 per 15 Kg. ROTTERDAM, 25 Juli Veemarkt. Totaal-aanvoer; 3478 stuks, t.w.: 223 paarden, 102 veulens, 662 magere runderen, 818 vette runderen, 70 vette kal veren, 205 graskalveren, 864 nuchtere kal veren, 475 schapen en lammeren, 4 varkens, 64 bokken en geiten. Prijzen per Kg.: vette koeien 75—60-32-46 ct.., vette ossen 64—58— 34-46 ct., stieren 53—47—42 ct., vette kalve ren 92—70-48-58 ct., schapen 40—3530 ct., lammeren 4540—35 ct., graskalveren 43 37 ct., nuchtere kalveren 41—3631 ct., slachtpaarden 464032 ct. Prijzen p. stuk: schapen f 17—15—13, lammeren f 11—8—6, nuchtere slachtkalveren f 976, nuch tere fokkalveren f 20—15—10, slachtpaarden f 210170105, werkpaarden f 320240 110, hitten f 210—180—100, veulens f 60—45 35, stieren f 250200140, kalfkoeien f260 190140, melkkoeien f 250185140, va rekoeien f 185140120, vaarzen f 150130, —90, pinken f 110—90—70, graskalveren f55 38—20, bokken en geiten f 863. Over zicht: Vette koeien en ossen, aanvoer als vorige week, handel kalm, prijzen als giste ren, pr. os 68 ct,, pr. kos 78 ct. Stieren, aanvoer groot, handel traag, prijzen iets lager. Vette kalveren, aanvoer kleiner, handel matig, prijzen als gisteren, pr. tot 102 ct. Schapen en lammeren, aanvoer grooter, handel kalm, prijzen als gisteren. Nuchtere slacht- en fokkalveren, aanvoer iets grooter, handel stug, prijzen van vo rige week goed te handhaven. Paarden, aanvoer iets ruimer, handel stil, prijzen on veranderd. Kalf- en melkkoeien, aanvoer als vorige week, handel kalm, prijzen on veranderd. Varekoeien, aanvoer onveran derd, handel matig, prijzen als vorige week. Vaarzen en pinken, aanvoer matig, handel redelijk, prijzen stabiel, graskalve- ren, aanvoer iets kleiner, handgl tamelijk, prijzen iets hooger. Bokken en geiten, aan voer als vorige week, handel lui, prijzen lager. Veulen®, aanvoer ruim, haiidel le vendig, prijzen iets hooger. De perceelen van de erven W. BENEMA zijn bij veiling op 22 dezer ingezet als volgt: Huis, schuur en tuingrond aan den Molenvaartweg, groot 13.22 Aren, op f 1560. Huis en tuingrond aan de Van Ewijcks- vaart, groot 12.50 aren, op fl270.-i Bouwland ald., groot 1.14.50 H.A. op f 916.-4 Bouwland ald., groot 2.03.20 H.A. op f 1706.88 Totaal slechts De aandacht wordt er bijzon-» 'der op gevestigd,, dat het bouwland door verlaging van peil zeer verbeterd is. Afslag, combinatiën en eind toewijzing op te Jialf acht in Hotel Veerburg. Notaris J. KOPMEN. A.a. Zondag by J. Schrieken Burgervlotbrug. Spoedig gevraagd: EEN DIENSTMEISJE, leeftijd 18 tot 24 jaar, bij D. BREED, Café, Rijksweg, Wes terland, Wieringen. Te koop gevraagd: Een ge bruikte en in goeden staat zijnde TWEELINGWAGEN, Brieven no. 877 Bur. van dit blad. Mevr. MOENS, Eeuwige Laan 32, eBrgen, vraagt met 1 Sept, a.s. DIENSTBODE, goed kunnende koken en wer ken, v. g. g. v. De zomer en vochtige sigaren zijn synoniem. Koopt Uw ROOKARTIKELEN bij LaagzUde B 12 Telefoon 502 Daar zijn de slgaxen DROOG en FIJN. Beleefd aanbevelend, PURMEREND, 25 Juli. Gemeentel. Kaasbeurs. Verhandeld i partijen, wegende 87.000 Kg., handel I tig, hoogste prijs f 17.—. 6 stapels af Boerenkaas f 18, handel matig- i .,1 volvette f IS.—. 2212% Kg. boter 12^1 per kilo. Runderen, totaal 627 stuks.* vette koeien 61—70 ct. per kilo, mati». *- gelde koeien f 100—180 per stuk, stn-'ï melkkoeien f 180—260 per stuk, maiii.» stieren 42—53 ct. per kilo, matig; ,,|fi den f 70160 per stuk, stug; 127 Vej graskalveren.: vette 7080 ct, |)f.r graskalveren f 20—40 p. stuk, nuchtere kalveren: voor de slacht f jjfc voor de fok f 11—17, matig; 217 vetic* keus 48—52 ct. per kilo, vlug; 60 iqj9 varkens f 2836 per stuk, matig; 479 gen f 12—22 per stuk, matig; 877 S,.|J f 1224 per stuk, matig; 32 bokken f jfl per stuk, matig; 527 lammeren f stuk, matig; kipeieren f 3.30—3.60, JL eieren f 2.75 per 100 stuks, 10.100 piqj® k-ens 5560 ct. per kilo. 3S00 oude kiS en hanen 30—35 ct, per kilo, kon* 0.301.60 per stuk, 1400 eenden 35-^9 per stuk, duiven 40 ct, per paar, 3700* ge zwanen 3537Y->. ct. per stuk. Coöp. Centrale Eierveiling urmetend Aanvoer: 50.000 eendeicren f '2#j4 60.000 kipeieren 3.25—3.70. 1 NOORDSCHARWOUT1E, 26 Juli 't Schotsche muizen 1.803.80; grootss* 2.30; eigenheimers 2.60; hl. dito drielingen 2.203; uien 5.50; drieïj dt 5.40; gele nep 6.306.50; zilveruien 2jjl. drielingen 4.104.40; zilvernep G.20-* (Ic spercieboonën 6.508; tuinboonen 1.50;* de kool 1.10; witte kool 11.20; bloea 3.90. jij BROEK OP LANGENDIJK, 26 Juli. f Schotsche muizen 2.303.10; eigenhél 2.203.10; hl. dito 33.50; drielingen f 2.30; zilveruien drielingen 4..S0; zilJ 7.20; peen 2.50; spercieboonen 7.10—8.2(| boonen 8.108.50; roode kool 11.6' kool 1.40—2.40. f f f f t 1003 1182 1443 1706 2018 2193 2422 2552 2626 2747 2961 3142 3278 3469 3695 3954 3977 4261 4592 4723 5065 5269 5450 5707 5928 6107 6312 7219 7333 7551 7794 8119 8384 8607 8849 9134 9340 1319 1G39 1958 2100 2360 2529 2594 2633 2904 3036 3231 3379 3656 3871 4055 4086 4438 4482 1160 yi 1323 m 1645 1 1983 2115* 2311» 2338 »l 2539 i 2115» 2954 SI 3051 1| 3243 J 3395» 3M1% 4688 5003 4498 6 4696 d 5019* 5255 5256 53 8 4 5410 F 5608 5613 2] 5904 5967 6018 6151 G2G7 5922 «I 6451 6504 fl 6661 671M 6974 7193 7308 7450 7740 8015 8201 8474 8745 7199 I 73131 7453 j 7750 1 8018 1 481ste STAATSLOTERIJ (Niet officieel) lste klasse, 2de lijst Trekking van Dinsdag 25 Juli 1939 Hooge Prijzen 20.000.— 16460 5.000.— 9696 2.000.— 1545 1.000.— 6590 9936 10817 17498 400.— 6017 200.— 4127 9957 20255 100.— 9797 11242 12616 20687 Prijzen van 20. 1035 1060 1087 1090 1108 1203 1217 1279 1296 1491 1526 1578 1611 1735 1736 1765 1833 2040 2053 2057 2063 2204 2205 2206 2324 2425 2441 2471 2509 2557 2568 2571 2592 2627 2635 2681 2684 2777 2790 2824 2861 2977 2988 2992 2996 3172 3194 3202 3215 3279 3292 3301 3348 3513 3602 3608 3654 3719 3725 3751 3856 4003 4005 4281 4347 4420 4598 4620 4655 4663 4749 4907 4927 4989 5133 5166 5178 5200 5322 5364 5383 5497 5540 5605 5729 5746 5834 5842 5955 5956 5964 6120 6135 6148 6335 6369 6394 6403 6580 6581 6583 6626 6645 6866 6893 6923 6957 6968 7091 7108 7128 7130 7241 7256 7285 7291 7361, 7409 7414 7446 7589 7609 7695 7704 7795 7805 7950 7969 8125 8131 8153 8185 8437 8454 8467 8469 8619 8658 8677 8734 8869 8920 8936 8949 9140 9213 9241 9272 9477 9486 9533 9608 9674 9772 9933 9985 10089 10110 10140 10155 10229 10288 10326 10380 10458 10469 10481 10520 10543 10568! 10580 10599 10635 10684 10743 10773 10787] 10831 10840 10866 10869 10909 10910 10935 10997 11058 11074 11095 11118 11141 1111 11307 11317 11320 11334 11342 11358 ll3( 11478 11495 11497 11500 11503 11519 11546! 11556 11590 11618 11621 11633 11653 11665 11671 11711 11716 11722 11729 11739 11762 11784 11810 11811 11833 11866 11869 11879f 11894 11948 11972 11979 12001 12018 121381, 12186 12187 12200 12216 12227 12239 122641^ 12276 12316 12324 12359 12363 12366 124661%, 12558 12573 12576 12592 12635 12682 126371% 12725 12757 12767 12776 12801 12916 12970 13038 13106 13128 13138 13144 13152 13213 13250 13337 13359 13387 13407 13-.28 13497 OW 13533 13548 13639 13646 13688 13791 13824 1« 13888 13899 13P12 13929 13969 13986 13992 14015 14048 14058 14060 14100 14138 14368 IJ— 14208 14294 14322 14349 14381 14403 14436 1« 1*498 14505 14542 14556 14617 14702 14801 14 14880 14924 14974 14976 15004 15112 15186 IS 15213 15258 15264 15280 15354 15403 35430 W 15450 15454 15470 15472 15520 15521 15527 15 15537 15539 15548 15549 15560 15594 15610 ljw 15664 15689 15702 15713 15725 15770 15795 fi 15818 15890 15924 15944 15985 16001 16003 tf 16055 16084 16092 f6104 16146 16240 16242 11 16305 16317 16355 16356 16391 16423 16456 11 16480 16502 16598 16607 16767 16848 16677 ll 16893 16947 16978 17118 17142 17179 17201 1 17214 17228 17240 17292 17293 17359 1751315 17654 17697 17708 17710 17719 17733 17778 17844 17912 17917 17946 17990 18071 181221] 18185 18201 18219 18267 18394 18395 38409 Jj 18440 18486 18512 18514 18532 13554 1857411 18640 18645 18676 18690 18703 18714 18768 IJ 18805 18815 18847 18891 18895 18968 18974 IJ 19044 19073 19080 19131 19178 19241 193091-< 19354 19382 19457 19462 19474 19477 19483 Jj 19520 19551 19558 19575 19608 19624 19627 19676 19678 19698 19717 19719 19769 19792 19808 19838 19841 19873 19879 19310 19915 L 19944 19945 19946 20001 20067 20Ü68 20084 20252 20267 20363 20366 20416 20460 20481 20545 20557 20650 20683 20784 20875 20915 20974 20979 20983 21042 21045 - 21106 21110 21116 21160 21181 21194 21225J 21247 21320 21380 21386 21466 21472 21478 - 21553 21636 21645 21665 21670 21673 21689 21727 21797 21802 21804 21837 21838 "*A Verbet. le klasse, le lijst: 13843 m. 8792 1 9009 1 9294 9628 9630 1 9992 100521 ITm

Schager Courant | 1939 | | pagina 8